Opcje i funkcje: włóknina tapety na podłożu włókniny

Opcje i funkcje: włóknina tapety na podłożu włókniny

12 October 2017Klej do tapet włókniny prosty, że klej jest nakładany tylko na jedną powierzchnięKlej włókniny tapety prosty fakt, że klej jest stosowana tylko do jednego poverhnosteyPokleyka tapetę - dla wielu prawdziwym kary, ale istnieje znaczna kategoria właścicieli, który przynosi więcej cierpienia proces wyboru tapety. Co należy wziąć, niemiecki lub rosyjski, winylową lub włókniną i może być szklana ściana? W skrócie, przed pokój pokleit być więcej niż jedna procedura wyboru.


Włókniny tapety na włókniny podkładu: jak klej i to jest to

Runo jest gęsta włóknista wstęga jest znany wszystkim, którzy szyje. Z polaru często szyte pewne elementy ubrania - rękawy, kołnierz. Dokładniej mówiąc, z użyciem włókniny, a tym samym zwiększenie ich wytrzymałości i komfortu.

Wśród niewątpliwe zalety włókniny tapety - efekt maskowania. Ich przywierania do ściany zapewnia ukrywanie pewne wady powierzchniowe. Tapety są wystarczająco ciężki, więc nie świecą nieprawidłowości przez nich, i tapet, jako eksperci pamiętać, że jest to łatwe.

Najtrudniej klejenia włókniny tapety - narożniki, co bardzo często są nierówneNajtrudniej klejenia włókniny tapety - narożniki, co bardzo często są nierówne

Informacja o klejenie włókniny tapety:


 • Usuwania starej tapety ze ściany oczyścić ściany pyłu i zanieczyszczeń;
 • Zakup w sklepie specjalny klej, rozpuścić w wodzie, w pojemniku;
 • Klej nanosi się za pomocą pędzla lub wałka;
 • Bardziej włókniny tapetę w procesie klejenia bezpośrednio nie zwilża;
 • Tapeta nie siadać, nie objęte pęcherzyków, stawy między pasami w rzeczywistości nie jest widoczny.

Klej do tapet z włókniny Podłoże: co jest lepsze

W tym przypadku można podać pięć przykładów kleju, które zbierają najlepsze recenzje. To nie jest ścisły harmonogram, nie można zaakceptować, ale jeśli są prowadzone przez opinii, można słuchać.

Pięć marki kleju do tapet włóknina:

 • ekskluzywny - wysoka jakość kleju służy do pracy z elitarnego flizelinovoj tapety zawiera metylocelulozę, skrobię modyfikowaną, a także specjalne dodatki posiadające właściwości przeciwgrzybicze.
 • Metylan - Niemiecka technologia sprawdziła się bardzo dobrze. Ale trzymanie się kleju wymaga starannego przygotowania ścian, krople, pęknięć i nierówności są usuwane.
 • Quelyd Jest uważany za najlepszy klej do tapet z włókniny do malowania;
 • PUFA Oferuje szeroką gamę klejów z elity do kleju z kolorowym wskaźnikiem;
 • Kleo - A francuskie profesjonalne cechy kleju, stosowane do ciężkich włókniny tapety.

Rosyjskie kompozycje nie gorsze od produktów zagranicznych, najważniejsze - prawo hodować klej i zrobić wszystko zgodnie z instrukcjąRosyjskie kompozycje nie gorsze od produktów zagranicznych, najważniejsze - prawo hodować klej i zrobić wszystko zgodnie z instrukcjąJeśli wszystko jest wykonane prawidłowo, problemy, takie jak tapeta „bańki” i „wszystko się powieść” po prostu nie będzie. I, oczywiście, nie zapomnij, aby usunąć stare tapety ze ścian.

Od czego zacząć, aby powiesić tapety na podłożu włókniny

Rozwiązanie to jest korzystne z głównego źródła światła - okna. Jeśli zaczniesz klejenia od kąta, symbol musi iść do wstępnego pionowym układzie ściany. Ściany szerokim pędzlem lub wałkiem jest smarować klejem. Szerokość stosowania mieszaniny klejowej - to szerokość tapety, na każdym zespole muszą promazyvat wymaganą liczbę ścian. Jeśli nie trafić dużą powierzchnię, te miejsca bardzo szybko wysychają.

Gotową taśmę nakłada się na górną krawędź ściany dodatku 3-5 cm są ustawione w układzie pionowym. Wałek następnie realizuje się od góry do dołu, tak ugniatającym tapety do ściany. Następnie, wałek prowadzi od środka na zewnątrz, tapety wciśnięty, więc powietrze jest usuwane, a nadmiar kleju. Clay, który składa się usunąć wilgotną gąbką.

Schemat prawidłowa sekwencja klejenia odpornej na zużycie standardowy pokójSchemat prawidłowa sekwencja klejenia odpornej na zużycie standardowy pokój

Butt po prostu przyklejone do następnego zespołu. Spoiny między taśmami walcowane wąskie rolki w celu zapewnienia dokładnego dopasowania.

Tapeta tekstylna nietkanych Podłoże: charakterystyczne

Bez względu na to jak wiele zmian nie było tapety, tapety tekstylne wciąż zawsze wyglądają lepiej niż większość - elegancki, stylowy i przekonujące. Runo stosowane jako podłoża, co poprawia charakterystykę działania takiej tapety.

Opcje tekstylne mają następujące zalety:

 • Zewnętrzna skutecznie;
 • stawy Stealth;
 • Przyjazne dla środowiska;
 • Dodatkowe akustyczna i izolacja cieplna ścian.

Ten rodzaj tapety są często używane do podkreślenia nacisk w projektowaniu wnętrzTen rodzaj tapety są często używane do podkreślenia nacisk w projektowaniu wnętrz


Wady tapety obejmują: szczególną ostrożność (umyć tapety nie jest tak proste, ale aby to zrobić musiałby często), gryzący zapach można moczyć w tapecie, z wyjątkiem tekstylnych tapet przyciąga kurzu.

tapeta strukturalna na podkładzie z włókniny: Właściwości

Włókniny tapety strukturalne pl często iść do malowania. Są one reprezentowane obecnie na rynku jest bardzo szeroki. Materiał ten jest bardzo dobry w ukrywaniu skaz mur, który nadaje się do naprawy w nowym budynku.

Tylna strona wstęgi - jest cienka i gładka, przezroczyste. To pozwala na wykonywanie tło powłoki poprzez malowanie płótna w czasie złej stronie.

Brak tapet strukturalnych w świetle uzyskując wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, przy czym wybór, że nie spadnie tak częstoBrak tapet strukturalnych w świetle uzyskując wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, przy czym wybór, że nie spadnie tak często

Dlaczego tak wiele odmówić tej opcji? Jeśli masz zwierzęta w domu z ostrymi pazurami, nawet malować, ustalając strukturę powierzchni i natryskiwania nie pomoże. Tapeta, czy raczej natrysku zostanie porysowana, a naklejka na ścianie nowego tapety będą pilnie potrzebne.


Wytłaczana tapeta nietkanych Podłoże: opis

Można powiedzieć też, tapety do malowania, która będzie stoją około siedem Przemalowanie. To jest główną zaletą tłoczone tapety.

Jeżeli powierzchnia jest bardzo wytłoczone na niej w czasie szybko gromadzić się pyłu. Ze względu na mokro odbędzie się tak często, jak to możliwe.

Jeśli warstwa reliefu grubości, jest bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne. Wgniecenia i zadrapania jest również dość szybko mogą pojawić się na taką tapetę. Nie zaleca się powiesić tapety w pokoju dla dzieci - prawdopodobieństwo szybkiego uszkodzenia tapet staje się jeszcze większa.

Tłoczone tapety we wnętrzu wygląda bardzo elegancko i może znacząco wpłynąć na przyszłość projektowania wnętrzTłoczone tapety we wnętrzu wygląda bardzo elegancko i może znacząco wpłynąć na przyszłość projektowania wnętrz

Ale taki klej do tapet lżejszy niż tapetę na tym samym papierze - nie kurczyć, ponieważ klej do sieci nie jest już stosowana do siebie.

Tapeta gorąco na podłożu papierowym: opinie i porady

Typowo, w tym przypadku chodzi o winylu tapety gorąco włóknina. Jest to bardzo piękne tapety, które można ozdobić ściany każdego pomieszczenia. Tłoczenie - głębokie leczenie. Tapeta przepuszczono specjalnym piecu, traktuje się w wysokich temperaturach, a tym samym wstęga staje się bardziej zwarta, elastyczna.

Rodzaje tapet gorąco:

 • serigrafia - lekkie i cienkie tapety o gładkiej i estetyczne konstrukcji;
 • Ciężki winylową lub CD Vinyl - duża grubość ściany ukrywania usterek;
 • hamowane - duża wytrzymałość, odporność na detergenty.

Tapeta tłoczenie są bardzo odporne na działanie pary wodnej, wilgoci i promieni UV. Wśród zalet tapety pojedyncze łatwość czyszczeniaTapeta tłoczenie są bardzo odporne na działanie pary wodnej, wilgoci i promieni UV. Wśród zalet tapety pojedyncze łatwość czyszczenia

Wśród opinii można znaleźć częste komplementy, takie tapeta jest naprawdę długa służba. Większość producentów twierdzą, cykl życiowy w aż 15 lat.

Tapeta na podkładzie z włókniny: jak klej (wideo)

Włókniny tapety od dawna nie wychodzą z mody. Wybierając odpowiednią opcję, wygląd, o czym świadczy oznakowanie (czy tapety zmywalne), ocenić projekt tylko rozwinąć rolkę, pick ściśle specjalnego kleju.

Udane remont!

Przykłady włóknin tapety na papierowym podłożu (zdjęcie wewnętrzny)

12 3 10033-3 f --- 956433 05057284eae59b96080df2eecefcecd4 44972183 0410125006 20140809000627 20151204144755 b948618429538e3dfa38d9288993a9f8

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 5 =

map