The BlogDuvar boyama tekniği göründüğünden daha çok daha kolaydırnasıl duvar kağıdı yardımı olmadan iyi görünüm duvar getirebilir: Duvar boyama Tekniği soru ortaya çıkıyor kazhetsyaChasto çok daha kolaydır? Bu makale duvar kağıdı yardımı olmadan duvarları boyamak için en popüler yolu sunacak.


duvar dekor için kullanılması farklı renk şeker ve duvar kağıdı bir parça yardımı olmadan daireden dışarı yapılabilir. Boya uygulama teknolojisi oldukça basittir ve duvar kağıdı ile karşılaştırıldığında çok daha az zaman alır. renklerin zenginliği ve bir veya diğerlerinden farklı oda yapacaktır yaptığı çizimlerin duvara çizim imkanı.

dekoratif boyalar kullanarak duvar kağıdı yerine duvarları Boyama

Dekoratif boya duvar kağıdı yerine bu kullanmak için hassas bir şekilde hazırlandı. uygulama kolaylığı, renk büyük bir seçim onarımında dekoratif boya vazgeçilmez yardımı yapmak.

duvarların boyanması duvar kağıdı yerine alternatifduvarların boyanması duvar kağıdı yerine alternatif 

Yukarıdaki avantajlara, diğer avantajlarının bir dizi ek olarak dekoratif boya:


  • Boya duş ve obluschivayas değil, bir duvara yaklaşık 9 yaşında tutar.
  • kalıp, küf, çizilmelere, darbelere karşı dayanıklı dekoratif boya, ışıkta solmaz.
  • Duvarlar boyalı dekoratif boya kontamine etmek çok zordur, ancak yıkamak için kolaydır. Kağıt duvar farklı pek kirlenmiş boya.
  • Nedeniyle renklerin zenginliği alışılmadık güzel tonları vermek için birleştirilebilir.
  • Duvar antistatik kaplama toz sayesinde toplama değildir.
  • Boyama oluk ve olaysız duvar tamamen pürüzsüz hale getirir. 

yerine duvar kağıdının apartmanda duvarlarını boyamak için, onlar özenle hazırlanmalıdır. Boyayı uygulamadan önce duvar pürüzlülüğü, çatlaklar ve diğeri olmadan, mükemmel pürüzsüz olmalıdır. Boyanın uygulamanın kendisi çok zaman almaz unutulmamalıdır. Ama duvarın hazırlanması, onun hizalama terlemeye neden olur.

daha iyi duvarlar veya duvar kağıdını boyamak için mi

duvar kağıdı arasına seçme ve boya zaman kendisi soruyu akla getiriyor: iyi şeydir. Hiçbir basit cevabıdır. Ve duvar kağıdı ve boya artılar ve eksiler vardır. Örneğin, daha kolay boya uygulamak, ancak dikkatle duvar hazırlamak için gereklidir. Duvar kağıdı daha zor tutkal, ancak duvarın hazırlanması daha az zaman alır. 
boya kullanımı duvar kağıdı seçenekleri deposunda sunulmuş olanla sınırlı yaparken, renkler, desenler ile deneme sağlar.

Mat boya duvarda ince düzensizlikler gizlerMat boya duvarda ince düzensizlikler gizlerUygulama rulo, mala veya sünger çekmek için yeterlidir için duvar boyası, uygulamak kolaydır. Ayrıca, farklı desen ve dokuları elde etmek için kullanılabilir.

hepsi küçük düzensizlikler gizlemek mümkün olacak gibi bir mat boya almak için duvarları iyi olduğunu boyayın. seçim parlak boya denk geliyorsa, size zaman tesviye duvarının bir sürü adamak gerekir. Parlak boya eksiklikleri ve usulsüzlükleri artırır.

kötü koku yokluğunda Artı dekoratif renkler. Profesyonel dekoratif boya bir bukalemun gibi renk değiştirebilir. Duvarlar boyalı dekoratif boya temizleme ıslak tabi tutulabilir.

boya, sıva ve kaplama: dekoratif boya birkaç tipi vardır. Kendisi ince tabakalı sıva ve kabartma olabilir. bir rahatlama sıva yardımıyla güzel bir dokusal yüzey elde edebilirsiniz.

dekoratif efekt boya için dekoratif sıva ile karıştırılabilir.

duvarları boyama işlemi

duvar istenilen tasarıma edinilen için, duvar hazırlamak için üç adım gereklidir:

  • bir birinci tabaka uygulanır - hizalanacaktır toprak ve giderilmiş duvar yüzeyi;
  • Boya toprak ikinci kat uygulanır;
  • istenen etkiyi yaratacak olan dekoratif tabakanın, özel silindir veya spatula uygulanır.

Bu eylemler profesyonellerin yardımı olmadan tamamen yapılabilir. Önemli olan - dikkatlice prosedürü incelemek ve kesinlikle bunu izleyin.

Hangi ucuzdur: pokleit duvar kağıdı veya duvar boyamak

duvarların boyanması, onun yoğunluğu ile şaşırtacakduvarların boyanması, onun yoğunluğu ile şaşırtacak


duvar kağıdı ve boya arasında seçim yaparken önemli bir rol belirli bir yöntemin maliyetini oynar. Satın alma rulo birçok Her rulo metre, vb. d. Ardından boya kendisi duvar rulo çok daha az olduğu değeri herhangi bir üreticinin, gelen, ne malzeme seçmek duvar kağıdı ne tür bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında değişebilir. büyük olasılıkla olsa da geniş bir alandır pahalı alabilirsiniz renklerin çok sayıda gerektiren.

Yine, boya, miktar farklı kalitede olabilir. Özel olarak duvarların boyanması için dizayn pahalı dekoratif boyalar vardır.

Orada su bazlı ucuzdur boyaları, hemen hemen hiç koku, ama etkisi, parlak olmayacaktır. Profesyonel dekoratif boyalar parlak renklerle doymuş ve çok daha özgün ve ilginç görünüyor edilir. Ama su bazlı boya ile, yeterince spesifik teknolojiyi bilmek duvara ilginç efektler elde edebilirsiniz. yalnızca onu nasıl uygulanacağını bilmek ise lateks boya duvarlarıyla Boyalı, pahalı ve niteliksel görünebilir.

Duvar Kağıdı veya duvarları boyama: "artıları" ve "eksileri"

Daha iyi ya ucuzdur: Yukarıda belirtildiği gibi, soruya hiçbir kesin bir cevap yoktur. seçim profesyonel dekoratif boya lehine yapılırsa o geniş bir alandır, eğer özellikle, duvar kağıdı olarak hemen aynı mal olacak.


Duvarda boya ve duvar kağıdı hem kullanarak, bitmiş çalışma ile mutlu olacağımDuvarda boya ve duvar kağıdı hem kullanarak, bitmiş çalışma ile mutlu olacağım

Birçok kişi boya ile duvar kağıdı bir arada kullanın. Bir oda Duvar ve başka boya ile boyanmış. Bu iç çeşitli yapmanızı sağlar.

Boyanın ucuz seçeneği seçmek için dikkatlice piyasa araştırması ve duvar kağıdı fiyatları ile boya fiyatları karşılaştırmak için yeterlidir. Nedeniyle dayanıklılığı için boya tamamen masrafları karşılamak olabilir daha pahalıdır.

Ne yerine duvar kağıdı ve boyama yapmak: bir alternatif arayan

Boya ve duvar kağıtları - bu belki duvarlar tasarlamak için tek yoldur. Bir tuğla duvar fanlar olanlar, sadece bitirmek kaldırmak rötuşlar çıplak tuğla duvar bırakın.

Duvar kağıdı boya duvar süslemeleri için en uygun yoldur. o daire tamir için geldiğinde İşte, yeni ve özel bir şey keşfetmeye çalışmak gerekli değildir.

sonsuz renklerle denemeler yapabilirsiniz onların tamir duvar kağıdı veya boya kullanın, desen, yersiz birleştirir. Her şey hayal bağlıdır. Dekoratif boya - bu tasarımda potansiyellerini gerçekleştirmek ve onları her gün zevk için muhteşem bir araçtır. boya ile kaplı Duvar her zaman boyayabilirsiniz yaratıcılık için mükemmel bir tuval vardır.

Evinizde harika görünecek apartmanda renk ve desenler, birçok kombinasyonları olduğundan Pokleit duvar kağıdı, aynı zamanda dışarı harika bir yoldur.

yerine duvar kağıdının apartmanda duvarlarını boyamak için nasıl (video)

dekoratif kaplamalar bir belirgin avantajı faaliyetleri için çok yer vermesidir. akla gelen herhangi bir desen duvarda bir gerçeklik haline gelebilir. dekoratif kaplama sayesinde yeni renklerle iç tamire yardımcı en inanılmaz etkilere uygulanabilir.

yerine duvar kağıdının apartmanda duvarlarını boyamak için nasıl (fotoğraf)

1intpaint2 2bcaa1ca73cb74a50cd4046b5ab7cbb7 5 3 5b4f10f9fc77fe6e2180f451b72fc190 7fec10dd95022c4986cc39c714cc7c36 15-Modnyie-stenyi-2014 35e402d921a98395068887071df3958b 1162774003 94f194480137e7e43846-W500-H400-b0-p0 - tranzisyon-Gostinaya

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 2