onun yaratılması için bir giyinme odası ve 5 nedenlerini Yapımı

onun yaratılması için bir giyinme odası ve 5 nedenlerini Yapımı

12 October 2017modern teknolojilerle Soyunma odası herhangi bir boyut odasında oluşturulabilirmodern teknolojilerle Soyunma odası iç tasarım alanında ve yeni bir trendin herhangi kapalı bir alanda oluşturulabilir - özel donanımlı odalar giysi ve ayakkabı saklama için. odası - herhangi ev kadını rüyası. Bugün, gelişmiş planlama ile dairelerin yapımında geliştiriciler mutlaka dolap içinde bir yer tahsis. evlerini yeniden modelleme favori şeyler için bir yer tahsis etmek ne zaman yetkin çünkü konvansiyonel dairelerin sahipleri her zaman can, merak etmeyin. Bunu yapmak için, dikkatli neyi giyinme odası anlamak gerekir.


giyinme odası

Bizim günlerde ayrı bir odada gardırop tutun bir zorunluluk olarak kabul edilir. special sayesinde Yerleşik depolama sistemleri, giysi sezonu ve boyutuna göre dağıtılabilir. Ayrıca ütü masası, böylece hızlı seçilen kıyafet rahatlıkla soyunma odasında yerleştirilebilir hazırlayabilir.

Modern soyunma odası avantajları vardır:

 • Moda sırada bulunuyor;
 • dolap nesneleri barındırmak için Bol;
 • Sağ elbise görünürde her zaman, ve onun aramada vakit geçirmek gerek;
 • Evin herhangi bir köşesinde bir giyinme odası sağlayabilir;
 • Bu ayrı bölüme dağıtılabilir.

Ayrı bir odada Giyinme - çok pratik ve kullanışlıAyrı bir odada Giyinme - çok pratik ve kullanışlı

Tasarımcılar türlere da soyunma odalarına dağıtmak, açık ve kapalı olduğunu. Ayrıca, iç giyinme odası kendi tercihine göre dekore edilebilir. oda dekorasyon doğrudan amacına bağlıdır.


yatay ve dikey olarak herhangi rahat ve konforlu olacak şekilde depolama sistemleri kurulabilir. sosu duvarlarını Dekorasyon güzel duvar kağıdı seçin veya sıcak renklerle duvarları boyamak için yeterli özel koşullar veya beceri gerektirmez. Tavan asma yapılarla bitmiş olabilir. o görsel alanı arttırır, çünkü ışık rengi seçin. Tek bir odada bir elbise pencere ile donatılmış ise, orijinal perde ya da kapatıcı asmak mümkündür. Bir giyinme odası arasında erkek ve kadın falan olabilir.

Seçenekler soyunma odaları

Her şeyden önce, biz soyunma odaları türlerini dikkate almalıdır. Açık görünüm soyunma odası - bu bölümler veya kapı yüklemeden alanı tahsis ediyor. Bunların yokluğu, bir duyu iç yatak bir devamı oluşturabilir.

Açık dolaplar avantajları ve faydaları: • Giysiler görünürde her zaman;
 • küçük alanlara olabilen böyle bir sargı düzenlemek;
 • Odanın alanı hala geniştir.

Ancak avantajları ile dezavantajları vardır.

yani:

 • düz görünürde olan giyim, bir yabancının göz yakalar;
 • Daha sık dışarı ihtiyacından estetik görünümünü korumak için.

şeyler bütün aile bireylerini tutabilir büyük bir giyinme odasışeyler bütün aile bireylerini tutabilir büyük bir giyinme odası

Kapalı pansuman bölümleri, ekranlar veya sürgülü kapılar ima eder. ayrı olarak da alanlar belirlenmiştir seçenekler de olabilir.

başlıca avantajları - şudur:

 • Tüm işler tek bir yerde bulunmaktadır;
 • soyunma odasında bir karmaşa olsa bile, kimse düşünmek olanağı vardır;
 • Ailenin geri kalanı karışmadan, her an kıyafetler değiştirmek, düzeni sağlamak için.

Eğer yatak odasında giyinme odası inşa eğer eksiklikler ayrı bir giyinme alanı, aydınlatma ayrı tesisatın yapımı için alanının kullanılabilirliğini tespit edilebilir arasında, önemli ölçüde toplam alanı azaltır.

giyinme odası nasıl yapılır

hayallerinizdeki giyinme odası inşa etmek için, iyi bu çalışmamız gerekiyor.


Bunu yapmak için, yönetmelik planlama yardımcı olur:

 • Yer yerini giyinme belirleyin;
 • parametrelerini hesaplamak ve küçük oluşturmak için alan ölçümü;
 • Gerekli malzemeler topla.

Bir çizim doğrudan atama dolap alanı yetkili dağıtımı için gerekli olan oluşturun, hem de gerekli malzeme ve aksesuar sayısını hesaplamak için. odası, depolama kimin amaçla Adanmış uzay, ev veya daire uzak bir köşesinde olmalıdır. Bu yatak odası, kıvrımlı uzak bir duvar, bir kiler, merdiven altında yer olabilir.

Soyunma odası iyi bir ışığa ihtiyacıSoyunma odası iyi bir ışığa ihtiyacı

En basit ve en akılcı çözüm dolaba bir giyinme odası inşası olacaktır. Sen ışıkları tutmak ve depolama sistemini kurmak için duvar ayarlamak, depolama odasında saklanan gereksiz öğeleri kurtulmak gerekir.

Ayrıca havalandırma sistemi dikkate değer. sosu doğru havalandırma böyle kalıp, ağır hava ve koku gibi birçok problemleri, gelen sahiplerini rahatlatmak. Herhangi giyinme odası aydınlatması için çok önemlidir. Uygun ışıklar olmadan Reworked kiler çok karanlık ve rahat değil görünebilir. Bu kullanışlı spot gelebilir, bunlar oda Bole neşeli olun.


Toplam kaplama bölümü dahili aynalar ile moda sürgülü kapı, akordeon kapı veya kapılar planya oda izole edin. Bir, akılcı, pratik ve güzel giyinme odası çizmek için, raflar dikkatle alanı ayırmaya kullanılmalıdır.

Soyunma odasında derinliği

giyinme odası için en iyi şekilde gereksiz ve projeksiyon açısı olmayan bir dikdörtgen olarak kabul edilir. Odanın en küçük derinliği 3 m2 olabilir. Bu tür sargı depolama sisteminin bileşenleri L-şeklinde kullanılması daha iyidir. 

pansuman derinliği doğru kullanıldığında alanı hesaplamak için yeterli büyüklükte olmalıdırpansuman derinliği doğru kullanıldığında alanı hesaplamak için yeterli büyüklükte olmalıdır

Dolap alanı çeşitli bölgelere ayrılır:

 1. Üst bölge yaklaşık 250 cm ile zeminden yer almaktadır. İstenmemesi ürünleri saklamak için bir çatı ve raflar yerleştirilir olarak.
 2. orta bölge en popüler şeylerle trempel ve raflar bulunduğu bu bölgede, bu ana akım parçası olarak kabul edilir, zemin 60-160 cm arasındadır.

alt bölge ayakkabı yerleştirmek için tasarlanmış zeminden 70 cm, alt yer almaktadır. sosu derinliğini hesaplamak için böylece örneğin gerekli flanşlar derinlik ve kapı geçiş genişliğini ekleyin. Bu örnekte toplamı gerekli bir derinlik giyinme odasıdır.

sargının üretimi için kullanılan malzemeler

rahat ve işlevsel bir giyinme odası doğru ve yüksek kaliteli malzemeler yardımcı olacaktır yapmak. Modern üretim müşterilerine en ilginç ve özgün malzemeler ve yüzeyler sunuyor. en pratik malzeme bir ağaç olarak kabul edilir.

Ağaçtan Modüller ve sistemleri, doğal, dayanıklı ve güzel görünüyorsun. Daha bütçe seçeneği dolapları ve sunta ve MDF çekmeceleri düşündü.

DSP hoş bir dokuya sahiptir. Mobilya rahatlıkla organize işler veriyor net sınırlar vardırDSP hoş bir dokuya sahiptir. Mobilya rahatlıkla organize işler veriyor net sınırlar vardır

az odun daha dayanıklı, ancak uygun dikkatle Malzeme çok uzun bir zaman sürebilir. hızlı öğeleri bulmak için dolum görebilmek için dolap kapakları, şeffaf olmalıdır. İyi bir çözelti - pleksiglas veya şeffaf plastik kullanımı. sahipleri için uygun bir malzeme alüminyumdur.

Metal iyi bir görünüme, dayanma ölçüde ağırlığı vardır ve mekanik hasara karşı duyarlı değildir. Gerekli malzemelerin seçiminde bunların üretim kaliteli olması gerektiğini bilmelidir. Depolama sistemleri kendiniz toplanan veya hazır satın alınabilir.

Hazır sistemler tam boyutunu ve odanın parametrelerini bilmemiz gerekir satın almak için. Bu seçenekler uymaz ise, sipariş giyinme odası ayarlayabilir. Sihirbaz tüm istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, ve sistem tarafından üretilen bitkiye kesinlikle rakamlar belirtmek çizim.

Rahat giyinme odası 18 metrekare. m: Fotoğraf ve modern fikirler

soyunma odası 18 m2 ise, kendi tasarımı oldukça değişken olabilir. Ne yazık ki, orada hiçbir belirli kurallar her şey pansuman, ama yukarıdaki örnekler biz yetkin fikrini yürütmek için nasıl anlayabiliriz. Birçok tasarımcı en cüretkar fikirleri gösterir onların örnekler ve resimlerini sunuyoruz.

giyim tarzını belirlemek için, deneyimli tasarımcıların tavsiye dinlemek için gereklidirgiyim tarzını belirlemek için, deneyimli tasarımcıların tavsiye dinlemek için gereklidir

Onların örnekleri yapmanız gereken tüm adımların üzerinde düşünmek için yetkin yardımcı olur:

 • Tüm bölgelerin yer dikkate almak gerekir;
 • duvar ve mobilya renk paleti seçin;
 • duvar ve mobilyaların montajı bitiş yürütmek;
 • Seçme ve aydınlatma tesisatı;
 • Toplama dekoratif unsurlar.

gömme dolap tasarımı hi-tech veya art deco tarzında yapılabilir - tüm fantezi uçuş bağlıdır. Sıklıkla modern tasarım tarzında bir daire veya evin iç genel resmini tamamlayan klasik unsurlarla eklendi.

soyunma odaları örnekler: fotoğraf

dolap odaları dekorasyon örnekleri sırayla görülebilir. Çok iyi bir beyaz duvar zemin üzerine tarafında bulunan koyu ahşap şık raflar, görünüyordu. Ayrıca tüm sistemler şık ve modern bir oda yapar krom kaplı metal, pek çok örnek yapılır nerede. Genellikle, giyim ve aksesuar için doğru yerleşimi bkz yanı sıra proje için bize fikir ilham verebilir. Ayrıca, çok sık özgün bölüm gardırop yatak odası ayıran dolaplar bulabilirsiniz.

Bölmeler olabilir:

 • sütun;
 • akordeon;
 • Yerleşik mobilyalar mevcuttur.

giyinme odası, bir küçük yaratıcılık gösterebilir ve özgün bir çerçeve içinde bir ayna ya da alışılmadık bir şekle asmakgiyinme odası, bir küçük yaratıcılık gösterebilir ve özgün bir çerçeve içinde bir ayna ya da alışılmadık bir şekle asmak

Bir tasarımcı temel fikrine ek olarak, aydınlatma doğru yere yerleştirilmesi konusunda danışabilirsiniz. foto-örneklerde görmedim tek şey - bir havalandırma sistemi, şeyleri saklamak için tesislerde çok gereklidir. Doğal deri malzemeler, süet vb yapılmış bir çok şey vardır, bu özellikle önemlidir

Modern giyinme hayal etmek zordur onsuz ayna, hakkında unutmamalıyız. Aynalar kapı yerleşik veya büyük bir duvar değil çoğu boyunca yerleştirilebilir. 

Soyunma odasında çıkarması (video)

Özetlemek gerekirse güvenle giyinme odası çok faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Bir giyinme odası en uygun formudur - bir kare veya dikdörtgen. En rahat ev en uzak köşelerini olanlar giysiler içinde. kompakt ve çok fonksiyonlu olmalıdır Giyinme. Sen tasarımlar oluşturmak için tanınmış tasarımcıların fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Güzel dekor elemanları odaya dar bir konfor sağlar. Büyük dolap içinde yarıçap mobilya setleri entegre edilebilir. Mobilya soyunma odasında rahat ve pratik bir seçilmelidir. Soyunma odası büyük ve küçük odalarda oluşturulabilir.

Tasarım giyinme odası (iç fotoğraf)

onun yaratılması için bir giyinme odası ve 5 nedenlerini Yapımı file4e845492b035b 1e42bc1503a1 009varianty-napolnenija-shkafa 12-22 16-1000x670 5305 499663553 1456659585895192395 becb0091alowres

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

map