Öneriler yaptı: Su bazlı boyalarda duvar kağıdı asmak için mümkün olup olmadığı

Öneriler yaptı: Su bazlı boyalarda duvar kağıdı asmak için mümkün olup olmadığı

12 October 2017lateks ile kaplanmış duvarlar wallpapered edilebilir ön temizleme yüzeyiDuvarlar herhangi bir odayı dekorasyon için çok basit ve kolay bir yol su bazlı boya kullanılarak poverhnostOkrashivanie ön temizliğe, duvar kağıdı yapıştırma olabilir, lateks boya ile kaplıdır. Ama bazen, boya yüzeyi değiştirmek büyük rahatlık ve sıcaklık ile oda doldurmak istiyoruz. meydan kadar duvar kağıdı yardımcı olur. Ama burada orada mantıklı bir sorudur ve duvar kağıdı vodoemulsionku pokleit denetleyebilir.


Biz su bazlı boya duvar kağıdı pokleit ve ne tür bitti

Alma onarım çalışmaları eski kaplama gibi çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Önceki duvar kaplaması, bir boya olabilir. Bir hazırlıksız yüzeyde yeni duvar kağıdı tutkalı, daha sonra ileride onlar kabarcık başlayacaktır Eğer duvar kağıdı suya düşmek ve düzensizlikler oluşturmak üzere sapacaktır. Sonuç olarak, biz başından itibaren onarım çalışmaları yeniden başlamak gerekir.

duvarlarda yeni bir kaplama ile daha fazla sorunları önlemek için, ana temizlenmiş yüzey üzerinde duvar yapıştırma yapılması tavsiye. Bu duvardan çıkarılır eski kaplamanın tüm gerektirir.

iyi bir sonuç duvar kağıdı tutkalı için yalnızca temizlenen ve hazırlanan yüzeyeiyi bir sonuç duvar kağıdı tutkalı için yalnızca temizlenen ve hazırlanan yüzeye

o boya olsa bile, duvarlardan boya kaldırılması ile devam etmeden önce, onun temelinde karar vermeniz gerekir. Baz boya yağ ya da su olabilir. Yağlı boya keskin bir koku ile karakterize edilir. ince bir tabaka ile temizlenebilir su bazlı boya çok daha kolay duvar çıkarın.

astar ve dolgu ile daha ileri işleme duvarları olmayan boya kaldırılmasını geçirdikten sonra, çoğu süper güçlü yapıştırıcı duvara duvar kağıdı yapıştırma için kullanmak gerekecektir.

ön yıkamada duvarlar senin are montaj öncesi hazırlık çalışmaları. duvara örneğin eğitim ile bir vinil sırtlı malzemenin her türlü ek olarak pokleit duvar olabilir.


Nasıl lateks boya duvar kağıdı ile boyamak için

Duvarların muayene yüzeyi onlar lateks boya boyanmış olduğunu gösterdi, ön hazırlık çalışmaları devam etmek gereklidir. Boya tamamen duvardan çıkarılmalıdır.

Nasıl doğru bir şekilde yapmak için:

 1. duvardan boya kaldırmak için, kaldırma sorunsuz ortaya çıkacağı vasıtasıyla, kaba zımpara kağıdı ile kendilerini kol gerekir. Boya tamamen kaldırılır ve yüzey tamamen silinecektir sonra, astar duvarları uygulanacak başlar ve duvar kağıdını asmak için başlayabilir. Tüm çatlaklar ve diğer kusurları ve kusurları macunla bulaşmış gerektiğini dikkat etmek önemlidir. Bugüne kadar, bina ve onarım işleri için uygun birçok farklı malzemeler vardır. Örneğin, nalburdan, kullandığınız iki kat daha hızlı duvar boyası kaldırılır elde edilir özel kazıyıcı, satın alabilirsiniz.
 2. Soyulmuş duvarlar, prime işlemi için tamamen kuru bir başlangıç ​​sonra, su ile yıkanır ve boya. duvar ve duvar arasındaki toprak, daha güçlü ve daha da güvenilir bir yapışma daha iyi. Buna ek olarak, astar küf oluşumu duvar yüzeyini korur.
 3. duvar macunu bileşimlerinde beliren cips, çatlak ve diğer kusurlar işlenir. Duvarlar büyük uyum ihtiyacı varsa, alçı ile stok gerekecektir. Bu duvarların üzerinde kumaş veya doğal kaynaklardan elde edilen duvar kağıdı tutkalı en kolay yoldur. sermaye önceden ayarlama olmaksızın dokulu kağıdı kullanıldığında gerekli.

Lateks boya boya sadece önceden kaplanmış duvar kağıdı astarLateks boya boya sadece önceden kaplanmış duvar kağıdı astarFaz hizalama duvarlar, modern yenilik yardım kaçının - kolayca duvarın yüzeyinde tüm usulsüzlük ve kusurları gizleyebilirsiniz hangi ile sıvı duvar kağıdı,.

Öneriler: nasıl pokleit duvar kağıdı lateks boya

Eğer duvar kağıtları ağır tip tutkal istiyorsanız, özel astar kağıdı oluşturmak için gereklidir. Yapıştırma birbiriyle uyuşmuyorsa dikişleri ve eklemlerde denemek için gereklidir. Kısa bir süre önce bir astar gazete yayılır kullanıldığı gibi.

Birkaç kurallar:

 1. Eğer vodoimulsionku duvar kağıdı uygulamak için plan durumunda, duvar eşit oranlarda karıştırılmış yapıştırıcı ve primer, hazırlanan bir karışımı ile ön-muamele edilmesi gerekir.
 2. Duvarlar boya çok kaliteli uygulanmıştır eğer Duvar kağıdı su bazlı boya yapıştırılmış olabilir ve sonunda çatlak ve duvar kağıdı altında çökmeye başlar.
 3. Eğer duvar kağıdı başlamadan önce, bir test yapıştırma yürütmek için daha iyi olurdu. Güvenilirlik debriyaj bir gazete sayfasını yapışmasını tarafından kontrol edilebilir. tutkal, kuru olduğunda, kağıt koparmak deneyin olacaktır - kağıt tutulur ise, takdirde, sıcak su ile yıkama yöntemi kullanılarak, boya kaldırmak için en iyi, duvar kağıdı asmak mümkündür.
 4. duvar kağıdı yapıştırılmış sonra, Etkinleştirmek olmamalı ve hava kabarcıkları kurtulmaya çalışıyor, yine sopa. Bugün bu görev ile başa çıkabilir özel silindirleri satmak.

su bazlı boya ile duvar kağıdı geçmeden önce, bir test tabaka yapıştırma gazete üretmek için arzu edilen bir durumdursu bazlı boya ile duvar kağıdı geçmeden önce, bir test tabaka yapıştırma gazete üretmek için arzu edilen bir durumdur

lateks boya duvar kağıdı tutkalı sadece duvarda astar uygulanmasından sonra günün ardından izin verilir.

Ben lateks boya duvar kağıdı asmak Can

Duvar kağıdı sadece güvenli bir şekilde duvara tutulur emin lateks boya yapıştırılmış olabilir. kale debriyaj duvar kağıdı ve duvarları kontrol etme, işi gerçekleştirmek için başlayabilir.

hep boya yardımıyla tekrar duvarlarını boya ve yapıştırma duvar kağıdı boya koparmak istemiyor musunuz da zahmetli. Bu nedenle, birçok boya doğrudan duvar kağıdı tutkal çalışırken risk alırlar.


Bu tutulan duvar kağıdı için, duvarların ön temizleme ve işleme astar ve diğer malzemeleri gerçekleştirmek için gerekli olan, yanlıştır.

Duvarda kayma ve sabit olmadan bekletilen duvar kağıdı için, süreç teknolojisi duvar kağıdı yapıştırma tam olarak uyması gereklidirDuvarda kayma ve sabit olmadan bekletilen duvar kağıdı için, süreç teknolojisi duvar kağıdı yapıştırma tam olarak uyması gereklidir

Doğru duvar kağıdı kalarak çalışmasını yürütmek yapamıyorsanız, çok fazla zaman kaybetmek ve basitçe sadece duvarları farklı bir renk boya boyamak için daha iyi değil. Boyama daha az zaman alır. Bu bir seçenek değil ise, duvar kağıdı yapıştırırken belirli kurallara ve tavsiye uyum sopa gerekir.

duvar kağıdı lateks boya ile yapıştırılmış olan mı

boya başarılı ve uzun ömürlü tutkal duvar kağıtları üretmek için, uyum ipuçları uymalıdır:

 • Temiz bir bez ile duvar maliyeti davranış üzerindeki duvar kağıdı hizalanması;
 • Bir spatula ya da sıcak su ile kutu duvarından boya kalıntıları;
 • duvara zarar vermemeye çalışarak yavaşça boya için vur;
 • Onlar hafif ve yüksek kaliteli olarak lateks boya ile kaplı duvarları, için,, dokunmamış duvar kağıdı kullanmak en iyisidir;
 • Eğer tutkal duvar kağıdı önce, bir su terazisi ve bir kalem kullanarak duvara onların uygulamanın yeri işaretlemek gerekir;
 • kağıdı yapıştırma Dokunmamış yapışkan duvar ve duvar kağıdı uygulanır;
 • Özel bir spatula kullanılır oluşan kabarcıkların kurtulmak için;
 • Duvar kağıdı tutkalı kapalı taslakların varlığı izin verilmez;
 • Kuru duvar 18 derece arasında bir sıcaklıkta bir odada olmalıdır.

duvardan lateks boya nasıl kaldırılır (video)


Dedikleri gibi, hiçbir şey hayatta imkansızdır. o boyalı yüzeye tutkal duvar kağıdı zor ne idiyse, kendi elleriyle yapılabilir. Tavsiye ve duvar kağıdı uygulama kurallarına kesinlikle uyması bağlılık, çok iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 10

map