Öneriler: nasıl başlayanlar için desenli tuval üzerine bir haç oyalamak

Öneriler: nasıl başlayanlar için desenli tuval üzerine bir haç oyalamak

12 October 2017Yeni başlayanlar için mükemmel bir tuval bir desenle önceden kaplanmışYeni başlayanlar için mükemmel bir tuval oldukça heyecanlı bir resim ile tuval üzerine bir risunkomVyshivat haç ile önceden kaplanmış. Brode sinirleri yatıştırır ve motor becerilerini geliştirir iken olduğundan bu etkinlik, bugün hala çok popüler. Bu makalenin sonraki - tuval üzerine çapraz dikiş hakkında daha fazla bilgi için.


Tuval nakış dikiş deseni

Tuval desen - renk desenli uygulanan bir diyagramdır. Şekil şeması ve Counted Çapraz tekniği kullanmadan, her yerde nakış meşgul sağlar. 

çizim tuvaline Hasar, ürün şemasını kullanmadan ve "sayılır Haç" tekniği başvurmadan nakış sağlar.

hazırlanmış bir desen nakış işlemi ile tuval kullanımı hızlandırırhazırlanmış bir desen nakış işlemi ile tuval kullanımı hızlandırır

Tuval üzerine farklı rakamlar çok sayıda vardır. Orada desenler başlayanlar içindir ve zaten temel nakış hakim olanlar için vardır. Dolayısıyla, daha iyi başlamak için, gelişmiş iğne kadınlar için tasarlanan büyük ve karmaşık şemalar sakin nakış için küçük anahat almak ve acı değil.

tuval Çapraz Dikiş ile ilgili çizimler

el sanatları atölyeleri farklı desenler çok sayıda bulunmaktadır. Basit bir tasarıma sahip küçük tuval seçebilir, ambalaj da belirtilmelidir hangi boyutlarda tuval ve yaklaşık onu oyalamak için ne kadar zaman.


Çizimler boşluk ve onlar olmadan hem de. Çapraz Dikiş, özel isimler tuval var - Helios, ayrıca deneyebilirsiniz ve onunla çalışmak eğer uygun, anlamak.

devreyi ayrıştırmak için hiçbir fırsatı var olduğu tuvali kullanma yerlerde embroider desenli edilebilirdevreyi ayrıştırmak için hiçbir fırsatı var olduğu tuvali kullanma yerlerde embroider desenli edilebilir

tavus nakış yüzden böyle ayı veya kedi gibi bir modelin küçük ve basit anahat, almak daha iyidir ile başlayacak, oldukça karmaşıktır ve dikiş ipliği gerektirir.

hızla Sürüş ve sinirler olmadan güzel resmi nakış. nakış hazır setleri ya da ayrı ayrı satın: Şimdi daha iyi anlamak gerekir?Bir resim ile nakış dikiş tuval ile Setleri

Şimdi mağazalarda Örgü ve işleme için nakış çapraz hazır setleri bulabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve ambalaj mevcuttur, nedenle dikkatli bir dizi satın almadan önce paket üzerindeki bilgileri okumak için gereklidir.

Hazır kitler zaten nakış için gerekli tüm unsurları içerir:

 • Nakış Şema;
 • Konu ipi renkleri gerekli;
 • İğne nakış;
 • çember;
 • Tuval deseni.

nakış için kendini seçerek iplik ile, uygun bir renk bulmak her zaman mümkün olmamaktadırnakış için kendini seçerek iplik ile, uygun bir renk bulmak her zaman mümkün olmamaktadır

Böyle dikiş kitleri bir çok avantaj var.

Avantajları:

 1. Böyle meclislerinde iplik renkleri zaman kazandırır ve son görüntü düzgün ve güzel yapar, mükemmel uyumlu. 
 2. Bu sette size nakış için gerekli herşeye sahipken böyle setlerinin fiyatı, genellikle düşüktür.

Gerekli tüm öğeler nakış satın aldığınızda Şimdi, oyalamak. Nasıl tuval kullanarak, doğru yaptı?

ile tuval üzerine çapraz dikiş deseni gibi

istenen dokuya Transferi aşağıdaki yönergeleri kullanarak olabilir.


Tuval üzerine nakış sanatının temel kuralı - ortasından işlemini başlatmak için değilTuval üzerine nakış sanatının temel kuralı - ortasından işlemini başlatmak için değil

nakış teknik, herhangi bir desen için aynıdır:

 1. İlk adım nakış için tüm araçları hazırlamak. Bir desen, bir makas ile İşyeri çürümüş parmaklar, diş ipi, tuval. işyeri de aydınlatılmalıdır.
 2. Şimdi kumaş ölçmek gerekir. Bunun için, yatay ve dikey olarak haç saymak için tüm görüntü uygun başından 10 cm, her taraftan çekilmek için gereklidir.
 3. Üçüncü adım iplik ölçüp baülamak hangi uç karar vermektir. Daha sık sol üst kısmında başlamaz daha birer sağa dikili birinin satırları soldan bu durumda, yönlendirilmiş geçer. 
 4. Sonra bir düğüm kullanmadan bir dize düzeltmek gerekir. Bu bir haç önündeki kuyruk iplik takmak için en iyisidir.
 5. Şimdi çember hazırlayın. yanlış tarafında kuyruk bırakarak bir iğne ile iplik atmalıdır dokuyu giderdikten sonra şimdi iğne sol alt köşeye geçirilir ve sağ üst köşesine çapraz geçirilir. Şimdi bir haç oluşturacak şekilde ters yönde aynı işi görüyor. şekilde gösterildiği gibi diyagonal dikişlerin sağ için gerektiği kadar tekrarlayın.
 6. Çaprazlamalar çok sıkı olmamalıdır, ya da tam tersi zayıf olduğu hatırlanmalıdır. Kısa bir süre içinde elden alışmakta ve haçlar mükemmel dışarı dönecek.

başlayanlar için de enine dikiş (video)

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 44 =

map