olmadan ayarla alçıpan profilleri

olmadan ayarla alçıpan profilleri

12 October 2017Tavan çok düşük ve geniş düzensizlikler yoksa Çerçevesiz lambri geçersiz olacaktırTavan çok düşük ve giderek kartonpiyer kullandığınız tavan bitirme için son zamanlarda büyük nerovnosteyV yoksa Çerçevesiz lambri geçersiz olacaktır. Bu malzeme basit bakım ve yüksek performans özelliklerine sahiptir. tavana alçıpan eklemek için, istendiği takdirde, özel sabitleme Ancak, malzemeler, profili olmayan yapabilir kullanılması tavsiye edilir. Bu durumda, tabakaların yükleme sakız ya da diğer çimentolu malzeme ya da başka bağlantı malzemesi vasıtasıyla gerçekleştirilmelidir.


sakız kullanmadan tavan çerçeve üzerinde alçıpan yükleme

Eğer vida kullanmak istemiyorsanız, sadece tavana sayfaları yapıştırabilirsiniz. Bu amaçlar için, sakız kullanılması önerilir. Bu yapışkan madde tavan levhalar güvenli bağlanmayı sağlar. Buna ek olarak, mastik çok ucuz bir malzemedir.

Kaydetmek istiyorsanız, kendinden yapışkanlı bir çözüm yapabilirsiniz. Bunun için su, kaymaktaşı ve normal kemik tutkal karıştırmak gerekir. Ortaya çıkan ihtiyaç iyice çözüm karıştırmak için. Yapışkan çözelti hava kabarcığı ya da topak olması gerektiğini unutmayın.

tavana tabakanın yapışması, bir sakız bütün boşlukları düzensizlikler ve yüzey düzensizliklerin doldurmak için zamantavana tabakanın yapışması, bir sakız bütün boşlukları düzensizlikler ve yüzey düzensizliklerin doldurmak için zaman

Kurulum aşağıdaki sıraya göre yapılır:

 1. Öncelikle tavandaki tüm mikroskobik düzensizlikler kaldırmak gerekir. kusurları ortadan kaldırmak için, macun ve sızdırmazlık maddesi sürün.
 2. Alçıpan Kesme yaprak.
 3. Bir spatula yardımıyla materyalin tutkal veya sakız uygulanır.
 4. tavandan bir levha takın ve bastırın. sıkıca kartonpiyer takmak için, bir tutucu kullanın.
 5. Bir spatula ve kauçuk çekiçle küçük kusurları yok.

özellikleri ve yararları: Çerçeve, tavan alçıpan hizalanması

Tavan alçıpan hizalanması - sorumlu süreci. Montajı gerektiği gibi yapabilmek için, sen yüzey pürüzlülüğünün dikkat etmek gerekir. Tavan önemli kusurları ve farklılıkları varsa, çerçeve uygulamak rasyoneldir.


montaj işlemine başlamadan önce, levhalar ekleme yöntemiyle tanımlandığı gibidir. Çünkü çok daha kolay kurulum yürütmek için onların yardımıyla, işaretlerini kullanılması önerilir. Eğer çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, size işaretleri olmadan yapabilirsiniz.

Alçıpan her odada tavan bitirme için kullanılabilir. İstenirse, bu malzeme banyo bitirmek için kullanılabilir. Ancak, bu durumda özel bir nem dayanıklı alçıpan satın almak zorunda kalacaktırAlçıpan her odada tavan bitirme için kullanılabilir. İstenirse, bu malzeme banyo bitirmek için kullanılabilir. Ancak, bu durumda özel bir nem dayanıklı alçıpan satın almak zorunda kalacaktır

Bir iskelet olmadan alçıpan tavan avantajları şunlardır:

 • Yapım Düşük maliyetli. Sen aksesuar ve sabitleme malzemeler üzerinde çok para harcamak zorunda değilsiniz.
 • Güvenilirlik. Eğer talimatlara göre yükleme gerçekleştirirseniz, tavan düşmez ve deforme olmaz.
 • Dayanıklılık.
 • Çok yönlülük. 

elleriyle çerçevesiz tavana alçıpan tutturucu

Eğer tavana plakaları takmak önce, yüzeyi hazırlamak gerekir. Kir ve tozdan temizlemek için tavsiye edilir. Buna ek olarak, tavan astar ve macun birkaç kat uygulanmalıdır. yüzeyini yağdan arındırmak için unutmayın.Bu düzen uygulamaya gerek yüzeyinde zorunludur. işaretleme sırasında, bina seviyesini kullanın. Yardım ile daha doğru yüzeyi işaretlenmişBu düzen uygulamaya gerek yüzeyinde zorunludur. işaretleme sırasında, bina seviyesini kullanın. Yardım ile daha doğru yüzeyi işaretlenmiş

tavana alçıpan nasıl yüklenir:

 1. Tavan döşemek için bir sayfa ekleyin. Bu tatbikat sonrasında 10-12 delikleri. Onlar bir referans noktası olarak hizmet verecek.
 2. delik ahşap Chopyk içine yerleştirin. Eğer yoksa, geleneksel dübel kullanın.
 3. köpük tabakanın bir parça Tutkal. Bu malzeme, kontrol bir tür yay olarak hizmet edecektir. Eğer 10 santimetreye run-up köpük tutkal gerektiğini unutmayın.
 4. tavandan bir levha takın ve vidalarla sabitlenir. Onun hedeflerine koymak unutmayın. tüm sayfalarıyla bu işlemi yapın.
 5. vidalar civarında, 4-5 santimetre çapında bir delik açın. Bu delikler, köpük çekirdek dökmek gerekir. Bu bir kilit görevi görecek ve inşaat daraltmak için izin vermeyecektir.
 6. Köpük kuruduktan sonra, tüm vidaları sökün gerekir. macun ya da sızdırmazlık vasıtasıyla boşluğu sızdırmaz nitelikte olmalıdır.
 7. tavan bitirme geçin.

Mümkün çerçeve olmadan odun tavana alçıpan takmak için mi

mümkün olduğunca ahşap tavana alçıpan yükleyin. Montaj vida, yapıştırıcı veya macun bir çözeltisi aracılığıyla gerçekleştirilir. Ama bu malzemenin herhangi kereste yapıştırmak edemez unutulmamalıdır. Buna ek olarak, ahşap tavana tutkal alçı durumunda, yapı deforme olabilir. Eğer ahşap kalitesinden emin değilseniz, karkası sabitleme yöntemine başvurmak daha iyidir.

Alçıpan tavan için tutkal yüzey karaçam yapılır, eğer. Bu malzeme, dayanıklı ve zamanla deformasyona karşı hassas değildirAlçıpan tavan için tutkal yüzey karaçam yapılır, eğer. Bu malzeme, dayanıklı ve zamanla deformasyona karşı hassas değildir

ahşap tavan yüzeyler için düşük özgül ağırlığa sahip sadece bu sayfaları uygulanabileceği, unutmayın.

ahşap tavan alçıpan kaplama avantajları şunlardır:

 • Gerek ahşap kasalar yükleyin.
 • Odanın yüksekliği kaydediliyor. Alçıpan kalınlığı az olan, bu nedenle bu yöntem, daha düşük bir tavan ile oda oluşturmak için uygulanabilir.
 • Gerek özel araçlar kullanmak. Kurulumu gerçekleştirmek için, bir macun bıçak, tornavida ve bıçak gerekecektir.

çerçevesiz alçıpan yapıştırıcı montajı

Gördüğünüz gibi, kolayca tavana alçıpan yükleyin. Bu hatta uzman sandıklar kullanılmadan yapılabilir. Bunu yapmak için, bir ön yüzey hazırlığı ve işaretleme yapmak gerekir. Eğer alçıpan kademelenme bırakmaya gerektiğini unutmayın. Bu teknik yapının deformasyonunu önlemek için yardımcı olacaktır. Çalışmadan sonra macun yardımıyla yaprak arasındaki eklemleri kapatan unutmayın.


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 17

map