Olağandışı yatak İskandinav stili: mütevazı, ama çekici bir çözüm

Olağandışı yatak İskandinav stili: mütevazı, ama çekici bir çözüm

12 October 2017Yatak odası, İskandinav tarzı yapılmış, zarif ve kesinlikle aynı anda bakarYatak odası, İskandinav tarzı yapılmış, zarif ve kesinlikle İskandinav tarzı Yatak odası iç sıcaklık ve rahat bir atmosfer tarafından işaretlenir aynı zamanda bakar. Basit çizgiler ve şekiller, basit renkler, sade mobilya ve ev mobilyası - Bu tam da tasarımda bu eğilimin gizemli çekiciliği olduğunu. Diyebiliriz ki İskandinav tarzı - Modern insanlar takdir bu özel işlevselliği ile minimalizm bir kombinasyonu bir tür. Bu yön dünyadan hayranları bir sürü konu boldur iç öylesine bir fotoğraf.


İskandinav tarzı yatak odaları: Genel bakış

kitaplık, raf, birçok kanepeler ve tablolar, halılar ve resimler: Genellikle insanlar gereksiz eşyalarla oda yığmak deneyin. Oda İskandinav tarzı dekor, kuralı "daha basit, daha iyi." Bu doğrultuda özel itiraz olduğunu. mobilya, aksesuar ve dış parçaları ustaca kombinasyonu sayesinde çok güzel bir iç olsun.

İskandinav tarzı yatak odası tasarımı gerektirir:

  1. dekorasyon veya mobilya (beyaz, pembe, nane, bej, kahverengi, mavi, yeşil, mavi) için doğal tonları üstünlüğü.
  2. çiçek motifleri ile duvar kağıdı zıt, başlık olan duvarların Yapıştırma.
  3. odanın aydınlatma ışığı için perde veya panjur eksikliği.
  4. Yalnızca doğal malzemeler (kumaş, ahşap) kullanılması.
  5. odasında büyük ayna varlığı.
  6. Düşük tonların hakimiyeti.

İç İskandinav tarzı yapılır, genellikle beyaz renk hakimdirİç İskandinav tarzı yapılır, genellikle beyaz renk hakimdir

İskandinav tasarımı - daire doğal ve doğal dokular çevresine yansır. Odanın renk şeması en mütevazı ama kurşun beyaz ve bej tonlarında büyük çoğunluğu. Bu tüm oda için sesi ayarlamak onlardır. Yatak odası, bu tarzda yapılan heyecan verici ve tutkulu renkleri (kırmızı, bordo, kahverengi) olmamasına rağmen, en romantik olsun.


Bir zevk - İskandinav tarzı altında yatak odasında onarım yapmak. tasarım herhangi dairede bunu gerçekleştirmek zor değil böyle bir ölçüde sadedir. ahşap zeminler ile kombine Beyaz duvarlar ve tavan, herhangi fikirlerin gerçekleştirilmesi için olasılıklar bir gerçekdışı miktarını verir.

Yatak odası ya da İskandinav tarzı yapılmış başka odada, herhangi bir yaş kısıtlamaları vardır. Bu eğilimin Fanlar genç virtüözlerin ve yetişkin kişilik vardır. önemli ayrıntılar mobilya ve aksesuarları gibi Kesinlikle herkes, evinizdeki bu tarz bir yansıması bulabilirsiniz.

çekmeceli dolu büyük bir dolap koyun - büyük suç bu eğilime. İskandinav tarzı ayrıntıları ziyade dekorasyon bitirme daha büyük bir rol oynar, böylece çekmeceli küçük göğüs tercih vermek olduğunu.

büyük boyutlu daireler iftihar edemez olanlar, uzay, işlevsel ve rahat olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Yaşayan odalı - harika bir alternatif. İmar kolayca tahtadan yapılmış küçük bir bez perde ve bölmelerle ile yapılır. Bu yöntem, daireler stüdyoları yansıtılır.

Yatak odası İskandinav tarzı dekoratif süs

tasarımında her yönde belirli bir renk kombinasyonları uygundur. İskandinav tasarım için beyaz bir anahtar gölge haline gelmiştir. O temiz kağıt tuval hatırlatan odasında ezici baskındır. aksesuarların yardım ve mobilya ile resminde fırça darbeleri gibi benzersiz dokunuşlar yapılır. Bu benzetme mümkün doğru bu yönde temsil etmek yapar.İskandinav tarzında tasarlanmıştır yatak odası için dekorasyon unsurlarını, iyi hayvanlar veya yumuşak sedirler ahşap figürler uygundurİskandinav tarzında tasarlanmıştır yatak odası için dekorasyon unsurlarını, iyi hayvanlar veya yumuşak sedirler ahşap figürler uygundur

İskandinav tarzı bir yatak odası Dekorasyon belirli kurallara tabidir:

  1. Duvarları beyaz olmalıdır. Bu uyum dekoratif sıva, boya veya duvar kağıdı için.
  2. Bir duvar nedeniyle hafif çiçek ve doğa baskıları ile çelişen yapıştırarak duvar kağıdına diğerlerinden farklı olmalıdır.
  3. Zemin taklit tahta doku laminat veya döşeme tahtasının ile kaplanmıştır. Aşırı durumda o muşamba kullanmasına izin verilir.
  4. Tavan yanı sıra duvarlar, beyaz olmalıdır. alçıpan ve germe parlak veya mat kumaştan yapılmış bir uygun süspansiyon yapılar olarak uygulamak. Bazı tasarımcılar dekoratif kirişler kullanılarak, ahşap tavan yapmak. terbiye Böyle bir seçenek de açığız.

oda iç ayrıntılarda eklenen İsveç tasarımında temel rengi beyaz, özel bir çekicilik ve güzellik olmasına rağmen. Onlar bitirme odası komple enkarnasyona çağrılacak izin dokunur yapıyoruz.

Beyaz - İskandinav tarzı en yaygın. Her yerde kullanılır: tavan, duvarlar, zemin, mobilya ve hatta aksesuar dekorasyonda.

Özel dikkat İskandinav tarzı loft tanıtımı verilir. beyaz duvarlar bir kombinasyonu ile ahşap döşeme Koyu gölge - saf estetik zevk! Tavan dönüşümü, mümkün olduğunca çok sayıda pencere yapmaya çalıştığınızda. güneş ışığı ve parlak ışık Bol - "fiş" İskandinav tarzıdır. Hatta küçük bir çatı katı, eskiden yeni renklerle çirkin görünüm, ışıltı ile! Bağımsız fikirleri podcherpnut ve uygulamaya başlayabilir geçtiği Internet, üzerinde büfe yardım fotoğraf ve video uygulamak!

fotoğraf ve fikirler: İskandinav tarzı yatak Odası iç

tasarımda "Kuzey" yönü popülerlik kazanmaktadır. Avrupa'da sahiptir Özel sevgi, neredeyse her üç sakini İskandinav tarzı ile bir daire veya ev bulabilirsiniz. Heyecan işlevselliği çevreleyen, basitlik ilişkili.

İskandinav tarzı mükemmel sahte metal byltsami ile yatak uygunİskandinav tarzı mükemmel sahte metal byltsami ile yatak uygun

İnternet sayesinde, açıkça yatak odasına İskandinav tarzı getirilmesini gösteren fotoğraf yüzlerce hatta binlerce, hayran olabilir. bir proje, tasarım, sıradışı tasarım çözümleri kurallarına göre kuzey motiflerin edilen çeşitli tasarımlar bir kombinasyonu. Hazır dizayn yatak odası İskandinav tarzı açıkça tüm iç parçaların yerlerini ve malzemelerin doğru kullanımını gösterir.


İsveçli bir tarzda yatak odası

İskandinav tarzı barış ve huzur temsil eder. İsveçli tasarım - bu yönde ikinci adıdır. Bu tarz Norveç ve Finlandiya'da kökenli olmasından kaynaklanmaktadır Çift isim. Ancak, alan için geleneksel İsveç tasarım seçenekleri dayanmaktadır.

Nedeniyle İskandinav tarzı tarihinin tasarımı önerilerine göre, kuzeydeki başlar gerçeğine aydınlık oda ve ışık kaynaklarının çok sayıda ek vardır. İsveçli iç lambalar, avizeler, aplikler, zemin lambaları ve diğer aydınlatma ürünlerinin yatak odası takımı kullanımı rahat ve konforlu bir atmosfer yaratarak, olumlu yönde etkiler.

İskandinav tarzında rahat yatak odası (video)

İskandinav tarzı - bu ilk bakışta göründüğü kadar, bazen kasvetli ve sert, ölçülü. Aslında, aksesuar, aydınlatma ve mobilya ustası tarafından daha fazla zaman geçirmek isteyen bir çok güzel ve rahat bir oda, olsun. yatak odası için bu yön - mükemmel bir çözüm, stil nedeniyle aydınlatma armatürleri ve ilgili bileşenlerin çeşitli bazı romantik atmosferi tanımlamaktadır çünkü.


İskandinav tarzı yatak odası tasarımı (iç fotoğraf)

1-9 8 21f00a2e 24 47b106eb85d14338c5e674dee8a93157 55cb4eda5fe96 090fdaecf85ce2f7f951e61976bad2a7 155 167 1920x1080resizeinterior42326301410856107

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − = 35

map