Olağandışı mor iç oda: 3 Kurulu ve fotoğrafları

Olağandışı mor iç oda: 3 Kurulu ve fotoğrafları

12 October 2017oturma odasında Mor çiçekler romantik ve rahat bir ortam yaratmak için yardımcı olurOdanın dekorasyon için seçim ne renk - oturma odasında Mor çiçekler romantik ve rahat atmosferuPri soruya bir yaşam, birçok durağı olması gereken tasarım karar oluşturmak için yardımcı olur. tüm aile üyeleri ve arkadaşlar toplar olarak oturma odası, dinlenme ve rahatlama için tasarlanmıştır. Bu nedenle, renk seçimi çok önemlidir. O odanın renk düzeni psikolojik durumu sahiplerini etkilemektedir olduğu akılda tutulmalıdır. Salonun Leylak iç değil herkesi seçebilir.


psikolojik durumuna lila rengin etkisi

Menekşe kırmızı ve mavi kombinasyonundan oluşur. Bu iki renk çok güçlü ve duygusal olarak zengindir. Leylak renktir - mor açık bir tonunu olduğunu.

Leylak rengi teselli ve neşe getirir. Bu olağanüstü insanları yaşayan tescili için tasarlanmıştır.

Farklı bir gerçeklikte içine daldırma Leylak mümkün. Onun sayesinde, atmosfer yumuşak, havadar, neredeyse ağırlıksız olur. Bu özellik gevşeme ve gizlilik için bir alan yaratmak için kullanılmalıdır.

Kural olarak, bir lavanta renkli sıradışı ve yaratıcı oda çizilmişKural olarak, bir lavanta renkli sıradışı ve yaratıcı oda çizilmiş

Özellikler leylak:


 • harmonicity;
 • kolaylık;
 • Yumuşaklık.

Ancak, güçlü bir renk olduğunu dikkate almalıdır. O güçlü bir etkisi vardır. Bu nedenle, bazı insanlar için sadece fiziksel ve duygusal düzeyi için uygun olmayabilir.

lila tonlarında rahat oturma odası

Leylak rengi birçok tonları vardır. Bu nedenle, seçim uygun bir zor olacak. onarımlar tüm renkleri keşfetmek gerekir önce. görsel Bu renkte onun gelecekteki yaşam buluştu özel bir program kullanın.

Leylak farklı tonları ve renkleri ile birleştirdi. Ama bunları doğru şekilde seçmek için, size leylak varyasyonları tanımak gerekir.

Leylak rengi farklı renkler, ana şey ile kombine edilebilir - birbirleriyle uyum içinde olduklarınıLeylak rengi farklı renkler, ana şey ile kombine edilebilir - birbirleriyle uyum içinde olduklarınıtamamen farklı bir renge - Böylece, açık kırmızı tonu belli renkler, mor koyu tonları ile birleştirilir. Doğru kombinasyonu seçmek önemlidir. Aksi takdirde, oturma uyumlu ve nalyapistoy olmayacaktır.

Renklerin Olası kombinasyonları

 • Soluk leylak. Kombine: bej, mor, sarı, mavi, mor, altın, mavi, kayısı.
 • Canlı-mor. Bu kombine: üzüm, koyu kahverengi, inci, koyu mor, yeşil, mentollü.
 • mor Parlak. Kombine: bej, mavi lacivert, turuncu, kahverengi, kırmızı, sarı ile mor soluk.

Her kombinasyon düşünülmüş ve önceden seçilmelidir. Renk daire ve onların tercihlerine sahipleri hakkında çok şey söyleyebilir unutmamak önemlidir. Çok önemli bir nokta renk ve yaşam tarzı doğru kombinasyonudur.

Leylak rengi ve kombinasyon salon iç

tarzı seçimi daire, zemin alanı ve malzeme durumun sahiplerinin kişisel tercihlerine bağlıdır. iç tasarım için renk seçimi yaşayan sahiplerinin bireysel özelliklerine tamamen bağlıdır.

Leylak rengi iç karıştırır. Belli bir stil için doğru gölge bulmak için önemlidir.

  modern yaşam için mükemmeldir - koyu renklerle viyole birleştiren bir yüksek teknoloji tarzı,modern yaşam için mükemmeldir - koyu renklerle viyole birleştiren bir yüksek teknoloji tarzı,

Duvarlar, tavan, zemin, mobilya ve dekor bitirmek maç için önemlidir. Renk çok yaşam uyumu etkiler. Yani iç stil renk ile seçilmelidir.

Uygulamalar farklı tarzlarda lila rengi:

 • Klasik. lavanta ve süt, krema, beyaz kombinasyonu.
 • Vintage. mor ve mavi, yeşil, pembe kombinasyonu.
 • Hi-tech. Kombine lila ve gri paleti, siyah, beyaz, gümüş.

kombinasyonlarını seçerken odanın aydınlatma dikkat etmek önemlidir. parlak ışık renkleri olarak ne zaman karanlık ışıktan daha farklı görünecektir. Bu kesinlikle dikkate alınmalıdır.


mor renkte Hall dekorasyon

mor çiçekler Hall gizemli bakacağız. Onun ruh hali leylak kombine edilecek renge bağlı olarak değiştirilebilir. Salon eğlenceli veya esnek olabilir.

Farklı bir dünyaya lila renk hamle, nerede masal gerçeklik sınırları.

oturma odası mor renkte dekore edilmiş, sürpriz misafirler alışılmadık bir tasarımoturma odası mor renkte dekore edilmiş, sürpriz misafirler alışılmadık bir tasarım

Bu renk tüm misafirler şaşırtacak. O gizemli ve rüya yaşam sahibi hakkında söyleyecektir. Bu renk yükü değişir o rengin birçok tonlarında iyi gider.

kombinasyon için seçenekler

 • Beyaz. Leylak daha şeffaf ve etkileyici olun. Sen atmosfer dinamiklerini verecek leylak birkaç tonunu kullanabilirsiniz. oda narin, ama farklı ve sıradışı olacaktır.
 • Yeşil. Açık ve koyu renk tonları birleştirmek için önemlidir. Eğer koyu yeşil alırsak Örneğin, leylak hafif olmalıdır. Ve tersi de doğrudur. Mobilya koyu yeşil olması gerekirken Ayrıca, duvar, hafif mor renk tonu olabilir.
 • Kahverengi. Hem renkler dinlenmek ve melankolik bir atmosfer yaratır. bu renklerin kombinasyonu, uyku rahatlamak ve dinlenmek için teşvik edilecektir. Oda bu amaçla tasarlanmış ise, iken kombinasyon yaklaşımı çok yararlı olabilir.
 • Kırmızı. Birlikte, bu iki rengin güçlü duygusal yük vardır. Böyle bir atmosfer gizem, tutku ve neuemnost birleştirir.

Renk daire sahiplerinin duygusal durumu etkileyen Renk seçimi öncelikle bağlı olmalıdır. nedense renklerin kombinasyonu çileden veya tahriş varsa - tahammülü yoktur. Renk çözümleri zihinsel durumu üzerinde olumlu etki yapacak şekilde tasarlanır.


lila iç odanın Varyantlar (video)

oturma odası renklerin çeşitli düzenlenebilir. fit sıradan insanların ve hülyalı lila renkleri için. Kendi başına, bu renk yatıştırır. Ama diğer renklerle birlikte farklı etkilere neden olur. Dekorasyon için kullanılan mor renk neyi gölgede takip etmek önemlidir. Buna birleştirmek mümkündür hangi renklerin bu seçimi bağlıdır.

Tasarım lila oturma odası (iç fotoğraf)

1 2-litac-iç 26 15 610 938 5825 2361 13503255441109 13421011830464w1920h1440

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 26 = 32

map