Odzież patchwork 7 opcji i różnych modeli

Odzież patchwork 7 opcji i różnych modeli

12 October 2017Tworzenie stylowy i nowoczesny sposób możliwy za pomocą ubrań w stylu patchworkTworzenie stylowy i nowoczesny sposób możliwy za pomocą ubrań w stylu pechvorkOdezhda patchworku - stosunkowo nowy trend, który jest mocno w życiu współczesnego człowieka. Odzież patchwork już straciła okładek magazynów mody i stopniowo dostosowywane do życia. Takie produkty można łatwo kupić w sklepie motywu, albo, alternatywnie, tworzyć własne. Druga opcja jest bardziej korzystne, ponieważ ubrania mają naprawdę wyjątkowa!


Jak zrobić patchwork sukienkę własnymi rękami

Idealny strój na pewno marzenie każdej dziewczyny, ale żądana opcja nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć się w sklepie. Pozostaje tylko jedno: aby idealnego modelu własnymi rękami. To, oczywiście, jest trudne, ale absolutnie nie jest to niemożliwe.

Będzie to wymagać:

 • Kawałek tkaniny i gotowe ubrania - cover;
 • Zestaw kolorowych szmat;
 • wątku;
 • nożyczki;
 • Maszyna do szycia.

Aby uszyć strój patchwork siebie, trzeba przygotować grunt i zaopatrzyć się w kolorowych skrawków tkaninAby uszyć strój patchwork siebie, trzeba przygotować grunt i zaopatrzyć się w kolorowe szmaty tkaniOsvaivaya techniką patchworku po raz pierwszy, wskazane jest, aby zacząć od najprostszych kombinacji. Dlatego najlepszym rozwiązaniem - aby uzyskać gotową suknię jeden kolor, który będzie wówczas po prostu ozdobione kolorowymi szmatami. Wybierając je, fachowiec powinien również kierować względami estetycznymi, uważając, że kolory są połączone ze sobą. Patchwork - to technika dość śmiały, ale na brak smaku nie ma nic.

Jeśli skrawki planuje szyć na gotowych sukni, to lepiej zrobić to w kilku etapach, pracując z każdego kawałka tkanki sam.

Jeśli produkt naprawdę stało, można zdecydować się na doświadczeniach, w oparciu o pomysły od innych przydatnych utalentowanych ludzi. Zatem, zmieniając doświadczenia, można stworzyć całą kolekcję rzeczy autorskimi równe ekwiwalenty, których nie można znaleźć na całym świecie.


Bluzy patchwork: robi to sam

Bluzy Patchwork przeprowadzone przez zasada podobna do pracy z sukienki, z tą tylko różnicą, że produkt ten jest nieco krótszy i może mieć różne sylwetki. Z płaszcza może zrobić to samo podstęp: wziąć gotowy produkt i go wypróbować techniki patchworku. Kurtka nieco krótsza, więc pracować trwa ułamek czasu. Ale, co ramy czasowe, jeśli mówimy o robótki?

Ale jest też inna, nie mniej interesująca opcja: skojarzyć takiego „patchwork” bluzkę niezależnie, na przemian na przemian przędzy barwionej razem. Jednak ważne jest, aby nie przesadzić, aby nie okazało dzieci Cardigan. Interesujące jest to, aby wyglądać produktów, części patchwork z których są wykonane z przędz o różnych fakturach.

Oryginalna kurtka patchwork ozdobić obraz i sprawiają, że jedyne i niepowtarzalneOryginalna kurtka patchwork ozdobić obraz i sprawiają, że jedyne i niepowtarzalneNiezwykle śmiałe rozwiązaniem byłoby połączenie tkanin i dzianin kawałki. Ten kardigan do wytwarzania wystarczającej czasochłonne, ale efekt końcowy jest tego wart.

Dla różnych kombinacji materiałów, są następujące:

 • Jersey i moher;
 • Kaszmir przędza z wełny;
 • Lurex i bawełna.

Oczywiście, wybór kombinacji nie jest ostateczny i może ulec modyfikacji. Najważniejsze dla wykwalifikowanych pracowników - aby odnaleźć swoją własną wersję, która jest nie tylko łatwy do wdrożenia, ale także, ostatecznie będzie wyglądać na to naprawdę korzystne.

Dziane skarpetki patchwork: Czy warto praca wyruszą

Skarpetek - popularnym prezentem wszystkich babć, ale dziś zajmują igieł dziewiarskich w pośpiechu i bardzo młodych kobiet. Powodem tego - popularyzacja sztuki patchworku, liczba tych, którzy chcą dowiedzieć się, że każdego dnia wzrasta. Oczywiście, zanim się do tak złożonego problemu, pożądane jest, aby nauczyć się robić na drutach skarpety zwykłych, a po już jest z dzianiny wzory i skrawki.

Przed drutach skarpetki, należy starannie rozważyć w przyszłości system produktówPrzed drutach skarpetki, należy starannie rozważyć w przyszłości system produktów

W celu uzyskania zestawu drutach skarpetki, wymaga:

 • 5 szprychy;
 • N- motki numer przędzy (opcjonalnie);
 • Dekoracyjne wstążka.

Początkowo schemat jest lepiej pracować na papierze, a po znacznie do wdrożenia. Ten proces potrwa kilka razy więcej czasu, ale efekt końcowy jest tego wart. Te skarpetki są doskonale ciepły w zimny zimowy dzień i będzie godnym darem dla wszystkich rodzin. Zwłaszcza, jeśli są one wykonane własnymi rękami!

Inne opcje patchwork odzież

To będzie bardzo interesujące spojrzenie na sztukę spódnicy patchworku i szalik, zwłaszcza jeśli uruchomić je w tej samej kolorystyce. Na nich można regulować kamizelka, która sprawia, że ​​obraz jeszcze bardziej stylowy. Taki zestaw nezauryaden wystarczająco i odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Znacznie trudniej jest zrobić kurtkę lub płaszcz, jednak i to jest prawdziwe. Wymaga to odpowiednich wzorców i czasu, który będzie musiał wydać sporo.


Dokonanie jasny obraz i twórcze pomoże piękny plecak wykonany techniką patchworkuDokonanie jasny obraz i twórcze pomoże piękny plecak wykonany techniką patchworku

techniką patchwork jest dość zróżnicowana, więc można zrobić to:

 • kamizelki;
 • plecaki;
 • kurtki;
 • Sweter.

Krawiectwo patchwork (wideo)

Technika polega na pracy z patchwork szmaty być zszyte. Procedura ta nie jest łatwe, więc craftswomen musiał ciężko pracować. W końcu, szycie dać zupełnie wyjątkową rzecz, która jest unikalna po prostu nie istnieje.


Przykłady patchwork odzież (foto)

2c8ddce6a219 0ab0c0e6a77f8f37dab0be36b0fm - odezhda-vyazanoe-kryuchkom-Palto-kardigan-v-ramiak-friform-Pec 5 5b4fa0 7fd928bc40f7 6b07fe34f8dc1fbd84014148c8bk - odezhda-Palto-pechvork 412359ba0e0e033accc2d0275dre - odezhda-avtorskij-pidzhak-v-stile-pechvork 2015 --------------- 117367638132671546111 13473594122

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − = 94

map