Odpowiednie meble w małym przedpokoju: 4 zdjęcia i niezbędnych rzeczy

Odpowiednie meble w małym przedpokoju: 4 zdjęcia i niezbędnych rzeczy

12 October 2017Mały hol wejściowy należy kupić tylko najbardziej niezbędne meble, które miały miejsce do wygodnego przemieszczaniatylko najbardziej niezbędne meble powinny być zakupione w małym korytarzu, który miał miejsce na komfortowy pokój ruch mieszkania zaczyna się od korytarzu spotyka przychodzących. Dość często, wielkość korytarzu jest bardzo mała i stanowią ogromny problem dla jego rozwiązania. Wybierz meble w małym korytarzu zdjęcie różne czasopisma nie wszystkie siły. Niewielka ilość miejsca nie pozwala szalonej wyobraźni, powstrzymuje i rodzaj korytarzu. Trudno jest w wąskim pokoju, aby umieścić wszystkie niezbędne, tak że pozostaje więcej miejsca.


Meble dla małego korytarza Co powinno być wymagane do

Główne problemy większości mieszkań są: brak obszarze korytarza, wysokość sufitu i oświetlenia. Tych kwestii następująco nikt inny - meble do małej sali. Nie wystarczy podnieść funkcjonalny i odpowiedni rozmiar, ale nowoczesnego rynku mebli jest bogata w wyborze.

Meble modułowe łączy w sobie wszystkie niezbędne elementy do sali, jednak i jego wielkość może być duża.

Są pewne rzeczy, które po prostu trzeba być na korytarzu:

 • Wieszaki na ubrania;
 • Szafka na buty;
 • lustro;
 • Składujący w odzieży i obuwia sezonu.

Przedpokój koniecznie trzeba kupić małą komodę, ściana z hakami na ubrania i lustroPrzedpokój koniecznie trzeba kupić małą komodę, ściana z hakami na ubrania i lustro

Wizualnie poszerzyć korytarz, można użyć światła kolorowe ściany. Minimalizm w wyborze mebli jest bardzo pomocne w rozwiązaniu problemu funkcjonalnego. Niekoniecznie, aby uzyskać gotowy zestaw, można zrobić całkiem pewne niezbędne elementy.


Półki ścienne zrobić miejsce na podłodze i otwarta wieszak dość dokładne zastąpić szafę. Półka na buty należy wybrać wąskie, ale wysokie, dzięki czemu może służyć jako miejsce do siedzenia. Dla wygody można umieścić na wierzchu miękką poduszką. Lustro jest lepiej kupić pełnej długości i położenia szafce na buty.

Jeśli nadal masz możliwość zainstalowania w szafie hali, to lepiej, że łączy cztery funkcje:

 • dolny przedni do butów;
 • W środku miejsce na odzież;
 • Na górze Departamentu parasole, czapki, rękawiczki;
 • Duże lustro na drzwiach zewnętrznych.

Aby zaoszczędzić miejsce, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do szafy z drzwiami przesuwnymi. Meble w korytarzu należy dobrać tak, aby pasować do koloru ścian, preferując światło pastelowe odcienie.Najlepszy korytarz meble w małym mieszkaniu: wybór modeli kompaktowych

Małe mieszkanie - nie rzadkość. Korytarze w nich zwykle bardzo małe, a niektóre są po prostu małe. Często ten korytarz jest trudno pomieścić nawet najbardziej niezbędne przedmioty.

W małym korytarzu doskonale pasuje zwartą Szafa narożnaW małym korytarzu doskonale pasuje zwartą Szafa narożna

korytarz meble w małym mieszkaniu nadal ma wiele opcji:

 • Zwarty szafa funkcjonalny;
 • Zestaw zawieszenia;
 • Meble modułowe.

Szafa jest dość popularny w małych korytarzach, oprócz funkcjonalności to ma wiele opcji. Szafka narożna jest idealny kształt kwadratowy z korytarza. Zestaw zawieszenia obejmuje umieszczenie wszystkich niezbędnych na jednej ścianie, dużo różnego rodzaju półki i szafy kompaktowej-sklepie.

Meble modułowe pozwala na umieszczenie modułów na własną rękę, ten rodzaj mebli jest szczególnie odpowiednia całkowicie przeszedł korytarzem.

Projektowanie mebli w mini-korytarzu

Wybierz meble do mieszkania, które jest zasadniczo przedpokój koniec drzwi wejściowe, bardzo trudne. Czasami poradzić sobie z cel projektu korytarza nie wyjdzie, i doszli do projektantów pomocy. Projektowanie mini sali rozpoczyna wizualne rozszerzenie przestrzeni za pomocą odpowiednio dobranych kolorów i oświetlenia. Meble są wybrane z reguły do ​​dopasowania ściany i ogólne apartamentów stylu.

Projektowanie mebli powinna być dobrana w zależności od stylu, który wydał wejścieProjektowanie mebli powinna być dobrana w zależności od stylu, który wydał wejście

Istnieje kilka sposobów, aby zrobić mini-przedpokój maksymalną funkcjonalność:


 • Wybierz minimalistyczne otoczenie miejsca;
 • Wykorzystać przestrzeń pod sufitem do przechowywania pewnych rzeczy;
 • Przełożyć przestrzeni mieszkalnej;
 • Łączą się z przedpokoju pokojowej konstrukcja i salonie.

Zastosowanie poszczególnych opcji zależy od ogólnej rozkład mieszkania. Decydują się na przebudowę trudne, ale jeśli mieszkanie oddzielną łazienką, po jego ustawieniu można uzyskać pewne realne metrów kwadratowych na rzecz korytarza.

Meble w tym przypadku może być z powodzeniem umieszczony na poszerzonym obszarze lub z otrzymanej niszy, aby kompletną garderobę. Porzucić oddzielna toaleta jest trudne, a następnie można wykorzystać przestrzeń pod sufitem. Nad wejściem drzwi zwykle pozostają wolne miejsce i mają prawo do korzystania z mini-korytarz. Umieszczenie szafki do sufitu zapewni miejsca dla pre-sezonu rzeczy, a drzwi przesuwne doskonale celu zaoszczędzenia miejsca.

Kolejna bardzo ciekawa opcja - połączenie się z przedpokoju z sąsiednim salonie. Meble w całym mieszkaniu jest wybrany w tym samym stylu i przejście z pokoju do korytarza jest wygładzona. Przestrzeń jest wypełniona meblami jak etapach, korytarz wnętrze pójść do wnętrza bez dzielenia mieszkania w okolicy. Minimalizm jest wybór kompaktowego meble z maksymalną funkcji.

Forma i meble do małej sali

Niewielki rozmiar korytarza wymaga odpowiedniego meble. Nie jest możliwe, aby umieścić mały kwadrat trójwymiarowy meble. Słuchawki w korytarzu nie zawsze odpowiada jego wielkości i trzeba z nich zrezygnować.


Doskonałym rozwiązaniem jest układ mebli w korytarzu na prawo lub na lewo od drzwi wejściowychDoskonałym rozwiązaniem jest układ mebli w korytarzu na prawo lub na lewo od drzwi wejściowych

Wymienić funkcjonalne meble mogą być oddzielne elementy, będą dbać o wszystkie niezbędne funkcje.

Wymienić szafie wieszak może być zamontowany lub podłoga kompaktowy stojak. Często w tych koszy różne przedziały oraz haki parasole i czapek.

Korytarze są nie tylko z brakiem metrów problemami lokalu również różne:

 • Rogu korytarza;
 • kwadrat;
 • Wąskie.

Rogu korytarza jest dość trudna do przedstawienia. Jednakże, istnieje korytarz plus jeden, ma bezpłatny punkt, który łatwo zmieścić szafę. Nie trzeba myśleć, jak umieścić wszystkie elementy układu hali pozwala umieścić wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Kwadratowy korytarz nawet najbardziej skromne rozmiary nadal pozwala zorganizować mebli według własnego uznania, marzyć z miejsca, aby znaleźć idealne opcję. Wąski korytarz jest ograniczona na dwa sposoby. Z reguły nie jest wystarczająca objętość prostym, ale tylko w ograniczonej przestrzeni pomiędzy ściankami. Decyzja o takim korytarzu mógłby zostać zawieszony lub modułowe meble, nie przeszkadzają w swobodnym przejściem.

Kompaktowy meble w korytarzu małej wielkości (wideo)

Podsumowując, możemy dodać, że lusterka są integralną częścią korytarza. Pełnej długości lustro nie tylko daje okazję podziwiać w nim będzie zwiększyć przestrzeń i zwiększyć oświetlenie. Odpowiednie oświetlenie dokończy projekt dowolnego kształtu pomieszczenia i podkreślają styl, w którym mieszkanie jest urządzone.

Szczegóły: małych rozmiarów meble w przedpokoju (przykłady zdjęcia)

0ab096cd928d3eeb2b8aa0befceea548 8cae28ef4f2ab8ce4cfdb3d0df407fde 11 41 713ae66844d79302e5f7381104975b21 5280 5402000b-2 1412850497mebelvprihozhuy 50029005100111 anjelikavengemlechnyidubpravaya

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 3

map