Odaya 2017 yılında Trendy duvar kağıdı: yapıştırma ve 30 fotoğraf fikri

Odaya 2017 yılında Trendy duvar kağıdı: yapıştırma ve 30 fotoğraf fikri

12 October 2017Duvar kağıdı - duvar dekorasyonu için çok popüler yaygın ve mükemmel malzemeDuvar kağıdı - dekorasyon Standley wall dekorasyonu duvar kağıdı için çok popüler yaygın ve mükemmel malzeme genellikle en erişilebilir ucuz ve etkili malzeme olarak kullanılmaktadır. Ancak bazı nüanslar vardır - Oda büyüklüğü, genel tarzı daire ve hatta gerçeğinden salonun dışına odanın hangi tarafında duvar kağıdı seçimine bağlıdır.


Odaya 2017 için Şık duvar kağıdı

Biz birkaç yıl önce şimdi (duvar kağıdı çeşitleri hakkında konuşmak ise) artık alakalı değildir bu duvar kağıtları, moda olduğunu söyleyemeyiz. Geleneksel olarak, talep kağıt duvar kağıdı en ucuz ve uygun fiyatlı, ancak tasarım açıkça daha ilginç hale gelmiştir.

Ama, daha büyük bir eğilim, sen duvar kağıdı, tekstil, metalik ve sıvı duvar kağıdı pokleit karar verirse, diyebilir.

tekstil duvar kağıdı

Bu çift katlı bir duvar, birbirinden kağıt veya dokumasız doğal kumaşlar uygulanır. Ve keten veya ipek veya pamuk ya bu. Bütün kumaş ve Filament gelen duvar kağıdı - moda Bugün bu duvar tipi iki türüdür. jüt duvar kağıdı, paspaslar, keten ve öfke tahsis, hissetti.

Metalize duvar kağıdı

Başlangıçta, elektromanyetik radyasyona karşı korumak için nasıl düşündü. Ayrıca, bu iki-katmanlı duvar kağıtları - kağıt alt tabaka ve üst alüminyum folyodan yapılmıştır.

Metalize duvar kağıtları pazarında talep şimdi ve uzun yıllardır kullanılan bir elit malzeme vardırMetalize duvar kağıtları pazarında talep şimdi ve uzun yıllardır kullanılan bir elit malzeme vardır


sıvı duvar kağıdı

İlk başta, onlar sadece başka seyreltilmiş gereken bir toz gibi görünür. Eğer hazır satın alırsanız, bu sıvının kütle duvarına uygulanacak olmaktır. Bu lateks boya ile beslenir, ve duvarlar boya püskürtücü veya rulo kaplama. Bu duvar kağıtları selüloza dayalı tekstil ve pamuk yapılır.

Bu tür bir alternatif olarak, aynı kağıt, akrilik, vinil, ve doğal dokunmamış olarak.

Salonda duvar kağıdı Fikirler, fotoğraf: nasıl ahenkli bir arka plan oluşturmak için

Bazı kurallar, elbette, duvar kağıdı, mükemmel odanın arka planını oluşturduğu akılda gerekmektedir. duruma bakılmaksızın seçilmiş bile en seçkin duvar kağıdı, saçma bakacağız.

mobilya ile ilgili fikirler duvar kağıdı:  • Mobilya koyu ise, Sonra kesinlikle duvar kağıdı hafif olmalıdır. Screaming duvar kağıdı ve karanlık mobilya büyük desenli duvar kağıdı gibi sığmaz. Renk mobilya rengi ile çakışacak vurgu elemanı eklemek için arzu edilir.
  • mobilya çok parlak ise, renkleri doygun, Duvar kağıdı görev - sadece kapatmak. Parlak tezat gibi Ama eğer mobilya rengini duvar kağıdı ile ilgili olarak tamamlayıcı renk kullanmak gereklidir. Bu durumda birbirlerini güçlendirecektir.
  • Eğer bir iki ton mobilya varsa, duvar, bir nötr renk, cephe renkli bir çakmak ya da bitişik olmalıdır. Renklerin dış hatları duvarlar ve cephe birleştirirken ilginç bir etki yaratacaktır mobilya konut rengi sadece hissedilecek Kontrast.

Onlar mobilya ile uyum içinde uyum ve ilginç iç oluşturmak, böylece odadaki duvar kağıdı seçilmelidirOnlar mobilya ile uyum içinde uyum ve ilginç iç oluşturmak, böylece odadaki duvar kağıdı seçilmelidir

Eh, iki tonlu mobilya eğer, duvar kağıdı muhtemelen gri, nötr olmalıdır. Duvar üzerindeki Çizim tamamen, küçük gizli, ya da yok olmak zorundadır.

2017 yılında salonu modern duvar kağıdı: iç stilleri

İç klasik ise, duvar kağıdı Henüz sadece oda dekor içinde bir odak haline gelebilir. klasikleri övünebilir hatırı sayılır alanı değil, tüm daireler gerektirir gerçektir. şam, tuğralı, kraliyet lilyum ve diğer zarif çiçek tasarım - Duvar kağıdı renk ve baskılar bu kusur sayesinde neşelenmek.

Modern çizgileri, onların zerafet plastisite farklılık pastel duvar kağıdı sıcak renkler varsayar. çiçek süslemeleri ile Seçilmiş duvar kağıdı, dalgalar ve rüzgar dans.

Sıcak bir gölge, çiçek tasarımı ile sık sık parlak Provence tarzında duvar kağıdı. Duvar kağıdı eski sevimli calico benzeyebilir. farklı renklerin Komplike olmayan kompozisyon, buketler bu iç tarzı gerektiğini, doğal görünmesini sağlar.

odası için duvar kağıdı, herhangi bir stil seçebilirsiniz, ama sessiz, parlak renkler moda her zaman popüler ve vardırodası için duvar kağıdı, herhangi bir stil seçebilirsiniz, ama sessiz, parlak renkler moda her zaman popüler ve vardır

Ülke tarzı Provansal benzer, ama biz biraz daha kolay ve dekorasyon için daha az özenli olduğunu söyleyebiliriz. Duvar mütevazı bir çiçek ya da ihtiyatlı bir geometrik biçime sahip kafes şerit ışık olabilir.

Fiili ve Japon tarzı. Bu tarzda daireler için, pirinç kağıdı veya ipekten duvar kağıdı satın alabilirsiniz. Böyle geleneksel duvar kağıdı üzerine Çizimler hep, sadece Japon kültürünün karakteristik olmalıdır. Eh, duvar renkleri - sessiz, gevşeme, huzur yanında yer.


Sıcak ne renk duvar kağıtları en

Tabii ki, özel dikkat duvar kağıdının rengine ödenir. görsel alanı değiştikçe bunun algı üzerinde kendi etkisinde Her renk odasında rahatlık hissi etkiler.

Bugün, duvar kağıdı, geniş bir renk paleti sunar ve size çok zorluk neden olmaz salon sevdiği renk duvar kağıdı süslemeleriBugün, duvar kağıdı, geniş bir renk paleti sunar ve size çok zorluk neden olmaz salon sevdiği renk duvar kağıdı süslemeleri

iç renk değerleri:

  • sarı - en canlı renklerden biridir, vizyon, sinir sistemini uyarır iyimserlik renk. Bir kişinin benlik saygısı düşük muzdarip veya fobileri olarak ayarlanırsa, renk terapisi çok etkilidir.
  • yeşil - rahatlatıcı ve göz rengine hoş, nötr, sakinleştirici. Eğer eklerseniz sarı renk aktif, daha neşeli hale gelir.
  • mavi - hoş serin renk, soğukkanlı. O stres ve hatta daha düşük kan basıncı rahatlatmak mümkün olduğuna inanılmaktadır. barış renk, huzur.

Odanızın kuzeye dönük ise, duvar kağıdı sıcak bir renk düzeni alması istenmektedir. Kahve, turuncu, sarı ve altın duvar kağıdı sıcak sanki yer açmak olacaktır.


Ama güney odalar için daha soğuk gamı ​​gerekli. Genellikle mavi ve mavinin tonları olduğunu.

Siyah-beyaz-sürüm klasik olarak kabul edilir ve bugün orijinal, oldukça büyük siyah desenli çok şık beyaz duvar kağıdı bulabilirsiniz. Onlar kaybetmez aynı anda oda daha sıkı şık ama konfor yapmak gibiydi.

Odaya 2017 için tasarım kombine duvar kağıdı

Trendy duvar kağıtları - mütevazı bir ortam neşelenmek bu vurgu duvar kağıdı, odadaki belli bir atmosfer oluşturmak için. onlar öncelikle odanın algısını etkileyen çünkü yüksek kaliteli duvar kağıtları için kaynakları yedek vermeyin.

İyi bir seçim!

Odada Tasarım duvar kağıdı 2017 (fotoğraf)

3 13-36-- 21 14 061-- 183- 2016-05-26-57468af22aa44- 2917-- 4269-1030x677- 1505083130The-tasarım-of-the-salonunda-in-2016-haber-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − = 62

map