odaya 17 metrekare yapma. m yatak odası-salon: fikir ve fotoğrafları

odaya 17 metrekare yapma. m yatak odası-salon: fikir ve fotoğrafları

12 October 2017Bir yatak odası-salon tasarımında uyum görünüyordu için, tek bir stil kullanmako tasarımda uyumlu görünüyordu bir yatak odası-oturma odası için tek bir stil odaya 17 metrekare kullanın. m yatak odası, oturma odası, çok nadiren bulunabilir konuda fotoğraf çalışması, dairenin ortalama konumu standarttır. Evin tam fincan, bu yüzden her şey olsaydım. Ancak, namlı kare görüntüleri istenen uygulamaya her zaman mümkün değildir. Onların boyutuyla hala katlanmak zorunda kalacak! Ve her koşulda bunu somutlaştırmak çalışırken, onun rüyadan ayrılmazlar.


oda 17 metrekarelik modern tasarım. m: Fikir gerçek olup olmadığı, oturma odası

İstatistiklere göre, sahiplerinin çok küçük bir yüzdesi ile mutlu dairelerinin boyutu. gerisi sadece emanet konut kabul edip niteliksel inşa deneyebilirsiniz. inşa etmek ve yatak odası ve oturma odası için gerekli olan bir düzlemde tek odalı dairelerin sahipleri, Özellikle zor. Görev oldukça karmaşık, ama imkansız değil.

Bu fikir yaygın olarak desteklenen ve lider tasarımcılar tarafından kaplıdır, neden gerekli değildir gülünç veya gülünç neyi iç irade hakkında endişe. Ancak, oran ve tat tüm önemli anlamda.

mobilya alanında 17 metrekare rasyonel düzenlemesi için. m bir yatak odası-oturma odası tescili için yeterlidirmobilya alanında 17 metrekare rasyonel düzenlemesi için. m bir yatak odası-oturma odası tescili için yeterlidir  

En uyumlu tasarım elde etmek için, aşağıdaki adımlar çalışmaları için bir temel olarak alınmalıdır:

 • amaç ve fırsatların rasyonel değerlendirme;
 • Optimum iç çözeltiler seçimi;
 • seçimin uygunluğu konusunda uzman ile istişare;
 • fikri (gerekiyorsa) için ayarlama;
 • fikirlerin uygulanması.

arkadaş "kombine" boşluk En - onun tarafsızlık. Çok gösterişli renkleri seçmek veya ev çok şık ve topikal ürünler aşırı yüklemeyin. Altın ortalamanın tasarım ilke olarak durmak daha iyidir. Daha sonra yatak salonu oda dönüşümü ve tam tersi zor olmayacaktır.


En iyi yatak odası-salon 17 metrekare. m

"En iyi" kavramı yani tamamen mantıksız burada biraz kanunları koymak, her ev sahibi için evde özneldir. Bununla birlikte, ideal çözümün arayışında olmanın, kayıt gereksinimlerine getirmek için gereklidir.

yani:

 • İç her durumda yabancılaştıran ya da tahriş değil, sakinleştirici bir etkiye sahip olmayacaktır;
 • Renk hanenin her etkiledi olmalıdır;
 • Moda elemanları iç dahil edilmelidir, ancak bunlar çok fazla olmamalı;
 • Evin en uzun yumuşak, neredeyse pastel tonlar yaşıyor.

Küçük bir yatak odasında, oda tv canlı kanepede karşısındaki duvara yakın yerleştirilmelidirKüçük bir yatak odasında, oda tv canlı kanepede karşısındaki duvara yakın yerleştirilmelidirSeçim veya bireysel tasarım seçenekleri ev geliştirme - bu kararın birkaç ay sürebilir hangi zor bir görevdir. İşinizi hafifletmek için, size profesyonellerin hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tasarımcı, hayatında gördüğü ve müşterileriniz taze ve alakalı proje için yaratacak iç önerilerin sayısız geliştirmek. Ancak, üretimi sipariş, o bütün insanların zevkleri temelde farklı hatırlamak önemlidir, bu nedenle oldukça tasarımcı ev sahibi için kategorik olarak kabul edilemez olabilir gibi görünüyor.

odası, skeç ilk sahnede, en küçük detayına kadar demonte edilmelidir! Tüm ayrıntılar onaylandığında Ve ancak o zaman, uzman dikkate müvekkilinin isteklerini alarak uygulamaya başlamak mümkün olacak.

parkı 17 metrekare yaşayan bir yatak odasına bölünme. m: temel olarak fotoğraf

Kendisi bütün onların isteklerine en iyi evin sahibini bilir. Bazen profesyonel yardım almak yerine, kendi başlarına projeyi uygulamak daha kolaydır. Böyle bir yaklaşım tamamen meraklısı soberly güçlerini değerlendirmek için, özellikle takdir ve görev ile başa çıkacak tam olarak ne anlar. daha hayatında bir devrim kendi isteyen dışı. Ve yavaş yavaş bu eğilim süpürme ve yerli ev sahibi.

yatak odası ve oturma alanı bölün, alçıpan yapılmış bölümü kullanabilirsinizyatak odası ve oturma alanı bölün, alçıpan yapılmış bölümü kullanabilirsiniz

aşağıdaki gibi bu durumda algoritmadır:

 • tesislerinde değerlendirilmesi;
 • Görünüm zaten kesinlikle istediğiniz seçeneği bulabilirsiniz aralarında eserler, bitmiş;
 • Belirli bir odada kullanılabilir şeyin analizi;
 • skeç Gelişimi;
 • uyum için çıkan kroki Uzlaşma odasına verilir;
 • alan bölünmesi;
 • uygulanmasını başlatın.

Imar alanı oda alan ve yatak ekranları, dekoratif perde ve farklı iç çözeltiler arasında sıradan bir ayrım değişmez bölümü olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte, çok ince bir geçiş düzgün olduğu şekilde hareket etmek gereklidir. Aksi takdirde, birleşik yaşam - yatak odası saçma ve şık değil bakacağız.

Ne bir odada 17 metrekarelik iç olmalıdır. m: oturma odası

17 kare. metre - Bu bir cümle, ama fazla işlem için iyi bir sıçrama tahtası değil. Aynı üslup desen de çok farklı olabilir!

Bir yatak odası-salon monoton görünmüyordu için, her bölge için, farklı bir renk mobilya satın almak mümkündürBir yatak odası-salon monoton görünmüyordu için, her bölge için, farklı bir renk mobilya satın almak mümkündür


Ancak, küçük bir oda için uygundur:

 • Açık renkler;
 • Küçük ama göz alıcı aksan;
 • birden çok renk ve dokuları birleştirin;
 • (- yatak, tablo - dolap, vs koltuk) transforme etmek yeteneğine sahip olan çok fonksiyonlu bir şeyler varlığı.

Her durumda, ev - bir yerde rahattır canlı olmaları gerekir. Hatta arzu kabul canons uymuyor ise.

Rahat oda 17 metrekare. m: Bir yatak odası-salon (video)

(Bir yatak odası ve oturma odasına odası dönüm, bu durumda) uzay İmar - değil kolay bir görev, ama bunu uygulamaya çalışıyorum her zaman mümkündür. ölümcül hataları önlemek amacıyla, birkaç kez kendisini yeniden kontrol etmek daha iyidir. bir şeyler ters gidecek olursa Böylece, her zaman uzmanlardan yardım isteyebilirsiniz.

oda 17 metrekare tasarımı. m, yatak odası, oturma odası (iç fotoğraf)

MG9988 -2 5-- 12-12 35-1024x819 70eceeec258a1fd7c644669276aec812 1920x1080resizeinterior22520201381392470 1920x1080resizeinterior28211391389512230 1920x1080resizeinterior31038711393076847 1920x1080resizeinterior52795641422275588


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1

map