Odada Uygun duvar: iyi fikirler, fotoğraflar ve özellikleri

Odada Uygun duvar: iyi fikirler, fotoğraflar ve özellikleri

12 October 2017Oturma odanızda eşsiz bir stili oluşturma, güzel mobilya, tekstil ve parlak süslemeleri kullanabilirsinizo konut ne olacağını rüyasında güzel mobilya, tekstil ve parlak dekoratsiyKazhdy ev sahibini kullanabilirsiniz, oturma odanızda eşsiz bir stili oluşturma en rahat, konforlu ve görünüş olarak çekici. gerçeklik o kadar basit değil içine ihtiyacı mobilya seçimi endişe, hem de malzeme, tekstil ve aksesuarları bitirme seçimine olmak çünkü hayallerini gerçekleştirmek. Bu doğru ve gereken şekilde ahenkli birleşimi oda böyle yapacaktır.


oturma odasının Olağandışı duvar

Özellikle dikkat şimdi, sıradışı orijinal ve hatta onlara özel bir oda tasarımına İlginç fikirlerin kullanımı çok moda olan odada bir duvar, mobilya gibi böyle bir parça insanlara ödenmiştir. ev üyeleri ve en önemli şey gibi misafirler memnun etmelidir oturma odası için mobilya takımları genel görünümünü bozan ve kullanışlı ürün kalması değildir. Bütün bu gerekliydi için duvar seçmek için çok dikkatli olmak.

oturma odasının Olağandışı, şık duvar - bu güzellik eşsiz bir atmosfer oluşturabileceğiniz özgün tasarım öğeleri olduğunu.

Önemsiz olmayan bir durum salonları dünya çapında popülerlik kazanmaya devam ediyor unutulmamalıdır. O anda duvar olacak hangi alan misafirler için bir oda hayal etmek oldukça zordur. Modern tasarımcılar herhangi bir boyuta daire içine mükemmel bir uyum minimalizm tarzında tercih vermek giderek haline gelmiştir.

Popüler Minimalist tarzda yapılır yaratıcı tasarım duvarları vardırPopüler Minimalist tarzda yapılır yaratıcı tasarım duvarları vardır

Özellikle sıradışı ve çok popüler modüler bir tasarıma tanıdı. Olağan duvar zamanın geçmesiyle sıkılabilir, ama modüler olmayabilir.


olabildiğince olduğunu Onun özelliği yatmaktadır:

 1. kompozisyonun öğelerinden bazılarını çıkartın.
 2. Sen yavaş yavaş yeni özellikler paketi tamamlayabilir.
 3. Odası ve görünümünü yenilemek için öğelerini yeniden düzenlemek mümkündür.

Modüler sistemin yeni nesil - çok fonksiyonlu, ergonomik, çekici ve en önemlisi şık iç. Bu modüler yapı sıradışı odalar oluşturmak için, hem de odada yer yeterli miktarda muhafaza etmek mümkündür beraberdir.

oturma odasının Şık duvar

Eğer salonun tasarımı için orijinal çözümler gerekiyorsa, bazı kuru üzüm tarafından sahip mobilya, dikkat etmek gereklidir. Ayırt edici bir özellik, herhangi bir açıdan olabilir.Örneğin:

 • Kesik çizgilerle bir tasarım seçmek mümkündür;
 • Alışılmadık pahlı raflar bakmak;
 • Doğrusal olmayan kutuları Belki seçim;
 • oyma cephe ve lake;
 • kumlanmış desenli Cam;
 • Fotoğraf baskısı ve benzeri.

özgün ve sıradışı mobilya vasıtasıyla mümkün yaşayan bazı lezzet katmaközgün ve sıradışı mobilya vasıtasıyla mümkün yaşayan bazı lezzet katmak

büyük miktarda ama yardımcı olmak için tasarımcıların seçeneği ile Seçenekler can. mobilya estetik yanı sıra, kapasite ve raflar iç düzenlemesi hakkında unutmamalıyız. Güzel setleri, kristal vazo ve değerli hatıra duvarında tutmak niyetinde Örneğin, o zaman açık raf veya pencerelerin çok daha iyi bir model seçmek gerekir.

Eğer Kütüb'deki olacaksa, raf onların depolama için gerekli olduğundan emin olun.

tasarımcılar işlevsellik seçimine tavsiye edilir tek şey - faydasız şeylerden salon ve duvarlar depo yakışmıyor. Bugünün modüler sistemler, orijinal cephelerinin büyük bir seçim olarak. Ve bu gerçekten gören herkesi şaşırtabilir mobilya cazip parça almak mümkündür çünkü.

Gerçekten sıradışı görünüyordu ayarlamak için, gibi özellikleri üzerinde durulması gerekir:

 • zarafet;
 • olmayan abeslik;
 • Dekor;
 • Yüksek kaliteli malzemeler;
 • Lüks bir bakış.

Odanın tasarımı bir ses yaklaşım yerde ve hatta en hafif ve çekici lüks apartman odası dan yaratacaktır. Onlar rahatlamak ve aile ile görüşmek üzere konuklarını ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Tabii ki, çok daha kolay geniş bir alana sahip oda düzenlemek için değil, aynı zamanda küçük odaların kendi fikir ve tasarım önerilerinin çok şey var. Modern mobilya fabrikaları çeşitli tipleri, farklı boy ve renk duvarlar sunuyoruz, bu yüzden bile pickiest alıcı ona istediğinizi bulabilirsiniz.

Oturma odasına Duvar, renk, boyut veya şekil seçebilirOturma odasına Duvar, renk, boyut veya şekil seçebilir


seçim sınırlı değildir ve üzerinde bir duvar satın alabilirsiniz:

 • formu;
 • büyüklüğü;
 • renk;
 • Malzeme.

En önemli şey - bu kalite ve yalnızca en yüksek olmalıdır. maliyet ile ilgili olarak, bu alıcının seçimine bağlıdır ve faktörler yukarıda açıklanan. Salon konforlu ve rahat olmalı ve ancak o zaman gerçek bir zevk olacak.

Odada Güzel duvar

Daha önce belirtildiği gibi, duvarın büyük bir seçim, ve özellikle çok sayıda başarı en güzel, şık ve zarif ürünler tarafından memnun. En popüler modüler tasarım olarak tanınan, bu yüzden süresi dolmaz ve bıkkın değildirler. Onlar alışılmadık özgün ve seçkin iç mekanlarının oluşturmak için kullanılabilir. bağımsız odasında atmosfer oluşturulması, bir yere tam olarak aynı kompozisyon olduğunu düşünemeyiz.

Modüler sistemler en ilginç yanı gibidir:


 • pratik;
 • Evrensel;
 • Kullanışlı.

Duvar ünitesi güzel, ama aynı zamanda rahat ve pratik sadece olmalıDuvar ünitesi güzel, ama aynı zamanda rahat ve pratik sadece olmalı

onlar tüm dünyada büyük miktarlarda satılan ve her gün gelişiyor çünkü öyle. Modüler duvar - Farklı boyut, bitirir ve şekiller birçok oturma odaları için ideal bir seçim. odası, ebeveyn kombine hatta iletişim bile, o neredeyse değil meşgul alandır iken bir kulaklık yerleştirmek oldukça mümkündür. Güzel bir modüler bir tasarıma Sipariş tanınmayacak oda dönüşümü ve tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Birçok alıcı% 100 bireyselliği ve yaratıcılığı sağlayan mobilya satın eğilimindedir.

Şık renkler ve duvar şekilleri

2016 yılında Eğilimler parlak renkler geri plana çekilmeye başladı şekildedir.

Şimdi tekrar popüler sessiz tonları gibi pastel renkler ve malzemeler:

 • Meşe;
 • wenge;
 • ceviz;
 • Kiraz.

oturma odasında duvar onun iç ekleyerek odanın tasarımı ile uyum içinde olmalıdıroturma odasında duvar onun iç ekleyerek odanın tasarımı ile uyum içinde olmalıdır

Tasarımcılar üçten fazla renk, koyu ve açık ikisi de olabilir izin kombinasyonu mobilya kullanın. Özelliği bu nesil o görünüşte oldukça çekici olmayabilir olmasıdır setleri, ancak odasında parlak vurgu haline gelecektir. mobilya Cephe parlak yapılabilir, ancak ek aksesuar kullanmayın.

Şimdi moda duvar dekor:

 • çelik;
 • altın;
 • kalıplanmış parçalar;
 • Geometrik yazdırır;
 • Çiçek desenleri.

Son derece popüler dizi odası havadar, hafif ve görünüş olarak çekici olmalı, çünkü iç çok büyük. Orijinal raflar, cam kaplama ve saydam bir plastik seçmek için bir olasılık var. tarzı ile ilgili olarak, klasik değişmeden kalır yanı sıra ana özellikleri, ama diğerleri hakkında, en popüler Nouveau ve hi-tech olarak ne.

oturma odasında orijinal duvar (video)

duvar ve aksesuarları her zaman kolay değildir seçin. Ama aslında bu olumlu duygular bir sürü alır çok ilginç bir süreç aile yuva kendi ellerini inşa daha güzel bir şey yok, olduğunu.

Kullanışlı mobilya duvar (fotoğraf)

01e2f44309afe3corig 0d1fd34f22c9730e91eb5170fbddc114XL 9min11 5eb765ce1b5781ee0eb768a3a8e79f1e -21 22-min4 32-min4 33970 59-min4 3578

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 53 =

map