Odada duvar kağıdı seçin: Basit bir rehber

Odada duvar kağıdı seçin: Basit bir rehber

12 October 2017Seçilen duvar Genel iç tasarım tesislerinde ile uyum içinde olmalıdırSeçilen duvar kağıdı odasında genel iç yerleşim pomescheniyaVybiraya duvar kağıdı ile uyum içinde olmalıdır, dikkate odanın alanı, aydınlatma türü, odanın işlevsel özellikleri almak gerekir. Odada duvar kağıdı seçerken, aynı zamanda mobilya stili ve renk odasında mobilya değiştirmek daha mobilya duvar kağıdı seçin çok daha kolaydır dikkate almak gerekir. Üreticinin piyasaya duvar kağıdı çeşitli türleri, ucuza olmak ve güzel bir oda ve genel olarak odanın iç ve tarzını tamamlayacak sağ duvar kağıdı bulmak, ek olarak, müşterilerinin en cüretkar fikir ve damak tadına hitap sağlar.


kalmak daha iyi bir oda için hangi duvar kağıdı

Odada her odada bilerek ve duvar kağıdı kullanarak mükemmel bir onarım yapabilir dikkate alarak, kendine has özellikleri vardır. küçük bir oda parlak renklerde ince desen ve süs ile duvar kağıdı seçin daha iyidir için şeyden önce, sen dikkate odanın alanını almak gerekir. Ama büyük odalarda birleştirme ve bunları birleştirerek renklerle denemeler yapabilirsiniz, geniş baskılar duvar kağıdı asmak için daha iyidir. dinlenme odaları ve dinlenme size duvar kağıdı sakin renkler tutkal gerekir.

Koridor, koridor ve oturma odası, bu duvar kağıtları seçmeniz gerekmektedir:

 • Parlak renkler ve tonları;
 • Büyük süs ve çizimler;
 • Kombine duvar kağıdı.

Çok iyi büyük süs ile koridor duvar kağıdı görüneceğiniÇok iyi büyük süs ile koridor duvar kağıdı görüneceğini

hedefin farklı odalarda yapıştırma zaman iyi malzeme duvar kağıdı seçin emin olun.


Böyle koridorda ya da mutfakta olarak kirlenme olasılığı, daha iyi olduğu sık yüzdürme ve hareket, iyi ele alınır evrensel dokunmamış duvar kağıdı tutkal odalarda.

Ve yatak odasında, oturma odası ve kreş doğal kağıt duvar kağıdı veya tekstil kullanmak sadece daha iyidir.

bir stüdyo daire içinde Duvar Kağıdı: ne aramak için

Tek odalı bir daire bunun için bir duvar kağıdı bulmak çok zor, süslemek ve prezentabl vermek oldukça zordur. en uygun dokuma olmayan bir vinil duvar kağıdı veya açık bir renk koridorda daraltmak için, bunlar da kirlenmeden ele alınır ve açık renkli kağıdı genişler ve oda yanar vardır. Mutfakta, tercihen bir yıkanabilir yüzeyli tek odalı daire, daha pokleit vinil duvar kağıdı,. Renkli duvar kağıdı da ölçülü olmalıdır.

Salon tercih ettiği en önemlisi doğal kağıt veya tekstil tonları üzerine yapıştırmak için daha iyidir: • Işık tonu duvar kağıdı;
 • Küçük desen veya süs;
 • Geniş bez duvar kağıdı.

Seçilen duvar kağıdı avantajını göstermek için, özellikle konut ve tarzını kendi renk ve doku dikkate alınmalıdırSeçilen duvar kağıdı avantajını göstermek için, özellikle konut ve tarzını kendi renk ve doku dikkate alınmalıdır

Kesinlikle fiberglas yapıştırma geniş bir desen veya süs ile duvar kağıdı birleştirmek için oda tek odalı bir dairede önerilir.

Bir yatak odasında ayrıca çiçek doğal ışık duvar kağıdı yumuşak pembe, beyaz, şeftali, bej seçmek daha iyidir ile papered olmalıdır.

Sen süsü olan çiçek desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz. odada bir niş varsa, sopa daha iyidir ve onlar kapalı verirsen, böyle duvar kağıdı ahşap, beton, taş gibi doğal renklendiriciler vardır. İç kapı görsel alan katacak, hafif olmalıdır.

Büyük bir odaya daha iyi ne duvar kağıdı, en iyi seçeneği belirleyin

Büyük yüzeyli odaları, güvenli bir şekilde birbirleriyle kumaşları birleştirerek, parlak renkler, büyük baskılar seçerek, renk ve duvar kağıdı tür denemeler yapabilirsiniz. Eğer istediğiniz büyük boy oda aynı bölgede görsel tutmak için, sadece yeterli oda kendinden renkli duvar kağıdı üzerine yapıştırmak için. Mobilya, iç tasarım ve dekorasyon, iç mekan bitkilerinin unsurları, boşluğu doldurmak.

Ama aynı zamanda oda büyük bir kare oda imar alanı yapabilir, çok büyük olur:

 • Bir rekreasyon alanı seçin;
 • çalışma alanı;
 • niş odasında kullanılabilir.

En iç çözüm farklı renk ve desenlerde duvar kağıdı bir arada olacakEn iç çözüm farklı renk ve desenlerde duvar kağıdı bir arada olacak

Bu, farklı bir malzemeden bir araya getirilmiş ve duvar kağıtları spektrumunda birkaç renk kombinasyonu yardımcı olacaktır. Bu seçenek duvar kağıdı yardımıyla, büyük oda, çok şık yapabilirsiniz. Bu fikir, evde ve iş yerinde hem de tasarım ofisi için uygundur.


Eğer cesurca duvarları yapıştırarak sürecinde deneme, duvar kağıtları farklı türler asmak alanda büyük odaların avantajları.

geniş odalar yapıştırma için duvar kağıdı en başarılı türleri, uzmanlar olmayan dokuma, kumaş ve tekstil duvar kağıdı düşünün. Renkler güzel baskının büyük desen ve tasarımlar farklı olabilir.

iç fotoğraf duvar kağıtları ile Odalar

Duvar tasarımı Masaüstü, onarım ve iç tasarım dünyasında trend. Duvar kağıtları herhangi bir boyutta odası ve amaçlanan kullanım için idealdir ve düzgün pick up eğer desen oda ve yararlarını tahsis etmek avantajlı olabilir.

En yaygın fikirler kabul Photowall:

 • Şehirler;
 • Bitkisel baskılar ve doğası;
 • Hayvanlar;
 • Bebek duvar kağıtları;
 • 3D duvar kağıtları.

binanın duvarlarında gül ile Duvar rahat, romantik bir atmosfer yaratacaktırbinanın duvarlarında gül ile Duvar rahat, romantik bir atmosfer yaratacaktır


ev için ve stüdyoda gelince, duvarlarda şaşırtıcı bir görünüm duvar kağıtları. Modern dijital kadar doğru duvar kağıdı baskı ve mümkün görsel oda gizlemek hatalar duvar yüzeyi genişletme kullanılarak çizim bir görüntü iletir.

Fotoğraf duvar kağıtları eski mobilya, odaya giriş kapısını yapıştırarak tasarlamak için kullanabilirsiniz, duvarların yüzey ve tavan sadece üzerinde yapıştırabilirsiniz.

Odada Güzel duvar kağıdı

Güzel duvar kağıdı her zaman iç tamamlayacak ve dekor bağımsız unsuru olarak hareket edebilir. Ama güzel duvar kağıdı ne sayılır? Her şeyden önce, düzgün bir özel oda duvar kağıtları seçilir. Buna ek olarak, hesaba odanın sahibinin yaşı almak gereklidir. Moda ve gençler ve gençlerin odalarında gençlik duvar kağıdı, bir fotoğraf bir duvar kağıdı. çocuk odasında çizgi film karakterleri ile güzel bir duvar kağıdı bakmak, parlak renkler duvar kağıdı. Genç bir adam için, Duvar deniz konularla arabalar resmeden uygun.

kızlar için düzgün birleştirmek için önemli şehirler, ülkeler ile çiçek kağıt duvar kağıtları üzerinde baskılar, duvar kağıtları uyacak:

 • mobilya ve duvar renkleri renk;
 • İç stil ve duvar kağıdı dokusu;
 • Dekor elemanlarının renk aralığı dayanacak.

isteyenler Provence tarzında iç tasarımı için çiçek desenleri ile duvar kağıdı idealdiristeyenler Provence tarzında iç tasarımı için çiçek desenleri ile duvar kağıdı idealdir

Bu duvar kağıdı zengin dekorun parlak rengi vurgulamak için gerekli değildir, açık pastel duvar kağıdı ile odalar için parlak süslemeleri kullanmak daha iyidir.

duvar kağıdı tutunan ve onarım yapmak

Duvar Kağıdı düzgün teknolojiyi muhafaza etmek doğru tutkal araçlarını kullanarak bez duvar kağıdı ile çalışır gerekir. her şeyden önce bu, yapmak için, özel bir tablo hesaplamaları bulmak için yardımcı olacaktır odası, duvar kağıdı akışını bilmemiz gerekir. Bir sonraki adım, doğru tutkal olduğunu. Duvarlar iyi beklemeye duvar kağıdı için. Kil duvar kağıdı tipine göre seçilmelidir.

Ve nihayet, duvar kağıdı ne zaman başarılı bir onarım sırrı, Duvar Kağıdı doğru budur:

 • yapıştırma duvarlar hazırlanması;
 • kağıdı için kalem kullanarak;
 • kağıdı şeritleri doğru ölçümleri;
 • kumaş, duvar kağıdı ve duvara yapıştırıcı dikkatli uygulaması.

halı çalışmaları duvar yüzeyi dikkatlice hazırlanmalıdır öncehalı çalışmaları duvar yüzeyi dikkatlice hazırlanmalıdır önce

Yeni eski duvar kağıdı bir yedek varsa, kesinlikle yerlerde hata duvarları sıvalı ve yeni duvar kağıdı yapıştırmadan önce astarlanmış olmalıdır.

onarmak ve gerekli materyalleri hazırlamak dikkatle hazırlanmış, pahalı profesyonellerin hizmetleri olmadan, kaliteli bir kendi ellerini tamir yapabilirsiniz.

Duvar kağıdı hariç odasında duvarları süslemek için nasıl

Bu duvar, en sık hem görsel hem de dokunsal temas erkek ile, çünkü onarım sürecinde duvarları Dekorasyon, en önemli bir adımdır.

Duvarlar için farklı malzemeler kullanılarak:

 • plastik;
 • Siding;
 • Alçıpan;
 • Dekoratif sıva;
 • boyama;
 • karo;
 • Duvar lambri.

Ama duvarlar için her malzeme için en faydalı ve uygun bütçe duvar kağıdı vardır. Onlar, tutkal boya her an dekore edebilirsiniz, minimum harcama tarzı ve tasarım binayı değiştirir.

Nasıl seçim ve duvar kağıdı (video) uygulamak

Tamir Eğer artıları ve eksileri tartmak gerekir, her zaman pahalı bir mesele önce duvar süslemeleri vardır. Duvar kağıtları her zaman onarım yüzey için piyasada ilk sırada yer işgal ve aynı yerde yeni teknolojilerin ve üretim materyalinin formları sayesinde kalır gelmiş.

İç (fotoğrafın) 'de duvar kağıdı

4ea8820484799 3 22 24 52 74 91 94 154 0987

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

map