Odada dolapları seçme: ne aramak için

Odada dolapları seçme: ne aramak için

12 October 2017oturma odasında güzel ve pratik dolap hızla meraklı gözlerden tüm gereksiz şeyler gizleroturma odasında güzel ve pratik dolap hızla evde glazGde aynı "canlı" şeyler meraklı tüm gereksiz şeyler gizler? Değil sandalyelere yere değil, hepsi evin dağılmış olabilir? Elbette değil, dolaba onlar "canlı"! Tam olarak temiz bir şey, gözünü açıp almaya güzel diğer onların raflarında yığılmış yaylar ve nasıl, okşadı. apartmanda bir dolaba alır Belirlenmiş, bu şeyler için bir "ev" dir. Bu sırların büyük bir kalecinin ve imkanlara ev sahipliği gibi, sahneyi izlerken, evde gururla duruyor. Nasıl herkese apartmanda bir gardırop uyumlu kombine seçilir? Sonuçta, doğrudan iç mekan, işlevsellik, konfor etkiler.


Duvarda salonda dolaplar

Bugüne kadar dolaplarının farklı türleri vardır.

Bunlar:

  • Serbest duran;
  • Yerleşik;
  • Dahili transformatörler, farklı konfigürasyonlarda ve kapılar, ya da kapı olmadan, aynı zamanda, farklı amaçlar için olan.

o konulacağı yere odasında bir dolap kurmadan önce, yere önceden tanımlanmış olmalıdıro konulacağı yere odasında bir dolap kurmadan önce, yere önceden tanımlanmış olmalıdır

Dolap, kesinlikle onun çıkık yer seçin. salonda genellikle merkezi bir kitaplık, giysi ve keten birleştirildi dolap ya da duvar dolaplar. dolapları çeşitli Kolay bir seçim.


tasarımını önceden tahmin edip apartmanda amacını ve kabinin konumu yerini belirleyin. kabinenin konumu Bizim seçim - 's odası.

Salon - apartmanda en büyük yer ve o aile eğlence birinci sıradadır. "Dışarıda" gözün onları kapsayan, giyim çarşafları depolamak için salon ana nedeni: Yani aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir salonda ayakta gardrop. Oturma odasında konfor ve uyum oluşturmalıdır. Dolaplar çekmeceleri, raflar sürgülü olması ve askıları çubuklarla ayrı bölüm var olmalıdır. Geniş olmalı ve aynı zamanda oturma odası kalabalık etmez. Bu dolap ve duvarda tabii tüm ölçütleri karşılar. Geniş salon, aynı zamanda küçük ölçekli oda Kruşçev için sadece uygundur.

salonda Kruşçev de kompakt dolaplar

Bir 2.7, 2,4 m tavan yüksekliği ve kötü gürültü izolasyonu ile küçük boyutlu karakterize Hall Krusçov. Kruşçev Hall bağlantıyı sağlayan bir oda olduğunu dikkate almak da önemlidir. Odanın modern biçimi Kruşçev sadece dolaba verecektir. Bu görsel, büyütmek karışmadan ve karmaşık hale getirmeden alanı uzatacaktır.

küçük konuk odası için kompakt bir dolap ışık gölge sığdırmakküçük konuk odası için kompakt bir dolap ışık gölge sığdırmakT bu görevi basitçe önce, 80'lerde söylerken döner "ve toz toplayıcı işlevini gerçekleştirir ayaklı dolap, işlemez. zorluklar Kruşçev başka - yer kaplamanın esas ahşap olduğunu. gardırop ayarlanması, hizalamak veya değiştirmeniz gerekir.

odalar için Tasarım gardırop

Salonun iç temelinde seçilen tasarımı gardrop.

dolapları için inşaat çeşitli malzemeler bulunmaktadır:

  • levhaların (MDF);
  • yapıştırılmış birlikte kuru ağaç lifleri (MDF);
  • sunta (sunta) kaynaktan.

Şık aynalı kapılarla güzel gardırop yardımcı olacak modern bir oturma odası iç tamamlayacakŞık aynalı kapılarla güzel gardırop yardımcı olacak modern bir oturma odası iç tamamlayacak

Ama önemli olan astar malzemesi seçin. Şirketin aralığında bu noktada çok büyük bir seçim vardır. o tasarım geldiğinde, astar malzemesinin seçimine daha sorumlu olmalıdır - bu malzemenin ön kısmıdır. cam, plastik, metal, kumaş kontrplak Ama diğer bölme kapıları için malzemeler de vardır.

cam birçok farklı renk, cappuccino mavi, sarı, renk, hem de şeffaflık olabilir. Aynalar büyümesi ya da bir kayış üzerinde olabilir. coupe dolaplar ve olası baskı üzerine.

Raflar da sunta levha veya da plastikten yapılabilir. Aksesuar müşterinin tadı var. renk dolap, onun dekorasyon ve tasarım oynadığı önemli rolü. Bu salonun klasik iç ise tasarım ışık, böyle metalik renk gibi tek renkli renkler, gelen, yani minimalizm ise, o zaman, koyu renk ahşap bir gardırop uyacak.

Fikirler dairenin salonunda gardırop: desenleri iç

Doğru seçilmiş gardırop yardım etmek iç hacim ve işlevsellik süslemek için. Bu cam ile fotoğraf baskı, yarı açık raflar ile, taklit ahşap desenli, kavisli bir dekoratif yanak parlak renkli kapılar ile inşa edilmiş ve mat veya parlak kapılarla aydınlatılabilir. Bu, tam uzunlukta, yarıçap, bir açı ya da herhangi bir geometrik şekle benzer olabilir.


bir kabine seçerken, kiracı veya kiracı alanı üzerine vurgu. hayatın Onun tarzı. bu bayan, o zaman tabii ki hiçbir ayna ne de kapıya konumlarını değiştirilebilir nasıl ama: eğik, onun tam yükseklikte, yarım için.

Ayrıca, aynalar güzel dekore ve farklı bir konfigürasyona sahip olabilir. Dolap çiçekler, dekor öğeleri, fotoğraf yer alacak raflarda yanlarında, üzerinde açık olabilir. Belki de yer yok benzeyen aydınlatma ile yerleşik bir kitaplık ve bir bütün kütüphane ve hatta ofis olacak.

doğal olarak tasarım odası tamamlayacak olan bir gardırop seçin, iç açısından gerekli olduğunu ve odalar bulunmaktadırdoğal olarak tasarım odası tamamlayacak olan bir gardırop seçin, iç açısından gerekli olduğunu ve odalar bulunmaktadır

Şüphesiz dairenin kiracı bir bilim adamı, bir öğrenci veya öğrenci, o zaman formüller yazabilir hangi manyetik işaretleyici levhalardan kapı coupe dolabı, sığdırmak, teoremleri şeklinde çıkartma yapıştırma, sunum prova için mıknatıslar afişlerde düşünce sürecini, tutkal hatırlamak ipuçları. Ayrıca, bu oyun artık karalanmış duvarlar, duvar kağıdı için sorumlu olması hem çocuklara uygun olacaktır, ve şimdi tüm kabine yazılmasını sağlayacak kolayca süngerle temizlenebilir.

Onu ve şeylerin değişen görünümü ile zamanın değişmesi. Kabine sadece depolama için hizmet etse yeteneğidir büyülemeye böylece çok yönlü kabinede büyük bir "kutu" olarak görülüyordu önce edin. dolabı yataklı çevrilebilir, sürgülü masa üstü açık olsun. Dolap sadece küçük daireler yer kazanmak için yardımcı olur, ancak iç tasarım için kendi lezzet katar.


Kolay bir seçim, ama uygulamıştır. tüm nüansları, açıkça tanımlanmış tasarım, renk düzeni, fikrini desteklemek için fırsat tartın. ana kollektör eksik etmeyin. gardırop gömmek için siteyi hazırlamak için gerekli olduğunu unutmayın. Duvarlar, zemin ve tavan mümkün olduğunca pürüzsüz olmalıdır - Çeşitli darbe ve çukurlar olmadan. o yerleşik ise gardırop Ayrıca yan duvarlar güçlü olmalı. vurgulamak için tasarlanan - Eğer dolap yer alacaktır yere bir kablo çalıştırmak gerekir. Bu bir şey daha dikkate alınması gerekmektedir - bu açtıkları yolu iç kapılar, var, kılavuzlar yüklemeniz gerekebilir kabine hakkında dövmek değil.

salonda Şık dolaplar (video)

Tabii ki, bu sadece duvara bazı kabine koymuyor, sen orada saklanacağını, ne duygu taşıyacak bir şey olduğunu tahmin etmek gerekir. Kolay bir iş değil, ama çözülebilir, bu yüzden ne duruyorsunuz!

Tasarım dolaplar salonda (iç fotoğraf)

230 2691-53db322aeb7da 6.147-1381486773 00862734n1 9.769-1401182011 1434521801cinetto3 0871100c-8d77-3b41-b882-cb6b8e1219e7 C205001G-5581 dizayn-gostinoy-so-shkafom-kupe-shkaf - kiev-rayon-Obolonskiy dizayn-korpusnogo-shkafa-kupe-shkaf - kiev-rayon-Obolonskiy

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

map