Od czego zacząć i jak to zrobić niszowych płyt gipsowo-kartonowych z podświetleniem

Od czego zacząć i jak to zrobić niszowych płyt gipsowo-kartonowych z podświetleniem

12 October 2017Zrobić miejsce bardziej funkcjonalne wnętrze, można użyć stylowy niszowych płyt gipsowo-kartonowychAby wnętrze pokój może być bardziej funkcjonalne za pomocą stylowego niszy gipsokartonaShkafy i regały wiszące były i pozostają istotne, ale ludzie, którzy chcą eksperymentować w projektowaniu swoich lokalach bardziej istotne rozwiązaniem byłoby - w niszy płyt gipsowo-kartonowych z użyciem podświetlania. Główną zaletą jest to możliwe, aby przeznaczyć harmonijne połączenie z ogólnym wystrojem wnętrza. Ponadto nisza oszczędność miejsca, nie wystaje do wewnątrz i nie stwarza dyskomfortu podczas przenoszenia ludzi. A dzięki wbudowanemu oświetleniu możliwe jest podkreślenie istotnych elementów, które będą w tej niszy.


Jak zacząć tworzyć niszę w ścianie gipsowo-kartonowych z podświetleniem

Jeśli już zdecydowaliśmy, jaki rodzaj projektu chcesz zrobić niszę płyt kartonowo-gipsowych, przed rozpoczęciem pracy, pierwszym krokiem jest określenie materiałów.

Głównym wykaz materiałów przedstawia się następująco:

 • Płyty gipsowo-kartonowe;
 • Profil metalowy;
 • Śruby do płyt gipsowych i szybki montaż;
 • Klej montażowy;
 • Uszczelnianie (do wykończenia);
 • Farby lub tapetę (ostatni etap pracy).

Przed rozpoczęciem instalacji nisze płyt kartonowo-gipsowych, proszeni są o przygotowanie wszystkich niezbędnych materiałów i narzędzi do pracyPrzed rozpoczęciem instalacji nisze płyt kartonowo-gipsowych, proszeni są o przygotowanie wszystkich niezbędnych materiałów i narzędzi do pracy

Potrzebny będzie również pewne narzędzia, takie jak śrubokręty, wiertarki, budynku lub pisząc nóż, łopatki.


Wskazówki dotyczące materiałów wybierających

Najbardziej podstawowym elementem jest nisza płyt gipsowo-kartonowych, a jego niezawodność zależy od tego, ile będzie mógł służyć niszę. Specjalne wymagania dla niego nie jest pokazany, oprócz tego, że pożądane jest, aby użyć gipsu typu Tektura wodoodporny, który jest stosowany w łazienkach i kuchniach. Wtedy nie należy się obawiać wpływu parowania i wysokiej wilgotności.

Ważnym czynnikiem jest niezawodność elementów szkieletowych, a mianowicie profili urządzeń.

Zwłaszcza jeśli masz zamiar umieścić na półkach takich ciężkich przedmiotów jak telewizja, muzyka, rzeźba i inne rzeczy ogólnych. Oto materiał nie jest konieczne, aby żałować i raz jest lepiej zrobić dokładny niż przebudować, więcej pieniędzy, czasu i wysiłku. Nisz, które są montowane w suficie, na wymogu siła jest nieco niższa, ponieważ nie czuje specjalnego obciążenia. Dlatego wystarczające jest użycie płyt gipsowo-kartonowych 9 mm i utworzenie formy faliste lepiej jest stosować płyty o grubości 6 mm. Jeśli po przeprowadzeniu wstępnego mieszania płyt kartonowo-gipsowych na profilu, masz wątpliwości co do ich dokładnej lokalizacji, aby przykręcić śrubę do niego, można użyć małą sztuczkę - trzymaj magnes i „znaleźć” jego lokalizacja.Trochę oświetlenia nisz

Tworzenie niszę własnymi rękami, nie jest w porządku, aby dbać o odpowiednim oświetleniu. Szczególnie ze względu na dużą przestrzeń wewnętrzną, problem nie ukryje wszystkie kable i zasilacze, bez psucia zewnętrznego wyglądu estetycznego.

Zastosowania opraw może być ustawiony. Każdy typ jest inna konstrukcja zewnętrzna, skuteczność i trwałość oświetlenia LED.

W razie potrzeby pokryć pewne obszary niszowe są idealne do oświetlenia punktowego lub wykonanie w prosty „oczy”. Najbardziej popularne wstążka LED. Dlaczego wielu zdecydować taśm LED?

Zrób oryginalny tynk i interesująca nisza pomogą Państwu wysokiej jakości produktów oświetleniowychZrób oryginalny tynk i interesująca nisza pomogą Państwu wysokiej jakości produktów oświetleniowych

I wszystko jest bardzo proste, biorąc pod uwagę ciężar jego zalety:

 1. zwartość;
 2. Szybki i łatwy montaż;
 3. Bezpieczeństwa (zasilanie bezpośrednio nadaje się do samej taśmie jest bezpieczny do stosowania u ludzi);
 4. Szczelność (warianty posiadające powłokę na bazie silikonu);
 5. trwałość;
 6. Wydajność (skąpe pobór mocy);
 7. Wszechstronność (niektóre odmiany mają różne tryby koloru i światła oświetlenia).

Jak widać, korzyści w obfitości, i negatywne cechy przeciwstawić im jest trudne, pod warunkiem, że taśma LED zakupiony od producenta wysokiej jakości i będą wykorzystywane na ich parametrów nominalnych. Chciałbym dodać kilka słów o bezpieczeństwo instalacji. Przewód do odświeżania powinien mieć podwójną izolację, w tych miejscach, gdzie przechodzi przez profil metalowy - dodatkowo stosowane rury falistej, w celu uniknięcia uszkodzenia mechaniczne i ryzyka pożaru.

Korzyści niszowych płyt gipsowo-kartonowych do oświetlenia sufitowego

Pomimo faktu, że wnęka w suficie nie jest praktyczne funkcje, takie jak budowa muru - nie jest pozbawiony jego popularność podczas tworzenia nowoczesny design. Wielu ludzi, którzy pamiętają czasy radzieckie znaleźć ten sam typ bielone sufitu żyrandol wiszące w środku. Ale o wiele bardziej interesujące, aby wyglądać bardziej złożonej konstrukcji przejściami kroku.

Piękny nisza hide sufit gipsowo-kartonowe wady i nieprawidłowości podstawowa powierzchnia sufituPiękny nisza hide sufit gipsowo-kartonowe wady i nieprawidłowości podstawowa powierzchnia sufitu


I tu warto zauważyć, czynniki decydujące o tym podejściu:

 • Możliwość ukrycia sufity nierówności;
 • Uproszczenie późniejszy montaż reflektorów;
 • Ukrycie okablowania sufitu;
 • Możliwość oddzielania przestrzeni wizualny w strefie przestrzennej (tereny rekreacyjne, obszar pracy, etc.)

Do tej pory, stworzenie niszy w sypialni - jest to popularne rozwiązanie projektowe dla każdego wnętrza. Dzięki oświetleniu LED zainstalowane mogą być używane jako nocne.

Dlaczego muszę pudełko z płyt gipsowo-kartonowych z podświetleniem

Oprócz głównego światła nie będzie większa niż instalacji taśm LED wzdłuż kanału. A on będzie tak, że tworzą niszę pod sufitem, który zostanie dołączony oświetlenia LED. Dzięki takiemu odbiór następuje płynnie rozproszone oświetlenie, które daje pułapu tajemnicy, a więc sama źródło światła nie będą widoczne od dołu. Najlepszym rozwiązaniem - jest stworzenie taśmy trzech barw podstawowych (RGB) z dołączonym kontrolerem a pilotem zdalnego sterowania, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru poprzez połączenie kolorów, w zależności od ich jasności.

taśma LED może również być piękną dekoracją dla niszach w ścianie gipsowo-kartonowychtaśma LED może również być piękną dekoracją dla niszach w ścianie gipsowo-kartonowych


Najważniejszą rzeczą podczas instalowania pola - to prawidłowy poziom znaczników i solidną konstrukcję ramową, a następnie schować swoje suchej zabudowy nie jest trudne.

Jednak jasne światła nie mają lubić - wiele zupełnie dość standardowy kolor biały. Ale nawet tutaj, niektórzy producenci dostarczyli możliwość dostosowania do każdej osoby - regulowana jasność i odcień (wyższa lub niższa). Skrzynka jest wykonana z płyt gipsowo-kartonowych - to uniwersalny projekt, który oprócz właściwości dekoracyjnych, mogą przewozić i praktyczne.

Wśród nich:

 1. Ukrycie przewodów;
 2. Powstawanie jamie dla późniejszego montażu opraw wygodne;
 3. Ukrycie przewodów wentylacyjnych, a także różnego rodzaju nierówności i uszkodzeń na suficie;
 4. Dodatkowa izolacja i izolacja cieplna (w stosownych przypadkach pod materiałów płyty gipsowo-kartonowej podkładem).

Po tych zalet byłoby pożądane, aby bezpośrednio zająć budowę nisz gipsowo-kartonowych do oświetlenia.

Przykłady wnękach gipsowa światła (film)

Na podstawie powyższego należy dodać, że stosowanie konstrukcji wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych - to dobra decyzja, aby jakość i wciąż niedrogie naprawy w razie potrzeby. I prostota w niszach produkcyjnych i pudełka nie spowolni cały proces budowy. W przypadku korzystania z materiałów wysokiej jakości i odpowiednich technik instalacyjnych - można zrobić najlepiej nie myśleć o zbliżającej się aktualizacji w najbliższej przyszłości.

konstrukcja niszy płyt gipsowo-kartonowych z podświetleniem (zdjęcie we wnętrzu)

2-1 2 4 16min44 39 6-Nishi podsvetka 1344617706nisha10 12322dizaynnishi 1458918607podsvetka-Nishi 1390481942b2accfb9cba4

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4

map