Obuvnitsa korytarzu z wąskimi opcji i 6 popularnych modeli

Obuvnitsa korytarzu z wąskimi opcji i 6 popularnych modeli

12 October 2017Obuvnitsa pomaga zorganizować przestrzeń w korytarzuObuvnitsa pomaga zorganizować przestrzeń w korytarzu prihozheyV sklepach wszystko odzieży wierzchniej i obuwia. Bardzo często w korytarzach nie ma wystarczająco dużo miejsca dla pełnoprawnego szafki. Międzystrefowych nieestetyczny wygląd butów w korytarzu nie wygląda szczęśliwy, i dochodzimy do idei projektu pomocy - obuvnitsa korytarzu.


Wygodny obuvnitsa w hali: model

Obuvnitsa w korytarzu - jest integralną częścią wnętrza. Starannie wyczyszczone buty nie koliduje z ruchem na korytarzu, oprócz wnętrza polega na wykorzystaniu różnych rodzajów szafek, które są z powodzeniem pomieścić różne funkcje w uzupełnieniu do przechowywania butów. Obuvnitsa pozwala utrzymać buty w porządku - nie jest kurz i utrzymania porządku w pokoju bezpośrednio.

Obuvnits gama modeli jest duża i zróżnicowanaObuvnits gama modeli jest duża i zróżnicowana

gatunek Obuvnits istnieje tak wiele:

 • Obuvnitsa Szczupła;
 • zamknięte;
 • odbiór;
 • na wolnym powietrzu;
 • Szafka Obuvnitsa;
 • Obuvnitsa i suszenie - suszarek.

Ponadto obuvnitsy mieć dodatkowe funkcje: Miękkie siedzisko, różne drobiazgi zamykane szafki, mały blat, a niektóre z nich zawierają lustro i wieszak haki. Pod każdym stylu aranżacji wnętrz może odebrać niezbędne meble jako obuvnitsy.


Tani obuvnitsy sali: jak wybrać najlepszą opcję

kategorie cenowe na obuvnitsy zupełnie inaczej. Zasadniczo, ich koszt zależy od projektu i produkcji materiału. można kupić całkiem opcję budżetu dla wysokiej jakości, jeśli jest to pożądane.

Obuvnitsa plastiku ma najniższy kosztObuvnitsa plastiku ma najniższy koszt

Tani obuvnitsy korytarzu różnią się materiałem, z którego są wykonane: 1. Plastikowe obuvnitsy inny niski koszt, stosunkowo lekka konstrukcja. Plastik jest bardzo łatwe do czyszczenia, nie wchłania wilgoci, ale jest kruchy i zadrapania pozostawione na nim podczas operacji wystarczająco widoczne.
 2. Obuvnitsa wiórowej jest dość praktyczne, przystępne i popularne wśród kupujących. Produkty stylowe i piękne, można dopasować do każdego wystroju wnętrza.
 3. Metal obuvnitsa - szafka tani, praktyczny i trwały opcja, łatwe w utrzymaniu i bardzo atrakcyjny wygląd we wnętrzu.
 4. Wyroby z naturalnego forniru.

Przy wyborze obuvnitsy powinny uwzględniać liczbę buty, które planuje się umieścić w nim, więc dla dużych rodzin potrzebują obuvnitsa o większej pojemności, niż dla rodziny z dwóch osób.

Laboratoryjnej obuvnitsa ma miejsce, może okazać się, że zarówno miękkich i twardych powierzchni. System przechowywania but jest zróżnicowane, różne półki, szczupły, szafy rack. Kolor obuvnitsy inny wybrany i aranżacja wnętrza, odpowiednio.

Obuvnitsa zamknięte z siedzibą w hali: głębokość i opcji

Zamknięty obuvnitsy dać pokój bardziej zorganizowaną wygląd. Treść ukryta za uchylną lub przesuwane. Buty mogą być przechowywane na półkach poziomych lub pionowych, w zależności od typu obuvnitsy. Niektóre gatunki to połączenie prostych i skośnych półek, które mogą pomieścić różne modele obuwia od lata do butów z wysokimi wierzchołkami.

Buty, umieszczone w zamkniętej obuvnitsu wymaga podsuszaniaButy, umieszczone w zamkniętej obuvnitsu wymaga podsuszania

Obuvnitsa z siedzibą w Hall podklasa:

 1. Obuvnitsa-boom ma postać dużej szafy z jednym lub dwojgiem drzwi, półki innym nachyleniu. Może być zainstalowany obok szafy lub siedzenia na korytarzu.
 2. Slim obuvnitsy - płytkie pionowe przechowywanie butów małe wiatrołapów takie struktury będą niezbędne.
 3. Obuvnitsa-kredens zawsze jest miejsce do siedzenia. Pojemność takie obuvnits małych miejscach takich budowa trwa dłużej niż w poprzednich wersjach. Model posiada dodatkowe szuflady i półki na każdym szczególe.

Minus zamknięte obuvnits jest niewystarczająca wentylacja butów, więc zanim włożysz buty w zamkniętym obuvnitsu należy dokładnie wysuszyć. Bardzo często obuvnitsy sprzedawany jako zestaw słuchawkowy, który zawiera wieszak ścienny. Wśród najbardziej popularnych modeli od producentów często można znaleźć na obuvnitsy Stolplit z Ikei, na Megaelton, Auchan. Wiele fabryk mebli produkować bardzo potrzebne mebel na korytarzu.

Otwarta wąski obuvnitsa siedzenie w hali

Otwarte obuvnitsa zawężenie korytarza z dodatkowym siedzeniem jest dość popularny rodzaj mebli, który znajduje się we wnętrzu. Obuwie w taki obuvnitsah ciągły wentylowane schnie szybciej, co zapobiega nieprzyjemnym zapachu z niego. Jednak z faktu, że obuwie jest przechowywane na otwartych półkach na nim więcej niż dostaje kurz.

Buty w otwartym obuvnitsah dobrze wysuszoneButy w otwartym obuvnitsah dobrze wysuszone


Materiał na otwartych obuvnits różne:

 • z tworzywa sztucznego;
 • metalu;
 • wiórowych;
 • drewno;
 • Kutego żelaza.

Oczywiście, siedziba nie znajduje się w każdym gatunku obuvnits, niektóre rodzaje materiału nie jest tak silny, za to. Z wyściełanym obuvnitsy siedzenia zazwyczaj wykonane z drewna, płyt wiórowych, kute.

Należy zauważyć, że konstrukcja fotela jest umieszczona dość małą ilość butów i miejsce zajmuje tyle, choć wąskie. Oczywiście, z wystarczającą ilością wolnego miejsca, może być uzupełniony o otwartym obuvnitsu zamknięty, który będzie przechowywać buty wiosną i jesienią, i będzie służyć jako otwarty przechowywania obuwia, które jest noszone bezpośrednio w tej chwili. W artykule mogą być ozdobione lustro.

szafka z tworzyw sztucznych w obuvnitsa korytarzu

obuvnitsa plastik jest dość tani, jest dość tanie do przechowywania butów. Są zamknięte obuvnitsy rodzaje plastiku i otwarte. Zamknięto często pełnią funkcję szafy lub szafki.

obuvnitsa plastik ma dość kruchą strukturęobuvnitsa plastik ma dość kruchą strukturę


Obuvnitsa tworzyw sztucznych w korytarzu posiada szereg funkcji:

 • Łatwość konserwacji;
 • Niewielki ciężar;
 • Różne kolory.

Ale nie zapominajcie, że plastik nie jest bardzo trwały materiał i może pękać pod wpływem uderzenia, nawet nieznaczne rysy są dość zepsuć wygląd produktu. Jest to również ważne dla jakości wyrobów z tworzyw sztucznych o niskiej jakości może powodować problemy zdrowotne. Plastikowe buty szafka zostanie całkowicie odizolowany od wentylacji, należy umieścić z powrotem całkowicie czysta i sucha.

Metal obuvnitsa w korytarzu

Nie mniej popularne obuvnitsy metalu. Oni doskonale ozdobić wnętrza i dopasować wybrany styl. Mogą być otwarte lub zamknięte. Różne formy idealne dopasowanie z korytarzem o dowolnej wielkości.

Metal obuvnitsa wygląda pięknie i ma długą żywotnośćMetal obuvnitsa wygląda pięknie i ma długą żywotność

Metal obuvnitsa hali mogą być:

 • przerobiony;
 • W połączeniu z drewna;
 • Z podwieszany fotel;
 • szafka;
 • piętro;
 • Ściana.

Metal obuvnitsy łatwe w pielęgnacji, nie wchłaniają wilgoci. Metal jest trwały i nie jest szkodliwy dla zdrowia. Masa metalu obuvnitsy pewno więcej niż plastik, kute wyroby mogą być wykonane na zamówienie, choć nie są one tanie. Zestaw kutej obuvnitsy i wieszaki będzie wyglądać bardzo imponujące.

Wąski drewniany obuvnitsy Przedpokój: zdjęcia

Wood - to wszechstronny i przyjazny dla środowiska materiał. Produkty wykonane z drewna twardego i wytrzymałego. Mogą być emitowane z różnych wkręcona kształtu.

Drewniane obuvnitsy przyjazne dla środowiska i są bardzo popularneDrewniane obuvnitsy przyjazne dla środowiska i są bardzo popularne

drzewny jest bardzo różnorodne:

 • Drewno miękkie;
 • substancja stała;
 • Zwiększona twardość.

Do miękkich skałach są z drewna cedrowego, jodła, kasztan, lipa, olcha i wierzba. To jest bardziej wytrzymała, twarda - drewno skała żelazo brzoza, akacja, cis, dereń. Najczęstszym rodzajem drewna -tvordy. Drewno to jest brzoza, klon, dąb, modrzew, jabłko, jarzębina, jesion.

Produkty wykonane z drewna orzechowego różnych odcieniach naturalnych od czerwono-brązowego do czarnego. Najdroższa opcja - czarne drewno.

Częstym celem wyrobów z drewna litego są obuvnitsy brzoza. Jest trwały i tani materiał, jednak, brzoza zgnilizna i obuvnitsy jego wybór należy stosować tylko w obszarach suchych. Karelski brzoza jest nieco lepiej, ale jest droższy i zwykła brzoza.

Doskonała wydajność w dąb. Obuvnitsa dąb może być szary, żółto - brązowy lub nawet białe, a będzie to naturalne odcienie drewna. Produkty wykonane z drewna dębowego są bardzo trwałe, nie wypacza się, nie ulega deformacji, również malowane i polerowane.

Obuvnitsy modrzew i buk są bardzo przydatne dla zdrowia, jako materiał paruje fitotsidy. Larchwood absolutnie nie gnije, w przeciwieństwie do tego, wilgoć modrzew rośnie w siłę już tylko. Produkty bukowe nieco mniejsza od siły modrzewia, ale są tańsze, łatwo zginać i bielone. Najbardziej popularne odcienie drewna obuvnits - dąb bielony. To szlachetne odcienie od różowego do purpurowego odcieniach.

Kolor ciemny dąb - bogaty kolor koniak, niezwykle piękny i bardziej odpowiednie w angielski wnętrza. Konserwatywny dąb kolor mleczarnia nie pozwala na różnorodne odcienie. Przez obuvnitse w tym kolorze należy dobrać odpowiednie odcienie w całym wnętrzu. Wenge stały się szczególnie popularne dekoracyjny struktura falista dobrze harmonizuje z rozwiązań projektowych oświetlenia.

Jak zrobić własnymi rękami obuvnitsa

Obuvnitsu jest całkiem możliwe, aby wykonać własnymi rękami. Wszelkie trudności w taki użyteczny mebel tam. Jest to konieczne, aby określić rodzaj, kształt i wielkość pożądaną do wytwarzania obuvnitsy własnymi rękami. Rysunki wszystkich niezbędnych informacji należy przeprowadzać ostrożnie. Peep pomysł może być w Internecie.

Duży przestronny rodzina potrzebują obuvnitsaDuży przestronny rodzina potrzebują obuvnitsa

Najprostszy model do samodzielnej produkcji:

 • stojak pole;
 • Komoda;
 • Otwarte obuvnitsa piętro.

Każdy rozmiar w produkcji powinno być dobrze obliczone. Nawet najprostsze obuvnitsa stanie oczyścić buty i organizuje przestrzeń hali. Najbardziej obuvnitsa-rack razem wszystkie dostępne buty, ale dla takiego rozwiązania wymaga dość dużej sali. Mały hol jest całkiem otwarty obuvnitsu położy podłogę. W bardzo kompaktowej wykonaniu będzie hallway dobrą kątową obuvnitsa.

Niewątpliwie, w korytarzu obuvnitsa niezbędnych rzeczy. I warto to niedrogie. Za pomocą różnych modeli zaprezentowanych na rynku meblarskim, można wybrać gotową opcję, która pasuje do stylu i projektowania wnętrza. Modele kompaktowe nie zajmie dużo miejsca, a jednocześnie wspierać porządek w pokoju, korytarza. Oryginalny projekt góry nie zepsuje umieszczony na podłodze parę butów, lustrzaną powierzchnię na drzwiach niektórych gatunków obuvnits służyć jako okazję, aby cieszyć się w pełni nowo zakupione buty lub buty. W deszczu obuvnitsy suszenia wyschnie nasączone buty, dzięki promieni ultrafioletowych usuwa nieprzyjemny zapach. Wśród obuvnits suszarek nie jest tylko typy na zewnątrz, z mało miejsca korytarz można kupić i zamontować na ścianie.

Szafka na buty z rękami (wideo)

Należy zauważyć, że działanie obuvnitsa suszenia przy użyciu siły a jego obecność powinna znajdować się w korytarzu w formie rozety niskiej podłodze. Zgrabne buty będą długo służyć swojemu właścicielowi.

Przykłady obuvnitsy hali (zdjęcia)

10 27 15 2 13 29 1 4 12 26

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − 27 =

map