Nowy Katalog 2017: haft krzyżykowy z Riolis

Nowy Katalog 2017: haft krzyżykowy z Riolis

12 October 2017Haft Riolis krzyż musi mieć dokładność, cierpliwość i wtedy naprawdę arcydziełoHaft Riolis krzyż musi mieć dokładność, cierpliwość i wtedy naprawdę zakochani przeszycia shedevrDlya najprzyjemniejszym zaskoczeniem był początek produkcji gotowych zestawów do haftu, które zawierają schemat konspektu i wybranych rozwiązań kolorystycznych, które znacznie ułatwiają pracę. Wszystko, co jest wymagane od umelitsy - jest wytrwałość, cierpliwość, dokładność i pozostać w harmonii. Muliną Riolis katalogu nowe elementy w 2017 i 2016 roku igieł kobiet przyniesie nowe historie, które zadziwiają swoim pięknem i różnorodnością.


Zestaw do haftu Riolis krzyża

Zestawy do haftowania są tworzone poprzez drobiazgowe prace projektantów, którzy przygotowują dla needlewomen schematu dowolnej złożoności.

Dla wygody swoich klientów producent produkuje gotowe materiały do ​​ściegiem krzyżykowym, który zawiera wszystkie materiały potrzebne do stworzenia arcydzieła.

Gotową zestawy do haftowania mają wszystko, czego potrzeba do tworzenia pięknych produktówGotową zestawy do haftowania mają wszystko, czego potrzeba do tworzenia pięknych produktów

Wszystko, co jest wymagane od szwaczka - harmonijny nastrój, pewność siebie, wytrwałość i dokładność.

Wyposażenie standardowe

 • Włókna (bawełna lub wełna - nici - akrylowe);
 • Płótna (zweigart);
 • schemat;
 • instrukcje;
 • igieł;
 • Dodatkowe elementy (wstążki, koraliki).

Każdy zestaw zawiera oddzielny schemat pięknego haftu, nici i innych materiałówKażdy zestaw zawiera oddzielny schemat pięknego haftu, nici i innych materiałów


Każdy zestaw zawiera szczegółowy opis prac, które mają być wykonane w robótek.

Cross Stitch Riolis: nowe elementy Katalog

„Riolis” Firma od dawna znany wśród miłośników tego typu robótek jako haftu. Producent rozpoczął swoją działalność 20 lat temu, w czasie których udało mu się podbić świat robótek i zdobyć zaufanie i miłość klientów.

Ważne jest, aby pamiętać, że firma „Riolis” zawsze dba o swoich klientów i zawsze oferuje wygodny i wysokiej jakości rozwiązania, które pozwalają igła kobiety ucieleśnieniem najbardziej śmiałą i oryginalną fantazję.

Firma gwarantuje jakość zbiorów do haftowaniahafthaft "Riolis" znany wśród needlewomen doskonałą jakość i oryginalne wzornictwo

Rodzaje zestawów:

 • „Pogodny pszczoła”. Zestaw jest przeznaczony dla dzieci i początkujących poręczne ludzi. Niewielki rozmiar i zabawne historie pomagają zrozumieć nową technologię i nauczyć się podstaw ściegiem krzyżykowym.
 • „Tworzenie się”. Materiały dla bardziej zaawansowanych igieł kobiet, którzy są świadomi tego, co są techniki haftu i opanowaniu podstawowych technik wykonania.
 • «Riolis Premium». Zestawy dla profesjonalnych igieł kobiet, które są starannie dobranych jakości, zawierają układ złożony i wyrafinowany fabuły.

Komplety każda prezentowana jest w szerokiej gamie, tak że każdy szwaczka znaleźć odpowiednią działkę dla siebie, który będzie odpowiedzialny za jej smak i profesjonalnych wymagań.

Profesjonalne Riolis krzyżykowo: duży rozmiar

Haft „Riolis” Duży rozmiar pozwala na wykonywanie prac, które będą ostatecznie stać się dziełem sztuki, które można bezpiecznie podać do znajomych, dekorowanie przestrzeni osobistej lub nawet sprzedać.

Zestawy do haftu dużych rozmiarów wymagają skomplikowanych schematów kompozycji, trudnej działce, aby poradzić sobie z jaką można tylko doświadczony przydać.

To nie znaczy, że początkujący szwaczka nie można kupić zestaw. Jednak powinny one mieć na uwadze, że duża wielkość haftu mogą szybko znudzić z nich ze względu na brak przygotowania do takiej ilości pracy.

obrazy haftowaneobrazy haftowane "Riolis"Można dać przyjaciół, rodziny i przyjaciół

Korzyści przeszycia dużej wielkości:


 • Piękny wygląd gotowego wyrobu;
 • Możliwość pięknie dekorować przestrzeń wewnętrzną;
 • Ogromny wybór przedmiotów;
 • Dobrej jakości;
 • Rozwój i wzmocnienie zawodowych i osobistych cech.

Duży haft to tylko jedyną wadą, która dotyczy kosztów materiałowych. Ale większość z haftem będzie miłe dla oka, zwiększyć pewność siebie, rozwijać wytrzymałość i wytrzymałość.

Niestandardowe haftu Riolis krzyż: Jak haftować w innych pojazdach

Zestawy do haftu krzyżykowego mogą być wykonywane nie tylko za pomocą nici. Firma „Riolis” oferuje zestaw technika koralikami.

Beadwork wymaga szkolenia, zapoznanie się z podstawami haftem i jego funkcji. Szybkie ustawienia pomóc wykonać pracę łatwo.

Tworząc niezrównane arcydzieła, można nie tylko specjalny wątek, ale również za pomocą wielobarwnych koralikówTworząc niezrównane arcydzieła, można nie tylko specjalny wątek, ale również za pomocą wielobarwnych koralików

Jednak przed jego realizacji konieczne jest zapoznanie się z podstawowymi zasadami tej techniki. To będzie interesujące dla początkujących jak i doświadczonych craftswomen.


Wzornictwo koraliki technika:

 • Dagger za pomocą trzech przędz;
 • Gwintowania perełek w pojedynczej nici;
 • Lub pół-muliną w jednym wątku.

Zalecenia dotyczące stosowania znajdują się w każdym zestawie, do którego został dołączony szczegółowy podręcznik z opisem krok po kroku pracy i poradę specjalistów.

Muliną: Katalog Riolis 7 pętle

Firma „Riolis” zdobył zaufanie klientów i szeroką popularność wśród wygodnych ludzi. Kupić zestawy do haftu może być sklep internetowy „7 pętli”, która nie ignorować „Riolis” produkty firmy.

Firma „Riolis” znana jest z produkcji wysokiej jakości zestawy do haftu, które zostały zebrane w zależności od poziomu przygotowania każdego szwaczka.

spółkaspółka "Riolis"Oferuje on do wyboru wiele różnych ciekawych i oryginalnych programów dla szwami

Charakterystyczną cechą znaku określonego przez „Riolis” jest stosowanie nici wełnianych. Firma produkuje również zestawy przędz bawełnianych, ale nie nabyły taką dużą popularnością.

Pakiet korzyści z „Riolis”:

 • Przędze, które sprawiają, haft tekstury i bogaty;
 • Materiały wysokiej jakości;
 • Szeroka gama systemów na różnych poziomach kształcenia, poręczny ludzi.

Zestawy są zawsze na bieżąco. Raz w roku, firma produkuje katalog z nowych programów i opcji haftowania, których nie można pominąć żadnego szwaczka, lubił haftem.

Muliną: Riolis wełny

Firma „Riolis” dostarcza uwagę swoich klientów różnorodne zestawy do ściegiem krzyżykowym. Obejmują one standardowy zestaw, który pozwala na wykonywanie haftów bez dodatkowego czasochłonne.

Wśród needlewomen firma stała się znana z zestawu z nici wełnianych, które sprawiają, haft luzem.

Przed dokonaniem zakupu większych zestawów do haftu, hafty powinni być przeszkoleni w małej lub średniej wielkości, ponieważ technika pracy z wełną różni się od pracy z bawełny.

Za pomocą zestawuZa pomocą zestawu "Riolis" można tworzyć doskonałe zdjęcia bez marnowania dużo czasu i wysiłku

Zalety pracy z wełny:

 • Haft więcej objętości;
 • Nasycenie i jasność koloru;
 • Wysoka gęstość wzoru.

Kup zestaw z wełnianych nici nie będzie trudne. Przed dokonaniem zakupu, ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z opisem zestawu lub skonsultować się z kierownikiem sklepu.

Recenzje needlewomen

„Riolis” - firma, która pojawiła się na rynku rosyjskim od 1996 roku. Produkt, który oferuje jednocześnie przyciąga uwagę miłośników haftu i innych robótek ręcznych.

„Riolis” Spółka jest jedną z pierwszych firm, które produkują zestawy do haftu krzyż, który zawierał wszystkie niezbędne materiały. Igła kobiety nie są już wymagane przez wybranej tkaniny, nici do wykresu i realizować swoje marzenia.

Kupując gotowe zestawy, nie można się martwić o tym, co nie masz wystarczająco dużo materiałów roboczychKupując gotowe zestawy, nie można się martwić o tym, co nie masz wystarczająco dużo materiałów roboczych

Każdy szwaczka ma możliwość zdobycia rodzaj haftu, która będzie mogła wykonać bez trudności, a tym samym podnosząc ich poziom zawodowy.

Opinie lojalnych klientów:

 • Gotowe zestawy są bardzo łatwe w użyciu, oszczędność czasu i wysiłku, aby znaleźć potrzebne materiały.
 • Wełniana obrócił w garniturach robi haftu tekstury i bogaty. Z szeregiem własnych rąk, można stworzyć prawdziwe arcydzieło.
 • Różnorodność systemów pozwala wybrać odpowiedni wariant haftem.

Komentarze na temat firmy „Riolis” można znaleźć tylko bardzo pozytywne. Szwaczka docenić jakość i szeroki wybór towarów.

Riolis krzyżykowo: Program

Firma „Riolis” craftswomen oferuje szeroką gamę rodzajów systemów. Może to być łatwe dla początkujących kobiet igieł schemat i może być profesjonalne, zaawansowane systemy, które wymagają doświadczenia długoterminowych.

Porada dla początkujących - nie spieszyć się z wyborem ośrodka hafty i dużych rozmiarach, jak to nie pomoże zdobyć doświadczenie.

Aby stworzyć piękny obraz, można wybrać oryginalne zestawy do haftu, które są sprzedawane w sklepachAby stworzyć piękny obraz, można wybrać oryginalne zestawy do haftu, które są sprzedawane w sklepach

Raczej dobre doświadczenie można dostać się na mały haft, które nie wymagają dużo czasu, ale że zostanie wprowadzony do podstawy haftu sztuki.

Motywy Schematy:

 • zwierzęce;
 • warzyw;
 • religijnych;
 • wspaniałe;
 • martwe natury;
 • Art.

Każdy ekspert może wybrać zdjęcia, które odzwierciedlają jej nastrój w pewnym okresie czasu, i na którym będzie można pracować na przyjemności.

kwiaty

Kwiaty - dekoracja, która jest zawsze miłe dla oka i można pokazać znajomym. Wnętrze ozdobione kwiatami, zawsze wygląda ładnie i przytulnie. Na tym zdjęciu jest zawsze miło zobaczyć.

Dodaj podświetlenie wnętrza, można użyć oryginalnego haftowany wzór z kwiatówDodaj podświetlenie wnętrza, można użyć oryginalnego haftowany wzór z kwiatów

Rodzaje haftów:

 • róże;
 • piwonie;
 • tęczówki;
 • tulipany;
 • Anyutka;
 • Podwodny kwiat;
 • Słoneczniki.

Powyżej, to tylko część obwodów, które są prezentowane na sprzedaż. Hafty przedstawiające kwiaty będzie doskonały prezent na urodziny czy wesela.

koty

haft kot zawsze wyglądać wygodny i ładny. Ten haft jest wielkim darem dla dziecka i osoby dorosłej, kochający zwierzęta.

Jeśli chcesz, aby twórcze prezent, można haftować własne piękne koty, które docenią zarówno dorosłych jak i dzieciJeśli chcesz, aby twórcze prezent, można haftować własne piękne koty, które docenią zarówno dorosłych jak i dzieci

Haftować kocięta są bardzo lubiący dzieci. I jest to świetna okazja, aby uchwycić na haft zwierzę.

Katedra Chrystusa Zbawiciela

Haftowane świątynia będzie wyglądać pięknie i majestatyczny. Ten rodzaj haftu jest nie tylko estetyczne, ale również wpływa na rozwój duchowy i osobisty.

Głównym celem haftowane świątyni - jest estetycznieGłównym celem haftowane świątyni - jest estetycznie

świątynia haft nadaje się dla tych, którzy lubią haft na tematy religijne. To będzie miłym dodatkiem do kolekcji.

Maliny w koszu

Hafty do kuchni - bardzo popularną formą dekoracji wnętrz. Program do haftu „maliny w koszu” będzie piękną dekoracją.

hafthaft "Maliny w koszu" idealne do dekoracji wnętrz w kuchni

Haft nadaje się na prezent urodzinowy dla przyjaciół i krewnych. Lato i rozjaśnić nastrój długie wieczory ogrzać gdy nadchodzi zima.

pełnia księżyca

Mistyczne i tajemnicze malowidła zawsze przyciągają uwagę. moon obraz jest nie tylko piękny, ale także magiczne.

Chcesz zaskoczyć każdego z niezwykłym haftowanego obrazu? Tutaj będzie rysunki z pełni księżycaChcesz zaskoczyć każdego z niezwykłym haftowanego obrazu? Tutaj będzie rysunki z pełni księżyca

Reprezentują pełnia będzie łatwe. Jednak efekt haftu jest po prostu oszałamiające.

ludzie

Osoby przedstawione na haft, zawsze wyglądają pięknie. Może to być kompozycja znanych reprodukcji techniki.

Haft z ludźmi, jest dość skomplikowane, ale wygląda bardzo imponująceHaft z ludźmi, jest dość skomplikowane, ale wygląda bardzo imponujące

Obraz namiętne ludzie dobrze, nie tylko z estetycznego punktu widzenia. Jest w stanie przyciągnąć miłość i utrzymać harmonię.

Najlepszy haft „Riolis” przedstawiony przez craftswomen przyniesie duchowe i fizyczne zadowolenie i spokój

Cross Stitch Riolis (wideo)

Firma zajmuje się produkcją zestawów do haftu na 20 lat. Dlatego też jakość produktu może być bezpiecznie polegać. W ostatnim secie, każdy haft kochanek znajdzie gotowe materiały, które znacznie upraszcza i pozbyć się dodatkowego czasu. W zależności od poziomu, fachowiec może przeznaczyć na haft bardzo różne ilości czasu.

Riolis krzyż szwy (foto)

1 2 3 11 4 13 12 14 100049-700x700 978icpu9i0c

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 36 = 38

map