Nowoczesny design living room Chruszczow: Photo-2017, pomysły i wskazówki

Nowoczesny design living room Chruszczow: Photo-2017, pomysły i wskazówki

12 October 2017Stylowy wystrój salonu w Chruszczowa pomogą stworzyć atmosferę przytulności i komfortuStylowy wystrój salonu w Chruszczowa pomogą stworzyć atmosferę komfortu i komfortaGostinaya-Chruszczow w mieszkaniu jest mały rozmiar i ciasnoty pomieszczenia, więc jego wystrój jest podejść ze szczególną uwagą. Jak zrobić piękny i stylowy design Chruszczow salonu, zdjęcia wnętrz w 2017 roku i które istnieją nowoczesne pomysły - czytaj dalej.


Mały salon w Chruszczowa nie jest powodem do rezygnacji z pięknych rozwiązań w projektowaniu. Jest to centralny salon w każdym mieszkaniu, a Chruszczow nie wyjątek, w pokoju rodzinnym i spędzić przytulne wieczory przyjazne zgromadzeń. Dlatego, staranny dobór projektowaniu salonu - ważnej sprawie. Jednakże, jeśli jest wybierana, jeżeli wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, w szczególności budowy i różne kolory, tekstury oraz materiały, z których wynikną ogólny widok pokoju.

Nowoczesny design pokój dzienny w Chruszczowa: moda 2017

salon wnętrz w mieszkaniu-Chruszczowa na ogół skomplikowane wąskie przestrzenie i lokalizację niedogodności. W tym pokoju ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor i fakturę, a TZ akcesoria wielkości i meble.

Takie miejsca na optycznie powiększyć i nadać jej odpowiednie proporcje.

Z tym trudnym zadaniem doskonałych odcieni światła zadanie tapet, według projektantów. Roztwór koloru widziane przez temperaturę w pomieszczeniu małe, obojętne beżowe i półtony. Ale ostre kontrasty w salonie Chruszczow należy unikać, są sprzeczne wizualnie ukryć już niewielką przestrzeń.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji optycznie powiększyć przestrzeńDzięki nowoczesnej konstrukcji optycznie powiększyć przestrzeń


Pamiętaj, że odpowiednio przygotowane akcesoriów meblowych i dobrze dobrane - wyrobów włókienniczych i po prostu bardzo małe rzeczy sprawi, że wnętrze salonu w Chruszczowa da mu pełną i indywidualny styl.

O lokalizację jednostek meble, stoliki i inne wewnętrzne elementy lepiej jest użyć układ liniowy wzdłuż ścian. Nie zapomnij o ciekawym podejściem projektowania, zalecający jakiś mebel, takich jak kanapy sprawiają, że centrum dziennym, najważniejsze, że był jaśniejszy odcień.

Współczesne idee 2017 dyktować minimalistyczne wnętrze Chruszczow salonie, z przewagą pięknych i stylowych kolorach - Oliwa, turkus, beż z minimum dekoracji i ozdób. W małym salonie nie jest konieczne, aby położyć wykładzinę, eksperci doradzają w tej sytuacji leżał na podłodze parkiet.

Nowoczesny styl wnętrze pokoju Chruszczowa: opcje i jak wdrożyć

Co powinien nowoczesny styl życia hruschekvi? Wielofunkcyjny, stylowe, atrakcyjne, przytulne i wygodne odpowiedzialne eksperci projektu.Eksperci konstrukcyjne polecam zrezygnować z sufitów wielopoziomowychEksperci konstrukcyjne polecam zrezygnować z sufitów wielopoziomowych

Można to osiągnąć, jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad. Projekt zasada sufit - nowoczesne trendy w 2017 roku powinni porzucić sufitów wielopoziomowych na rzecz prostu wyrównującego tynk na suficie, lub tworzenie oryginalnych rysunków, na przykład poprzez sufitów podwieszanych lub konstrukcji gipsowo-kartonowych.

Wykonujemy sufitu

Oto kilka przykładów, jak do dekoracji sufitu w salonie Chruszczowa:

 • Zwięzły powłoka biała;
 • Gładki błyszczący lub sufitu;
 • Zawieszone struktury;
 • Dokonywanie belkami stropowymi - jest hitem w 2017 roku.

Jeśli salonie niskimi sufitami, użyj zasłony do podłogiJeśli salonie niskimi sufitami, użyj zasłony do podłogi

 Jeśli salonie niskimi sufitami, można użyć zasłony do podłogi lub miękkie rozproszone światło - jest wizualnie zwiększyć wysokość sufitów.

 Gotowa podłoga

Kolejna zasada to zasada wykładzin podłogowych - faworyci w projektowaniu salonu zaczęły Chruszczowa:

 • laminat;
 • parkiet;
 • płytki ceramiczne, i to jest znaczenie takiego materiału na podłodze w salonie jest jednym z nowoczesnych idei.

Aby wybrać podłogę w salonie, projektanci oferują kilka opcjiAby wybrać podłogę w salonie, projektanci oferują kilka opcji

Na podłodze w salonie w mieszkaniu pięciopiętrowym ma inny przebieg śmiały design - przekątna jest układanie materiału, który rozszerza przestrzeń jak najwięcej tak małym pomieszczeniu.


Wybór okładziny ścienne

A trzecie - jest to zwykle salon dekoracji ściany Chruszczow, który stanowi, że białe gładkie ściany jest najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji, ale jednocześnie pozwalają zmieniać aktualnych trendów takich ścian z różnych pomysłów dekoracyjnych.

Można udekorować ściany na każdy gustMożna udekorować ściany na każdy gust

Aby to zrobić, należy:

 • Korzystanie dekoracyjne cegły - jest elementem modnym stylu loft, co jest dobre dla rozszerzenia niewielką przestrzeń pokoju;
 • Panel drewniany lub mural;
 • Włókniny tapety z paskami;
 • Tapety ze złotymi monogramami lub odcieniach szarości.

Idea bardzo dużo, więc ważne jest, aby pamiętać, jeśli ściana w salonie Chruszczow jeden z tych uderzających elementów, musi być na jednej ze ścian i innych ścian neutralnym tle.


Prawidłowe zagospodarowania przestrzennego mieszka w hruschevke

Mieszka w Chruszczow jest często połączony z kuchnią, obszaru roboczego lub balkon - to sprawia, że ​​możliwe, aby zwiększyć przestrzeń pomieszczenia i nadać mu bardziej stylowy wygląd, ponieważ każdy z tych obszarów są zwykle dobierane indywidualnie zaprojektowane.

Aby oddzielić obszar roboczy od głównego książki, można użyć wąskie moduły, które są połączone z ogólnym stylu pomieszczenia.

pokój dzienny zagospodarowania przestrzennego pozwoli zwiększyć przestrzeń pokojupokój dzienny zagospodarowania przestrzennego pozwoli zwiększyć przestrzeń pokoju

Mocowanie balkon do salonu w Chruszczowa, rozwiązuje głównego problemu obszarze roboczym obszarze hobby lub rekreacji. Na balkonie można umieścić wygodny fotel i biurko komputerowe, sporządzić specjalny stojak do przechowywania materiałów do hobby, na przykład, przędzy i szprychy, umieścić wygodne krzesła z miękkimi poduszkami i stolikiem kawowym. Sama taka strefa może być oddzielone zasłoną lub barze, najważniejsze, aby wybrać materiały są lekkie i półprzezroczysty następnie pokój nie będzie wydawać przeciążony.

Indywidualność we wnętrzu salonu w Chruszczowa da zasłony panelowe, które oddzielają wielką powierzchnię pomieszczenia.

Strefowy miejsca za pomocą mebli lub dużych jednostek mebli lepiej nie - to doda ciężkości całego wnętrza w małym salonie.

Najprostszym i najbardziej odpowiednia opcja zagospodarowania hruschevke - a ściany dekoracyjne, na przykład przez dodanie następujących elementów:

 • Świeżym powietrzu lub ścienne;
 • imitacja cegły, piasek lub szorstki kamień;
 • Lustro w pięknej ramie;
 • geometryczne kształty;
 • Tkaniny tapety.

Podział na strefy mieszka Chruszczow ma jedną główną zasadę nie przeciążać dużą liczbę przedmiotów.

Paleta kolorów: Kolory w salonie Chruszczowa

Współczesne trendy w kolorach to biały, czarny i szary. Oni po prostu połączyć z dodatkami, meble i oświetlenie w pomieszczeniu jest mały nie tylko w rozmiarze.

Jeśli chcemy wnieść w małych kolorach salonie - powinno być włączenie jasnym kolorze, na przykład, w białym salonie podniósł poduszki szmaragdowe na sofie lub pomarańczowych zasłon.

Ogromna paleta wybór kolorów do salonu będzie to oryginalna i zarazem wyjątkowejOgromna paleta wybór kolorów do salonu będzie to oryginalna i zarazem wyjątkowej

Przez stonowane kolory lakierowanego drewna pasują do mebli oraz grube szkło w kontrastującym kolorze.

Oryginalne i nowoczesny wygląd fioletowy i wapno kolory w połączeniu z beżowym lub białym - daje niepowtarzalny styl pomieszczenia.

Najważniejsze, że kombinacja kolorów, jak gospodarze, i wizualnie zwiększyć przestrzeń w salonie Chruszczowa.

projekt salonu Chruszczow: nowoczesne pomysły (wideo)

Zarabiać na życie w Chruszczowa nie jest tak trudne, najważniejsze, aby skupić się na nowoczesnych pomysłów, porad ekspertów i prawidłowo wybranych materiałów i kolorów w pokoju.

living room interior design w Chruszczowa (foto)

8 121327310488 18 2173 323VRayPhysicalCamera006 847-4 1379603404893kxd82dpe 1396011569interer-gostinoj, 12 kV-M B IMG046f728f6f2b DIZAIN-malenkoi-gostinoi-02

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − = 15

map