Nowoczesne wykończenie materiał - płynne tapety w kuchni

Nowoczesne wykończenie materiał – płynne tapety w kuchni

12 October 2017Płynne Tapety daje atrakcyjny wygląd swojej kuchniPłynne Tapety daje atrakcyjny wygląd do kuhneVizualno ciekłym tapety związanego z tapety tekstylnej lub tynki dekoracyjne. Nowoczesnego - najbardziej bezpieczne materiały wykończeniowe. Kuchnia pasują one nie mogły być lepsze: odporny na wahania temperatury, zapewniają izolację akustyczną i izolację cieplną, nie przyczyniają się do pojawienia się pęknięć. W rezultacie, ściana będzie mieć piękny i atrakcyjny wygląd.


Płynne Tapety dla kuchni: co to jest

Płynne Tapety zadowoli zarówno właściciela i gości z jego pięknymi widokamiPłynne Tapety zadowoli zarówno właściciela i gości z jego pięknymi widokami

Z ciekłym ściany tapety kuchenne wyglądać szlachetny, ich jedwabista konsystencja eleganckie wnętrze podkreśla specyfikę. Dostali tę nazwę ze względu na swój skład i technologia pokrycia ścian.

struktura

Płyn tapeta składa się z:

 • Część środka wiążącego;
 • barwniki;
 • dodatki dekoracyjne;
 • Włókna celulozy, jedwabiu lub bawełny;
 • Crumb: marmur lub kwarcu;
 • Ozdoby z miki.

Tę mieszaninę pakuje się do torebek plastikowych i sprzedawany jest w postaci suchej. Do pracy musi być rozcieńczony w wodzie. Stosując tę ​​samą technikę jak tynkiem.


Ciecz tapety nakłada się na ściany w temperaturze 10 i powyżej. Suszenie wykończoną powierzchnię do 72 godzin, w zależności od pomieszczeń wilgoci osadzonej warstwy tapet i tekstury powierzchni.

Ciecz tapety sprzedawane proszków. Do jego rozcieńczenia wystarcza zwykła wodaCiecz tapety sprzedawane proszków. Do jego rozcieńczenia wystarcza zwykła woda

Poprzez zakup odpowiedniej ilości materiału, weź kilka kilogramów więcej. Pozostaje dobrze przechowywane w suchym i chłodnym miejscu, a może się przydać później. Iz niedoboru - stracą dużo cennego czasu.

Pozytywne, a być może najważniejszym czynnikiem w ciekłym tapety jest to, że w przygotowanie ścian do pracy, w celu dostosowania ich nie jest konieczne, ale zagruntowane wszystko - nadal potrzebne.Zagruntowane ściany potrzebne są dwa kroki:

 • Po pierwsze, za pomocą pionowych ruchów.
 • Po wysuszeniu - poziome.

Ponadto możliwe jest, aby rozpocząć wytwarzanie samej mieszaniny i przystąpić do naprawy.

Płynne tapety w kuchni: Opinie

Traktować ściany z antyseptyczne. Zatem tapety odbędzie się mocnoTraktować ściany z antyseptyczne. Zatem tapety odbędzie się mocno

Badać i analizować wszystkie aspekty i cechy cieczy tapety na własną rękę, nie będzie trudne. Na przykład, proces ten może zwrócić się do sprzedawcy lub przyjaciół, którzy mają do czynienia z ciekłym tapety podczas napraw w kuchni. We współczesnej dobie internetu, można szybko znaleźć potrzebne informacje bez wychodzenia z domu. A nawet wideo, aby dowiedzieć się specyfiki zastosowania ciekłego tapety na powierzchni.

I będzie przydatna przeczytać opinie ludzi, którzy już napotykają w praktyce z różnych niuansów tej pracy.

Najczęstsze odpowiedzi z Internetu na:

 • Złożoność, albo vice versa ułatwienia procesu powlekania cieczą tapety do ściany kuchni.
 • Łatwość czyszczenia powierzchni kurzem i tłuszczem.
 • Plus zdolność do malowania ścian, pokryte ciekłym tapety.
 • przyjazność dla środowiska tego rodzaju materiału.
 • Opcjonalny płaskim przygotowania ścian do pokrywy.
 • Więcej ucieleśnieniem budżet, w porównaniu z innymi materiałami nawierzchni.
 • Łatwość odzyskiwania uszkodzonych obszarów.
 • Obecność specyficznego zapachu przez dłuższy czas.
 • działanie długoterminowe.

Ogólnie rzecz biorąc, można znaleźć ogromną liczbę pozytywnych i negatywnych opinii. Jak to się dzieje, czy to z powodu braku doświadczenia, czy niechęć do końca zrozumieć, co masz do czynienia. Ale nie będzie zadowolić wszystkich, a oni mówią: „Smak i kolor ...”.

Dobra rada! W celu uniknięcia, w chwili pojawienia się grzyba pod teksturą tapety, zaleca się, przed rozpoczęciem przetwarzania ściany antyseptyczne.

Dokonywanie wdzięczne postacie płynne tapety do kuchni


Zmęczony monotonii i nudy ścian kuchennych? Za pomocą prostych technik ciecz tapetę można utworzyć wdzięku wzór. Obraz z kuchni da wyłączności i wyrafinowanie. Gdzie można stosować wszystkie swoje umiejętności i trochę pomarzyć.

Przed rozpoczęciem należy przygotować ścianę.

Rysunki ciekłym tapety czego zacząć:

 • Wizualizacji obrazu i jego rozmiar.
 • Aby wykonać szablon z tektury lub kupić gotowe w specjalistycznych sklepach. Złóż zamówienie, powiedzmy, zdjęcie, a nie być zbyt trudne.
 • Koło wzornik ołówek przeniesienia obrazu na ścianie lub suficie.
 • Znak gotowego preparatu pożądanego koloru i powoduje jej małą łopatką bardzo cienką warstwę ponad krawędź 1 mm.
 • Wyrównać temperaturę mieszaniny krawędzi wzoru konturu osadzania.

Następny dokująca kolor jest stosowany tylko wtedy, gdy poprzednia wyschnie. Jeśli jest to pożądane, gotowe mieszanki można dodawać cekinów kulek lub specjalne nici. Te tapety można przygotować z dodatkiem jedwabiu. Spójrz, taka kompozycja będzie luksusowy, ale nie jest to najtańsze. Na niezwykłym odcieniu, można eksperymentować i mieszać dwóch lub więcej kolorów.


Realistyczne i wytłoczone wzory są otrzymywane w różnych szpatułki z ząbkami.

W ciekłym tapety z motywem jest jedna cecha, która nie jest brana pod uwagę - to duży błąd. Należy pamiętać, że kiedy mokry ten sam kolor będą pomalowane i sąsiedni brzeg aplikacją, a także deformacja będzie pod presją.

plusy i minusy - to jest możliwe użycie cieczy tapety w kuchni

Podczas korzystania ciecz tapety rozważyć wszystkie plusy i minusy tych tapetPodczas korzystania ciecz tapety rozważyć wszystkie plusy i minusy tych tapet

Lub nie używać cieczy tapety w kuchni - to nasza wspólna sprawa. Co ważne dla wszystkich dodatnich i ujemnych punktów i ostatecznie podjąć właściwą decyzję.

Pozytywne cechy płynnego tapetę w kuchni

 • Ten materiał nie ma szwów. Z estetycznego punktu widzenia jest to duży plus.
 • fotostabilna;
 • Wady pracy dyskretnie łatwo usunięte bez naruszania ogólny wygląd. Wymagać to będzie niezbędne moczyć zanieczyszczoną powierzchnię, usunąć i zastąpić nową. Dlatego też, po naprawie będzie wskazane, aby nie wyrzucać resztki materiału.
 • zanieczyszczenie powierzchni tapety usunąć wilgotną ściereczką lub ręcznikiem.
 • Płynne Tapety nie powoduje alergii.
 • Jeśli to konieczne, mogą być pomalowane.
 • Te tapety dobrze pasują na powierzchni, aby ukryć wszystkie nierówności wad.

Duża liczba zawodowców zadowoli Cię w doborze ciekłym tapetyDuża liczba zawodowców zadowoli Cię w doborze ciekłym tapety

Jest tapety płynne minusem.

Wady cieczy tapetę w kuchni

 • Płynne Tapety absorbują tłuszcz i nieprzyjemne zapachy.
 • Oni nie lubią wilgoci.
 • Na powierzchni mogą tworzyć plamy i zabrudzenia.

Pokryta lakierem ochronnym ciecz tapety, można zapobiec zanieczyszczeniu na powierzchni ściankiPokryta lakierem ochronnym ciecz tapety, można zapobiec zanieczyszczeniu na powierzchni ścianki

Płynne Tapety skutecznie pokryć ścianę, ale nie w obszarach gotowania, płytą grzejną i zlewozmywakiem. Dla tych obszarów jest lepiej wybrać inne materiały wykończeniowe.

Save hydrofobowe działanie przyczyni się do lateksu i farbą akrylową. Zaleca się ich stosowanie w kilku warstwach.

Płynne Tapety będzie idealny do kuchni, gdzie mnóstwo naturalnego światła. Ten materiał jest w bezpośrednich promieni nie zmienia swoją strukturę i nie blakną.

Płynne tapety w kuchni (wideo)

Płyn tapeta może być bezpiecznie stosowany w kuchni - to piękne, nowoczesne, stylowe, eleganckie i praktyczne. Można je łatwo nakłada się na powierzchnię, niż nudne i nieciekawe skleić konwencjonalne i już znudzony tapetę. Są duże zapotrzebowanie i nie stanowią zagrożenia dla innych. Aby wybrać odpowiednie kolory i tekstury ciekłym tapety, można radykalnie zmienić przestrzeń w kuchni i na zwykłej sali jadalnej, aby stworzyć niezwykłe i nowoczesną strefę komfortu i przytulności.

Płynne tapety w kuchni (zdjęcia)

1a2c45d2bf6c94a52293e5017db0b072 0c01e96c6e5db9orig 6b 8 92c504847e1e8f8cff32bd59dd039ec9 372b35d795662822b2fc4b41262fbb7e 6703ed8c432727cf2b6ead73ae033c8c 510417 273197178 500768384

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5

map