Nowoczesne tapety, malowidła na ścianie: w klasie mistrzowskiej z własnymi rękami

Nowoczesne tapety, malowidła na ścianie: w klasie mistrzowskiej z własnymi rękami

12 October 2017Obraz, wykonany z tapety, ściany pozwoli narysować kolorowe przestrzeni życiowej, będzie oryginalna dekoracja wnętrzObraz, wykonany z tapety, ściany pozwoli narysować kolorowe przestrzeni życiowej, będzie oryginalna dekoracja intereraNe rzadkie materiały dekoracyjne stosowane są jako elementy dekoracyjne dać pokój osobowość, urok, elegancję. W związku z tym pytanie, jak stworzyć tapetę własnymi rękami, warto współczesnych mistrzów, a tylko ludzi, którzy chcą eksperymentować we wnętrzu. Natychmiast należy zauważyć, że cała praca odbywa się na własną rękę nie jest seryjny, aby stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki.


Tapety - obrazy z tapetami we wnętrzu

Tapety są najbardziej odpowiednie do stworzenia takiego segmentu dekoracji jak wallpaper-wzór, jak w naturze od samego początku jest gotowy obraz. Ale ten segment wymaga usprawnień, zmian jakościowych, ponieważ nie jest wyjątkowa. Często konstrukcja łatwy sztuka zaleca tapety użyć jako tło, które będą znajdować się inne szczegóły. Wszystkie dodatkowe elementy mogą być wykonane ze skrawków pozostałych po renowacji tapetę. Są doskonałymi resztki materiałów wykończeniowych z innych rysunków lub wzorów, które mogą być tworzone poprzez łączenie najbardziej nietypowe ukształtowane elementy. Tapety mogą być również wykorzystywane w produkcji małych obrazów.

Aby to zrobić:

 1. Wyciąć kawałek tapety.
 2. Dokonaj krawędzi z innego materiału.
 3. Utwórz ciekawy kadr.

Najlepiej nadaje się do wytwarzania wzorów tapety z geometrycznymi i skomplikowane wzory kwiatoweNajlepiej nadaje się do wytwarzania wzorów tapety z geometrycznymi i skomplikowane wzory kwiatowe

Taki wzór fototapet wygląda świetnie i jest w stanie ozdobić wnętrze dowolnym kierunku stylistycznego.


Materiał z wzorem: obraz resztek tapet własnymi rękami

Prawie wszystkie korzyści, które dają zalecenia dotyczące jak zrobić wzór tapety z ich rąk, zaleca się stosowanie materiału na którym wiele wzorów, rysunków, obrazów, ozdób i różnych elementów. Fakt, że wszystkie te elementy będą musiały być cięte do wykorzystania jako jednostka pracująca z tworzenia niezwykłej wzorca. Z nich będzie rozwijać rysunek mety. Równie ważnym krokiem jest wybór odpowiedniej podstawy dla przyszłego obrazu, który będzie działał jako tło.

Ważne jest, że tło jest doskonale połączone z rzeźbionych szczegółów. W związku z tym, projektanci nie powinni używać tapety w jednym kolorze.

Eksperci zalecają stosowanie resztki skrawki tapet lub kupić w sklepie resztki materiału. Oferują mistrza przed rozpoczęciem zbierania jego dzieło, aby rysunek, małą planu, zgodnie z którym po prostu dodać gotowego obrazu. Pomoże to uniknąć pomyłek.

Aby zabezpieczyć elementy do ściany, należy użyć kleju PVA uniwersalnyAby zabezpieczyć elementy do ściany, należy użyć kleju PVA uniwersalnyJeśli elementy są tworzone bezpośrednio na ścianie, wzór jaki należy zastosować do jej powierzchni, a dopiero potem stopniowo zbierać.

Krok po kroku

Zrób zdjęcie i tapety-każdy może, nie ma nic skomplikowanego, ważne, aby nie spieszyć się i kierować się zasadami projektantów:

 1. Stałym elementem na lepiej PVA kleju lub lepiszcza podobne do ściany. Klej ten jest najbardziej wiarygodnie ustalić elementy na ścianie.
 2. Jeśli pomieszczenie jest planowane, aby umieścić kilka zdjęć wykonanych własnymi rękami, należy zachować ostrożność tak, że łączą się ze sobą, lub jako tło lub tematu.
 3. Aby umieścić obraz jest lepiej z przodu sali. Rzecz musi być na widoku.

Biorąc pod uwagę porady mistrzów może sprawić, że pokój jaśniejsze i bardziej interesujące. Specjalne umiejętności do pracy nie jest wymagane, jednak, aby stworzyć niesamowite, fantastyczne fabuły będzie trudne bez fantazji i wyobraźni.

Nowoczesny modułowy obraz własnymi rękami z tapetą

Modułowe obrazy - nie jest nowością naszych czasów. Popularność tego zjawiska w latach 60-tych., Kiedy to w kierunku mody minimalizm stylu. Ta metoda dekoracji została ponownie reaktywowana w naszych czasach, w czasach, gdy przy użyciu niewielkiej ilości mebli, a koncentruje się na szczególnie wyraziste elementy w projektowaniu pokoju. Co to modularne wzór? Ten obraz jest podzielony na kilka segmentów, moduły, ale zachowuje jedną fabułę.

Stworzenie oryginalnego obrazu tapety, należy wziąć pod uwagę ogólny styl wnętrz, oświetlenie, wielkości pomieszczeniaStworzenie oryginalnego obrazu tapety, należy wziąć pod uwagę ogólny styl wnętrz, oświetlenie, wielkości pomieszczenia

Jeden obraz jest podzielony na części, w której każdy element jest umieszczony w tej samej odległości od siebie, aby umieścić go po prostu.

Moduły mogą również mieć takie same i różne rozmiary. Modułowy obraz samego siebie nie jest takie trudne. To jest zwykle używany tapety lub powielanie gotowych obrazów. Możesz wziąć dowolne zdjęcie, wydrukować go tak i stosować w swojej pracy.

etapy pracy

Prace wykonywane są etapami, zgodnie z poniższymi instrukcjami:


 1. W zależności od wzoru, wybierz podstawę filmu.
 2. Z pomocą zszywacza budowlanego trzeba ciągnąć na noszach.
 3. Farby drukarskiej możliwe na płaskiej powierzchni pianki.
 4. Rzeczy muszą być lekkie i mają grubość nie większą niż 1,5 cm.
 5. Malowanie powinno być podzielone na segmenty.
 6. Poszczególne części obrazu powinny być wklejone na bazie.
 7. Rozmieścić elementy na ściany w małym odstępie od siebie, aby zachować jednolitość głównego obrazu.

Schemat Lokalizacja modułowe malowidła na ścianieSchemat Lokalizacja modułowe malowidła na ścianie

Modułowe obrazy mają jedną cechę. Każdy segment powinien mieć pewien margines, które nakłada się rysunek. Dlatego jest konieczne, aby nie tylko jeden wydrukowany arkusz i całkowity materiał podzielony na poszczególne elementy, z marginesem. Wystarczy zrobić modułową wzór poszczególnych kawałków tkaniny rozpiętej na ramie. Wygląda to stylowy i interesujących projektantów polecić początkującym zacząć prostszej wersji.

Modułowy wzór tapety na ścianach własnymi rękami: Wariacje

Modułowa tapety-Wzór - cała kompozycja podzielona na segmenty.

Istnieje kilka odmian projektowaniu tego typu zdjęć, a są one następujące:


 1. Może zawierać kilka obrazów do nieskończoności.
 2. Części mogą być dowolnej wielkości.
 3. Elementy pozycjonujące mogą być losowo lub w jednym poziomie.

Spektakularne zdjęcia ciekłym tapety wyglądają bardzo oryginalny i zawsze przyciągają uwagę domowników i gościSpektakularne zdjęcia ciekłym tapety wyglądają bardzo oryginalny i zawsze przyciągają uwagę domowników i gości

Ten spektakularny szczegół wnętrza, który ozdabia pomieszczenie, może być głównym celem w pokoju.

Stylowe zdjęcia ciekłym tapety własnymi rękami

Obecnie ogromna liczba materiałów dekoracyjnych wykorzystywanych do remontu i dekoracji pomieszczeń. Płyn tapeta jest coraz bardziej zyskuje na popularności.

Charakterystyka tego typu materiału są następujące:

 • Po nałożeniu na złączach ściany nie tworzy;
 • Jest możliwe, aby wyrównać ściany;
 • Materiał eko zapewnia dobrą izolację akustyczną;
 • Tapety mogą być ponownie wykorzystane do przeprowadzenia i nie tracą swoich właściwości.

Dekoracji ścian cieczy tapety (film)

Ze względu na płynne tapety, można tworzyć obrazy, całe dzieło sztuki. Ten czasochłonny proces, ale sobie z tym poradzić i każdy może. Po utworzeniu arcydzieło konieczne jest przygotowanie ściany, umieścić na powierzchni wzór lub zdjęcie, aby rozpuścić tapety i zaczynają się tworzyć przy pomocy szpatułki 2 mm. Każdy element musi wyschnąć oddzielnie.

Zdjęcia tapety (zdjęcia)

0175167961f87dorig 2cb54ec9d1bd709f6bd59b4f5b49d9ce 3e39512414cfb33f5039383de6305687 7b6f15c54838a93cd4ba944487bb5437 9e8b2b5a 35-21 165 411 116 136021379517828326

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =

map