Nowoczesne tapety do malowania na suficie: zasady klejenia

Nowoczesne tapety do malowania na suficie: zasady klejenia

12 October 2017Tapety do malowania na suficie są dobre, że w każdej chwili nudny kolor może zostać zmodernizowane bez większych trudnościTapety do malowania na suficie są dobre, że w każdej chwili nudny kolor może być aktualizowany bez trudnosteyOchen często na bazie materiału sufitowego, korzystne są tylko tapety. Ze względu na ich strukturę można osiągnąć pożądany teksturą deseń. stosuje się tylko tapeta na suficie - zrobić połowę pracy, a ich powołanie, może skończyć się z pięknym i ciekawym dodatkiem do wnętrza. Takie wykończenie będzie bardzo długa, dlatego konieczne jest, sufit może być odświeżony i odważnie recolor z minimalnymi kosztami finansowymi i cennego czasu.


Tapeta na sufit do malowania: Rodzaje i właściwości

Nie wszystkie tapety, tapety sufit może być używana do malowania. Taka specjalna tapeta musi spełniać pewne wymagania i posiada właściwości.

Tapeta na sufit do malowania powinny być:

 • trwały;
 • Z głębokimi wytłaczanymi wzorami;
 • wodoodporny;
 • odporność na promieniowanie UV;
 • Przeznaczone do wielokrotnego malowania.

Malowania Tapeta nie tylko białe lub przynajmniej - o jasnoniebieskim mają blady kolor w kilku wariantachMalowania Tapeta nie tylko białe lub przynajmniej - o jasnoniebieskim mają blady kolor w kilku wariantach

Wytłoczony wzór jest bardzo wyraźne i głębokie. Do wytwarzania materiału tapety są dzielone na typy.


Rodzaje tapet pod malowanie

 • Papier. Wklejanie tapety sufit papier ma w istocie nie różni się od zwykłej drodze klejenia ma dla nas. Monitorowana pasek tapety pokrytą specjalnym klejem, składany wiele razy w ciągu 10 minut i nałożono na powierzchnię. tapety papierowe bardziej powszechne, stosunkowo cienka, a więc stosunkowo tanie.
 • Z włókna szklanego. Taka ścianka jest wykonana z włókien szklanych. Przędze są nakładane na górze papieru bazowego. Efektem jest materiał dekoracyjny z pięknym ornamentem. Włókno szklane jest bardzo silna, w przeciwieństwie do innych gatunków, opieka dla nich bardzo łatwo. Przyklej je do stropu piwnicy. Jedyną wadą jest wysoki koszt materiału i fakt, że w przyszłości, są bardzo trudne do usunięcia z powierzchni.
 • Runo. Ten rodzaj tapety, należy rozważyć oddzielny wątek poniżej.

Do produkcji tych rodzajów tapet stosowanych do różnych materiałów, to są całkowicie różne. Jedyną rzeczą, która je łączy - mianowanie.

Malować tapety powinny być tylko po ostatecznym suszenia kleju, a nawet lepiej poczekać na trzy - cztery dniMalować tapety powinny być tylko po ostatecznym suszenia kleju, a nawet lepiej poczekać na trzy - cztery dni

Dokonać takich rolek o różnej szerokości - 0,53; 0,75 i 1,06 metra. Ich długość od 17 do 25 metrów. Mniej powszechne są rolki 100 metrów i więcej, te tapety są wykorzystywane do biur i budynków przemysłowych. Każdy taki przykład wykonania jest dogodny, w oparciu o charakterystyki wielkości sufitu. Większy obszar jest lepiej wybrać szeroki tapetę, to jest łatwiejsze, bardziej ekonomiczny i szybszy niż klejenie.Włókniny tapety do malowania na suficie: Tak lub Nie

Nietkany podkład jest wykonany z włókien stałych odcinków wyciskanych. Gotowej tkaniny pokryte pianki winylu z zastosowaniem szablonu. Rezultatem jest włóknina tapety o gładkiej podstawy i wypukły wzór.

Zalety włókniny tapety do malowania:

 • Podczas przyklejania nie zgniotu i nie wyciągnął.
 • Gładkie krawędzie.
 • Ukryć pęknięcia na suficie i nie pozwalają im nadal rozchodzą.
 • Nie ustępują.
 • Bardzo gęste i mocne.

Pomimo wielu zalet włókniny tapety, ważne jest, aby wiedzieć, że ich powierzchnia jest dość miękki i łatwo odbiera nawet paznokciem. Dlatego też, po wysuszeniu, cała sufitu nie powinien opóźnić obraz. Warstwa farby jest ponadto trwała i warstwę ochronną.

Po wklejeniu sufit włókniny tapety do malowania, ważne jest, aby być precyzyjny w miejscach połączeńPo wklejeniu sufit włókniny tapety do malowania, ważne jest, aby być precyzyjny w miejscach połączeń

Włókniny tapety klej jest łatwe. Klej równomiernie pokrytą powierzchnię tylko nie kanwy. Kolejne listwy są stosowane wyłącznie w połączeniu. Spłaszczyć tapety od połowy do krawędzi za pomocą wałka gumowego lub gumową szpachelką. Taśma o żądanej długości mogą być dozowane i przygotowana wcześniej, lub wycinane bezpośrednio w procesie klejenia. W tym przypadku trzeba asystenta.

Klej etykiet od stawów wskazane jest, aby natychmiast usunąć gąbką lub szpatułką.

Wytłoczony wzór na włókniny producentów tapet jest stosowany tak, że istnieje mniejsze odpady. Dzięki temu niuans walczą do malowania mają doskonałe recenzje od konsumentów.

Mogę powiesić tapety na bazie wody farba na suficie

Klej do tapet na farbie lateksowej na suficie jest możliwe, z zastrzeżeniem pewnych momentach.


Najpierw trzeba:

 • Upewnij się, że jest to „vodoemulsionkoy” pokryta sufit. Jest wystarczająco mały, aby usunąć warstwę z wykończeniem łopatki. Jeśli ta sekcja jest usuwany wraz z wypełniaczem, albo po prostu rozpada się w dłoniach, a następnie z całą pewnością - jest „vodoemulsionku”. Ale to nie znaczy, że gdy jest to konieczne, aby rozpocząć tapetowanie.
 • Upewnij się, że farba jest idealnie nakłada się na suficie.
 • Wątpliwych witryn obsłużyć duży papier ścierny. W ten sposób usuwa się nagromadzonego pyłu w pęknięcia, a najbardziej „słabych” miejscach powierzchni.
 • Dobrze zagruntowane sufitu.

W celu uniknięcia różnych trudności podczas tapetowania, z góry, z odkurzacza lub szczotki dokładnie usunąć cały strop z pyłemW celu uniknięcia różnych trudności podczas tapetowania, z góry, z odkurzacza lub szczotki dokładnie usunąć cały strop z pyłem

Oczywiście, aby uzyskać doskonałe i czyste powierzchnie, racjonalne będzie usunąć farbę lateksową z sufitu całkowicie na ziemię. Można to zrobić za pomocą ciepłej wody i ściereczki.

W procesie mycia często zmieniać wodę na czystą ściereczką i dokładnie spłukać.

Zdecydowaliśmy się na ten proces, należy pamiętać, że to zajmuje dużo czasu. Proces suszenia sufit i potrwać kilka dni, więc proszę o cierpliwość!


Jak zastosować tapety na suficie do malowania rękami

Klej do malowania tapet jest łatwe. Najważniejsze jest to, aby przygotować idealny sufit dla tego procesu. Po usunięciu poprzedniej warstwy na powierzchni, nieregularności odpędowej kurz, zatykania pęknięć wypełniacz może bezpiecznie kontynuować do ostatniego etapu przygotowania - zalewania. Kompozycje do gruntowania wiele powierzchni, korzystne należy do tych, które eliminują wygląd grzyba i pleśni. Zastosować podkład do sufitu za pomocą wałka lub pędzla w kilku warstwach. Każda warstwa jest stosowana tylko po uprzednim wysuszeniu!

Po wszystkich przygotowawczych powierzchni roboczej, można zacząć od tapetę.

Potrzebne będą:

 • nożyczki;
 • ołówek;
 • Klej do tapet;
 • Pędzlem lub gumową szpachelką wygładzić tapety;
 • metr;
 • Zbędny „para rąk”.

Należy zwrócić uwagę, aby pęcherzyki powietrza pod płótnie, paska poziomu tapety jak najszybciej, w czasie, aby się ich pozbyćNależy zwrócić uwagę, aby pęcherzyki powietrza pod płótnie, paska poziomu tapety jak najszybciej, w czasie, aby się ich pozbyć

Pierwsza taśma przyklejana jest, co do zasady, z okna, a następny jest stosowana następny (tyłek). Odbywa się to z myślą, jeśli nagle jesteś nowy w tym procesie, a nakładanie kolejnej zespół się trochę „nakładania się” - to był wizualnie niedostrzegalne.

Jako kleju do tapet do malowania na suficie (wideo)

Malowania tapety - bardzo ciekawy i prosty materiał dekoracji sufitu. Taki materiał ma wiele zalet i ma stosunkowo niską cenę. Bez zmiany podstawy sufitu, można było dać mu nowe „życie” i przy użyciu różnych kolorach, aby zmienić wygląd pomieszczenia. To właśnie te tapety można pochwalić ogromny wybór wzorów, które zaspokoją wszystkie gusta. Co najważniejsze, być może, różnica między nimi, tak że klej tapeta jest całkiem możliwe, na własną rękę, bez pomocy ekspertów, która będzie ratować swój budżet!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 60

map