Nowoczesne szafy wnękowe w rogu holu Photo & Design

Nowoczesne szafy wnękowe w rogu holu Photo & Design

12 October 2017Obowiązkowy element nowoczesnego holu wejściowym znajduje się stylowa szafa wnękowaObowiązkowy element nowoczesnego holu wejściowym znajduje się stylowa szafa wnękowa, przedpokój kupeSovremennuyu wyróżnia funkcjonalność, piękno i zgodność z określonego stylu wnętrza. Każdy, kto planuje naprawić lub zmiana scenerii, spróbuj na różne opcje. W tym projekcie narożnej szafie.


Piękne rogu szafa wnękowa w przedpokoju: zdjęcia i zalety

Szafy do zabudowy są wygodne, że mogą zoptymalizować projekt pokoju. Korytarze są często inne nisze i rowki, które wydawały się po prostu dostosowane do takiego wbudowane meble. Istnieje również kąt serii „ani tam, ani tu,” w jaki sposób obudowa tak rośnie.

Wady takich szafek są praktycznie nie ma - nie nadają się one tylko do długich wąskich pomieszczeń, ale w przeciwnym razie jest to najlepsze rozwiązanie.

Zaletą narożną szafą jest to, że zajmuje niewiele miejsca w pokojuZaletą narożną szafą jest to, że zajmuje niewiele miejsca w pokoju

Alternatywą do narożnej szafki-Coupe stał się zwykłym szafka z przesuwanymi drzwiami, nie można powiedzieć, że ta opcja jest mniej popularne. Ale szafy są postrzegane jako część pomieszczenia, w określonym obszarze. Oznacza to, że jest bardziej niż meble.

Sędzia dla siebie:


 • Szafka narożna pomaga zwolnić miejsce, a jeśli na jego fasadzie znajduje się lustro, jest również wizualnie zwiększyć pokoju;
 • Napełnianie obudowy nie przyniesie bezpośredniego napełniania, ale dotychczas bezpośredni wizualnie bardziej „kradzież” Powierzchnia;
 • Na korytarzach kwadratowych trudno myśleć o bardziej odpowiedniej opcji - nadal będzie miejsca dla pionowych lustrami i bankietach.

Czasami rogu szafka jest częścią zestawu. Ale zwykle jest to wszystko jedno Szafa z drzwiami skrzydłowymi. Na narożnej szafie będzie dobry chrupki addycyjne, lakoniczny komodik, zontovnitsa.

rogu projektowania wbudowanych w szafie w przedpokoju

szafa narożna projekt można myśleć za siebie. Może i prostokątne obudowy i promień (zaokrąglony) i z wyraźnym asymetrii. Może to być szafa z lustrem lub pełne fasad wkładek lustrzanych.

Duże znaczenie ma szafka napełniania.

Picking up ładne ubrania, należy wziąć pod uwagę konstrukcję haliPicking up ładne ubrania, należy wziąć pod uwagę konstrukcję haliTutaj, system powinien być zaprojektowany idealnie. W związku z tym, rozważmy przykład tego, co może być podzespoły i elementy w korytarzu.

Szafa, że ​​przedział musi być obecne:

 1. Półki na buty, na ile to możliwe, otwarte i zamknięte. Duża część jest zawsze w korytarzu, niezależnie od pory roku i liczby żyjących ludzi.
 2. Istotne jest to, że każda para lub łatwo dostać, albo zostało oddzielone od siebie.
 3. Szafki na ubrania (mogą być otwarte i zamknięte). Pomogą chronić ubrania z niepotrzebnymi zapachów i pyłu.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że Rada Ministrów mogła wykorzystać i Twojego dziecka. Można zrobić dodatkowy dział z wieszaków i półek, dla dzieci w użyciu. To przyzwyczajenie chłopców na zamówienie.

Składniki wbudowaną szafę narożną

Komponenty - napełnianie napełniania szafy, zasługuje na szczególną uwagę. Poza faktem, że musi być praktyczne i wygodne, ważne jest, aby nie przegapić niczego. Bardzo często o tych lub innych działów szafy Właściciele pamiętać, kiedy produkt jest gotowy.

Za mały przedpokój lepiej wybrać mały, ale praktyczne i funkcjonalne ubrania, które odbędzie się wiele rzeczyZa mały przedpokój lepiej wybrać mały, ale praktyczne i funkcjonalne ubrania, które odbędzie się wiele rzeczy

Elementy mogą być następujące:

 • Umieszczać wyłącznie dla odzieży wierzchniej. Nie można stosować haczyki i wieszaki, to miejsce może być otwarte i ukryte.
 • Departament szaliki i czapki. Umożliwia to przestronny i kapelusze nie zepsuć swój kształt.
 • Półka na buty. Duży, jeśli znaczna część buta utrzymuje się w korytarzu. Sezonowe buty powinny być wygodnie umieszczony i nie należy mieszać z innymi buty.
 • Departament niepotrzebnych rzeczy lub rzeczy, które używam rzadko.
 • Szuflada na akcesoria i rękawiczki.

Nie może być zewnętrzne i półki do przechowywania rzeczy, które muszą być widoczne. Ten dekoracyjny separacja, zdecydować - chcesz czy nie. Ale jeśli w szafie jest centralnym elementem wystroju sali, w większości przypadków konieczne.


Jak działa wbudowana kątowej korytarzu

Przestronny narożnik korytarz może mieć głębokość 45 cm, a dla małego przedpokoju jest dobrym rozwiązaniem. Narożnik przedpokój wykonuje niezbędną przestrzeń, pozostawiając duży, bezpłatny materiał.

Kątowe wejście będzie dobrym rozwiązaniem dla nieregularnym kształcie korytarza.

Jeśli chcesz, aby wizualnie zwiększyć przestrzeń w korytarzu, a potem można odebrać stylową szafę z lustrzanymi drzwiamiJeśli chcesz, aby wizualnie zwiększyć przestrzeń w korytarzu, a potem można odebrać stylową szafę z lustrzanymi drzwiami

Bez względu na kąt dokonane - w lewo lub w prawo - wejście (lub korytarz) w większym stopniu korzystać z takiego układu mebli.

Wybór korytarzu narożnego:


 • Materiał zależy od zdolności - jeśli finanse pozwalają, należy wybrać materiał z drzewa, jest to klasyczny i jakość. Bardziej ekonomiczne rozwiązanie będzie laminowana MDF lub płytę wiórową. Czasami te materiały są pokryte fornirem z naturalnego drewna, które daje wrażenie zewnętrznego, który jest wykonany meble z litego drewna.
 • Według schematu kolorów jest też wystarczająco dużo opcji - Wybierz kolor, który będzie najbardziej harmonijny w korytarzu. Chciałbyś jasne kolory? Dlaczego nie? Red Hall dzisiaj, nie jest zaskoczeniem, i nie ma opcji, kiedy hiper-color daje unikalne rozwiązanie, które jest wizualnie przyjemne.
 • Szafa powinna odpowiadać stylistyczną korytarz decyzji. Na przykład sprawa, minimalistyczny styl w przedpokoju, urządzone w stylu Prowansji, to będzie wyglądać nieprzekonujące.

A jeśli masz zamiar umieścić w korytarzu małej sofie lub komodę, konieczne jest, aby zaoszczędzić miejsce tylko kosztem rogu gabinetu.

Montaż Ścianki w kącie przedpokoju (wideo)

Wbudowany w szafkach narożnych mogą być pojemny i łatwy w użyciu i są piękne. Wszelkie design, praktyczność i oszczędność miejsca - dobrym rozwiązaniem dla małego korytarza.

Konstrukcja Ścianki w rogu korytarza (zdjęcie we wnętrzu)

1uglovoyvstroennuyshkafkuperaumplusmatovoeserebro1 6-minutowego 40-11 65c97c0e24f7ad25d9da0fae4b7ed3bf 12 min 1569-53fee37b8bb01 244 3299-53e3456592578 11298-53fee837c8823 15223-554a2352582a2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

map