Nowoczesne sufity gipsowe dla sypialni (35 photos idei)

Nowoczesne sufity gipsowe dla sypialni (35 photos idei)

12 October 2017sufity gipsowe istnieje duże zapotrzebowanie i są dostępne dla wszystkichSufit płyt gipsowo-kartonowych duże zapotrzebowanie i dostępne dla struktury użycie kazhdogoGipsokartonnye nie mniej popytu niż sufitów. W dużej mierze ze względu na fakt, że mogą zrobić z rękami. Proste lub kręcone, z pięknym oświetleniem, przyczyniają się one do projektowania pokoju. I nawet w małym Chruszczowa można zrobić bardzo ładny pokój, w tym i ze względu na sufitach.


Konstrukcja płyt gipsowo-kartonowych na suficie w sypialni: kolorystyka

wzór formularza jest najważniejsze, ale to jest niemożliwe, aby nie doceniać znaczenie koloru. Uważany jest w projektowaniu sypialni są nie tylko dekoracyjne czynnikiem, ale także psychologiczny - wpływa na klimat w pomieszczeniu.

Wybierając kolor sufitu powinny być traktowane bardzo poważnie, ponieważ odgrywa ważną rolę w końcowym wynikuWybierając kolor sufitu powinny być traktowane bardzo poważnie, ponieważ odgrywa ważną rolę w końcowym wyniku

Obecnie stopniowo oddala się od podejmowania, że ​​dobry projekt - to umiar, spokojnych barwach, gładkie linie. I do sufitów podwieszanych biały lub beżowy - nie jest jedyną słuszną decyzją.

Zalecenia dotyczące wyboru koloru

 • Niebieski i niebieski - kolory-rozluźniające, doskonale łagodzi napięcie mięśni;
 • Żółty - aktywuje komórki mózgowe i aktywność hormonów;
 • Zielony - łagodzi zmęczenie i łagodzi najbardziej spotkał się z kwiatów w naturze, która jest tak dobra, postrzega ludzki mózg;
 • Czerwony - nie tylko energetyzuje i aktywuje, ale również może być przyczyną agresji;
 • Pomarańczowy i fioletowy - są dobre tylko jako akcenty, a ich zdominować, niech nie.

Jednym z najbardziej popularnych kolorach 2015-2016 - Marsala, że ​​zbyt fragmentaryczne może być obecny na suficie.


Biały matowy jest nudne na konstrukcji pojedynczej warstwie, ale wielopoziomowe sufity z oświetleniem, takich jak białe matowe będzie wyglądać bardzo przekonujące.

sufity gipsowe w sypialni (wideo)

Dwupoziomowe sufity gipsowe w sypialni: złoty środek

Ale gdy jest to niezbędne do dokonania rezerwacji - to złoty środek dla pomieszczeń o normalnej wysokości. Niskie pomieszczenie będzie wydawać się bardzo małe, nawet jeśli ukraść więcej niż 10 cm na takiej strukturze. Objętość sypialni ze względu na strukturę dwupoziomowego jest zmniejszona, a ciężar sufitu jest znaczna.Ale! Wizualnie konstrukcja stropu może odwrotnie utworzyć dodatkową objętość - efekty wizualne, a zwłaszcza w połączeniu z podświetleniem. Dla nich skonstruowano specjalną niszę. Okazuje się, że ten projekt jest wizualnie podniesienie limitu.

Dwupoziomowy sufity będzie wyglądać w sypialni jest bardzo imponującyDwupoziomowy sufity będzie wyglądać w sypialni jest bardzo imponujący

Na różnych częściach sufitu może być różnych wysokościach. Ze względu na nią będzie obszar zagospodarowania przestrzennego może skupić uwagę na poszczególne szczegóły wnętrza - toaletka lub łóżku. Ponieważ płyty gipsowo-kartonowej elastycznego, praktycznie każdy koncepcja może przynieść.

Wielopoziomowe sufit w sypialni

I to jest zabawa dla bardzo wysokich pomieszczeń, gdzie znajduje się miejsce „wędrować”. Projektowanie i montaż są oczywiście trudne, ale jak wiele piękna i elegancji w tym projekcie!

Większość standardowych przykładem wielopoziomowego sufitu w sypialni - na obwodzie pierwszym poziomie z piękną wbudowanym oświetleniem, w centrum głównej części - wpuszczone okręgu z własnym światłem.

Wielopoziomowe sufity wyglądają bardzo elegancki i piękny, ale do stworzenia takiego sufitu najlepiej jest skontaktować się z ekspertamiWielopoziomowe sufity wyglądają bardzo elegancki i piękny, ale do stworzenia takiego sufitu najlepiej jest skontaktować się z ekspertami

doradztwo ogrodnictwo

Poniższe wskazówki pomogą projektantów w projektowaniu sufitów wielopoziomowych:

 • Unikaj jasnych kolorach, dla wielopoziomowego konstrukcja jest lepsza jasne kolory i wyciszona - ponieważ jego jasność jest w formie;
 • Ręcznie malowane - moda na sufitach nie tylko w przedszkolu, ale również w sypialni, korzyścią jest teraz wiele szablonów i innych materiałów zawodowych;
 • Dla dużego wielopoziomowego sufitu pomieszczenia - dobrym pomysłem, ale w małym pomieszczeniu, to ryzykujemy nie bardzo opłaca się zaprezentować, unikać piętrzą się złudzeń.

Jednak osobiście zrobić wielopoziomowy sufit jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, trzeba wykonać projekt bardzo precyzyjnie.


Wielopoziomowe sufity wykonane z płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Sufit z płyt gipsowo-kartonowych, a napięcie w sypialni: jest lepiej

Trudno jest porównać te dwie kategorie - Mimo to, kwestia gustu. Ale jeśli wyzwanie samemu zrobić to sufitu, możliwe jest zbudowanie pojedynczego warstwowych konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych. A więc to nie był zwyczajny, nijakie, można ozdobić go z naklejek lub farby winylowej używając szablonów.

Jeśli ufamy profesjonalistów, można zamówić sufit podwieszany z drukowania zdjęć - to naprawdę bardzo morze pomysłów do wdrożenia.

Co do działania, a następnie rozpinany sufit jest nieco wyższe - 15 lat gwarancji. A w przypadku zalania, sufit podwieszany jest solidny, ale nie przetrwać gipsu powodziowe.

Korzyści sufit gipsowo-kartonowej w sypialni

W porównaniu z tymi samymi sufitów, konstrukcji z płyty gipsowo-kartonowej ma wyraźne zalety. Start z faktu, że materiał jest naturalny, „sandwich” wykonane z kartonu gipsowego i przyjazny, a do folii PVC, istnieje jeszcze kilka pytań.


Ponadto, sufit marka:

 • Ma dobrą izolację akustyczną, co jest szczególnie ważne dla sypialni;
 • Dostępny jest tani;
 • Łatwy do wykończenia;
 • Ponieważ możliwe jest stworzenie na scenie, wnęki, półki itp.;
 • Ten materiał oddychający.

Dobrze, jeśli mówimy o minusy, sufit gipsowy jest ciężki, a możliwość zalania, są niestabilne.

sufity gipsowe są bardzo popularne, ponieważ są wykonane z naturalnych materiałów i mają przystępną cenęsufity gipsowe są bardzo popularne, ponieważ są wykonane z naturalnych materiałów i mają przystępną cenę

Sufit gips gwiaździste niebo w sypialni

Sypialnia jest jednym z najlepszych rozwiązań dekoracyjnych - hipnotyzujące, uspokaja, że ​​dostosowuje się do pożądanego fali. Na sufitach stosowane natychmiast film obrazujący gwiaździste niebo, konieczne jest, aby udekorować powierzchnię konstrukcji płyt gipsowych. Typowo, jest naniesiona warstwa koloru lub pasta, lub metody natryskowe rysunku.

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów budowania Światłowodowe gwiaździste niebo. Światłowodowe pasma światła prowadzące są podłączone do generatora światła. Lekki silnik - małe urządzenie, działa cicho w swoich zintegrowanych filtrów, aby zmienić kolor podświetlenia oraz jego intensywność.

Montaż sufitu przybyszów nie opanowali, łatwiej jest skontaktować się z ekspertami - wynik jest tego warta.

Sufit rozgwieżdżonym niebem (wideo)

Sufit płyt gipsowo-kartonowych w sypialni - to dobre rozwiązanie do pomieszczeń z wysokimi sufitami, gdzie chcesz oryginalność, świeżość i ewentualnie pomieszczeń zagospodarowania przestrzennego. Dobre rozwiązania stworzyć komfort w sypialni!

Projekt sypialni sufit gipsowo-kartonowe (zdjęcia wewnątrz)

19-600x450 25-600x450 502 1511-722x600 65127 1390332574potolok-Iz-gipsokartona-12 DIZAYN-potolka-IZ-gipsokartona-i-natyazhnogo-potolka DIZAYN-potolkov-v-spalne-600x455 Foto-1-Dizajn-spalni-svoimi-rukami gipspotolkspalnya-400x276

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 28 = 30

map