Nowoczesne pomysłów korytarz Photo 2017

Nowoczesne pomysłów korytarz Photo 2017

12 October 2017Szeroka gama materiałów wykończeniowych i mebli pozwoli zaaranżować pokój w każdym styluSzeroka gama materiałów wykończeniowych i mebli pozwoli zaaranżować salon w stylu dowolnym pierwszy widzi gospodarza lub mieszkanie gość, otwierając drzwi - korytarz. Jest to indywidualna karta z każdej nieruchomości, a droga będzie urządzone i wyposażone w przedpokoju, tworzy pierwsze wrażenie wnętrza domu.


Zaprojektować mały korytarz: Photo 2017 nowoczesne pomysły i praktyczne wskazówki

Nie każdy właściciel jego własności oferuje szeroki i przestronny hol wejściowy. Najczęściej jest on wydłużony, wąski korytarz, gdzie to może być trudne nie tylko do umieszczenia meble, ale także być więcej niż 1-2 osób.

Projektowanie nowoczesnych korytarzach przestrzega pewnych zasad, oto niektóre z nich:

 • Jeśli jest to możliwe, ozdoba pokoju być wykonane z materiałów odpornych na wilgoć;
 • Czyszczenie i sprzątanie pokoju nie powinno być trudne;
 • Siła i trwałość mebli i dekoracji, jak sali często poddawana różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne;
 • Materiały przyjazne dla środowiska, w sposób naturalny i naturalność.

Mimo niewielkiej powierzchni, to miejsce jest ważne dla każdego domu, a tym samym poprawa zasługuje na szczególną uwagę. Poza faktem, że to miejsce ma do spełnienia jego wymagań operacyjnych, aby umieścić cały rok skumulowane obuwie, odzież i akcesoria, więc nadal musi być na tyle wygodne, aby zebrać przed wyjściem z domu.

Przy wyposażaniu mały korytarz zaleca się używać jasnych odcieniPrzy wyposażaniu mały korytarz zaleca się używać jasnych odcieni


Warto kilka porad, jak ozdobić projekt przedpokoju:

 1. Skupić się na jasnej palecie przy wyborze koloru ścian. Co do zasady, jasne kolory pomagają wizualnie zwiększyć przestrzeń małego korytarza.
 2. Przyklejają się do minimalizmu, to nie ma potrzeby instalowania dużych kawałków mebli lub wnętrz oversaturate różnych drobiazgów i szczegółów. Szafa idealny do ubrań i obuwia.
 3. Główną zasadą jest, kiedy robisz projekt małego korytarza, korzystanie z luster i błyszczących powierzchniach. Lusterka dodać światła i wielkości pomieszczenia, nadając mu drogiego i luksusowy wygląd.

Stres koniec długiego, wąskiego korytarza, na przykład przez zmianę koloru drzwi lub drzwi do ciemniejsze. Jeśli drzwi nie zapewnia układ, a następnie na koniec można powiesić obrazy i fotografie.

Zdobienia i Corridor Projekt: Photo 2017 nowoczesne pomysły

Przy wyborze opcji wykańczania, należy rozważyć obszar korytarz, poziom zanieczyszczenia i zamierzony styl reszty domu.Do tej pory materiały budowlane sklepy oferują szeroki zakres opcji do dekoracji ścian:

 • Włóknina, tkanina, winyl i inne rodzaje tapet;
 • tapety;
 • panele ścienne MDF i PCV;
 • dachówka;
 • malować;
 • Folia samoprzylepna.

W 2017 roku staje się popularny do wykorzystania w surround lustro korytarz w połączeniu z lampami położonych nad nimW 2017 roku staje się popularny do wykorzystania w surround lustro korytarz w połączeniu z lampami położonych nad nim

Jest zyskuje popularność kombinację materiałów do ścian. Połączyć tapety nie tylko w różnych kolorach i teksturach, ale również doskonała na właściwości materiałów.

Na przykład, górna część ściany może być wklejony tapety, a od dołu do dekoracji paneli ściennych. Ponieważ dolna część ściany jest narażona na większe zanieczyszczenia różnego rodzaju, opcja ta jest bardzo praktyczna. Z tego samego powodu, gdyby wybór padł na tapetowania całej ściany, lepiej jest wybrać takie rodzaje tapet, które mogą być czyszczone i myte.

Kolejny trend mody w wykańczaniu ścian - zastosowanie paneli, stylizowane drewna, kamienia lub cegły. Wymagania odnoszące się do materiału na ścianach - odporność na wilgoć, łatwość czyszczenia, trwałość i niezawodność, i są podobne do wyboru wykładziny podłogowej.

Wykończenie podłogi i sufitu: nowoczesne korytarze, projekt, zdjęcie 2017

Wśród możliwych wyborów podłóg, najlepszym wyborem byłoby wykorzystanie kamienia lub płytek ceramicznych. Ta wersja wygląda świetnie po wybraniu prawie każdy styl, a jego niezawodność i łatwość czyszczenia zadowoli cię przez długi czas. Dobra reputacja zarobione stylowe i praktyczne laminatu. Podczas dekoracji domu, ludzie byli bardziej skłonni do preferowania materiałów podłogowych z drewna. Ta opcja tworzy ciepło i komfort, przynosi szczególny nastrój. reguła połączeń jest również odpowiedni do podłogi. Obszar wejściowy może być układany z płytek, a na pozostałym obszarze położyć podłogę laminowaną lub parkiet.

Nie tak dawno temu, nowa technologia - podłogi na bazie polimeru o strukturze 3D. Nowoczesne technologie pozwalają, aby seks z „żywej” wzór, który wygląda bardzo realistycznie. Główną zaletą tego wyboru jest to, że konstrukcja podłogi 3D zależy od wyobraźni właściciela.

Dobrym rozwiązaniem jest połączenie kilku rodzajów podłógDobrym rozwiązaniem jest połączenie kilku rodzajów podłóg


Opcje do wykończenia sufitu, a wielki tłum, choć częściej wybór pada na klasyczny biały sufit.

Stosunkowo niedrogie i praktyczne ozdobnej sufitu są uważane sufitów. Dla małego przedpokoju, takie jak wąski korytarz, idealnie błyszczącego sufitu napięcia powierzchniowego, które pomogą dokonać pomieszczenie optycznie bardziej przestronne i za darmo.

Podnieść meble do małej sali

Wszelkie meble powinny być praktyczne i funkcjonalne, a zwłaszcza te funkcje muszą mieć meble, które jest w małych pomieszczeniach takich jak przedsionku. Poprzez właściwą decyzję przy wyborze mebli, można zorganizować wszystko w korytarzu tak, że bez żadnego wysiłku, aby znaleźć właściwą rzecz. Ogromny wybór podobny, jest wielofunkcyjne meble w sklepach IKEA.

Jako meble do małego przedpokoju, można zakupić:

 • Otwarte systemy do przechowywania odzieży i obuwia;
 • wieszaki;
 • Ławki, odgrywają rolę jako miejsce i jako półka na buty;
 • stoliki nocne;
 • Półki i szuflady;
 • Ławki i tafty.

Dla małego przedpokoju jest idealny dla małej szafie lekkich kolorach: beżowy, białyDla małego przedpokoju jest idealny dla małej szafie lekkich kolorach: beżowy, biały


Doskonały wybór mebli do małej sali jest uważana za ubrania, które łatwo zakwaterowani wszelkiego rodzaju rzeczy. W nim jako wygodna półka na buty i pościel oraz przestronną obszaru na zewnątrz ubrania, sukienki i garnitury. Korzystny dodatek do małego korytarza staną się drzwi lustro szafa, która pomoże zwiększyć przestrzeń. O rejestrację małej przestrzeni korytarza są jak szafy, przestronne zestawów meblowych zaleta - organizacja narożach przestrzeni, która nie jest powszechnie używany.

Aby łatwiej usunąć i założyć buty, wskazane jest, aby kupić meble tapicerowane, a nawet ławki lub otomana.

Oświetlenie: ważną rolę w projektowaniu małego przedpokoju

Większość ludzi wierzy, że hala - ciemny i ponury rogu mieszkania, które nie muszą czekać żadnego ciepła i komfortu. Poprawić wrażenie „wizytówką” w domu pomogą prawidłowo wybrany oświetlenie. Oświetlenie odgrywa korytarz nieocenioną rolę w projektowaniu, ponieważ przed wyjściem z domu, prawie wszystko spojrzeć w lustro, aby poprawić makijaż, uczesać albo dostosować ubranie, w przyćmionym świetle trudno jest zobaczyć się w lustrze. A ponieważ większość korytarze bez okien, wymagany poziom oświetlenia musi zapewnić oświetlenie.

Jeśli przedpokój jest mały, wtedy lepiej jest używać oświetlenia punktowego niż luzem żyrandolJeśli przedpokój jest mały, wtedy lepiej jest używać oświetlenia punktowego niż luzem żyrandol

Istnieje kilka opcji oświetlenie korytarz:

 1. Oświetlenie ogólne - przy użyciu jednego źródła światła, takie jak żyrandol lub sufitu światła.
 2. Lokalny - używane, aby wyróżnić konkretne obszary funkcjonalne. Linie mogą być podzielone na: strefy wejściowej, lustro, garderoba. Lampy mogą być halogeny, taśmy LED albo lichtarzyk. Lampy mogą być stosowane do pomiaru ustawienia poziomu światła, wbudowany w ścianę, meble lub krawędzi lustra.
 3. Oświetlenie dekoracyjne - do oświetlania nisze w ścianie, rośliny lub manekina okna.

Oświetlenie w korytarzu może być zróżnicowana, łącząc na przykład, użyteczność i dekoracyjne, ale jednocześnie brać pod uwagę poziom światła w innych pomieszczeniach domu, aby poruszając się po domu lub mieszkaniu nie było dyskomfort z ostrymi przejściami światła.

Unikalna konstrukcja hali w 2017: nowoczesne pomysły (wideo)

hala lepiej wybrać projekt we wspólnym kierunku od całym mieszkaniu, ale nie daj się rozłączyła się, a trochę podobny styl, używając go w całym domu. Koncentrując się na określonych idei, możemy stwierdzić, że w nowym sezonie w modzie jest ostateczną funkcjonalność przestrzeni wewnętrznej i maksymalizację korytarz.

Konstrukcja hali w 2017: nowoczesne pomysły (wnętrze zdjęcia)

6 612000 7 85-10 840bf51a674db426385a7ff73a5bb1d4 1920x1080resizeinterior6529133227912455 1920x1080resizeinterior8928381343983003 1920x1080resizeinterior10802191354710806 1920x1080resizeinterior11213151356270450 1920x1080resizeinterior14822341366039363

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

map