Nowoczesne odkryte schody metalowe z rękami

12 October 2017Ulica schody metalowe mają długą żywotność i łatwość montażuUlica schody metalowe mają długą żywotność i łatwość instalacji zewnętrznych schodów dziś można dostać nie tylko w niedostępnych obszarach domu, ale także pełnoprawnym część wystroju. Wygląd i jakość przyszłej budowy zależy od materiału, z którego jest wykonany. konstrukcje drewniane, nawet przy częstym obsługa zdeformowane pod wpływem środowiska. betonowe budynki różnią się nieatrakcyjny wygląd i brak wyboru wariantów. Dlatego konsumenci coraz częściej wybierają schody na zewnątrz wykonane z metalu.


Metalowa drabina na ulicy: korzyści instalacyjne

Metal jako materiał na drabinie, istnieje duże zapotrzebowanie ze względu na jego właściwości użytkowych, które odróżniają go od konkurencji.

Główną zaletą - długa żywotność. Struktura metalu nie jest narażona na odkształcenia, a także zabezpieczony przed korozją. Wysoka odporność na zmieniające się warunki środowiskowe uzyskuje się przez pokrycie schody z konstrukcji specjalnych.

Wśród zalet metalowej drabinie Warto zauważyć, piękny wygląd i niezawodnośćWśród zalet metalowej drabinie Warto zauważyć, piękny wygląd i niezawodność

Cechami wyróżniającymi oddzielone także:

 • Wysoka wytrzymałość strukturalna (aby wytrzymać duże obciążenie);
 • Łatwa w utrzymaniu (metalu schody są dobrze oczyszczone szybko wysycha i nie pochłaniających wilgoć);
 • Nie ma potrzeby dodatkowego wykończenia (w przeciwieństwie do konstrukcji betonowych).

Ponadto, schody metalowe, w obecności niezbędnych narzędzi są produkowane i łatwo zainstalować ręcznie.


Uważamy rodzaje metalowych schodów zewnętrznych

Ulica schody są podzielone na trzy rodzaje: Schody, drabiny i stacjonarnych. Wybór rodzaju konstrukcji zależy od jego celu. Drabinki stosowane do ogrodnictwa; przy użyciu drabiny wykonane dostęp do strychu lub w piwnicy naszego domu. Ganek i struktury dostępu do drugiego piętra domu są uważane budynków stacjonarnych. Ponadto, zawierają one spawane i pionowych drabinek, które są używane jako ewakuacyjne.

Istnieją dwa typy struktur stałych:

 • Marching (jeden, dwa lub trzy przęsła);
 • Śruba.

Istnieje szeroka gama zewnętrznych schodów metalowych, różniących się kształtem, kąta i gatunku stali, z którego są wykonaneIstnieje szeroka gama zewnętrznych schodów metalowych, różniących się kształtem, kąta i gatunku stali, z którego są wykonaneWybierając rodzaj przyszłej drabinie również warte rozważenia nieruchomości to wykorzystuje i ogólny wygląd domu. Zwłaszcza jeśli chodzi o instalację na drodze prowadzącej do budowy drugim piętrze lub na strychu.

Mnogomarshevaya szerokie schody - idealny do dużego ogrodu, powierzchnia pozwala na budowę budynku tego typu. Jeżeli przestrzeń dla pełnoprawnym platformę pomiędzy przęsłami nie wystarczy, czasami używają szyb, w których jedna ze stron jest inna. Aby uzyskać dostęp do drugiego piętra lub otwarty strych ustawić również spiralne schody. Wound konstrukcje żelazne zajmują niewielką powierzchnię, a zatem mogą być montowane nawet na małej powierzchni.

Odkryte schody na drugim piętrze metalu: rodzaje innego typu ramce

Każdy rodzaj ramy metalowej drabinie ma na jej rdzeń, który jest element nośny. Szkielet zapewnia bezpieczeństwo strukturalne i trwałość.

Następujące typy ramki może być stosowany w metalowych schodów zewnętrznych:

 • Dzięki zastosowaniu podłużnie - belki nośne, na wierzchu której są zamocowane etapy i szyny;
 • Z wykorzystaniem łańcucha (tego typu różnią się od poprzedniego sposobu kroki dopełniacza);
 • I poręcze (bez podstawy nośnej, montaż odbywa się za pomocą specjalnych łączników, dzięki której tworzy efekt pływającego).

Drabinka ramki powinna być wykonana z wysokiej jakości metalu, zdolne wytrzymać obciążenie przypisaną muDrabinka ramki powinna być wykonana z wysokiej jakości metalu, zdolne wytrzymać obciążenie przypisaną mu

Najbardziej popularny jest rama używając podłużnice, który ma wysoką wytrzymałość i łatwość instalacji. Charakterystyki pracy pozwalają na stosowanie tego rodzaju drabiny dla budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych.

Ramka z łańcucha jest uważany za uniwersalny. Ta struktura nadaje się do prostego i spirali schodów. Zaletą konstrukcji szyny jest łatwa wymiana dowolnej części drabinki.

Jak zrobić schody ulicy wykonane z metalu z rękami

Własna produkcja schodów na zewnątrz - wykonalne zadanie dla kogoś z zręczne ręce. Jednak mówimy o instalacji prostą konstrukcję. Na przykład, składający się z części metalowych i prętów zbrojeniowych. Wykonanie i montaż mnogomarshevyh lub spiralnymi drabiny są najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Sposób pracy może być podzielony na kilka etapów:


 • Kompozycji koniecznych pomiarów i obliczeń;
 • Przygotowanie i rysunku narzędzia (bu i Zgrzewarka);
 • Części drabiny produkcji;
 • Montaż fundamentów i etapów, związku, który prowadzi się za pomocą zgrzewania;
 • Szlifowanie i obróbka gotowej konstrukcji.

Wszystkie niezbędne składniki metalowych schodach ulicznych można kupić w sklepie z narzędziami lub zamówienia on-lineWszystkie niezbędne składniki metalowych schodach ulicznych można kupić w sklepie z narzędziami lub zamówienia on-line

Wykonywanie obliczeń i przygotowanie rysunku, należy przestrzegać ustalonych standardów. Powierzchnia bieżnika może zmieniać się od 25 do 40 cm, szerokość etapie nie powinna być mniejsza niż 90 cm, wielkość pionowego. - od 12 do 20 cm.

Nie należy zapominać o nachyleniu etapów w 2 - 3 ° C, W przeciwnym razie, na powierzchni wody będzie spotykać się regularnie, więc wchodzenie po schodach staje się niebezpieczne. Ponadto struktura powinna być ustanowiona na fundamencie domu. Taki układ sprawia, że ​​można wykluczyć możliwość jego przemieszczenia.

Jak zrobić schody ulicznych metalu z ich rąk (wideo)

Ulica schodów - zdecydować się na trwałość i piękno. Szczególne właściwości tego materiału sprawiają, że możliwe jest wytworzenie konstrukcji, które będą spełniać życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Przez wybór wyglądu i położenia drabiny należy podchodzić poważnie, najlepiej już na etapie projektowania domu. Wcześniejsze planowanie dostarczy wszystkich szczegółów, a tym samym uniknąć wielu kłopotów i niedogodności.


Odkryty schody metalowe (przykłady zdjęcia)

3 1dd1f 5 006 48dc483d687069f6bbd709427f62834f 427de31a0a5f91abd17a430d6763c337 626f63a26fdc776708ecf86121a65ae7 4587ba15f558e53148d4b25e2977d782 764148 1299210

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + = 22

map