Nowoczesne napinane sufity są jednym poziomie: główne zalety i cechy funkcjonowania

Nowoczesne napinane sufity są jednym poziomie: główne zalety i cechy funkcjonowania

12 October 2017Wśród nowoczesnych metod wykończeniowych sufitu, najbardziej popularne - TensionWśród nowoczesnych metod wykończeniowych sufitu, najbardziej popularne - pomieszczeniu natyazhnyePotolok gra koncepcyjnie podkreślający rolę. Jak podłodze i ścianach, powierzchnia sufitu fundamentalnie zmienia przestrzeń, zmieniając wygląd. Ale jeśli wady i błędy na ścianach i podłodze mogą być ukryte, dzięki czemu meble lub wystrój, powierzchnia sufitu musi być idealne, ponieważ każdy centymetr jest ona otwarta do rozpatrzenia. Nowoczesne metody dekoracji sufitu jest imponujący w swej różnorodności, wśród których najbardziej popularne są podwieszane z powłoką napięcia.


Główne rodzaje sufitów jednopoziomowych: ogólną

Nierównomiernie rozciągane tkaniny pomiędzy systemem profilem z aluminium lub tworzywa sztucznego jest układ powłokowy napięcie. Ten sposób dekoracji weszła w modzie w latach 60. w Europie, a po folii polimerowej według wynalazku do następnego poziomu i zdobyć większą popularność.

Sufity jednopoziomowe są najbardziej pożądane ze względu na prostotę i efektywność realizacjiSufity jednopoziomowe są najbardziej pożądane ze względu na prostotę i efektywność realizacji

Oparte na strukturach, sufity są z następujących typów:

 1. Powłoka pojedyncza warstwa;
 2. Wielopoziomowe rodzaj powłoki;
 3. Wejście powłoka napinania typu.

Wśród tej listy sufitów jednopoziomowych są najbardziej pożądane ze względu na prostotę i efektywność realizacji.


W zależności od użytego materiału są:

 • Film sufity PVC;
 •  Sufity tkaniny poliestrowej.

Wybrany materiał do pokrywania napięcie wpłynie na wynik w integralność sieci. tkanina poliestrowa jest bezproblemowe i film - ze szwem.

Ale jeśli masz mały zasięg, można spotkać cały materiału PVC.

Aby dokonać wyboru na korzyść powłok jednopoziomowych powinien znać wszystkich cech i funkcji tego rodzaju wykończenia sufitu.Zalety sufitów jednopoziomowych są:

 1. Łatwość instalacji, która trwa zaledwie kilka godzin i nie wymaga uprzedniego wyrównania powierzchni;
 2. Zdolność do ukrywania usterek w suficie i różnych drutu;
 3. Koszt która jest znacznie niższa w porównaniu z innymi sposobami wykończenia;
 4. Minimalne „straty” wysokość pomieszczenia, ponieważ budowa prawie nie ma miejsca;
 5. Się w szerokim zakresie;
 6. Odporność na wodę;
 7. W idealnym i monolityczne powierzchni;
 8. W długim okresie eksploatacji bez utraty podstawowych właściwości;
 9. Wytrzymałość i łatwość konserwacji z uwagi na powłokę antystatyczną.

Wady stropów jednopoziomowych są:

 • Wstęgę kruchość, które mogą zostać uszkodzone przez ostrymi przedmiotami;
 • Silny wpływ na niskie temperatury, a w rezultacie brak możliwości stosowania powłoki na powierzchni nieogrzewanym;
 • Film ugięcia spowodowane nieprawidłową instalacją.

Znaczące niedogodności tylko powiedzieć, że pokrywa instalacja jest najlepiej pozostawić profesjonalistom, którzy dadzą gwarancję na wykonywanej pracy.

Odróżniać takie opcje rodzeństwa sufity:

 1. Błyszczący wykonania;
 2. matowy;
 3. satyna;
 4. Przykryć drukowania zdjęć.

Około 90% całego zakresu materiałów elastycznych jest przedstawiony w postaci produkcji PCW, 10% znajduje się na części wstęgi tkanek. W rezultacie wybór wysoki połysk i matowe sufitów napinanych jest znacznie szerszy.

Sufity napinane matowe rodzeństwa: stylowy płaszcz bez dodatków

Matowa powierzchnia - główne różnice matowe sufitowych z innych typów sufitów. Ten rodzaj dekoracji prezentuje małą paletę kolorów - biały pościel i tonu. Niektórzy producenci oferują matową czarną tkaninę.

Matowa powierzchnia doskonale imituje sufit wyłożone sufit gipsowo-kartonoweMatowa powierzchnia doskonale imituje sufit wyłożone sufit gipsowo-kartonowe


 Matte painting symuluje idealnie wyrównane z papier mache, wykonane w kolorze białym - jakość wybielić, bez akcentu na baczność.

Jest wygodne, aby symulować wapno, ale w tym samym czasie wszystkie zalety rozpinanego sufitu.

Zmętnienie właściwości sufitów podwieszanych:

 • Cena, która jest niższa w porównaniu do kosztu na błyszczącą płótnie;
 • Brak szew na tkaniny do 5 m szerokości;
 • Siła wyższa ze względu na matowej fakturze.

Najczęstszym kolor w palecie matowych - biały. Jego znaczenie i uniwersalność oczywiste. W przeciwieństwie do wybielić sufit zawsze można umyć nie żółknie z upływem czasu i nie luschitsya. Istnieje możliwość zastosowania w czarny sufit wnętrze matowej. Single-level czarny matowy płótno stylowy wygląd w administracji biur, kin i kawiarni.

Stretch sufitów dwukolorowej rodzeństwo: wykorzystanie praktycznych porad i projektowych

Oprócz monochromatyczną koloru rozciągniętych płótna istnieją sposoby łączenia różnych kolorów na suficie kompozycji. Uciekając się do tej metody w celu pogodzenia i zharmonizowania wnętrza pomieszczeń.


Łącząc dwa kolory na suficie napięcia, można podkreślić jadalnię w kuchni i wyruszył strefę na talerzuŁącząc dwa kolory na suficie napięcia, można podkreślić jadalnię w kuchni i wyruszył strefę na talerzu

Tworzenie dwukolorowe obrazy z dwóch sposobów:

 1. Związek kolorowe obrazy na tym samym poziomie;
 2. Montaż sufitu wielopoziomowego o różnym kolorze na każdej kondygnacji.

Pierwsza metoda jest tańsza i łatwiejsza do wykonania, ale nie mniej funkcjonalny, ponieważ za pomocą takich stropów zonirovat można przeznaczyć pomieszczenie i akcentami.

Z takiego sufitu pokrywa może być wizualnie rozwiązać wiele problemów. Podkreślić jadalną oraz w kuchnię przez płyty cienia przeznaczyć przestrzeń nad strefą kinie lub stres świecznik. Jeden z dwóch kolorów na suficie można dopasować do koloru ściany, zwiększając tym samym przestrzeń wizualną. Taka metoda ma zastosowanie w łazience. Typy bicolor sufitów okazją dla wszystkich eksperymentów. Na przykład, czarno - biały design z sufitu nie pozostawi nikogo obojętnym, a przy prawidłowym opracowaniu szczegółów będzie najbardziej stylowy elementem w całym domu.

podwieszane jednopoziomowe z reflektorami

W przypadku wykorzystywania konwencjonalnych lampy i lustra w napięciu powierzchniowym występują plam i odkształcony wzór. Powodem tego - nieprzestrzeganie przepisów technicznych dotyczących zastosowania tkaniny sufitowej, która ma limit temperatury 80 stopni. W związku z tym wraz z sufitem napięcie może być użyte w moc lampy 40 watów (60 - tkanki). Wymagania te są spełnione w jednej płaszczyźnie z reflektorami.

Odpowiedni dobór oświetlenia pozwala łatwo grać światłem i aby uniknąć uszkodzenia napięcia powierzchniowego sufitOdpowiedni dobór oświetlenia pozwala łatwo grać światłem i aby uniknąć uszkodzenia napięcia powierzchniowego sufit

Porady przy wyborze osprzętu:

 • Oprawa musi być wybrany z szerokim obrzeżem.
 • Lampa lepiej poprowadzić prosto w dół, tak aby nie rozpraszać światło w przestrzeni sufitu.
 • Halogeny wybrane z nakrętka.

Dla reflektorów używać różnych typów żarówek, ale nie wszystkie z nich nadają się do sufitów podwieszanych.

Przy użyciu lampy możliwe:

 1. Od lampy halogenowej (powszechnie stosowane ze względu na możliwość tworzenia kierunkowej światła);
 2. Z lampą żarową (o ograniczonej zdolności do materiałów elastycznych, i są stosowane w pomieszczeniach wilgotnych);
 3. lampy LED (uznana za najlepszą dla sufitów podwieszanych).

Odpowiedni dobór oświetlenia pozwala łatwo grać światłem i aby uniknąć uszkodzenia napięcia powierzchniowego sufit.

Rodzeństwo podwieszany sufit z oświetleniem: duże zróżnicowanie projekt

Bardzo elegancki i piękny wygląd sufity z oświetleniem wewnątrz. Z tego źródła światła jest zamontowany z tyłu w internecie bezpośrednio do głównego sufitu, jeśli odległość od sufitu na pokrycie małe lub na specjalnym profilu.

Oświetlenie wewnętrzne staje opcjonalne wyposażenie dodatkowe akcesoriaOświetlenie wewnętrzne staje opcjonalne wyposażenie dodatkowe akcesoria

oświetlenie wnętrza na podstawie projektu można składać:

 • Równomiernie na suficie;
 • Wzdłuż obwodu ściany;
 • Pewne kompozytowe wzorca.

Ze względu na wymagania działające powierzchnie napinające dla światła wewnętrznego są wykorzystywane (w kolejności popularność) LED, lampy fluorescencyjne, duralights LED.

oświetlenie wnętrza do napinania sufit dekoracji pomieszczenie jest fakultatywny przestrzenie pomocniczych i działa jako wtórny związku pomocniczego.

Podwieszany sufit w sypialni: single-level i multi-color

sypialnie funkcjonalne zastosowania dyktuje pewne warunki dla wszystkich elementów wnętrza pomieszczenia, łącznie z sufitem.

W przypadku pokoi w klasycznie dopasowania sufitu z naprężeniem powłoki matoweW przypadku pokoi w klasycznie dopasowania sufitu z naprężeniem powłoki matowe

Zalecenia dotyczące projektowania sypialni sufitu rodzeństwa powłokę napięcia:

 1. W klasycznych wnętrza sufity są już odpowiednie do powlekania napinania matowa niż błyszcząca;
 2. Kombinezon sypialnia reflektory LED;
 3. W sypialni dziecięcej za pomocą powłoki wielokolorowy, podkreślając jednocześnie obszar pokoju;
 4. Popularne w szkółce zainstalowanej mocy oświetlenia wewnątrz powłoki napinania symulującej gwiazdę;

Dla małych sypialni rodzeństwa napięcie powłoki jest zbawienie. ponieważ on nie kradnie dużo miejsca do instalacji i jest w stanie dostosować efekty świetlne wizualnie pomieszczenie. W połączeniu sufitu, składający się z kilku kolorów, można wybrać swój własny projekt z pomocą programów w Internecie lub w sklepie ze zdjęciem w katalogach.

Sufity single-level Tension (wideo)

Napinacz sposób zaprojektować sufit zasługuje na uwagę i zasłużenie prowadzi na rynku dekoracji sufitu. Sufity napinane przez wiele lat się nie zmienia, nadal się rozwijać, jak przemysł i zyskać popularność Obory. Dzięki nim może być kwestia godzin, aby radykalnie zmienić styl pokoju, zmienia się tylko rodzaj sufitu.

Sufity rodzeństwa napięcie (foto)

2 ----- 11 6bca4b795c05d2290131364901d575b0 44 9 15 16 39 83 111

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

map