Nowoczesne modułowa wzór 7 obwody ściegiem krzyżykowym

Nowoczesne modułowa wzór 7 obwody ściegiem krzyżykowym

12 October 2017Modułowy wzór, haftowane krzyż, nie tylko zdobią wnętrza, ale również służyć jako doskonały prezent na każdą okazjęModułowy wzór, haftowane krzyż, nie tylko zdobią wnętrza, ale również służyć jako doskonały prezent na każdą prazdnikModulnye graficznych schematów cross-stitch - nowy wystrój mieszkania, składające się z kilku obrazów. Standardowy obraz znajduje się na jednym materiale. W przypadku modułów, obraz składa się z trzech paneli, które są do siebie. Kilka obrazów, zjednoczone przez pewnym sensie były popularne kilka lat temu. Wcześniej były one znajdują się w kościołach i katedrach. Dziś są literat uzupełnienie każdego wnętrza.


Obrazy, składające się z modułów - nowy wystrój mieszkań

Zdjęcia, które są oparte na kilku paneli są interesujące obrazowym projekt. Każdy moduł zawiera pewną część całego obrazu. Może być tak duże płótna, a bardzo małe elementy. Najważniejsze jest to, aby powiesić wszystkie elementy obok siebie, aby uzyskać ogólną harmonię. Jest to idealne rozwiązanie do projektowania kuchni, sypialni lub salonie.

Modułowy wzór haftu krzyżykowego - fascynujący proces twórczy, który będzie odwracać uwagi od codziennych trosk i dać radosne emocjeModułowy wzór haftu krzyżykowego - fascynujący proces twórczy, który będzie odwracać uwagi od codziennych trosk i dać radosne emocje

Na półkach można znaleźć wiele wariacji na ten temat. Szwaczka oferta nie dokonywać zakupów i stworzyć niepowtarzalny wystrój własnymi rękami. Kochankowie z haftem, ten pomysł powinien być podobny. Jej istota polega na tym, że modułowy wzorzec haftowane osobiście. Aby to zrobić, możemy wziąć gotowe pomysły, lub stworzyć swój własny, niepowtarzalny design.

Zestawy do muliną

Ta praca jest nieco różni się od zwykłej haftem. W tym przypadku, należy dokładnie zastanowić przyszłego składu. Początkujących zaleca się rozpocząć z pamięcią. Mają nie tylko wybity przez system, lecz również wszystkie niezbędne elementy.


Standardowe zestawy zawierają:

 • schemat;
 • wątku;
 • igieł;
 • Tamborku (w zależności od zestawu);
 • Miniaturowe nożyczki.

Do pracy, innych dodatkowych elementów nie jest konieczne. Po ustawieniu znacznie upraszcza proces tworzenia niepowtarzalną kompozycję. Wraz z rozwojem umiejętności, można użyć programu z Internetu na własną rękę kupić więcej brakujących elementów.

Modułowe wzory haftów krzyża: wymagane atrybuty

Haft - jest to prosty proces, jeśli wiesz, że niektóre z jego niuanse.najbardziej wygodny i komfortowy, aby proces haftowania, należy zakupić specjalny sprzęt i akcesoria do robóteknajbardziej wygodny i komfortowy, aby proces haftowania, należy zakupić specjalny sprzęt i akcesoria do robótek

Robótki może stać się każda kobieta, tylko trzeba opanować ważne umiejętności. Dowiedz się czegoś lub projekt, nie jest to konieczne. Wystarczy, aby zrozumieć terminologię do szycia, i zrozumieć, co płótna oraz obręcz.

Zacznij krzyż szwy mogą być w każdym wieku. Wszystko, czego potrzebujesz, aby podnieść niezbędne narzędzia i dostać się do pracy.

Ważne cechy pojawiają się w modułowym haftu:

 • Płótno lub tkanina;
 • wątku;
 • Igły specjalne;
 • obręcz;
 • nożyczki;
 • Schemat.

Płótno lub tkaniny powinien być wyjątkowy. Haftować krzyż na zwykłym ręcznikiem bez komórek jest trudne. W większości przypadków wiąże się to nierówną wzór. Główny jest to konieczne, ze szczególnym tkaniny składającej się z prostych i wątków poprzecznych. Razem tworzą one równe kwadraty, z otworami w każdym rogu.

Program dla przyszłości haftem można znaleźć w Internecie lub utworzyć własneProgram dla przyszłości haftem można znaleźć w Internecie lub utworzyć własne

Ważnym punktem jest wybór wątku. Może to być akrylowy, wełna lub nici. Korzystne są do najnowszej wersji. Molyneux jest dobrej jakości, trwałości i szerokiej gamie barw. Może być stosowany i wełny, ale podczas haftowania może przetrzeć komórek. Ciężko pracować z nim, wskazane jest, aby wybrać nitkę po nabyciu umiejętności.

Hoop zaprojektowany dla wygody. Tworzą napięcie, dzięki czemu można haftować nawet najbardziej skomplikowany element. Hoop akt jako akcesorium.

Oczywiście, na początku wybranego schematu że szwaczka zadziała. Można go znaleźć w Internecie lub zakupić w specjalnych sklepach.


Modułowa krzyż wzór, schemat: technika podstawowa

Modułowa haftowany obraz - to jest wielki dekoracji wnętrz. Mogą być zarówno przyjemny dodatek do projektowania mieszkania, a także dobry prezent. Najważniejsze - jest opanowanie techniki konstruowania obrazów modułowych. Jak już wspomniano wyżej, konieczne jest, w celu utworzenia wzorca, które utrzymują się na 2 lub więcej płyt, ale będzie to jedno urządzenie.

przeszycia obrazy drukowane na płótnie wzór należy rozpocząć od lewej do prawejprzeszycia obrazy drukowane na płótnie wzór należy rozpocząć od lewej do prawej

W sercu tej dziedzinie konstruowania obrazów modułowych jest krzyż szwy.

następujący algorytm:

 1. Wzór jest uszyty z lewej do prawej (jeśli jest wybity przez);
 2. Rozpocząć malowanie może być w środku (w przypadku haftu bez końcówek);
 3. Igła jest wkręcony do prawym górnym rogu i lewym dolnym rogu i liści;
 4. Igła przechodzi przez lewym górnym rogu i przechodzi w prawym dolnym rogu;
 5. Wiersze haftowane na lewej do prawej, a następnie do tyłu.

Rysunek zawsze idzie od lewej do prawej, a następnie w przeciwnym kierunku. W ten sposób jednolity obraz bez przejściami. Po prawej techniki wskazuje krzyż poziomu z prawego skrzydła i krzyż podłogę od zła.


Haftowane wzór przekroju ściegu (film)

Gdy rysunek jest gotowa, jest ona wykonana w ramie i zawieszony na ścianie. Rezultatem jest interesujący obraz przestrzeni utworzonej przez własnymi rękami.

Schematy i opcje dla obrazów modułowych: haft krzyżykowy (foto)

71 64a-2005-600x600-1000x1000 594V46510-1000x1000 1576 1570 340010 31177-Vyshivka-biserom-magnolii 340034 291068764030 2921664

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − = 62

map