Nowe życie starych tradycji: kasetonowe sufity

Nowe życie starych tradycji: kasetonowe sufity

12 October 2017Kasetonowe sufity stylowy wygląd w nowoczesnym wnętrzu, choć ich wiek wynosi ponad jeden wiekKasetonowe sufity stylowy wygląd w nowoczesnym wnętrzu, ale ich wiek ma więcej niż jeden stoletieKessonnye drewniane stropy są od wieków - jeśli myślisz o tym, jak mało zaskakujące nawet niektóre zmodyfikowano architektoniczne i wewnętrzne rozwiązania projektowe. A więc jeśli chcesz korzystać z klasycznych motywów w konstrukcji sufitu, konieczne jest, aby spojrzeć na wersji nurków kesonowych struktur.


Konstrukcja kasetonowe sufity

Kasetonowy strop - to przede wszystkim styl dekoracyjny. Zawiera wiele komórek i dołów, i są wykonane z belek drewnianych. Takie rozwiązanie wygląda bardzo elegancki, niezwykle piękny, zwłaszcza jeśli stylistycznie odpowiednich pomieszczeń.

Montaż kasetonowe sufity wymaga użycia:

 • okap;
 • rozety sztukaterie;
 • granicami;
 • ozdoby;
 • malowanie;
 • Specjalne profile do przejścia na ścianach.

Jednak nie każdy dom może taki projekt. Wysokość sufitu powinna wynosić co najmniej dwa i pół metra, a obszar pomieszczenia nie może być mała.

  Moda na kasetonowy strop sięga kilka wieków temu, ale teraz zmieniła swoją funkcję. Teraz drewniane belki są przeznaczone bardziej do dekoracji wizualnej niż do wzmocnienia budowy domuModa na kasetonowy strop sięga kilka wieków temu, ale teraz zmieniła swoją funkcję. Teraz drewniane belki są przeznaczone bardziej do dekoracji wizualnej niż do wzmocnienia budowy domu


Kasetony mogą być również dostosowane do stylu architektonicznego, który jest odczuwany w postaci domu. Kolor, styl i kształt skrzyni można zmienić w tym zakresie.

Rodzaje kasetonowy strop: jakie są

Na kasetonowy strop ma niezwykłą właściwość - poziom ich proporcje pomieszczenia. I to nie jest nawet więcej niż w starszych domach z sufitów trzy-metrowych. I kasetonowe sufity doskonale ukryć wady sufitu bazowej.

Rodzaje keson konstrukcje sufitowe:

 • Drewniany strop. To jest całkowicie ekologiczny projekt. Zazwyczaj stosowane do tych celów, jesion, dąb i orzech. Wynika to z możliwości budżetowych, można użyć droższych materiałów. I to jest ważne, ponieważ unikalna struktura z kasetonowym sufitem stworzony przez piękno cięcia drewna.
 • MDF sufit. Panele te nie są z pewnością trafi do kieszeni, a jeśli jest on poprawny je leczyć, sufit nie będzie działać gorzej niż naturalnego drewna. Montaż sufitu będzie bardzo proste. Jednakże, istnieją wady - MDF boi wilgoci, wrażliwe na odkształcenia mechaniczne i niepalny.
 • Gips kasetonowy sufit. Stosowane w projektowaniu budynków w stylu barokowym i empire. Rama wykonana z płyt gipsowo-kartonowych, który jest ozdobiony tynkiem gzyms.
 • Poliuretan kasetonowy strop. Opcja drogie, ale bardzo wygodne - są produkowane pod wielkości pomieszczenia, nie trzeba dostosowywać / upraw, kasetony, można podać dowolny odcień. Właściwości ognioodporne są bardzo wysokie.

Drewna i płyt gipsowo-kartonowych są doskonale połączone w nowoczesnych kasetonów konstrukcyjnychDrewna i płyt gipsowo-kartonowych są doskonale połączone w nowoczesnych kasetonów konstrukcyjnych Jak widać, istnieje wiele do wyboru. pozyskiwania materiału, aby go jako zażądać zaświadczenia, itp

Charakterystyczny kasetonowe sufitu drewna

Jest to wygodny i estetyczny wygląd. Jednakże, z rękami do podawania ich będzie bardzo trudne - wymaga specjalnych obliczeń, pomiarów, a także pewne doświadczenie w pracy z drewnem.

Ale ta wersja jest bardziej niż przyzwoita, jako konstrukcje drewniane z ozdobami sztukaterie zawsze były uważane za doskonałą opcję wykończenia sufitu.

Pułap ten może być doskonale połączone z mebli w pokoju, z drzwi i samych drzwi.

Jeśli zrobimy drewniany kasetonowy strop, ich dobrego drewna i ręce profesjonalistów. Uzyskaj wersję luksusowy, elegancki, unbanal. Czasami nawet opcja zamawiane specjalnie wieku sufit, a to jest roszczenie do jakiejś arystokratycznej wnętrza.

Instalacja (wideo)

Poliuretan kasetonowy strop

Poliuretan kasetonami sufit zwykle umieszczone wieżowców, w których strop nie jest mniejsza niż 2,6 m. Korzystne jest w tym przypadku panele świetlne i ciepłe tonów, które są harmonicznie dopasowanie we wnętrzu i nie naruszają wizualnie pomieszczenia proporcjach.

W kesonu wykonana z poliuretanu jedynie funkcję dekoracyjną. Ale każdy składnik ma małą masę, a więc montaż sufitu można przeprowadzić samodzielnie bez większych trudności.


Sufit kasetowy z poliuretanu surową wodę, nie ma ognia. W razie potrzeby, można wybrać dowolny schemat kolorów lub wzórSufit kasetowy z poliuretanu surową wodę, nie ma ognia. W razie potrzeby, można wybrać dowolny schemat kolorów lub wzór

Kasetony poliuretanowe są zwykle produkowane w standardowych rozmiarach, a jeśli prawidłowo je odebrać, nie muszą być dostosowywane i cięcia, a to nie jest tanie.

kasetonowe sufity poliuretanowa sugerują oświetlenie wewnętrzne: luksusowy wygląd stałe źródło światła, a przy łamaniu najbardziej dobroczynnych promieni wyglądać niektórych elementów wnętrza.

Kasetonowy strop z rękami: plan pracy

Kasetonowy strop wykonany z różnych materiałów, praca poszła szybciej, łatwiej, oczywiście zamówić gotowe moduły drewnianych. Ponieważ już na etapie produkcji ich instalacji określonymi w szczegółach.

Szkic - ważną częścią instalacji sufitówSzkic - ważną częścią instalacji sufitów


Główne etapy montażu sufitowego keson:

 • Tworzenie projektu;
 • Wykonanie szkicu;
 • prace przygotowawcze;
 • kończy montaż.

Bardzo ważne jest, aby pierwszy rysunek pomieszczenia poprzez określenie jego wymiarów, i, oczywiście, wysokość pułapów. Szczegółowy szkic upraszcza również i koordynuje swoje dalsze działania. Nawet umiejętności rysowania szkolnym poziom produkować wystarczająco normalny szkicu.

Algorytm tworząc sufit kasetowy

Tak więc, opracowanie projektu i stworzenie szkicu rozpocząć prace przygotowawcze. W tym stanie jest sprawdzana podstawy nakładania. Ważne jest, aby powierzchnia nie miał żadnych wad. Tylko w przypadku, gdy jest on gotowy do dekoracji, można rozpocząć naprawę. Jeśli nie - wyrównać kit sufitu, pozostawić do wyschnięcia.

Materiały stosowane w sufitach budynków, dolozhny być wysokiej jakości, poza belki są odkształceniu w wyniku różnic temperatury w pomieszczeniuMateriały stosowane w sufitach budynków, dolozhny być wysokiej jakości, poza belki są odkształceniu w wyniku różnic temperatury w pomieszczeniu

Ponadto, średnia praca przebiega dobrze:

 • Powierzchnia jest zalana.
 • Piaskowe tapety. Celowo stworzyć pomięty powierzchnię, tapety arkuszy rozciągają się od jednej ściany do drugiej, trzymać w kilku miejscach ręce, następnie płytę razravnyayte z zaokrąglonym końcem.
 • Zastosuj znaczników.
 • Terminem cięcia kartonu poprzeczek i kleju.
 • kasetony sufitowe kij klej montażowy. Po prostu zrób to bardzo ostrożnie, tak aby nie psuć tapety.
 • fok karton wszystkie złącza i połączenia, więc masz podstawowe ramy. Wąwóz Klej okleyte - to może być tylko biała samoprzylepna, lub pod skórę, marmur, drewno, itd.
 • Na belkach pasty przygotowanych elementów dekoracyjnych, w razie potrzeby, może być barwiona.

Jest to sposób na stworzenie sufity kasetonowe budżet. Ale są też droższe, eleganckie sposoby projektowania powierzchni sufitu.

Kasetony - zagłębienia, które są oddzielone od belek lub profili prawie nigdy nie są na sposób. A dziś, z niesamowitym bogactwem materiałów budowlanych, kasetonowe sufity z zastrzeżeniem można pokonać w różnych odmianach.

Montaż kasetonowe sufity (wideo)

Udana transformacja Twojego domu!

Drewniane stropy kasetonowe we wnętrzu (zdjęcia)

imgserver-2 imgserver-1 imgserver-4 imgserver-3 imgserver-5 imgserver-6 imgserver-7 imgserver-8 imgserver-9 imgserver-11

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =

map