Noel kanaviçe şeması: tatil el sanatları için 7 En iyi fikirler

Noel kanaviçe şeması: tatil el sanatları için 7 En iyi fikirler

12 October 2017tekstil ev eşyaları, sürpriz konuklar ve zevk sevdiklerinize üzerinde gerçekleştirilen yılbaşı konulu harika nakış,Yılbaşı tema üzerinde harika nakış, tekstil ev eşyaları, sürpriz misafirler üzerinde gerçekleştirilen ve her evde ev benzeri bir atmosfer yapma, olanları bir haç işlenmiş desenler ve resimler, memnun edecek ekledi. Eğer aile ve misafirler, peçete, masa örtüleri veya başka herhangi bir dokuma ev eşyalarının Noel nakış sürpriz istiyorsanız - Eğer gerekenler. Eğer kullanım için bir nakış Noel için düzenleri sürü yanı sıra ayrıntılı talimatlar bulabilirsiniz. Olursa olsun nakış ne var deneyimi: kurallara tam uyum, kesinlikle başarıya gelecektir.


Nerede bir Noel çapraz dikiş uygulamak

Yeni Yıl arifesinde ağaca, ama bütün evi sadece dekore etmek istiyorum. Bunu yapmanın pek çok yolu vardır; Bu tür bir yöntem - nakış. Yeni nakış şekli, boyutu değişebilir, ve işlevsellik seviyesinde olabilir. Neden bir Noel tema üzerinde nakış birçok performans gösterir?

Geleneksel olarak, Noel nakış ürünleri aşağıdaki türden kullanılır:

 • Duvarda Yeni fotoğraflar;
 • scrapbooking veya albüm için kartlar;
 • Akşam peçeteleri;
 • süsleme masa örtüleri;
 • Noel süslemeleri;
 • Ön kapı minyatürler;
 • Yeni Duvar botlar;
 • Noel kostümleri.

Bir Noel nakış ile Şirin keten peçeteler festival tablonun ana dekorasyon olacakBir Noel nakış ile Şirin keten peçeteler festival tablonun ana dekorasyon olacak

Liste, hayal etmeye devam edecektir. Çapraz Dikiş herhangi bir ürünü dönüşümü mümkün olduğunu.


Noel el sanatları için, nakış seti satın alabilirsiniz, ancak kişisel kullanım için ücretsiz indirilebilir şemasını kullanabilirsiniz.

kanaviçe şeması: minyatür Noel evi dekore etmek

Noel minyatürler - Avrupa'dan bize geldi el yapımı eserler, belirgin bir eğilimdir. sadece içeride değil, aynı zamanda dış, ev Orada süslemek için! Bu amaçla, Noel desenli küçük bir kutu şeklinde minyatürler işlemeli.

Şu anda, küçük resim ve bazen nakış ile küçük ölçekli makaleler denir. Bu ürünler yaygın ev dekorasyon için kullanılır.

Noel Minyatürleri - sanat eseri, herhangi bir kişiyi etkilemek ve aynı zamanda konut içini dekore edecek bir hediyeNoel Minyatürleri - sanat eseri, herhangi bir kişiyi etkilemek ve aynı zamanda konut içini dekore edecek bir hediye

Neden Noel küçük resim oyalamak için çalışmalısınız: 1. Küçük sevimli düzenleri herkes tarafından yürütülmesi için kullanılabilir.
 2. Sadece bir gün içinde ev için bazı süslemeler yapmak mümkün olacak.
 3. Büyüleyici minyatürler basitlik ve güzellik için aile ve misafirler fethetmek.
 4. büyük çocuklarda çalışmak atanabilir tasarımında çok basit tek renkli şeması nakış Mini boyutu.

Sema Noel oyuncaklar çapraz dikiş: biskornyu

Biskornyu - küçük hacimli şey işlemeli çapraz. Biskornyu iğne çubuğu, takı, ıvır zıvır olarak uygulanır ve ayrıca bir Noel oyuncak olarak uygulanabilir. temalı bir nakış ve küçük döngü - Hepsini mi biskornyu ağaç dekorasyon dan yapmak gerekir.

Nasıl kendi elleri biskornyu bir Noel oyuncak yapabilir:

 • Noel tarzında bir kare devreyi seçin. Sadece bir tarafı Nakış, ancak 2 özdeş desen yapabilir, aynı zamanda gelecekteki oyuncakların her iki tarafında farklı görüntüler yapmak seçeneği vardır. Bu sizin sıkı çalışma ve hayal bağlıdır.
 • ödeneklere 4-6 hücreleri bırakarak iki kare tuval nakış. Resmin kenar dikişi içermelidir.
 • Bundan başka, bir tel zımba 2 kare vardır. Biskornyu özelliği dikilmesi doku maruz değilken delmek için olmasıdır.
 • Kenar dikişlerinin kesişme noktasında bir kare bir köşesinde iğne demeti yerleştirin, taraflardan biri ortasında yer alan bir kare, bir dikiş dikiş kenarı 2 içine iğne geçmektedir. Böylece ilk karenin köşe ikinci tarafının ortasına dikilmiş olacaktır.
 • Sonra dikiş dikiş gelen ipliği iğneye, dikiş devam edin. Böyle bir teknik, alışılmadık biskornyu zaviyeli neden oldu.
 • Oyuncaklarını alma konusunda son proletik bırakın. dolgu veya dolgu poliester hollofayber kullanım için.
 • Oyuncağın sonuna kadar dikin.
 • Güzel döngü dikin. oyuncak hazır!

Noel biskornyu gelen süslemeleri - sadece bir oyuncak, ama sembol bir tür, sıkıntı dan sahibini koruyacak bir şey, sağlık, zenginlik, sevgi ihsan değilNoel biskornyu gelen süslemeleri - sadece bir oyuncak, ama sembol bir tür, sıkıntı dan sahibini koruyacak bir şey, sağlık, zenginlik, sevgi ihsan değil

Eğer 2 biskornyu için nakış yapmak, ama çok istemiyoruz boş ikinci meydanı terk etmeye istemiyorsanız, çok zaman almayacaktır, ancak oyuncağın eksiksiz bir görünümünü verecek olan sadece ikinci kare kare desen yapılabilir olduğunu.

Noel kartları ve sadece: Dikiş Çapraz

tatil sezonunda sevdiklerini mutlu etmek bir şey? yıllardır desteklenen kartları verme Geleneği. kartpostal moda değişti ve dönüştürülmüş Bütün bu sefer. Bugün, scrapbooking yönü duygular, iş ve sıcaklık dolu orijinal, telif kartlarının oluşturulması için yeni fırsatlar açtı. el yapımı çapraz dikiş kullanılan kartpostallar, muhtemelen evlerde ve sevdiklerinize kalplerinde layık gerçekleşecek.

Nasıl bir nakış dikiş sahip bir tebrik kartı yapmak için:

 1. Ürüne görmek istiyorum küçük nakış, yapın. kenarlarda küçük ödenek bırakın.
 2. karton kesin. Bir katlanmış bütünün bir parçası ve kartın ön yüzünde bir astar olarak ikinci bölümü. İkinci bölüm nakış için bölümünü kesilmelidir. Bir bıçak kırtasiye kullanarak dikkatlice kesin.
 3. Bir çift yapışkan bant ile ana kısma Tutkal anahat.
 4. ana gövdeye Tutkal kapağı.
 5. İyi dileklerle kartı doldurun!

Kartlar, çapraz dikiş ile scrapbooking tekniğindeki, ev için çok basit ama şık dekorasyonu da arkadaşları ve ailesi için büyük bir hediye olabilirKartlar, çapraz dikiş ile scrapbooking tekniğindeki, ev için çok basit ama şık dekorasyonu da arkadaşları ve ailesi için büyük bir hediye olabilir

Burada elleriyle hoş sürpriz yapmak sağlayacak basit bir plan.


resim bakmak daha çekici almak için, nakış, saten kurdeleler, boncuklar, düğmeler veya kutlama Konuya uygun herhangi bir başka dekoratif unsurlar ekleyin.

Biz bütün ailenin küçük bir Noel çapraz dikiş yapmak

Küçük nakış performansında ve kullanımda hem çok uygundur. Bütün aile iş için uygundur böylece Küçük boyut nakış, hatta bir çocuk yapabilirsiniz. nakış sevimli Noel resim için bütün aile bir yılbaşı geçirin -, aile üyeleri birleştirmek huzur, mutluluk duygusu, hem de gelip bir harika aile gecenin anıları canlandırmak için yıllarca sizi memnun edecek bazı büyük eserler verecek harika bir fikir.

Ne görüntüleri Noel motifleri ortaya küçük eserler için uygundur:

 • Noel Baba;
 • kardan adam;
 • ayı;
 • tavşan;
 • Noel çizme;
 • Noel ağacının süslenmesi için topları;
 • dekore Noel ağacı;
 • Önümüzdeki yılın bir horoz sembolünün görüntüsü;
 • Noel geyiği;
 • Noel renklerde desen;
 • dekore eldivenler;
 • Noel sahne;
 • Bir Noel dekorasyonda Rus ve İngilizce alfabe.

hediye torbaları nakış kardan adam için mükemmel düzeni süslemek içinhediye torbaları nakış kardan adam için mükemmel düzeni süslemek için

Tabii ki, bu seçeneklerden hiçbiri hayal gücünüzü sınırlamak yoktu. Ama resim işlemeli edilebilir bilmiyorum, o zaman bu şemalarda yararlanmak için fırsat oldukça yaygındır.


Küçük olanlar için, ve rukodelnikov needlewomen monokrom çizimleri almak gerekir.

En ilginç şema Çapraz: Noel Baba

Noel Baba - Noel nakış geleneksel temalarından biridir. Noel Baba küçük öğeleri ve büyük tablolar veya peçete için iyidir. Noel Baba ya da kızak, geyik ve diğer karakterlerle Noel sembolleri ile görüntülenir tek başına yapılabilir.

Dikkatli olun: Noel Baba nakış kat için en şemalarında kırmızıdır. Ama kırmızı ceket - bu denizaşırı Noel Baba görüntünün bir parçası. Eğer kahraman modelinin değerinin milliyeti varsa, nakış kat için mavi iplik alın.

Noel Baba Noel nakış, küçük makaleler veya mendil üzerinde sevimli ve eğlenceli görünüyor ve bir festival havası oluşturmak için gerekli olan sadece bir şeydirNoel Baba Noel nakış, küçük makaleler veya mendil üzerinde sevimli ve eğlenceli görünüyor ve bir festival havası oluşturmak için gerekli olan sadece bir şeydir

Nerede Noel Baba imajını yerleştirmek için:

 1. Ağaç oyuncak. Bir Noel oyuncak önündeki yılbaşı büyükbabasının küçük bir resim oyalamak. Noel Baba kaliteli ambalaj çözgü olmayacaktır yapmak unutmayın.
 2. Dekoratif yastık. Arkadaşlarınız ve aileniz için en iyi hediye!
 3. Küçük resim onay kutusu. Let misafir Noel Baba karşılanmaktadır.
 4. Peçeteler ve masa örtüsü. Yeni Yıl festival tablo daha da yılbaşı olun!
 5. hediye kartları veya albüm için Nakış. Bir yeni yıl hediyesi başka bir sürümü.

Noel çizme: kanaviçe şeması

Yeni önyükleme - Rusya'da popüler hale gelmiştir Batı Noel geleneğinin bir parçasıdır. Başlangıçta çizme içine hediyeler koymak için Noel arifesi Santa üzerinde şöminenin üzerinde asılı. Zamanla, gelenek değişti: çizme Noel ve yeni yıl sembolü haline gelmiştir. geleneksel kırmızı renkli desenler, Noel ve kış tatil ruhu içinde diğer olanaklar simgelerinden çeşitli aldı.

Yılbaşı önyükleme nakış şemaları 2 gruba ayrılabilir:

 • Gerçek bir çizme taklit sağlayacak Düzenleri. Bu tür programlar nakış kenarının tuval kenar içerir.
 • Yeni Yıl çizme veya birden imajını işlemeli Şema. Bu tür programları bir resim veya başka bir ürün ile bir kare kütük oluşturmasını sağlar. resim şeklinde onların gösterileri Yeni öğesi.
 • Gerçek botları nakış için Düzenleri. Bu şemalarda ile Noel çapraz botları dekore edebilirsiniz.

evine rahat ve çapraz onların Noel nakış dışarı alarak hediyeler için dekoratif botları ile süslemek için yeterli muhteşem olduevine rahat ve çapraz onların Noel nakış dışarı alarak hediyeler için dekoratif botları ile süslemek için yeterli muhteşem oldu

Ev dekorasyonu yılbaşı botları çapraz işlemeli - taze ve orijinal bir fikir. Böyle bir hediye her evde harika hatıra olacaktır.

Noel kanaviçe: 2016-2017 düzenleri

2016 - maymun yılı. maymun sembolizmi yaygın geçen yıl el sanatları ve Noel süslemeleri üretiminde kullanılmıştır. Önümüzdeki yıl horozun sembollerle çevrili olacak.

Ne Noel sembolleri görüntünün kuralları gözlemlemek önemlidir:

 1. horoz bir Noel ruh hali vardı için, kuş diğer Noel öğeleri ile çevrili çizilerek şeması seçin.
 2. ifade "Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2017" veya benzeri bir şeyle bir horoz resmini tamamlamak için görüntüleri düzeni rakam ve harf kullanın.

Noel horoz Noel ruhu sarar resim için hayal gücünüzü kullanın. Ayrıntılı bir plan eğlenceli bir tema nakış fikrini gerçekleştirmek için izin verecektir.

Çapraz Dikişli Noel çorapları (video)

Yeni Yıl Eğer geliyor ve durumu kurtarmak için gerekli hiçbir hediye, nakış çapraz düzenleri yoktur edilir! Noel ve Yeni Yıl - bu sıcaklık ve konfor ile doldurulmalıdır ana aile tatilleri vardır. Bayram tema yılbaşı kutlamaları olacak alanı, tasarımında yoluyla göstermek gerekir. O senin çalışkanlık nesnesi olacağını fark etmez: Bir masa örtüsü, peçete, yoksa Noel ağacı için basit bir oyuncak-toplar, nakış aşk hostes ve Noel havasına sahip ev dolduracaktır olacaktır. Bu yüzden çalışkanlık ve sıkı çalışma ile programları üzerine Noel resimlerini nakış!

Noel nakış çapraz düzenleri (fotoğraf)

5f6bd215f06e 20a64966eecea0bb7c95d963fce387b3 5709cce5a3671 846e57003ed4-1 26974b46a532 108551779817 115188411737 1873405 2120250 750444427491

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 76

map