Nitel merdiven kayın: 5 +

Nitel merdiven kayın: 5 +

12 October 2017merdiven üretimi için en çok aranan ve popüler malzeme kayın olduğunumerdivenler üretimi için en popüler ve popüler malzeme bukPosle merdiven bir şekilde seçilmiş olan, malzemenin belirlenmesi gereklidir. binada Adımlar binada dış ortam büyük bir etkisi yok olduğu gerçeğine rağmen, dayanıklı malzemeden yapılmış olmalıdır. Dekorasyon tipi dikkate kolaylık, güvenilirlik ve güvenlik alarak seçilmelidir. kurullarının yüzey işlenmiş olması ve ayakkabı tabanı sıkı bir kavrama sağlamak. Kayma yüzeyinin ortadan kaldırılması dikkat etmek gereklidir.


diziden Merdiven

Özel evlerin merdivenler üretimi için temel malzeme olarak ahşabın popülerlik ki masif ahşap, tamamen çevre dostu malzeme gerçeğinde yatmaktadır.

onlar ekolojik ve sağlık güvenliği ile karakterizedir gibi birçok kişi, kayın merdivenleri seçmeyi tercihonlar ekolojik ve sağlık güvenliği ile karakterizedir gibi birçok kişi, kayın merdivenleri seçmeyi tercih

Katı ahşap başlıca avantajları:

 1. sağlık güvenliği. Doğal ahşap dizi, nefes alabilen malzeme.
 2. Güvenilirlik. Bu malzemenin İnşaatları birden fazla kuşağın evlerinde bulunmaktadır.
 3. Doğallık. Yaşayan Ağacı sıcak ve rahat mutlu bir ev, bir atmosfer yaratır.
 4. işleme kolaylığı. Ahşap web kolayca işlenmesini sunulduğu ve herhangi bir şekil, bir formdan.
 5. Bireysel süsler. Her dizi ahşap deseni vardır. Bu benzersiz bir kalıptır. Buna göre, ek dekor merdiven gerek yoktur.

Dizi, bir tabakalı ya da kompozit malzemeden daha pahalı olduğu düşünülmektedir. Belki de bu böyledir. Ama, tüm ırkları son derece pahalı. Örneğin, huş ağacı, dişbudak, kızılağaç, çam ve karaçam diziler özellikle pahalı değildir.

Ama olumsuz olduğunu - bu tasarımın genel şiddeti var. Buna göre, evde ya da kirişler, palet amplifikatörler döşeme imkanı temeli üzerinde durulması gerekmektedir.


Ahşap merdivenler Kayın

kayın malzemenin maliyeti bu cins değerli kabul edilir olmasına rağmen, çok yüksek değildir. materyal güzel doku ile donatılmış olduğunu ve bu dayanıklılığı ile ünlüdür. büyük bir artı olası kayın merdiveni boyamak için düşünülmesi mümkündür. Bu merdiven bunların doğrudan işlevlerini yerine kalmayacak, aynı zamanda büyük bir dekorasyon öğesidir. kayın zenginliği ve gelişmişliği merdiven meşe merdiven aşağı değil, ama maddi maliyeti önemli ölçüde farklıdır.

güvenilir ve pratiktir ahşap merdiven Avantajlarıgüvenilir ve pratiktir ahşap merdiven Avantajları

bir avantajdır: • Bu malzeme, binanın sakinlerinin sağlığı için güvenlidir;
 • Geniş renk gamı ​​malzemesi, koyu renkler tuğla rengi o renk vericilerini veya boyama kalmadan herhangi bir iç renk paletine merdiveni seçme fırsatı verir, soluk sarıya;
 • Ana avantaj, sık ağır yüklere dayanacak kayın merdiven yapılmış yapısı nedeniyle malzemenin mukavemeti olarak kabul edilir.

Sık onarım gibi adımlar gerekli değil, sadece periyodik kozmetik vardır.

Ama maddi ve negatif var - ani iklim değişimi tahammül etmez. nem keskin artış ağın hiza yol açabilir.

merdiven için malzeme ahşap

popüler olan merdiven hangi birkaç tür, Rusya'da en yaygın ağaçları vardır.

Bunlar, bir cins seçimi çok dikkatli yapılmalıdır onların yapısı ve fiyat değişir iyice şu ya da ahşap bu tür okudu. Kayalar seçkin ve ekonomik olabilir.

Nedeniyle düşük maliyetli ve talebe çam türlerden merdivenNedeniyle düşük maliyetli ve talebe çam türlerden merdiven

En popüler ağaç türlerinin temel özellikleri:

 1. Çam. Bu cins ana özelliği mevcuttur. hiçbir şekil ve büyüklük Olası alım. Kolayca işleme tabi tutulur. Çok sert kaya değil, çünkü özel araçların kullanımını gerektirmez. Onunla çalışmak bile bir profesyonel değil. En büyük dezavantajı, - yeterli sertlik ve sararmaya ile gelir. Montaj işlemi, özel araçlarla kumaş önce yeterli doğru son dezavantajı.
 2. Huş. Çam daha güçlü. Aşınma direnci bir merdiven uzun bir süre yayınlanmasına olanak sağlar. - asıl sorun güçlü karışık bir dizi. Bu nedenle, bu tür bir malzeme hazırlamak için çok zordur. Bu durumda, bir huş kaplama kullanılmış ya da kontrplak bir levha ile birleştirilir. resim yapısı imkansız bulmak için daha fazla ya da daha az uygun olan çizim masası, çok farklıdır. kutulardan az sayıda bir merdiven inşa etmek mümkün.

Kayın kolayca işlenebilir. Küçük bir fiyat politikası. temel özelliklerin meşe kayın dizisi yakındır. Ama malzeme oldukça karamsar.

Nasıl kendi elleriyle plastik boruların merdiveni olan

Merdiven - günlük yaşamda vazgeçilmez bir araçtır. çok kolay bir Merdiveni ellerini oluşturun. Eldeki malzemeler kullanabilir. harcanacak zamanı çok değil. Ve gerektiğinde kullanışlı bir merdiven üzerinde gerekli yüksekliğe ulaşmak için.

PVC boruların yapılırsa, kendi elleri olabilir basit bir merdiven yükleyinPVC boruların yapılırsa, kendi elleri olabilir basit bir merdiven yükleyin


merdiven imalat sürecinde dikkate alınması gereken Sekiz nüanslar:

 1. Sen PVC boru seçebilirsiniz. Bu tasarım çok kolaydır.
 2. çok kolay olacak merdiveni Taşı, ancak doğru olması için dikkat edin.
 3. Önerilen çapı polipropilen borular 50 mm olmalıdır.
 4. Plastik boru merdiven mukavemet parametrelerini artan tercih sırasıyla en dayanıklı malzeme değildir.
 5. kiriş genişliği, yüksek mukavemetli bir malzemenin daha dar olmalıdır.
 6. Metal profiller olmadan. tabaka mukavemet ve yüksek genel yapısı büyük olmayacaktır.
 7. farklı yönlerde, yatay ve dikey çubuklardan parçalarını birleştirmek için, tee kullanın.
 8. Tüm düğümler dikkatli yaklaşım gerektirir.

Sırasıyla dikey çubuğu bölmek için dikey ya da yatay gerekli değildir oluşturmak için çeşitli tüpleri bağlamak için özellikle önemlidir. Borular katı olmalıdır. 

Katı lüks merdiven

diziden Elit merdiven çok popülerdir. Farklı merdivenleri böyle mükemmel aşınma direnci, mükemmel kalite ve isnat edilebilir olması.

Güzel ahşap merdiven elit sadece oda süslemeleri, ama iç daha rafine olduğunu yapacak değilGüzel ahşap merdiven elit sadece oda süslemeleri, ama iç daha rafine olduğunu yapacak değil 


Avantajları:

 1. Çevre dostu;
 2. dayanıklılık;
 3. bireysel özelliklerine Üretimi;
 4. Exclusivity.

Kül - çok sert bir malzeme. Güçlü bir yapı olarak ifade edilmiştir. Ama bu durumda, fan çizim. Birisi böyle çeşitlilik cazip görünüyor, ama bazıları için bu bir eksi olacaktır. Iç uyması zordur. Işlenecek zordur.

Meşe - en uygun malzeme, ama oldukça yüksek fiyatı var. Çok dayanıklı, yoğun ve asil bir figür vardır. özel araçlar tedavisi için gereklidir. İşleme kompleksi. En önemli dezavantajları - fiyatı ve biz malzemeyi işlemek için bir sihirbaz gerek gerçektir.

plastik merdivenler

Plastik tatlılar için durmak bile tüm merdiven üretimi için onun öğelerinden bazıları için kullanılabilir. Hangi malzemeler merdiven üretimi için kullanılmaktadır?

Uzmanlar, hafiflik ve nem direnci ile karakterize edilir plastik merdivenler, dikkat tavsiyeUzmanlar, hafiflik ve nem direnci ile karakterize edilir plastik merdivenler, dikkat tavsiye

Sert - pleksiglas, yarı sert - PVC, yumuşak - bitirme için. Tüm eksileri yanlış seçimle de asgari gücü vardır.

Plastik merdivenler başlıca avantajları:

 • Hafiflik.
 • Temiz kompakt görünüm.
 • tasarım çeşitliliği.
 • Nem direnci.

o zemin kaplaması, örneğin, plastik malzemeden daha dayanıklı yapılmış ise evde ön merdiven uzun bir süre sürecek. İşlemden çıkan kumaş KDP kare veya bir başka şekilde olabilir.

propilen tüplerinden basit merdiven

Merdiven Polipropilen boru yaptı - büyük bir seçenek size yüksekliğe yükselmeye istediğinizde.

Merdivenin montaj basit bir tasarım ve kullanım kolaylığı farklı polipropilen tüpler olduğuMerdivenin montaj basit bir tasarım ve kullanım kolaylığı farklı polipropilen tüpler olduğu

Örneğin:

 1. çatı üzerinde çalışırken, polipropilen tüpler çatı kaplamasının bütünlüğünü ihlal etmezler.
 2. Düşük ağırlık ayrıca çatının deformasyona neden olmaz.

olanakları hakkında yaygın olumlu geribildirim kendi elleriyle polipropilen borular yapılmış bir merdiven montajı ve merdivenler yapmaya bir sinema dersi bulabilirsiniz. Örneğin, hızlı ve kolay borulardan bir ip merdiven inşa etmek.

Bu düğüm çiftini angaje için gerekli ve PVC boru hattı üzerinden dişli olan, düğümler boru altındadır. Böyle bir yapı sadece temel işlevi yerine getirmek değil, aynı zamanda bir çocuk oyuncağı olarak hizmet olmaz.

parametreler gerekli gücü uymuyorsa, ayrıca bir metal merdiven profili, kanal ve 150x150 köşe kullanılarak yapılabilir. Bu tip bir tasarım, tercihen bahçecilik alanlarında ya da işlevsel kullanım için kullanılır.

İnşaat merdivenleri Kayın (video)

Harç depolar farklı malzemelerden geniş bir yelpazede sunuyoruz. Evinizin ikinci kata Merdiven granit blokları, seramik, OSB, metal ve cam plakaların merdivenlerden yapım sadece ağaçtan değil yapılabilir.

merdiven tasarım Kül (iç fotoğraf)

06a6de45f9d8e6XL 1 2 ------ 3 ------- 029 051 026 77 395434 2015-Jan-1915-25-37

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 34 = 36

map