Nisza z płyt kartonowo-gipsowych w salonie: zdjęcia i 4 sposoby, aby stworzyć

Nisza z płyt kartonowo-gipsowych w salonie: zdjęcia i 4 sposoby, aby stworzyć

12 October 2017Piękny tynk nisza uczyni wnętrze pokoju bardziej funkcjonalny i praktycznyPiękny tynk nisza uczyni wnętrze pokoju bardziej funkcjonalny i praktyczny pokój - miejsce, w którym wszystko musi być harmonijne. Powinien być praktyczny, funkcjonalny i jednocześnie mają piękny wygląd. Dzięki ścian gipsowo-kartonowych i sufitów w salonie mogą być wykonane idealnie gładka. Materiał ten pozwala stworzyć niszę płyt kartonowo-gipsowych w salonie. Będą tworzyć dodatkową przestrzeń do przechowywania, a także sprawiają, że projekt pokoju jest jeszcze bardziej elegancki. Przed produkcją, ważne jest, aby rozważyć niszę ich projektowania i narysować schemat przyszłej niszy.


Korzystanie z płyt kartonowo-gipsowych w salonie

Płyty gipsowo-kartonowe - sprawdzony materiał, który zdobył zaufanie konsumentów. Jej łatwe do zainstalowania. Płyty gipsowo-kartonowe ma gładką powierzchnię, która pozwala zaoszczędzić czas na dekorowanie pomieszczeń.

Dzięki łatwej pracy z materiałem, rzemieślników tworzyć wspaniałe wzory, które mają różnorodne wzory.

Płyta gipsowa jest materiałem dość tworzyw sztucznych, dlatego może produkować niszy praktycznie dowolny kształt i rozmiarPłyta gipsowa jest materiałem dość tworzyw sztucznych, dlatego może produkować niszy praktycznie dowolny kształt i rozmiar

W salonie jest stosowany do ścian gipsowo-kartonowych i sufitów. Dzięki niemu również utworzyć partycje. Pozwalają one, aby komfortową niszę do przechowywania.

Aplikacje GCR w salonie:


 • wykończenie powierzchni;
 • Tworzenie gładkich ścian i sufitów;
 • Tworzenie modne i stylowe półki;
 • Tworzenie multi-niszę.

Aby ustanowić nisza z płyty gipsowo-kartonowej mogą być w małym i dużym mieszkaniu. Można utworzyć niszę dodatkowymi płytami gipsowymi, a to jest możliwe, aby oprzeć gotową partycję. Aby niszę można własne.

Nisza z płyt kartonowo-gipsowych w salonie: korzystanie z funkcji

Bardzo często wymaga dodatkowej przestrzeni życiowej przystosowaną do przechowywania drobnych rzeczy. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do pomieszczeń, wykonanych w stylu minimalistycznym. Płyty gipsowo-kartonowe - plastyczny. Z nim można zrobić wiele wzorów o różnych kształtach geometrycznych.

Zaletą suchej zabudowy niszy jest to, że pozwala ona pomieszczeń pięknie StrefowyZaletą suchej zabudowy niszy jest to, że pozwala ona pomieszczeń pięknie StrefowyW aranżacji salonu ważne jest, aby upewnić się, że niszę w harmonii z ogólnym stylu wystroju pomieszczenia.

Nisza może nie tylko pasować do wnętrza, ale również korzystne skupić się na baczność. Z tych wzorów można wizualnie zmienić przestrzeń. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do obszarów o małej przestrzeni.

Charakterystyka wykorzystania nisz:

 • Przyczyniając się do rozbudowy lub rozszerzenia przestrzeni.
 • Strefowy przestrzeń.
 • Może on pomieścić wiele elementów dekoracyjnych.
 • Oszczędność miejsca w pokoju.

Nisze mogą być ozdobione pięknymi ozdobnymi kominami. Mogą być malowane w kontrastującym lub łączenie się z kolorem ścian. Wokół niszy mogą być ozdobione sztucznego kamienia lub stiuku.

Jak ozdobić półki płyt gipsowo-kartonowych w salonie

nisze wykończeniowych powinny być wykonane prawidłowo, w przeciwnym razie mogą one zepsuć wygląd całego salonu. Przy wyborze sposobu dekorowania nisze trzeba wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, samych i ich geometria półkach. Przy wyborze materiałów do wykończenia również zwrócić uwagę na fakt, że będą one przechowywane.

Dekorować z półkami z płyt gipsowych w salonie mogą być stylowe przedmioty dekoracyjneDekorować z półkami z płyt gipsowych w salonie mogą być stylowe przedmioty dekoracyjne

Oświetlenie - świetny sposób, aby ozdobić niszę. Aby to zrobić wcześniej, aby ustalić rodzaj lamp i barwy oświetlenia.

GCR - tworzywo sztuczne. Półki z nim może być zorientowali. Mogą być używane do przechowywania książek, zdjęć, godziny i innych elementów wnętrza.

Cechy dostarczyć GKL:


 • Nie należy stosować do malowania półkach ciemne kolory.
 • Małe półki powinny być pomalowane w kolorze zbliżonym do koloru wykończenia lub tonu jaśniejszy.
 • Półki powinny ozdobić monofoniczne papieru lub tapety z delikatnym wzorem.
 • Jeśli na półkach będzie telewizor lub inne duże przedmioty, półka jest lepszy do dekoracji tynku.

Półki mono dalszego dekorowania okularów i lustra. Półki wykonane z płyt gipsowo-kartonowych można wykonać w małych i dużych rozmiarach. Przed rozpoczęciem pracy, ważne jest, aby zdecydować się na ich kształt i położenie.

Tworzenie niszowych płyt gipsowo-kartonowych: salon

Pierwszą rzeczą, aby zdecydować się na miejsce, które znajdować się będą niszę. Na ścianie należy wykonać układ, który weźmie pod uwagę profil grubości i wysokości elementów zapisanych na półce. Kolejny krok - cięcie profilu i zamontować go na ścianie.

Przed zainstalowaniem niszowych płyt gipsowo-kartonowych, należy najpierw rozważyć jego projekt i lokalizację, gdzie będzie zamontowanyPrzed zainstalowaniem niszowych płyt gipsowo-kartonowych, należy najpierw rozważyć jego projekt i lokalizację, gdzie będzie zamontowany

Zamocować szynę do ściany za pomocą najlepszy poziom do pracy nie muszę przerobić kilka razy.

Płyty gipsowo-kartonowe należy wyciąć zgodnie z wcześniej przygotowanym rysunku. Następnie schować ramy za pomocą śrub i wkrętaków. jakości narzędzi, aby pomóc dostać pracę szybko.


wykończeniowych etapów:

 • startera;
 • otynkowany;
 • Kit;
 • Dekoracyjne wykończenie.

Niszowych płyt gipsowo-kartonowych będzie wyglądać stylowo i piękne, czy wszystkie etapy jej tworzenia zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Aby stworzyć odpowiednią niszę konwencjonalnej płyty gipsowo-kartonowej. Takie struktury są stosunkowo niedrogie kosztów.

Rodzaje nisz gipsowo-kartonowych w salonie (wideo)

Salon - miejsce, które wymaga specjalnego podejścia w projektowaniu. To powinno być funkcjonalne i praktyczne, ale ważne jest, że we wnętrzu, wyglądała stylowy i harmonijny. wykończenie tynku do ścian czyni powierzchnię doskonale gładką. Pamięć może być stosowany nisze i półki wykonane z płyt gipsowo-kartonowych. projekt Mono stworzyć własną. Płyty gipsowo-kartonowe - giętki materiał, który pozwala na tworzenie nisz i półki w różnych rozmiarach i kształtach geometrycznych. Po zamontowaniu półki i wnęki w ścianie, ozdobić z różnych materiałów dekoracyjnych: farby, tapety i tynk.

Przykłady niszy płyt kartonowo-gipsowych w salonie (zdjęcie we wnętrzu)

5 2 2012-12-14nuhuizgipsokartona 1344617706nisha10 1344617777nisha6 1383749807nisha-IZ-gipsokartona4 1458764625nisha-v-Stene-IZ-gipsokartona A-TAK-mozhet-vyglyadit-konechnyj wariant avgusta15 e86610561f0bb5b29b6c3350c48ab217

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 + = 36

map