Niezwykłe pułap 10 pomysłów

Niezwykłe pułap 10 pomysłów

12 October 2017Ze względu na nietypowe sufity mogą sprawić, że wnętrze bardziej stylowe i oryginalneZe względu na nietypowe sufity może sprawić, że bardziej stylowe i oryginalne wnętrza, że ​​większość wymagań najemcy wysunięte do konstrukcji sufitu zejdzie, w przeważającej części, z łatwością i praktyczność. A jeśli to prosty sufit może wzrosnąć do wnętrza w stylu minimalizmu, klasyczna zaprojektowany mieszka zwykły biały sufit będzie wyglądać co najmniej niestosowne. Jak zrobić sufit w zależności od stylu mieszkania i co konstrukcja opcje są najbardziej popularne dziś - przeczytać artykuł.


Niezwykłe sufit we wnętrzu

znaczenie przy projektowaniu sufitu jest często pomijany, a przecież dobrze uformowane sufit może uzupełniać styl mieszkania, aby sprowadzić ich skórkę, aby wyjątkowy. Ponadto, konstrukcja sufitu można skutecznie ukryć pewne wady powierzchni. Tak więc zawieszone, struktura warstwowa lub gładkie, płaskie powierzchnie mogą ukryć nierówności sufitu odpowiednio dobrane oświetleniowe - wizualnie zwiększyć przestrzeń, oraz wykorzystanie kształtów geometrycznych (na przykład kwadraty wąskie i długie miejsca) - były wizualnie nieskuteczne w pomieszczeniu z góry.

Wybór nietypowy sufit powinny być takie, aby harmonijnie do wnętrza kształtu i koloruWybór nietypowy sufit powinny być takie, aby harmonijnie do wnętrza kształtu i koloru

Rozwijać niezwykłą sufit, można:

 1. Niezależnie od siebie. Aby to zrobić, trzeba będzie nie tylko wybrać projekt, ale również do badania właściwości materiałów (takich jak ich wagi, nośności, funkcje obsługi i instalacji).
 2. Przechodząc do projektowania firmy: doświadczeni specjaliści tworzyć unikalne układy, by spełnić wszelkie wymagania, właściwości pokoju, zgodność z przepisami bezpieczeństwa.

Rozważenia możliwości nietypowej konstrukcji sufitu.


Oryginalny sufitu płyty gipsowej

Płyty gipsowo-kartonowe - niedrogi i trwały materiał budowlany, z którego można zrobić elementów o dowolnym kształcie. Mocowanie płyt gipsowo-kartonowych jest dość proste, więc zorganizować sufit za pomocą tego materiału jest to możliwe bez pomocy firm budowlanych, własnymi rękami. Najważniejsze - aby zdecydować się na projektowaniu.

Obecnie najbardziej popularne warianty konstrukcji płyt gipsowo-kartonowych na suficie są:

 1. Dwa lub trzy-warstwowe sufitu. Decyzja ta była swego rodzaju klasyka w projektowaniu wysokich sufitach. Opcja ta była bardziej interesująca pomoże połączyć różne materiały. Tak więc, z płyt gipsowo-kartonowych jest dobrze wyglądało ramą, napięcie powierzchniowe. Materiały Kolor może być zupełnie inna. Ponadto nie tylko płyta gipsowa może konstrukcja ramy napinającej: polerowane strop „wrap around” elementów gipsowo-kartonowych o różnych kształtach i rozmiarach.
 2. Zawieszone struktur. Zawieszona konstrukcja może być przedstawiona w postaci pojedynczego elementu, ponieważ składają się z wielu części. Szczególnie skutecznie wygląda to przykład za pomocą elementów dioda podświetlenia obwodzie co stwarza wrażenie, że fragment ten płynie pod sufitem w wnętrza futurystycznych banknotów dodawania.
 3. Belki z płyt gipsowo-kartonowych. Ostatnio, korzystanie z belek w konstrukcji pomieszczenia zyskuje coraz większą popularność. A jeśli przed te elementy dekoracyjne było wiele drewnianych domów, teraz można znaleźć w apartamentach. Belki z płyty gipsowo-kartonowej mogą mieć inny schemat montażu: jako standard, wyłącznie na powierzchni sufitu, a z przystanku przy ścianach.

Płyty gipsowe są połączone z neonówPłyty gipsowe są połączone z neonówZłóż oryginalne wzornictwo z wykorzystaniem płyty gipsowo-kartonowej mogą korzystać z wykończeniem, zastępując klasyczne wnętrze farba imitacja belki (cienki i lekki fornir klejem „pod drzewem” film).

pomysłów sufit w mieszkaniu klasycznej

Kto powiedział, że klasyki - to jest nudne sufity, które możliwe ozdobić chyba wspaniałego żyrandola i ozdobne listwy przypodłogowe? Obecnie istnieje wiele ciekawych opcji do projektowania sufitu w klasycznych wnętrzach.

Najczęstsze z nich to:

 1. Kasetonowy strop. Keson - klasyczny angielski wnętrza. Często stosowane w mieszkaniach kasetonów ozdobione białym wnętrz farby. Bardziej interesująca opcja - bezpośredni lub kasetony z drewna z elementami rzeźbionymi, złotymi elementami sufitu mleka tła. Zaznaczenie pola zależy od kierunku i klasycznej palecie barw.
 2. malowanie sufit. Elegancki złoty monogram na niebieskim tle, słodkie anioły lub kwiatowe wzory będą niezapomniane elementy dekoracyjne, które zadziwi gości swoją elegancją, zmuszając ich do ponownie i ponownie podnieść głowy. Uzupełniają obraz aby uczynić go bardziej kompletny, może być stiuk tynk, polistyrenu i poliuretanu.
 3. tkanina dekoracja. Classic - to nie tylko surowa linia Imperium i barokowe bogactwo, ale też romans z kraju. W tej ostatniej, znamienne tym, lekkości i delikatności, który może być zrealizowany całkowicie w sufitach tkaniny. Garnirunku z sufitu może być w postaci namiotu lub ugięcia listwy tkanek. Idealna do dekoracji będzie płynące tkaniny, z których kolor jest dostosowane do odprawy pokoju.

W klasycznym wnętrza sufit wygląda dobrze, urządzone w odcieniach złota i brązuW klasycznym wnętrza sufit wygląda dobrze, urządzone w odcieniach złota i brązu

Sufity tkaniny będą wyglądać bardziej odpowiednie we wszystkich sypialniach, tworząc romantyczną atmosferę, światło, spać i odpoczywać.

Interesujący pułap dla nowoczesnych wnętrz

Nowoczesne wnętrza - to gdzie można pozwolić wodze fantazji! Te ostatnie, modne style w projektowaniu obudowy można łączyć pozornie nie pasujące materiałów i form, dzięki czemu sufit jest naprawdę niezwykłe i spektakularne.

Pierwotny roztwór jest użycie drewniany strop połączeniu z scalonąPierwotny roztwór jest użycie drewniany strop połączeniu z scaloną


Wybieramy interesujący projekt sufitów podwieszanych w nowoczesnym wnętrzu:

 1. Wykorzystanie nietypowych kolorach. Czarny, szary, srebro i złoto - kolory są te, które są aktywnie wykorzystywane w dekoracji projektantów sufitowych. Najbardziej udane takie kolory będą wyglądać na gładkich, błyszczących powierzchni struktur napięcia w minimalistycznych mieszkań.
 2. Nietypowych materiałów. Beton, cegła, podłogi drewniane i metalowe oczka ... Czy uważasz, że mówimy o wykończeniu podłogi? Nie! Materiały te są w coraz większym stopniu staje się integralną częścią dekoracji wnętrz na poddaszu. Szczególnie imponujący wygląd takie sufity w połączeniu z otwartymi łączności, systemów torowych lub światła spoty.
 3. Zastosowanie oświetlenia. Jeśli opcje projektowe nie pasują Ci ze względu na parametry obudowy lub osobistych preferencji, najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku byłoby użyć niezwykłe światło. Podświetlenie LED - to jest to, czego potrzebujesz! Zainstalować go w półzamkniętym konstrukcji nietypowych form zasłaniać paneli od tyłu tej samej płaszczyźnie z sufitu wykończenia elementów dioda gipsowych na obwodzie, tworząc futurystyczny nastroju. Taka decyzja byłaby idealna dla high-tech wnętrza.

Niezwykłe pomysł może być połączyć powierzchnię sufitu i ścian z jednego materiału, takiego jak drewno, płyty gipsowo-kartonowe, płytki.

Stworzyć niezwykłą sufit (wideo)

Twórczy sufit, bez wątpienia, będzie punktem w projektowaniu swojego mieszkania, zaprezentuje swój niepowtarzalny smak. Zainspiruj dekorację sufitu fotografiach połączyć niestandardową materiałów i form, i realizować swoje oryginalne pomysły!


niezwykła konstrukcja sufitu (zdjęcie wnętrza)

0 1-13 3adf2 6b4dd98560cdb650578d3c5ec20393f1 13 24a 32 1920x1080resizeinterior32661327061406 04138 39789

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =

map