The BlogOkryć gipsowo-kartonowej rury gazowej, jak to możliwe, spełniając wszelkie zasady funkcjonowaniaSchować rury gazowej płyty gipsowo-kartonowe można wykonać wszystkie zasady gazu ziemnego ekspluatatsiiIspolzovanie w domu jest bardzo wygodne i dużo tańsza niż energia elektryczna. Ale jedynym minusem jest oczywiste komunikacja. rury gazowe są zawsze na uwadze i nie mają bardzo ładny widok. Specjaliści doradzić farby przewodu gazowego w kolorze ścian lub ukryte w specjalnej komorze mebli kuchennych. Dziś w suchej zabudowy naprawy stał się popularny i powstaje pytanie, czy możliwe jest ukrycie rur gazowych z tego wszechstronnego materiału.


Konsultacji czy szyć się płytę gipsowo-kartonową rury gazowej

Ponieważ suchej zabudowy jest bardzo wszechstronny i praktyczny materiał eksperci znaleźli sposób na wykorzystanie go do zamknięcia rury gazowej do pięknego i estetycznego wyglądu. Szycie się płyty gipsowej rury, można całkowicie ukryć wszystkie połączenia gazowe. Na tej specjalnej konstrukcji jest wykonana, czyli pomniejszone o lekkim spadku w przestrzeni kuchennej.

Ale z pojemników kuchennych problemem kradzione miejsce jak tam jest. Mimo to wada ta metoda nadaje się dla tych, którzy chcą, aby udoskonalić rurę maski.

Wybór płyt gipsowo-kartonowych do szycia rurę gazową powinny być najwyższej jakościWybór płyt gipsowo-kartonowych do szycia rurę gazową powinny być najwyższej jakości

Korzystanie z płyt kartonowo-gipsowych ma wiele zalet:

 • Przystępna cena materiału;
 • Nie ma potrzeby stosowania specjalnego wyposażenia;
 • Płyt gipsowo-kartonowych jest łatwy w użyciu.

Wybór płyty gipsowo-kartonowe powinny być zgodne z rodzajem pracy i jej bezpośredniego stosowania. Także bardzo ważna jest wielkość blachy i jej grubości. Z tego względu, przed zakupem należy dokładnie rozważyć wszystkie właściwości proponowanego materiału. Jeśli istnieją jakiekolwiek wątpliwości w wyborze, najlepiej szukać pomocy u specjalisty lub konsultanta. Po opisaniu szczegółowo zakres ich pracy, mogą z łatwością podnieść parametry wymagane płyt kartonowo-gipsowych.


Jak uszyć płyt gipsowo-kartonowych rury

Przed przystąpieniem do pracy bezpośrednio niezbędnych do przygotowania wszystkiego, co może być konieczne.

Są to:

 • Płyty o wysokiej jakości, odporna na wilgoć i płyty gipsowo-kartonowej;
 • Profile metalowe do montażu na ścianie;
 • śruby;
 • Wkrętak śrubokręta;
 • Nożyce przecinają metalu.

Montaż konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych jest bardzo prosta i nie wymaga operacji pracochłonnych. Wszystkie niezbędne prace powinny być wykonywane ściśle według planu.W procesie szycia rur gipsowa przygotowanie profili metalowych, które są podzielone na żądaną długość, a następnie montowane na ścianieW procesie szycia rur gipsowa przygotowanie profili metalowych, które są podzielone na żądaną długość, a następnie montowane na ścianie

Szwy powinny być stopniowo:

 1. Przede wszystkim konieczne jest, aby odpowiednie obliczenia. Obliczenia są wykonywane w związku z czym powinna być wolna przestrzeń wewnątrz obudowy, która zapewnia dostęp do komunikacji gazowych. Zewnętrzna część wzoru powinny przylegają ścianę.
 2. Następnym krokiem w przygotowaniu profili metalowych. 
 3. Następnie pokroić w pożądanej wielkości i przygotowanie arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Na tej poręcznej wstępnie przygotowanych nożyc cyny. Po części płyty gipsowej przymocowanym do profilu metalowego za pomocą śrub.
 4. Ostatnim etapem jest zewnętrznym prace wykończeniowe.

Główną cechą tego materiału jest to, że może on wykonywać żadnych prac wykończeniowych na powierzchni. To sprawia, że ​​możliwe jest stylowo i pięknie ozdobić konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych, bez narażania projektowe pomysł.

Porady na temat jak zrobić pudełko z płyty gipsowo-kartonowej do rur

Także rur gazowych szyć płyt gipsowo-kartonowych może być jakiekolwiek komunikaty wodnych. Ramka na polu mogą być wykonane z bloków drewna, które pierwotnie przeznaczonych do przetworzenia przez specjalnym roztworem antyseptycznym, będą one zabezpieczyć drewno przed zniszczeniem.

Ponadto prowadzi się wszystkie powyższe czynności. Jeśli zapobiec hałas z instalacji wodnej, jest możliwe między nimi i przewód do ściany leżał materiał izolujący dźwiękowo.

Do pracy z rur wodociągowych będzie potrzebował płyt kartonowo-gipsowych, które mogą wytrzymać wilgoć i wilgoćDo pracy z rur wodociągowych będzie potrzebował płyt kartonowo-gipsowych, które mogą wytrzymać wilgoć i wilgoć

Proponujemy, aby zwrócić szczególną uwagę na końcowym etapie. On prac wykończeniowych, które również prowadzone według pewnych zasad.

a mianowicie:


 • Przede wszystkim, to nie jest konieczne, aby przydzielić inną pole koloru;
 • Konieczne jest, aby dokładnie zamalować wszystkie szwy i stawów;
 • Traktować pole powierzchni za pomocą specjalnego roztworu do lepszego przestrzegania materiałów wykończeniowych.

Wybierz materiał wykończeniowy do skrzynek powinny brać pod uwagę ogólny obraz wnętrza, w przeciwnym razie projekt będzie bardzo widoczna. Jeśli jest to kuchnia czy łazienka, najlepiej ozdobić pudełko z płytek. Jeśli jest to sypialnia lub pokój dzienny, które mają być stosowane materiały, które zdobią ściany. Nawiasem mówiąc, przewód grzejny jest skonstruowany trochę inaczej.

Niuanse jak zamknąć rur grzewczych w pomieszczeniu płyt kartonowo-gipsowych

W dowolnych pomieszczeniach mieszkalnych lub niemieszkalnych wykonywane są rury, które dają ciepło w okresie jesienno-zimowym. Z pewnością ich wygląd jest słaba.

Istnieje kilka sposobów, aby ukryć ciepło komunikacji:

 • I uszyć się przewody grzejne grzejnika w ścianie;
 • Ukryć przewód, za pomocą pola;
 • Tworzyć fałszywą ścianę.

Najbardziej popularne i najszybsza metoda jest uważana za ustanowienie pudełku. Ta metoda jest dobra, jeśli pokój jest naprawa została wykonana. Prace opisane powyżej odbywa się w podobny sposób z tym samym niuansów.


Baterie i przewody grzewcze muszą wydzielają ciepło, jeśli ich szyte płyt gipsowo-kartonowych, przepływu ciepła pozostają bezpośrednio w opakowaniu.

Wbudowanego w gk grill pozwala na cyrkulację ciepłego powietrza w całej przestrzeni pomieszczeniaWbudowanego w gk grill pozwala na cyrkulację ciepłego powietrza w całej przestrzeni pomieszczenia

Aby rozwiązać ten problem pomogą otwory w przedniej części pudełka. Aby te otwory mogą być za pomocą wiertarki elektrycznej. Na nim powinno ustanowić specjalną dyszę i obliczyć wymaganą liczbę otworów. Liczba i średnica może być dowolny. rynek oferuje swoim klientom specjalną mocujące, które można zamontować w oknie, aby wykonać kilka funkcji.

a mianowicie:

 • Nadają estetyczny wygląd gotowego projektu;
 • Krata zbudowana umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza.

Po ustaleniu pole, musi być urządzone według dowolnej metody. Ta metoda maskowania instalacji grzewczej jest najbardziej prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności i zręczności. Aby to zrobić, aby ściśle przestrzegać instrukcji krok po kroku i zaleceniami ekspertów.

Sprawdź, czy możesz zamknąć płyt gipsowo-kartonowych rury gazowej (wideo)

Nie należy zapominać, że pole to prosta konstrukcja składająca się z ramy i gipsowo-kartonowych arkuszy. Wykorzystywać kanał może znajdować się w kuchni, w każdym pomieszczeniu, w pomieszczeniu o wysokiej wilgotności. Okładziny gipsotekturowy ma bardzo estetyczny wygląd, a także pełni funkcję izolacji akustycznej. Przy projektowaniu pola, należy wziąć pod uwagę wytrzymałość materiału i jego przeznaczeniem. Zainstalować pudełko z ich rąk może być bardzo prosty, bez użycia specjalnych umiejętności i zdolności. Podsumowując można zauważyć, że skrzynka jest wykonana z płyt gipsowo-kartonowych - to dobry sposób, aby ukryć wszelkie rury.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 7 =