Ne tavan sağ tavsiye yapmak

Ne tavan sağ tavsiye yapmak

12 October 2017asma yapıların geniş bir grubu, sahibi bez, PVC, alçıpan veya sıvı duvar kağıdı yapılmış bir tavan seçebilirasma yapıların geniş bir grubu, sahibi, yüzde yüze memnun ne olduğunu tam olarak anlamak için, kumaş, alçıpan veya çok, görünüşe göre, sadeceyazılarını veya videolar arasında konuyu araştırmak gerekir tavanların sıvı oboevPoskolku türlü tavan seçebilir . İnanın orada seçimdir ve çok büyük. Bazı gibi alçıpan, bir, ev pvc tavan panelleri de düzenlemek için meyillidirler. Bazı tavana hiçbir şey daha iyi sıvı duvar kağıdı, diğerleri sadece deli alüminyum çıtalı tavan olduğuna inanıyoruz. Yani, soru, tavan nasıl, Eğer son seçim yapmazlar sürece, açık kalır.


Nasıl elleriyle tavan yapmak: bir kaç yolu

Nasıl elleri ile tavan yapmak - bütçe onarım destekçileri özellikle olanlar, kendilerine soruyor. Bu insanlar kriz bizim zamanımızda değil şaşırtıcı yapar kıt kaynakların dar sınırlar, tarafından kontrol altında tutulması eğilimindedir.

ellerinizle tavan yapma, oldukça ağır kaydedin.

Ancak, tavan belirli tipte uygulanması karmaşıklığı profesyonellere sadece kullanılabilir olduğunu unutulmamalı edilir.

çalışmak için malzeme gerekli miktarını hesaplamak gerekir Kurulum öncesinde, bir çizim yapan tesisat tasarımı için teknik belgeleri incelemek içinçalışmak için malzeme gerekli miktarını hesaplamak gerekir Kurulum öncesinde, bir çizim yapan tesisat tasarımı için teknik belgeleri incelemek için

Belirli malzemeler ve araçlar ile çalışmanın hiçbir deneyimi olması, kvartirovladelets bazen riskini taşır:


 • Hopelessly malzeme yağma;
 • sonsuz şantiyede yenilenmiş daire çevirin;
 • Sinirleri kendileri ve ev halkı şımartın.

Sonuç, sonunda, hayal kırıklığı: boşuna harcanan zaman, para ve daha önce bahsedildiği gibi, sinirler. Pek kimse de benzer bir sonuç ayarlayacaktır.

Çünkü her zaman Ancak, çıkış en azından bakmak gerekir!

çıktı: 1. Çözelti ya da karışım kullanılır olup, bu cihaz, örneğin, teknolojik olarak daha kolaydır tavan tipi, ıslak şap, kendilerini bulun.
 2. Dikkatle videolar ve makaleler incelemek;
 3. Profesyonel dekoratörler danışın;
 4. Profesyonel Son işlemciyi gözlemleyin.

İlk iki paragraf ise, her şey açık gibi, 3. ve 4. şüpheli. İlk, her uzman sizinle ticari sırları paylaşacak ve birisi onun üzerine dururken ikincisi, herkes sever.

yapıların çeşitli

Orada oldukça basit kurulum hangi asma tavanlarda, yapılardır ve pratik her yapabilirsiniz.

tavan tipleri:

 • PVC paneller;
 • Duvar kağıdı. Geleneksel veya sıvı olabilir.
 • Asma tavanlar.

Tavan Atlas - bir daha know-how vardır. Onun gerginliğe bir ısı tabancası gerekmez tek fark ile, bir gergi tavan türüdür. Bu tavan da elle yapılabilir. Tavan düzgün ya da doku olabilir.

Raf tavan - bir süspansiyon yapısı, dayanıklılık, uzun ömürlülük, renk çeşitliliği, nem direnciRaf tavan - bir süspansiyon yapısı, dayanıklılık, uzun ömürlülük, renk çeşitliliği, nem direnci

dokulu sıva - Zor sen küçük shagreen sözde evde yapmak yönetecek. sıva çözüm olun, bu özel becerileri, aynı zamanda özel ekipman sadece gerektirdiğinden boya, o kadar kolay değildir, hem de tavana başvurmuştur.

Yani eğer bu ipuçlarını yararlanmak karar verirsiniz ve kendi yeteneklerine güçlü bir inanç var - ne duruyorsunuz!


tavanlar yapmak Zamanı

Tavanlar olarak kesinlikle bitirme operasyonu binanın tüm kirli işler doldurdukları zaman yapılması gereken.

Toz ve kir özellikle tavan bitirme konusunda, uygun proses teknolojisi için elverişli değildir.

İlk etapta yapılabilir, ancak kaba duvarların sonra ne olursa olsun Tavan,.

Kullanım çalışma yüzeyini temizlemeden önce tavana monte, toz ve kir için kullanılacakKullanım çalışma yüzeyini temizlemeden önce tavana monte, toz ve kir için kullanılacak

Tavanlar yapın:


 1. duvar kağıdı Önce;
 2. duvar kağıdı sonra.

İlk seçenek, çünkü montaj gerginlik sırasında, daha tercih edilir, ya da başka herhangi asma tavan kolayca zarar görebilir (ve bir kereden fazla!) Duvarlar. Örneğin, gergi tavan, sonra cihaza, banyoda onarım yapacağız Tabii ki, eğer, sen fayans sopa gerekir. Tavan dolguyu hizalanmış ise sürekli fayans yıkamak etmemek için, duvarların iyi bitirmek, daha sonra yapmak.

Yılın zaman gelince, belki de tatillerinde bunu yapmak için, orada herhangi bir kısıtlama vardır ve. Böylece, çift tasarruf görüntülenir: kağıt üzerinde ve harcanan bir tatil değil para tasarruf. Şimdi bir bütün olarak ucuz onarım ve ekonomi için moda - Ve bu gerçekten para kazanmak istiyorsanız, böyledir.

tavanda dalgalar nasıl yapılır: talimatları takip

İlk şeyler ilk olarak bunu geleceğin dalgası eğriliğini dikkate almak gerekir.

Alçı levha tavan düzeni dalgası altında SürüşAlçı levha tavan düzeni dalgası altında Sürüş

adım kılavuz adım:

 1. Bir kontur çizin;
 2. dübel vasıtasıyla devre UD-metal profili 25 benimsemek. herhangi bir şekil eğriliğini yapabilmek için, kesikler "Bulgar" Profil gerçekleştirmek için gereklidir.
 3. Daha sonra, ölçme ve gerekli uzunluğu kesmek için gerekli olan 60. profili kullanarak, tam-tavan monte edin. iletişim, ısı yalıtımı: Her şey o tavanın altında gizlemek için gerekenler bağlıdır.
 4. doğramacılık yapan vidaları, tutturmak profili kullanılıyor.
 5. Hesaplamalar doğru kutusu varsa, o zaman koymak havalandırma, yalıtım, vb Bir çırpıda gerçekleştirecektir.
 6. lambalar için çerçeve telleri altında ayarlayın.
 7. Tavan düzeneğine alma: Alçıpan yapısal mukavemet pahasına tasarrufu önemli değildir vida ile bağlamak. Tavanın dikey bölümü kapatmak için, arzu edilen genişliği, alçı küçük parçalar halinde kesmek gerekir. Tahta bozmadan, kesikler (çapraz) ve kırık alçı yapmak gereklidir - yarıçapları yapmak daha kolay olacaktır. Bu uçağı fiş önce, ışıklar ve çıkış bağlantıları için delik gerekir.
 8. Biz kendinden kılavuzlu vidalar tasarımında bu bölümü dikmek.
 9. takviyeli bir elek kullanılarak Shpaklyuem tavan.
 10. Boyayın.

Bu talimatların ardından, kendin herhangi bir eğrilik tasarım yapabilirsiniz. Arzu edildiği takdirde, bunun yerine alçıpan, OSB, PRT kullanarak. GWP - alçıpan, başarı ve zeminler yapmakla kullandı. Bu malzeme mukavemeti gibi özellikleri ve daha alçıpan de dahil olmak üzere, her bakımdan bir tahta ve çok daha iyi bulunmamaktadır.

Alçı kemerli tavan sadece görsel olarak değil boşluk genişler, aynı zamanda iç tarzı vurgularAlçı kemerli tavan sadece görsel olarak değil boşluk genişler, aynı zamanda iç tarzı vurgular

Gerekirse, büyük ölçüde tavana mühendislik tasarımları erişimi kolaylaştırır alçıpan kontrol kapısı, sağlanabilir.

Buna ek olarak, tavan hala polikarbonat malzemeden yapılmıştır.

Bu teknikleri kullanarak, başarılı ne yaratıcı tavana olduğunu en yapabilirsiniz. Örneğin, tavan (kemer tipi) kemer.

kuru oda ise çerçeve, şeritlerden yapılabilir.

tavanlar polikarbonat yapılır: kütle avantajları

Polikarbonat - tavanlar cihaz için diğer malzemelere göre pek çok avantajı vardır yenilikçi malzeme söylenebilir.

herhangi binaların içinin orijinal olacaktır. malzemenin kendisi dayanıklı ve güvenilirdir.

Tavan polikarbonat iyi bir ses ve ısı yalıtım özellikleri, suya karşı dayanıklılık, özel hijyenik özelliklere sahipTavan polikarbonat iyi bir ses ve ısı yalıtım özellikleri, suya karşı dayanıklılık, özel hijyenik özelliklere sahip

birçok özellikleri vardır ve bu nedenle malzemenin avantajları itiraz kabul edilmez. Ki bu alçıpan, hiçbir sunta, ne de, özellikle, MDF,

avantajları:

 1. kolay;
 2. Mükemmel başarıyla özgün aydınlatmaları oluşturmak için kullanılan ışık nakletmektedir;
 3. Esnek. Bu kalite tasarımcı için özel bir alan sağlar.
 4. sıcaklığa ve kimyasal bileşimlere karşı dayanıklıdır.
 5. Çevre dostu.
 6. Dayanıklı.

Yukarıdaki tüm yanı sıra, bu malzeme ses ve ısı izolasyon özelliklerine sahiptir.

Alçı Klasik dalga (video)

Sonuç olarak, bazı sonuçlara ulaşmak için gereklidir. Eğer bir tavan olacak Ne - hacmini ya da sadece macun, tat ve malzeme fırsat meselesi. Ayrıca çok önemli, kendi ellerini sağlayabilir tavan ne tür bilmek. Birçok kişi hala diğerlerini ıslak şap bitirme diğer tür tercih - Bir ayna tavan yapmak, içinde her şeyin ters görüntülenen bu yüzden. Herkes standart kurallar atlayarak bazen kendi yolunda güzellik ve konfor görür. Genel bir kural şudur: Tüm evinde tutmak gerekir. Dairenizin tamir İyi şanslar!

Ne tavan (fotoğraf) do

4 45380big c9f43aea73debc33f2f679e24c65cb21 1021484b01f4de5a Dizayn-potolkov-fotografii-63 figurnie glyantsevye-natyazhnye-potolki-foto3 glyantsevye-natyazhnye-potolki-foto4 glyantsevye-natyazhnye-potolki-foto5 glyantsevye-natyazhnye-potolki-foto6

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 67

map