Ne iyi tavan, alçıpan veya gerginlik: yorumlar ve özellikleri

Ne iyi tavan, alçıpan veya gerginlik: yorumlar ve özellikleri

12 October 2017avantaj ve alçıpan dezavantajlarını ve asma tavanlar düşünüldüğünde, kolayca finansal fırsatlardan bir konağın zemin alarak çalışmaya malzemeyi alabilirsinizavantaj ve alçıpan dezavantajlarını ve asma tavanlar düşünüldüğünde, kolayca hozyainaSegodnya çeşitli yollar kullanmak tavan tasarımı için mali olanakları temelinde çalışmak için malzemeyi alabilirsiniz, her yöntemin kendine özgü özellikleri vardır. En son tavan boyalı ve duvar kağıdı kenara. Onların yeri asma tavan ve alçıpan montajı tarafından alınır. Her iki yöntem de bu nedenle doğru karar vermek için, önce seçim sorununun malzemesini anlamalıdır, iyidir. Ne iyi tavan: alçıpan veya gerginlik, herkes kendisi için karar verebilir bu kurulum yöntemleri karşılaştırmalı özellikleri aşina olan.


Farklı türde tavan kurulumunu Özellikleri

Doğru kararı vermek için, o şekilde alçı tavan ile asma tavan montajı hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir. Bu binanın olasılığı dikkate alınarak, daha uygun bir seçenek bulmak için yardımcı olacaktır, fonların miktarı onarımı için tahsis etti.

Özellikler Malzeme:

 • Asma tavanlar dayanıklılık ve güvenilirliğe sahiptir kaliteli film yapılmıştır. Alçıpan aynı özelliklere sahiptir ve alt streç tavan değil.
 • mükemmel ses, değişken cesur tasarım kararlarının performansında kullanmak için bir fırsat izolirut Malzeme.

streç tavan büyük bir anlaşma değil için çünkü Bakım yüzey toz ve kir oluşumunu önlemek özel bileşikler ile muamele edilmişstreç tavan büyük bir anlaşma değil için çünkü Bakım yüzey toz ve kir oluşumunu önlemek özel bileşikler ile muamele edilmiş

 materyal gerekli seçerken tamir binanın özelliklerine dikkat etmek. Daha sonra en uygun yolu tavan yüklemeyi seçebilirsiniz.


alçıpan kurulumunu Özellikleri:

 • Malzeme satın alınan ve tamir yerine teslim.
 • ölçülmüş ve metal profil yapılır çerçeve ayarlanır.
 • alçı levha sabit çerçeveye sabit.
 • harç, shpaklyuyut yüzey üretir.
 • Monteli tavan pervaz.
 • cilalanmış yüzeye boya.

Tavan alçıpan montajı profesyonellerinin talimatları ve tavsiyeler takip ederek gerçekleştirmek mümkündür. asma tavan montajı için daha az zaman ve çaba gerektirir.

Germe tavanların montajı Özellikleri: • montaj yerine teslim etmek, malzeme seçimi belirleyin.
 • talimatlarını izleyerek uzmanları kullanarak kurulum çalışmaları yapınız.
 • tavan ve beton arasındaki dekoratif ekler takın.

odanın mobilya tam kurtuluş içermeyen nedeniyle hızına ek olarak, bu yükleme yöntemi uygundur.

streç tavan montaj teknoloji tesislerinde yapılandırılmasını sağlar ve deneyimli usta bir meydan okuma pekstreç tavan montaj teknoloji tesislerinde yapılandırılmasını sağlar ve deneyimli usta bir meydan okuma pek

yöntemini seçerken akılda o birimlerinin her geçen süreyi tutmak önemlidir. Örneğin, asma tavan montajı için 3 saate kadar sürer. Tavan alçıpan montajı 5 gün en az gerektirir.

Başarılı olmak olası değildir, ancak yardım almadan, sahibi olabilir kartonpiyer yüklemek de asma tavan montajı ile başa çıkmak için düşünmekte yarar var.

Alçıpan veya asma tavan: o dekorasyon için kullanmak daha iyidir

iç dekor önemli bir unsuru - tavan kaplama malzemeleri. Yükleme uygun bir düzenlemesini seçmek için, her bir malzemenin karakteristik özellikleri hakkında bilgi almak için gereklidir.

çeşitli yüzeylere kaplama yöntemleri:

 • Tavan alçıpan Boyama. Bu ön-tedavi gerektirir. Gerçekleştirilen çoğunlukla su bazlı boya, seçimi yaygın piyasada temsil edilmektedir. Bu nedenle, yüzeyin renk ve doku denemek için bir fırsat vardır.
 • Asma tavanlar için Film renkler, mat ve parlak bir yüzeye geniş bir yelpazede sunuyoruz. resim, fotoğraf: Ayrıca geniş formatlı baskı görüntülerin olasılığı vardır.

İç yaşam alanı Renk çözümü her zaman geniş bir renk paletine sahip PVC filmin kullanımına yoluyla özel olacakİç yaşam alanı Renk çözümü her zaman geniş bir renk paletine sahip PVC filmin kullanımına yoluyla özel olacak

Her iki seçenek deney geniş bir alan için fırsat sağlar. Alçıpan tavanlar tasarım çözümleri değişkenliğini artırır çok düzeyli, yapabilirsiniz.


Yükleme tipi seçimi çalışması ve özellikleri bakım malzemesini etkileyebilir. alçıpan yüzeyi kozmetik onarım gerektirecektir. alçıpan yüzey bakım düzeyine bağlı olarak, küçük hatalar ve kusurları ortadan kaldırmak mümkün olacağı tarihleri ​​10 sene kadar sürebilir. nazik servis ömrü 50 yıla kadar artırılabilir ederken germe tavanlar, 15 yıl sürecek.

streç tavan bir ayırt edici özelliği, nem direnci. filmin kendisine zarar vermeden su basıncı tutabilir.

Tavan alçıpan montajı (video)

Daha ucuz olduğu, asma tavan veya alçıpan: kısa bir bakış

dekorasyon malzemesi seçerken fiyatlara dikkat etmek önemlidir. fiyat bileşenlerinin çeşitli oluşturulacak.

fiyat bileşenleri:


 • malzemelerin maliyeti;
 • Kurulum maliyetleri;
 • Zaman kurulum için ayrılan.

fiyat sorusuna açık cevap - Tavan alçıpan montajı çok daha ucuz asma tavanlar gelecek.

Alçıpan tavan önemli tecrübeli ustaların çalışma maliyetini azaltır, bağımsız bir şekilde, yapılabilir.

tasarım tavan her türü için maliyet ve harcamaları Sayma dikkate her malzemenin ömrünü, kurulmasından ve çalışıp çalışmadığının karmaşıklığını almalıdır.

Ne iyi tavanlar, asma veya alçıpan: tüketici yorumları

asma tavan ve alçıpan tavan montajı hakkında yorum sapmak. seçim kişisel zevke, tesislerinde, düzgün tavan montaj özelliklerine bağlıdır. mümkün olduğunca yüklemek için tavana farklı türleri hakkında kullanıcı yorumları okuyun, ama kendi görüş ve deneyimlerine güvenmek önemlidir.

Her tip özelliği:

 • Alçıpan takma uzun sürer. Ama mükemmel ses yalıtımı etkisi, PVC filmi güzel göründüğünden daha yeşil, daha bir tasarım ile deneme sağlar sahiptir.
 • Germe tavanları ile çalışma zaman az miktarda kaplar. Fırsat tasarım çözümleri çeşitli uygulamaktır. mükemmel bir şekilde düz bir yüzeye oluşumu.

kendi elleriyle yapılan tavan, üzerine karton levhalar montajı, daha ucuz bir inşaat firmasının temsilcisi çalışmalarından ziyade bir sürü sahibini mal olacakkendi elleriyle yapılan tavan, üzerine karton levhalar montajı, daha ucuz bir inşaat firmasının temsilcisi çalışmalarından ziyade bir sürü sahibini mal olacak

Her tür güçlü ve zayıf yönleri vardır.

Doğru yükleme sayesinde doku bittikten için malzeme seçimi görsel alanı genişletebilirsiniz. Bu asma tavan ve alçıpan montajı için de geçerlidir.

farklı türde yükleme hakkında yorumlar tam tersi olabilir. Bu şaşırtmak ve korkutmak olmamalıdır. Doğru malzemeyi seçmek için, kendileri için kurulum ve montaj giderlerinin beklenen sonuçları belirlemek için önemlidir.

Germe tavanların montajı (video)

asma tavan ve zamanımızda alçıpan montajı çok popüler hale geldi. Her malzeme kendi özellikleri, avantajları ve dezavantajları vardır. taban alanı, fonksiyonel yük, beklenen görsel efekt: tavan varyantını seçerken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Hesaba tahmini maliyetlerin almak da önemlidir. Kurulum maliyeti monte yapının karmaşıklığına bağlıdır.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 + = 52

map