Ne bir giyinme odası 3 metrekarelik ve fotoğrafların tasarım olabilir

Ne bir giyinme odası 3 metrekarelik ve fotoğrafların tasarım olabilir

12 October 2017Hatta küçük bir gömme dolap, pratik, konforlu ve rahat yapılabilirNadir sahipleri bir evde veya dairede bile küçük gömme dolap yapılabilir pratik, konforlu ve uyutnoyNalichie soyunma odası mutlu olmayacak. o kadar çok bütün yer yeterliydi, böylece nispeten küçük bir alanda imha etmek zordur çünkü Ama herkes, bu oda düzenlemesi için fırsat vardır. Ama eğer bir onarım başlatın ve onun hedeflerinden biri, tüm seçenekleri mevcut sayaçlarını kullanarak, ekipman giyinme odası ise.


Küçük bir giriş salonu 1x3 m: nasıl donatmak

düzenlemek dolap küçük bir koridor içinde neredeyse imkansızdır. Ama o bile gergin, o zaman depolama sisteminin düşünmek mümkündür. çok 3 m uzunluğunda ve 1 m genişliğinde Giriş salonu çok nadir daire dışında toplanabilir. Büyük olasılıkla zaten koridor döşenmiştir kullanım alanına, 1 metre belirtmektedir.

Peki, bir dolap uzamış ve dar koridor edilebilir? Bu küçük derinlik, 45 cm maksimum uzun dolaba varsayılır.

Küçük bir koridor duvarında dar mükemmel ve şık bir gardırop uzamış içinKüçük bir koridor duvarında dar mükemmel ve şık bir gardırop uzamış için

Bugün yerine ekran kapının kullanıldığı seçenekler, dekoratif perde bir sürü görebilirsiniz.

Bu tür bir örnek, ikna edici görünebilir. Ama çok güzel, modern ve ilginç özel ekranlar görmüyorum sadece.


Tabii ki, 3 metre oldukça biraz odanın darlığından gerçekten geniş gömme dolap oluşturmak için bir fırsat vermez. çekmeceli puflar, banquettes, sandıklar - Öteki oda mobilya feda etmek zorunda. Ama burada seçim meselesidir, bunu yapmak için başka bir odaya giyinme alanı taşımak için bir şans varsa.

soyunma odasında 3.5 m koridoru yenilemek nasıl

Ama herhangi bir fırsat yok, başka yerde bir gardırop yapmak, diyelim. Sonra düzgün koridor alanı imha etmek gereklidir. Ve burada zaten birkaç seçenek.

Eğer dolap altında salona dönüştürmek istiyorsanız, o zaman bir küçük ama işlevsel bir dolap seçmeliyimEğer dolap altında salona dönüştürmek istiyorsanız, o zaman bir küçük ama işlevsel bir dolap seçmeliyimkoridor dar değilse, bir köşe dolap koyabilirsiniz:

  • O, sahip onun değil en olağan konfigürasyonu rağmen oldukça geniş;
  • Kaydedilen uzay koridorunda fazla mobilya koyacağız veya tam tersine, hiçbir şey ferah bir oda yapma ayarlanır;
  • Köşe dolap ve tezgah divan - çok yararlı olan bir kiti koridorda, en pratiktir.

Ama koridor Ancak köşe dolabın çekilirse. Sonra soyunma seçenek bir duvar boyunca yer alan uzun bir dolap vardır. Şimdiye kadar duvarın uzunluğu gibi ve bu yüzden kabine yapmak. Sonraki en önemli şey o gerçekten bir gardırop haline geldiğini, yetkili kabine dolum dikkate almaktır.

Modern koridor 3x4 kare: pansuman için fikirler

Ama her zaman değil dolap - Bu salonda için yalnızca doğru seçenektir. Yerleşik mobilya immobile yana, tüm bu ilginç model için. Eh, alternatif, tabii ki, yoktur.

açık raflar ile küçük bir koridor mükemmel uyum modüler dolabındaaçık raflar ile küçük bir koridor mükemmel uyum modüler dolabında

koridorda Seçenekler dolaplar:

  • Menteşeli kapaklı Giyinme - klasik bir modeli. Bu mobilyalara ilginç aksesuarlar süsleyin. Tipik olarak, böyle bir dolaba üç şubesi yapıyor. alt ayakkabı mağazaları, ortalama ayırma üst mağazalar veya şapka, ya da nadiren kullanılan şeylerden en büyük odur.
  • açık raf Giyinme. kapı ve her türlü engeli olmadan - Hava türlerinin iç bugün oldukça popülerdir. Cephe bilgilerini tamamen veya kısmen çıkarılabilir.

örneğin, faiz yuvarlak, kabine yarıçapı olacak - Köşe seçeneği de olabilir. Ama koridorda mevcut niş ile ilgili başka bir hikaye var. Bu bir giyinme odası dekorasyon için uygundur.

Niş ve Tasarım koridor 3m

Ana bilgisayarlar, bir niş vardır koridorda, biz şanslı diyebiliriz. Süsleme oda alanı bütünlüğünü bozmadan, içinde düzenlenebilir. Odanın koridor duvar rengi tarafının stenochku gardırop boya eğer, bunu kendiniz de etkisi bir niş yaratacaktır. Böyle bir tasarım kursu son yıllarda popüler hale gelmiştir.


Dahili niş bir koridorda çeşitli öğelerin depolama için iyi bir seçenektirDahili niş bir koridorda çeşitli öğelerin depolama için iyi bir seçenektir

Niş içinde nadiren sabit mobilyalar, genellikle yerleşik bir dolap oluşturmaktadır.

Bazen daire zaten aslında bir niş içine inşa edilmiş kabine tipte bir tasarıma sahiptir. Ama içerikleri son derece sakıncalı olabilir. Orijinal değiştirecek şekilde konfigüre değilseniz gömme gardırop, hatta biraz içeriğini düzeltebilir.

seçeneklerden hangisinin bir sürü bu depolama sisteminde yardımcı olun. Özel olarak dokunmuş sepetleri ve çekmeceler ve menteşeli tasarımı ve. Bunlar pratik içerikler hazırlamaya organize işler daha uygun izin verir.

Rahat giyinme odası 3 metrekare, fotoğraflar

koridorda bir giyinme alanı yapmak - başka bir seçenek yoktur. Eğer varsa, örneğin, büyük bir yatak odası yapabilirsiniz. Pansuman özel bir bölüm (örneğin, alçı duvar), yapım oda ana kısmından ayrılabilir.


hedefler Alçıpan ayıran ederken Şık giyinme, yatak odasında düzenleyebilirsinizhedefler Alçıpan ayıran ederken Şık giyinme, yatak odasında düzenleyebilirsiniz

Sadece, koşullu üç kareler seçmek dolapları bunları sistemimizde koyabilirsiniz.

Yine daha net elverişli imar. oda mobilya iki bölüme ayrılır, ancak bu bölünme hantal görünüyor geldikten sonra, nadiren başarılı.

duvar GCR en uygun bölünmesi Çünkü:

  • Biz bir giyinme odası daha küçük bir kısmını işgal içinde iki oda var, ancak tek bir yerde olması gereken tüm konsantre edilir;
  • Bu bölünme alanı düzenler;
  • alçıpan yapıların dışında vb dekoratif nişler, arka ışık, ile dekore edilebilir

Bazen ekipman için (3 m uzunluğa kastederek) yatak odasının üç metrelik duvarlar uzun ve geniş, ferah bir gardırop içermektedir. Bu hem uygundur, ancak bir yansıtılmış cephe yaparsanız, uzay görsel artar.

Tasarım soyunma odası fotoğraf 3 m (video)

Bir anlamda apartmanda bir gömme dolap, bir lüksümüz. ferah, rahat, kompakt Ama eğer, bunu çok gelemez. Aynı koridorda tasarımı elden düzgün, çağdaş ustaların önerilerini kullanın ve başarılı olacaktır.

Doğru kararlar!

odaya 3 sq tasarım giyinme Örnekler (iç fotoğraf)

001 4interermalenkoygarderobnoy 5interermalenkoygarderobnoy 5a8a94924c3bf8256dd5ba307008b67f 6interermalenkoygarderobnoy 011-e1422105725599 2327 4021 067garderobnaya 54min

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map