Ne bilmelidir: 1.5 yataklarının büyüklüğü

Ne bilmelidir: 1.5 yataklarının büyüklüğü

12 October 2017bir yatak seçerken boyut ve yapıldığı malzeme kalitesi olarak kabul edilmelidiro boyutu ve izgotovlenaSpalnaya mobilya uluslararası standartların yapıldığı malzeme kalitesi olarak bir yatak seçerken dikkate alınmalıdır zaman. Ama, yine de, sen üretici hakkında bilgi bakmak gerekir - hiçbir sürpriz olduğunu. Buna ek olarak, bir yatak seçimi, yataktan standart genişliği, aynı zamanda bazı başka seçenekler sadece düşünmelisiniz.


Genişliği çift kişilik yatak kamyon ve diğer parametreler

Standart genişlikte ek olarak dikkat ve çerçevenin yüksekliği, yanı sıra ön ve arka panel ne kadar. Varsa, tasarımda öngörülen.

Avrupalı ​​üreticiler aşağıdaki değerlere bağlı:

  • Genişlik - 140-160 cm-I;
  • Süre - 200-210 cm-I;
  • 50 cm - birlikte yatak yüksekliği.

standart genişlik çift yatak kamyon 140-160 santimetrestandart genişlik çift yatak kamyon 140-160 santimetre

Ama, örneğin, Amerikan markalar diğer standartları. Ve tüm çünkü başka ölçüm sistemi vardır. Bu İngiltere'de, Avrupa metrik sistemden farklıdır ve Kuzey Amerika İngilizce sistemi kullanıyorsanız - ayak ve inç. Ve yatak ve bir buçuk iskelelerde diğer sınıflandırma için vardır.


Yani bu:

  • (Küçük çift) Küçük Çift: 122 cm, uzunluk 190 cm.
  • Çift (çift): 137.2 cm genişlik ve 190 cm boyundadır.
  • King (geniş), 150 cm genişliğinde ve 200 cm uzunluğunda.

düzenlenmemiş olan bu durumda yerden yüksekliği, her şey modeline bağlıdır. Bu gösterim bireysel Odalar açıklamasına için de geçerlidir.

bağlı olduğu yatak odasında yatağın yüksekliği,

Yükseklik bile standart bir yatak dönüştürebilir. Yatakta yüksek bacaklara basitçe nedeniyle ise, hiçbir ek fonksiyonlar, bu tutulamaz ve küçük bir odada böyle yükseklik aşırıdır. Yatağın alt örneğin varsa, depolama sistemleri, seçim nedeniyle olur. Sonra sık sık küçük yatak çekmece veya yatay gardırop yatak bırakarak kabine ortadan kaldırmak - bugün yüksek itibara sahip olduğunu.hidrolik amortisör ile Yatak bir gencin kendini yatağın yüksekliğini ayarlayabilir yanı sıra çocuk odalarında kullanılabilirhidrolik amortisör ile Yatak bir gencin kendini yatağın yüksekliğini ayarlayabilir yanı sıra çocuk odalarında kullanılabilir

Ama kutular da yer ihtiyacı kolay ileri koymak yapmak unutmayın. Bu sürümden, çok küçük bir yatak odası ile ilgileniyor Çünkü eğer büyük olasılıkla, sen vermek zorunda kalacaktır.

Fakat yük asansörleri yataklı - başka bir konudur. Bu yatakların hidrolik amortisör ile donatılmış olduğundan, hatta bir genç ellerini bir kutu yükseltmek ve konumunu kilitlemek için. Geniş bir depolama erişimi alırken. Bu yatak bile duvara konabilir.

Boyutlar 1bedrooms yatak: nelerdir

Bu, tabii ki, bir kamyonu gerekip gerekmediğini düşünmek edilir. Belki ve tek yataklı isteklerinizi karşılamak için. Örneğin, Çin'de özellikle popüler bir tek yatak ve bunun daha mütevazı büyüklüğü - yastık bütün genişliği.

Batılı ülkelerde, (geleneksel anlamda) daha rahat tek kişilik yatak 120-150 cm. Fakat bu yataklar ikiz orada çağrılabilir, biz kamyon denilen uzun süre onları.

Bir yatak seçerken çift daha az tek sadece 40 santimetre olarak genişliğine dikkat etmek gerekirBir yatak seçerken çift daha az tek sadece 40 santimetre olarak genişliğine dikkat etmek gerekir

O ikiz onları aramakla doğru hepsi bir. Fiyat etiketi olmayan acele bir tek yatak, taşımak için olduğunu gösterir eğer - büyük olasılıkla, bu çıkıyor gibi çok doğru bir isim değil, sadece tanıdık eski arayın gerekir, ancak budur.

Bu arada, birçok düşünüyorum bu bir pazarlama hilesi fazla ismin böyle bir uyarlaması. Kendiniz için Yargıç, bir çift kişilik yatak daha geniş 40 cm'den tek, tabii ki, birçok alıcı demek - evet de o bu tek, bir çift satın almak daha iyidir. Hangi seller gerektiriyordu.

Boyutları ve türleri: yatak Yarı çift

kamyonun dar genişliği sadece 110 cm ve en geniş - elbette 160 cm, yarım metre fark önemli daha fazladır ..


ürünleri büyük boyutlara varsa, bir çift olarak kabul edilir.

Kamyon şunlardır:

  • arka tarafında;
  • Kaldırma mekanizması ile;
  • şişme;
  • çekmeceli.

Bugün, daha popüler ahşap yatak daha metaliBugün, daha popüler ahşap yatak daha metali

Oda çerçevesi, bir metal ya da ahşap olabilir. Metal modeller genellikle boyalı veya krom metalden yapılmış. dekorasyon olarak genellikle dövme parçalar kullanılır.


daha geniş bir yelpazede sunulan Ahşap yatak standardı. oldukça basit bir tasarıma minimalist tarzı ile daha popüler yatak Bugün.

Yarım uzayda çizim yataklar

Eh, yatak satın almak ve kendi yapmazlar olur. Eğer doğrama aşina varsa, o da kendime bir yatak oluşturmak için denemek için mantıklı.

Özellikle şimdi internet çizim ve kendini hazırlık boyutunun hesaplanması için hazır çizimler ve adım adım, hem de çeşitli hizmetler bulabilir.

Örneğin, 120h190 arasında zaman değerini belirtmek ve size veren bir hazır belirtilen tüm parametrelere çizim. Bunu ölçek ve çalışmaya başlamak. Bu büyük ölçüde sürecini kolaylaştırır.

Tek kişilik yatak (video)

aslında, satın alma ve hangi amaçla edilir çeyrek yatak bir yatak satın yere bağlıdır Boyutlar, bir yatak almak. Bu biraz geriye kavramdır - Ve böyle, hiçbir kamyon gibi tek ve çift vardır ve kamyon, unutmayın.

Rahat bir yatak başarılı bir seçim!

1.5 Yataklar (fotoğraf)

0bc4f720e3a8e46ec96800087bd1ee25 4c46f90902841 2da8892da0061fa3ee8ef39193ae3621 2640 77 4171 1687048 572373-1414348982 0084514001457131156 600332909387189606c191a2ef1e3f

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 5 =

map