Ne alçıpan için bağlantı elemanları türlü

Ne alçıpan için bağlantı elemanları türlü

12 October 2017Alçıpan özel bağlantı elemanları yardımıyla bir metal veya ahşap çerçeve üzerine monte edilirAlçıpan kullanarak özel bağlantı elemanları vasıtasıyla bir metal ya da ahşap çerçeveye bağlı Alçıpan de alçıpan yapıların inşası düşünmemiştim bir aile güçlükle olacak şekilde yaygındır. GCR hizalanmış duvarlar, yapılan tavan, iç bölümleri ve hatta kapalı bulunmaktadır. Tabii ki, ve bağlantı elemanları çerçeve inşaat profili için gerekli.


Vidalar Profil: alçıpan bağlantı elemanları

Ve ithalat ve yerli üreticilerin aynı standartlara göre yönlendirilir. Bu parametreler gelenekseldir. Örneğin, metal vida mm bir çapa sahiptir: 3.5; 3.9; 4.2; 4.8. Bu vida uzunluğu kadar 152 olarak mm'ye 16 mm arasında değişir.

Ahşap için vidaların boyutları hemen hemen aynı olacaktır. metal veya ahşap sandık - Sen çerçeve için uygun olan bu vidaları seçin. Başka soru Alçıpan vidaları vida nasıl.

Vidalar küçük profil ve uygun fiyat vardırVidalar küçük profil ve uygun fiyat vardır

vidayı vidalamak için, aynı bağlantı elemanları farklı boyutları için farklı nasadochkami ile bir tornavida gerekir. Ayrıca yıldız tornavida, kaset, ya da küçük bir mıknatıs gerekir.

Eğer duvara asma tavan vidaları bağlıyorsanız, gelecekteki açıklıklar alanlarında kuru sıva üzerine işaretleri ile başlar. Sadece seyrinde de hata yapabilir, önceden bunu. Adım malzemeye yüküne bağlı olacaktır - 20 ila 70 cm arasında bulunur.


alçıpan için uygun bağlantı elemanları: daha iyi olur, tornavida veya tornavida

Eğer meme üzerinde bir vida koyduğunuzda, amaçlanan noktaya takmak. tornavida kullanılırsa, plaka yarısı minimuma hızlı azalma girdiği de zaman, en yüksek hızda vida büküm arzu edilir.

vidalama vidaları Özellikleri:

  • Eğer bir tornavida ile çalışıyorsanız, sap üzerinde aşırı basın çok yavaş sıkmayın;
  • orada bulunan tüm kalan hiçbir şey olduğunda Vida, son aşamada doğru en zor vida - aslında oldukça tornavida kuvveti kartına ayrıldı ve hiçbir şekilde çerçeveye sert bir yerleştirme GCR temin tarafından daha sonra sabitlenmesi;
  • Nedokrutit da bir hata, en makul olacaktır - mükemmel raptiye eksenine göre ayarlanmıştır kendi ekseninde, kendinden delici vidalar için sadece tornavidalar iyi bit satın.

Daha hızlı bir tornavida ile daha bir tornavida kullanarak Alçıpan takınDaha hızlı bir tornavida ile daha bir tornavida kullanarak Alçıpan takınDoğru olan, üreticinin talimatları okumak için bükmeden önce, genellikle en uygun sıkma kuvveti içeriyor. Bu enstrüman teşhir ve. Her zaman değil, bağlantı elemanları her türlü ilk denemede vidalanır değil. Böyle bir sorunla montaj in - vida açılmış monte Ama eğer eski deliğe yeni fikstürü bozuldu.

Ahşap üzerine Vidalar: alçı levhalar için bağlantı elemanları gibi bu sesi mu

Sadece metal çerçeve alçı duvar ya da tavan temel dizaynı da olabilmektedir. metal profil ek olarak, genellikle, ahşap çubuklar kullanılır. Başka soru aynı tavana bir çerçeve yapmak olup olmadığıdır.

Eksileri ahşap çerçeve:

  • zamanla Ahşap rassyhaetsya;
  • Odun da çürür;
  • Zaman nem damla çatlak veya çözgü tasarımı;
  • Geçici yapılar için genellikle ahşap çerçeve kullanılır.

Alçıpan için çerçeve ahşap çıtalar oluşur ise, ahşap vidaları kullanmalıdırAlçıpan için çerçeve ahşap çıtalar oluşur ise, ahşap vidaları kullanmalıdır

Ama metal raylar ve ahşap çubuklar, kullanım ahşap vidaları çerçeveyi yapmaya karar eğer. Hangi seçenek karar vermek için daha uygundur. malzemeleri, tasarım, proje büyüklüğü, tüm detaylı dikkat edilmesi gerekir: GCR-yapılar yaratma sorunu telaşsız bir yaklaşım gerektirir.

Burada her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olmalıdır. O odada nasıl görüneceğini hayal etmek, bir tasarım plan hazırlanması için gereklidir. Bir çizim yapan ve tüm çalışmaları gerçekleştirmek için de gereklidir.

Alçıpan Molly için popüler fikstürü

Neyse alçıpan bağlanması için kullanılır ve özel çapalar edilir. Bu "kelebek" ve çapa "şemsiye" denilen ve karton için bir dübel-çivi. yaygın olarak bilinen çapa Molly vardır. Etki mekanizması - dübel açar. Bu montajı sırasında ön ve arka kısım arasında bir alçı kavrayan olarak ortaya çıktı.


Derler ki, dübel molly - değil bütçe seçeneği. Ama çözüm, yüksek mukavemetli montaj onarımlar için zorunlu koşulların parçası ise benzersiz başarılıdır. Kavela Molly ağır yükleri yapar - 35 kg'a kadar.

Molly dübel güvenilir kartonpiyer çözebilirsiniz, ancak geleneksel vidalarla daha pahalıMolly dübel güvenilir kartonpiyer çözebilirsiniz, ancak geleneksel vidalarla daha pahalı

Herhangi bir sorun, hem de kurulumu olmadan dübel demontajı:

  • çapa bağlı olacaktır yerde, çapı 8 mm olan bir delik;
  • bir tombul alçıpan içine girmiş şekilde bu delik insert olarak Molly (çapa gerekli değildir kayar, rotasyon olmalıdır) iki diş ile jant bastırır;
  • Molly arka kısmı GCR kez pursed podozhmet Sonra bu zamana kadar vidayı iplik, yüklemenin başarıyla tamamlanmıştır.

Neyse ki, harika bir seçim. Ve raflarda doğru donanım seçimi, uzun bir süre dayanabilirler. kanıtlanmış üreticilerin seçenekleri kalın. Ve bu ciddi onarım eğer, tasarruf değmez.

alçıpan için bağlantı elemanları tipleri (video)


alçıpan için donanım seçerken, danışmanlarına başvurması emin olabilirsiniz. Belirli ne amaçla bir fiş ihtiyaç söyle, deneyimli bir danışman, potansiyel satın alma ihtimali boya olacaktır.

Başarılı bir çalışma!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 27

map