nastrój lato z rękami: wzory haftu krzyżykowego z piwonii

12 October 2017Piwonie w gotowym produkcie wygląda bardzo organiczne i pasują niemal do każdego wnętrzaPiwonie w gotowym produkcie wygląda bardzo organiczne i pasują niemal każdy słońce intereruZharkoe i piękne kwiaty - czas letni przechodzi szybko. Więc chcesz trzymać te chwile. Długie zimowe wieczory, stworzyć swój własny mały róg latem pomoże cross-stitch - piwonie. Wspomnienia kwitnienia delikatny różowy i biały piwonii i ciepłe ręce wypełni obraz energii. Spojrzał na gotowej pracy, aby stworzyć dobry nastrój.


Cross Stitch: piwonie

Haftować obraz krzyża jest dość łatwe, trzeba tylko być cierpliwym. Proces ten jest bardzo haft wykonuje i dostarcza wiele radości, czas niezauważone. Tak, że nic nie odrywa od pracy, konieczne jest, aby przygotować wszystko, co jest potrzebne w procesie tworzenia arcydzieło.

Aby to zrobić:

 • Białe płótno Aida liczby 10 lub 14;
 • piony przeszycia programu;
 • floss nić odpowiednie kolory (biały i odcieniach różu);
 • Wygodna obręcz;
 • nożyczki;
 • Igły do ​​haftowania.

Cross Stitch - ekscytujące doświadczenie, ale to wymaga cierpliwości i wytrwałościCross Stitch - ekscytujące doświadczenie, ale to wymaga cierpliwości i wytrwałości

Przed rozpoczęciem prac płótno jest lepiej oznaczyć specjalną zmywalnym flamastrem lub prosty ołówek na kwadraty 10 x 10 centymetrów. To sprawia, że ​​łatwiej czytać wykres i nie zgubić się w trakcie pracy.


Czasami schemat haftu już stosowane do płótnie z kolorowymi farbami. Krasnojarsk Firma „Nitex” oferuje obrazy na płótnie wykonane na nowoczesnym sprzętem włoskiego producenta z wysokiej jakości niemieckiej farby. Jest to bardzo wygodne, można zobaczyć, jaki kolor haftować żądany obszar.

Lepiej jest poświęcić trochę czasu i stopniowo wypełniać każdego kwadratu, najpierw w jednym kolorze, potem drugi i tak po kolei.

Za każdym razem, ustalenie i usunięcie wątku, tak aby nie mylić ich ze sobą. Zalecana długość nici 50 cm. Kierunku górnego i dolnego poprzecznego szwu powinna być jednokierunkowy, to daje dokładność haftowania. W przypadku korzystania z systemów papieru czarno-biały, można wykreślić przekrój palca. To wyraźnie pokazuje, w którym praca jest już zrobione.

Gotowy obraz trzeba umyć od strony, w czasie gwintu brudny sucha ręcznikiem i delikatnie prasować żelaza na odwrotnej stronie przez tkaninę. Na wniosek zawartości ramki.

Haft krzyż zestaw: piwonie

Jeśli koniecznie chcemy uprościć wybór materiałów do pracy, można kupić gotowy zestaw do ściegiem krzyżykowym. Wspaniały zbiór „Wazon z Piwonie” firma oferuje «Luca-S» od producenta produktów do robótek z Mołdawii.Zestaw zawiera kompletny kombinacji materiałów potrzebnych do pracy:

 1. kolorowe zdjęcie, które przedstawia piękny bukiet białych i różowe piwonie w wazonie szkła.
 2. Wysoka wątek - nici Anchor «» Według brytyjskiej firmy Coats 40 odcieni.
 3. produkcja Aida od niemieckiego producenta.
 4. Schemat kolorów.
 5. Igła.
 6. Instrukcja w języku rosyjskim.

Dla wygody tamborek szwaczka zalecamy używanie okrągły kształtDla wygody tamborek szwaczka zalecamy używanie okrągły kształt

Wybiorą tylko dogodnym obręcz. Najlepiej jest korzystać z klasycznych okrągłych palce. Zapewniają one równomierne napięcie tkaniny. W trakcie tego procesu konieczne jest okresowe dokręcić płótno z gwintem jest prosty. Gdy jesteś gotowy do pracy, zaleca się nawet dołączyć swoją ulubioną muzykę lub książki audio, komfort i dostać się do pracy.

Cross Stitch: piwonie w wazonie

Fani hafty cross często zwracają się do kwestii koloru. Jeśli odbyła Mistrzostwa Świata zestaw do haftowania „Peonie w wazonie” kompozycji, pierwsze miejsce można dać zestaw z „Riolis”. Ich obrazy artystów rozwija własny dział wyłącznie dla tej firmy. Paleta kolorów jest wybrany bardzo starannie. Artystka Anna Petrosyan, rozważmy następujący skład: bukiet piwonii w wazonie kosztów, które nie są w pełni prześledzić, jak używane akwarel.

Kochankowie z motywami kwiatowymi nie będzie trudne do wyszywania piwonie krzyżoweKochankowie z motywami kwiatowymi nie będzie trudne do wyszywania piwonie krzyżowe

Zestaw do filmu „piwonii Akwarele” tego samego artysty, w bukiet z piwonii dodany polne.

Haftować zarówno zdjęcia jest proste dzięki systemów jakości i opracować instrukcje. Potwierdzają to liczne opinie wdzięcznych klientów. Wiele needlewoman rozpocząć swoją podróż w świecie zestawów haftu ze spółki.

Piwonie w prezencie

Gotowe obrazy, dekoracja nadaje ramka może być wspaniałym prezentem dla rodziny i przyjaciół. Piwonia kwiat nie jest łatwe. Chińczycy twierdzą, że jest pozytywny nośnikiem energii Yang. Wartość pion - miłości i bogactwa. W Chinach, wierzą, że piony są przyciągane do domu szczęścia. Umieszczenie obrazu z piwonii w sypialni, para może dać nowość w związku. A pojedyncze dziewczyna piwonie pomóc wyciągnąć swoją narzeczoną.


Gotowa praca może być nie tylko obraz zdobiący ścianę, ale również doskonałym prezentem dla Twoich bliskichGotowa praca może być nie tylko obraz zdobiący ścianę, ale również doskonałym prezentem dla Twoich bliskich

W biznesie, piwonie pomóc przyciągnąć pieniądze i zapewnić szybki rozwój kariery. Aby otrzymać taki dar byłby zadowolony każdy.

Poprzeczne piwonie haftować (wideo)

Cross Stitch - proces twórczy. obraz twórca wypełnia wielkie poczucie radości i dumy, gdy obraz rodzi. Daj sobie zabawy i każdy może. Haftowane zdjęcia wypełnić Comfort House, wywołują pozytywne emocje. Wykonują pracę raz, chcę zrobić to ponownie. 

schematy haftu krzyż z pionów (foto)

02a1a996d44d65orig 163 6116 1296 416091-5a804-87639109-m750x740-ua47a9 1142361280187 00690657f9d6797a465eec7da728968f2284757b barbarabaatz-peonypillow af90e760d74643ea097be355c1079606 Petellka-rozovye-piony3


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − 69 =

map