The Blogyatak odasında Doğru seçilmiş yatak örtüsü konfor ve rahatlama ortamı yaratmak için hizmet vereceksıcaklık ve konfor en çok ihtiyaç duyulan bir yere - yatak odasında Doğru seçilmiş yatak örtüsü konfor ve otdyhaSpalnaya odanın bir atmosfer yaratmak için hizmet edecektir. Bunlar günlük sorunlardan kurtarır rahatlama, konfor bölgesi, atmosferi yaratmak. birbirini yapacak eğer yatak odasında mobilya ve dekor parçalarını seçmek Çünkü akılda tahmin etmek gereklidir, o kadar basit değil, nasıl görüneceğini, sizi rahatsız etmez. Bu sefer düşündüğünüzden daha bir yatak odası iç kısmında daha önemli olabilir peçe, bahsediyoruz.


yatak odasında yatağın üzerine Battaniye: fotoğraflar, haberler, ipuçları

Birçok yıl kadın tekstil seçimi tanınmış ilkesi ile hareket edildi - battaniye odasında perdeler ile birleştirilmelidir. Hayır, öyle bugün, bu ilke çalışmıyor söylemek yanlış olur ama birçok modern alternatifleri vardır.

Renk yatak örtüleri ve perdeleri mutlaka diğer kız kardeş denk değildi, ama süs eşyası doku harmanlanması gerekir. Örnek: Eğer yatak odası karartma perdeleri pencere kafayı edilir ve delikli veya saten bract arka planı inandırıcı görünmüyor. Ama kadife perdeler ve kapalı aynı seti - iyi bir örnektir.

Renk kapakları renge mobilya alabilirsiniz - iyi görünüyor, yatakta yüksek yatak başlığı varsaRenk kapakları renge mobilya alabilirsiniz - iyi görünüyor, yatakta yüksek yatak başlığı varsa

istemleri izleyin ve böylece:


 • renk perde ve yatak örtüsü kombinasyonu sıkı Klasik iç bugün tipik, ve yatak odası tasarımı daha az talepkar ise, kapağı renkli, perde rengi ile uyum sağlayan bir rakam seç. Ya da tersine, monoton battaniye ve desenli perdeler, renkli kapaklarla denk renklerden biridir.
 • daha modern bir çözüm kullanabileceğiniz ve tonları tam ve kısmi kombinasyonunu - Renk duvar kağıdı rengini kapsar. yatak duvar desen veya çizimler varsa, aynı renk perde seçilir.

2 yatak Perdeler: malzemesinin seçimi

Doku kesinlikle tonu iç çözümler set kapsamaktadır. Örneğin, çok popüler bir kürk battaniye - ve açıklamak kolaydır, bu yatak odası sıcak ve rahat hale getirir. Eğer döşeme, kabarık halı ve kumaş aksesuarları ile mobilya varsa bu, iyi bir ek yatak odası olduğunu.

Şimdi eğilim ev yapımı süslemeler - benzersiz güç ve vaadiyle şeylerŞimdi eğilim ev yapımı süslemeler - benzersiz güç ve vaadiyle şeyler

Seçimi için ipuçları

 • yatak iç parlaklık varsa, peçe aynı Gorny, ayna olmalı ve ipek veya saten olduğunu.
 • romantik iç güzel ve vintage yatak odası bakmak iyi kapitone yatak örtüleri bakacağız;
 • Hafif ve yumuşak kızlık iç çünkü bundan yıllar içinde fırfırlar ve fırfır, bu tür estetik incelikler için zaman ile kapalı terk etmezler İçin vermek zorunda kalacak;
 • Etnik stil veya ülke tarzı, bu arada, kendiniz yapabilirsiniz harika patchwork yatak örtüsü görünüyor.

Biz kendin yap: battaniyeyi yatağa elleriyle yatak odasında

Bir tasarım icat etmek, onun planını uygulamak için seçebilirsiniz herhangi dokuyu yok. başlangıçta kumaş üzerine güdümlü Çünkü dolayısıyla "dans ederiz."Ev yapımı peçe için kumaş ne tür seçebilirsiniz:

 • Kürk doğal ve yapay olabilir. Yıkama özel koşullarda temizlenmesi mümkün değildir. Her iç için uygun değildir.
 • Yün. aşınmaya maruz kalmaz mı, nemi emmek için kolay, iyi ısı korur. Çoğu zaman koyun ve deve yünü kullanılır.
 • İpek. Matt silk parlaklığı Klasik iç en uygun olduğunu.
 • Jakar. monokrom iç yatak odası için uygundur.
 • Bambu kumaşı. Çevre dostu, dayanıklı, esnek, kolay temiz tutmak için.
 • Kadife. Bu bayram ve cömert görünüyor. Bu desen basılabilir.
 • Len. Pürüzsüz yatakta kenarları, ama onun çok sert ütülenir.
 • Satine. Yaz dekor için uygundur, uzun parlaklığını ve renk parlaklığını korur.
 • Kadife kadife kumaş. Güzel yıkamak için kolay görünüyor, çabuk kurur.

elleriyle battaniye üretiminde renk kayıt hatası korkmayın, ama kaos ve çeşitlilik düzenlemek için gerekli değildir Doelleriyle battaniye üretiminde renk kayıt hatası korkmayın, ama kaos ve çeşitlilik düzenlemek için gerekli değildir Do

dokulu perde ve yatak örtüsü kombinasyonu Hatırla - giderek tercih edilir. 

Ne renk seçmek için kapakları

Yukarıda belirtildiği gibi, renk eşleştirme sadece sıkı Klasik iç için gereklidir. biçimsel olarak iç öylesine sıkı, deney değilse.

En yaygın modern versiyonu - tek renk tonlarında birliği. Örneğin, yatak odası mavi olacak aklında var. Yani, hemen hemen her şey bu rengin farklı yorumların edilecektir. hafif duvarlar ve zemin kaplaması oldukça karanlık olabiliyorsa.

sendin parlak aksanı kapsayacak şekilde istiyorsanız, oldukça mümkündür. Ama oda nötr tercihen pastel renk olmalıdır. abajur, yatak paspaslar, kabine üzerinde vazo, resim çerçevesi, vb - Renk ayrıca aksesuar bazılarına bağlamak için bir şey gerekir kapaklar

peçe üzerinde yatak içinde iç Yatak Odası (video)

bir kapak seçerken, karmaşık olmayan, daha ziyade sıkı kuralları belirtir. Bir seçim yaparken, bu şey bıkmak ne kadar hızlı düşün. Ve üslup aynı oda içinde tarzlarda dolaşıp değil, her şeyi doğru yapmak.


İyi satın alma!

yatak odasında yatakta kaplı Örnekler (fotoğraf)

4cLV81IF 17af101815d39853bd80f26-2 076 423b7482e7f06a1b039fb5c15785ec6b-1200x1200 078d5a37e2211c01df72eac35f980d58 612-1B 3024 19278image 370928 5918941

Leave a Comment

Your email address will not be published.

63 − = 54