Nasıl yatak odasında bir köşe dolabı seçmek için: 5 İpuçları

Nasıl yatak odasında bir köşe dolabı seçmek için: 5 İpuçları

12 October 2017Köşe dolapları anlamlı yatak odasında yer kazanmakKöşe dolapları anlamlı yerden tasarruf ve her bakımdan rahat bir atmosfer yaratmak için yatak odası dolapları spalnePrimenyayutsya köşesinde yer kazanmak. yapıları ile, bunların kapı sürgülü mekanizma ile donatılmış bir geniş yapıyı göstermektedir. Bunlar nedeniyle, modern, klasik ya da kır evi tarzında dekore odanın iç, içine sığacak şekilde zorlanmadan olasılığına popüler hale gelmiştir.


Köşe dolapları Yatak odası: avantajları

küçük çocuklar ve hayvanlar aileler için geniş dolap. Dayanıklı malzemelerden yapılmış olmak, onlar bizim küçük kardeşlerimizi pençe duyarlı değildir. Buna ek olarak, ortaya çıktıkları an sadece çevre dostu malzemeler kullanılarak. Bu modüler tasarımı sayesinde yüksek hassasiyetle insanlara zarar vermez. Önemli olan - kabinenin bir teknik bakış satın almak. Yapay malzemelerin çok sayıda içeren bir model lehine bir seçim yapmak istenmeyen bir durumdur.

nedeniyle büyük derinliğe Köşe dolapları çok genişnedeniyle büyük derinliğe Köşe dolapları çok geniş

Diğer avantajları arasında, açısal modeller yayarlar:

 1. Geniş bir çeşidi listesi - bakılmaksızın sahibinin estetik tercihleri, istenilen renk ve doku seçmek kolaydır. Örneğin, Belarus ve Rus üreticilerin mobilya pazarında söz konusu yüksek talep kalitesi sayesinde zevk;
 2. İç mekan - köşe modellerinde küçük görünümünü rağmen derinliğini artırdı. Çocukları ve raflarda farklı şeyler yetişkin tutmak kolaydır;
 3. Küçük parametreleri - tasarım alanının önemli miktarda yukarı almadan şeylerin mümkün olan en büyük sayıda tutmak sağlayacaktır. Böyle bir seçenek küçük daireler için idealdir. Fikre büyük dairelerin sahipleri vazgeçmek gerekmez. geniş oda angulasyonu alanından tasarruf.

Küçük bir yatak odasında köşe dolapları Seçimi

Sınırlı alanlarda kullanılması ilk köşe dolabı sevdim izin inanmak bir hatadır. küçük odada dikkate aydınlatma, geometri ve baskın renk derecesine götüren bir model seçmek gerekir. Dikdörtgen, yamuk pyatistenka - Kabine performansı için mevcut seçeneklerin dlish küçük bir parçası. Eğer binanın hesap özellikleri, görsel kaçış birkaç santimetre kaybı içine almadan onu almak durumunda.


Genel mobilyalar dikkate almalıdır odası için bir model seçerken. Zaten mobilya belli bir miktar olduğu yerde küçük yatak odası, siz hukuka aktarılması gerekebilir. İlk seferinde mobilya büyük miktarda yeniden düzenlemek her zaman mümkün değildir.

yansıtılmış cephesi ile köşe dolap görsel olan uzay küçük yatak odası artırıryansıtılmış cephesi ile köşe dolap görsel olan uzay küçük yatak odası artırır

küçük yatak odası serbest bırakılması için mobilya seçimi için diğer tasarım önerileri arasında:

 • kaburgalar taşımak için kullanılan kılavuz raylar, iç mekan belli bir miktar alır. Hazır seçeneği satın sipariş bir gardırop satın almak değil, bu nedenle daha iyidir;
 • İki açısal dolaba kullanılması tavsiye edilir. Bu durumda, görsel odada alanını artırmak;
 • Bir ayna cephesi ile bir model seçmek için tavsiye edilir;
 • Bir çok özgün bir çözüm içbükey yarıçaplı yapılarıyla dolap olacaktır.

Köşe kabiniyle geniş yatak odasının

Hiçbir şey boş alan büyük miktarda olduğu kadar korkutucu. Geleneksel kabine mobilya verimli kullanılabilir kare görüntüleri doldurmak için izin verir. Bu durumda tıkanıklık hiçbir doyuma yoktur. Gizli dikkate düzgün odanın aydınlatma derecesini yatıyor. o geniş bir oda söz konusu olduğunda, o aynalı paneller ile seçeneklerini kullanmak için gereklidir.Büyük bir yatak odası için iyi bir seçimdir köşe dolap yuvarlak olurduBüyük bir yatak odası için iyi bir seçimdir köşe dolap yuvarlak olurdu

Aşağıdaki yönergeler büyük odası için model seçimi ile yanlış olması değil yardımcı olacaktır:

 • konkav-konveks bir tasarıma sahip bir geleceğe tasarım uygun modelleri ile odalar için;
 • Büyük odalarda iyi yuvarlak seçeneği görünüyor. Bir yandan, bu şeylerin gerekli miktarda içerir, diğer taraftan - Odanın görsel merkezlerinden biri haline gelir;
 • Biz renkleri hakkında konuşmak, yatak odasında açısal modeli tek renkli siyah veya siyah beyaz seçilmiş;
 • Modüler duvarın bir parçası olarak dolap kullanmak daha mantıklı;
 • iyi aydınlatılmış bir odada, beyaz sürümünü kullanamazsınız. Nedeniyle ışık kırılma, o kelimenin tam anlamıyla kaybetti.

Köşe yatak odasında dolap: boyut ve renk

Fiziksel parametreler ve renklerin görünümünde seçilen kabine modeli, yardımcı olmak için rahat bir ortam oluşturun. Mobilya gelen ışığına bir açıda yerleştirilir büyük bir oda için, siyah-beyaz-versiyonu olan. klasik tasarım trendleri Hayranları çikolata tonu tercih ederim. Zeytin, pembe, bordo rengi - deneyler hayranları için yenilikçi çözümler.

klasik tarzda yatak odası için uygun Köşe dolap çikolata tonuklasik tarzda yatak odası için uygun Köşe dolap çikolata tonu

büyüklüğü açısından, büyük odaya Benzer büyüklükteki bir gardırop koymak için gerekli değildir. Görsel uyumsuzluk iyi yolu konfor derecesini etkilemez değildir. Daha evvel, yuvarlak ve uzun boylu versiyonu belirtildiği gibi, seçim için daha iyidir.

Tabana zıt tavsiyeler rejenerasyon küçük ölçekli odaya ihtiyacım olduğu durumlarda ilgili:

 • Böyle bej, krem ​​ve süt gibi hafif ve pastel renklere Bet;
 • Çift aynalı kanat varlığı alan genişlemesine katkıda;
 • boyutlar açısından, tercih ikili açı modelleri verilir. ailede çocuk değilse, o zaman 1 büyük dolap ayarlar.

Büyük ve küçük alanlar için rasyonel parametreler açısından "Altın ortalama" boyutları aşağıdaki gibidir: bkz 240h130h60.


Dahili yatak odası köşe: içerik ve dış trim

Satın almadan önce dikkatlice iç mobilya görünümünü ve içeriğini incelemek gerekir. daha fazla dikkat içerik kısmına ödenir. bakış fonksiyonel açıdan bakıldığında, alan çeşitli bölümlere ayrılmıştır. En nadiren günlük öğeler var kullanılmaktadır geniş raf vardır. içeriği yaşam ihtiyaçlarını karşılaması gerekir, böylece en aktif, orta bölge kullandı. alt kabine bölümünde depolanmış ayakkabı.

uluslararası ve Rus üreticilerin Ağırlama modeli küçük eşyalar güvenli depolama için sepetler ile donatılmıştır. Ayrı olarak, bir demir için montaj olduğu bir dolap, sipariş edebilirsiniz. İç bileşeni, dışarıdan gitmelisiniz.

Bazı modellerde sepetler köşe dolapları ile donatılmıştırBazı modellerde sepetler köşe dolapları ile donatılmıştır

Mümkün aşağıdaki yürütme seçenekleri:

 • radius;
 • ayna;
 • konkav;
 • konveks;
 • fotografik görüntünün uygulaması ile.

Ne olursa olsun, düşük maliyetli seçenekler veya ikramiye seçilen bakılmaksızın, onlar görünümünü süslemek için fırsat sağlar.


Köşe kabine, bir fotoğrafın bir yatak odası için mobilya: select fikirler

uzman yayınlar mevcut fotoğraflar ve daha pahalı seçenekler sundu. Sen uyanıklık kaybetmek yok en önemlisi herhangi birini seçebilirsiniz. ilk şey odasında mobilya dikkat etmek. deri altında yapılırsa, renk ve doku denemeniz gerekmez. Klasik bir ek olacaktır. Çocukların ihtiyaçlarının düzenlemesi, pastel tonlar var tercih edilir durumda.

İkinci sırada dikkate odanın işlevsel yükünü alarak ilgili tavsiyedir. Oturma ihtişamıyla büyük çift aynalı kapılarla gardırop vurgulamak. Yatak odasında bir daha sağduyulu bir tasarım seçmek için arzu edilir.

yatak odası gizli tasarımı bakmak için uygun dolap olurduyatak odası gizli tasarımı bakmak için uygun dolap olurdu

aşağıdaki gibi diğer önerileri şunlardır:

 • Böyle Vasilisa olarak düşük seviye modelleri, akılda daha fazla müşteriye değiştirilebilir. Öyle değerinde mobilya daha rahat hale getirmek için izin verirken o, çok pahalı değil;
 • Her zaman aktif satıcılarla yatırılır niteliklere sahip olmayan modelin tematik sürümlerinde Sunan. Ilk gardırop çalışma olamazsa, katalog kör satın terk etmek daha iyidir;
 • Bilgisayar modellemesi teknolojisi, belirli bir modelin iç nasıl görüneceğini önceden görmenizi sağlar. Benzer bir hizmet Belarus Pinskdrev ve Rus şirketlerin bir dizi tarafından sunulur.

Köşe dolap montajı - yatak odası dönüştürdü

ticaret ağında hazır seçeneklerin geniş rağmen her bakımdan uygun dolap zor olabilir bulundu. Bu durumda, ellerinizle gerekli her şeyi yapmak. Önemli teknik beceri gerekli değildir. Önemli olan - montajdan önce teknik belgeleri incelemek. Bu kabine ile birlikte temin edilir. Bundan sonra, modelin şemasını bulmak ve birlikte koymak gerekir. Montaj karton sahada montajı ustilaniya ile başlar.

Köşe dolap alanı yatak odası verimli kullanılmasını sağlarKöşe dolap alanı yatak odası verimli kullanılmasını sağlar

şöyle ilave eylemler şunlardır:

 • Tüm bileşenlerin eksiksiz kontrol;
 • Her bir modül, montaj sonrası hemen sabit arası kesit şap vasıtasıyla monte edilir;
 • Biz açısal gardırop Tetris bahsediyoruz, o yakından deliklerin tesadüf izlemek için gereklidir;
 • Nike modeli kanatlarını taşımak için bir tarafını seçmek için iyi bir zaman gerektirir;
 • Kapıların montajı parantez ve montaj pedleri montaj öncesinde;
 • Köşe dolapları hazır modeller üç noktada monte edilmiştir.

iç yatak odasında Köşe dolap (video)

Köşe dolapları modelleri - alanın rasyonel kullanımına alışkın olanlar için vazgeçilmez bir araçtır. yüksek tavanlı, dairesel model ferah odalar için ve küçük için - çift sürgülü aynalı paneller ile dolaplar. hazır versiyonları etkiledi edilmez ticaret ağında sunulan, daha sonra kendi gardırop yapmak imkanı her zaman vardır. 

Yatak odasında Örnekler köşe dolapları (fotoğraf iç)

uglovoi-shkaf-kupe-V-spalnu-1 be141cd3d64ca43e810bc029538e65ec 27407-modeli-uglovyh-shkafov-kupe b54639da2fea8dcff7fb11322636cc29c1218 mebel-izyaschnaya-Sovremennaya-otlichno-ukrasit-komnatu 2704-7 Uglovyie-shkafyi-kupe-3 uglovoy-shkaf-by3-25041 1025-1309525436--1200--1200 ARCADIA2011-22

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 − = 76

map