Nasıl şık ve pratik mini koridor seçmek için: 5 kriterlerini

Nasıl şık ve pratik mini koridor seçmek için: 5 kriterlerini

12 October 2017Güzel mini salon herhangi koridorun iç süslemeleri yapabiliyorGüzel mini salon üreticileri modelleri her zevke ve mali yetenekleri için koridorları sunuyoruz herhangi koridoraSovremennye mobilya iç süslemeleri yapabiliyor: herkes, bugün, çeşitli aksesuar ve ekipman varlığı ile değişik renk ve biçimlerde yapılan kalite, ucuz koridorlar, satın alabilir. Katı ve modüler yoldan geçenler çok çeşitli küçük daire sahiplerinin tat tercihleri ​​tam memnuniyetini garanti eder. İyi seçilmiş yazı karakterleri olmak ve şık tasarım öğesi olabilir. Ama, aksesuar başka türlü gibi, koridorlar dikkate bazı nüansları alarak seçilmelidir.


küçük bir koridor için Mini lobi: seçerken ne dikkate

küçük ölçekli koridorda kulaklığı seçilmesi - mobilya tasarımı, büyüklüğü ve rengi, malzeme performans, tarzı olarak kendi tat tercihleri ​​ve daire tarzı, ama böyle önemli özellikleri sadece güdümlü gereken çok önemli bir andır. Bütün bu faktörler, anlamlı mekanın görsel algılamayı etkileyebilir.

mini koridor yüzden içine sadece mükemmel uygun olmadığını olmalıdır al, aynı zamanda doğru boyutmini koridor yüzden içine sadece mükemmel uygun olmadığını olmalıdır al, aynı zamanda doğru boyut

dizayn

Her şeyden önce, salon her bir aile üyesi için bir bütün dış giyim ve ayakkabı karşılamak gerektiği fikrini kafayı alamadım. Bu varyant farklı amaçlar için modüler mobilya ile büyük koridorlar için geçerlidir. görsel olarak karmaşık oda duygusu yaratır, boşluk "kesme" kutuların ve dolapları büyük bir sayı olan yapılandırmada sınırlı bir alanda, koridor, durumunda.

Tek bir kapı ve bir gizli bölme veya iki kapı sistemleri Tekerlekli kapak ile tasarımına dikkat ediniz.

boyutsal özellikleri

Küçük koridorda mobilya boyutu küçük olması olduğu açıktır. Ama, bazen, hafif ve kompakt dolaplar koridorlar istikrarsız ve ceketler ve kat aşağı hantal karşılamak için mümkün olmayabilir.


değil kaybetmek bir gardırop bir salon satın almak için, dikkat etmek gerekir:

  1. Modül derinliği. Kabinin derinliği. 40 cm'den daha az olmamalıdır, veya kabin ferah olmayacaktır.
  2. Kabinin genişliği. başta Sığ dolapları, - En geniş. onlar kapıyı açmak için karşı koyabilirler giysiler ekleyin. Buna ek olarak, bu modüllerdeki elbise askısı şeklinde tek veya çift kanca ile ikame edilmiş olabilir.
  3. Mobilya yüksekliği. yüksekliğinde 2 metre en yaygın durumda. Aynı zamanda, zeminden tavana popülerlik ve mobilya yüksekliği kazanıyor: Bu tasarımlar, tam için de kullanın modern ve şık görünüyor.

bir kabine seçerken dikkate sadece mobilya fiili boyutları, aynı zamanda görsel boyutlarını almak: düzgün koridorları basit şekiller, dekoratif öğeler oyma masif ayaklı bir kulaklık daha küçük koridorlarda daha iyi ve daha uygun görünüyor.

renk

Salonun rengi koridorunun tasarımı ile uyum içinde olmalıdır. nötr, hafif renklerle bir lobi seçimi, görsel alanı genişletebilirsiniz. uzay yanılsaması yaratarak, minimalist lobi şık görünecektir: yardımcı ve basit tasarımlar mobilya benzer bir etkiyi elde etmek için, duvarların rengine eşleşti.Renk ve mini koridor tasarımını seçerken dikkate koridor ve iç özelikleri aldığınızdan emin olunRenk ve mini koridor tasarımını seçerken dikkate koridor ve iç özelikleri aldığınızdan emin olun

malzeme

uzun bir servis ömrü vardır dayanıklı eko malzeme, - haklı mobilya için en iyi malzeme bir ağaç olarak kabul edilir. Ancak bu ağaçtan ürünler yeterince yüksek fiyata sahip. Evet ve bu yapıları bakmak oldukça zahmetlidir.

İyi bir alternatif sunta veya MDF ucuz bir mini salon olurdu. Bu malzemelerin modern Ekonomi modelleri, mekanik hasar, nem ve lamine kapak çeşitli renklerde yapılabilir kimyasal reaktifler dayanıklı, uzun ömürlüdür. bazen nemli bir bezle yüzeyini temizlemek için yeterli olacaktır maddenin düzgün bir görünüm sağlamak için: Bu tür mobilya bakımında basittir.

çevresel sınıfa dikkat etmek önemlidir DSP ürünü satın alırken (en çevre dostu mobilya E0 ve E1 etiketli) ve malzeme kalınlığı (Optimum kalınlık 16-18 mm'dir.).

stil

Klasik koridorları her zaman geçerlidir. Ama klasik tarzda bir üretim ve küçük bir koridor için uygun değildir malzemenin büyük boyutu olarak odun kullanımını içerir.

küçük koridorlar için ideal bir seçenek gelişmiş modüller olacaktır. Tasarım ve renkler her iç mekana bu koridorlarda girmesine izin. genellikle fotoğraf baskısı yayınlanan Modern cephe koridorları, orijinal dekoratif elementler: Ayrıca, Art Nouveau tarzında modeller de sanatın tasarım öğeleri olarak davranabilir.

Modüler mini koridor ışığı: kulaklıkları oluşturmak

Modüler ışık sisteminin avantajı - bireysel gereksinimleri ve tat tercihlerinize uygun öğeleri seçmek mümkündür.

Küçük bir koridorda iç mükemmel tamamlayıcısı güzel ve pratik modüler mini koridor olacakKüçük bir koridorda iç mükemmel tamamlayıcısı güzel ve pratik modüler mini koridor olacak


Eğer karar vermeniz gerekir modülleri seçmek için:

  • Yer bir koridor olduğu (koridor açıları ve boyutlar modülleri şeklini belirler);
  • İlk gerekliliği Elemanları (açıkça modül alanı en çekilme ve buna dayalı ek unsurlar maç ne düşünmek).

Eğer depolama için geniş bir çekmece model olacağını koridor osmanlı küçük, en iyi seçenek koymak istiyorsanız, örneğin, işlevsel elemanların tercih vermek, modüller seçimi. elbise tasarımı için askılar içerir ve şapkalar ve aksesuarlar için pratik raf olmalıdır.

modüllerin boyutunu ve şeklini ayrıntılı salonun iki boyutlu ya da üç boyutlu modelini yapmak için yanlış olmayın.

Küçük bir koridora Amerikan mini koridorlar

Amerikan Mini Lobi - elbise askılarının dolaplar, ayakkabılar için dolaplar, tuvalet masası, çekmeceli dolap oluşabilir ortak takımdır. Bu koridorlar geniş bir kullanıcı için standart yapılandırmalarında yapılan ve sipariş dikkate müşterinin bireysel isteklerini alıyor.

Bugün oldukça popüler ve Amerikan şık popüler mini koridorlar vardırBugün oldukça popüler ve Amerikan şık popüler mini koridorlar vardır


alanı kullanımını optimize etmek ve gerekli tüm unsurları içermektedir küçük kare koridorları uygun açısal ABD koridor için: Sistem doğal olarak giyim ve ayakkabı ve kişisel öğeler ve aksesuarları dolaplar ve raflar sürgülü bir dalı olarak kendilerine içerirler.

ayna ile gardırop - ideal seçim tasarımı olan köşe suit olurdu. Bu ek sosu yüklenmesini önlemek ve görsel alanı genişleyecektir.

duvara monte edilir, bir dolap, bir elbise askısı, ayakkabı ya da sistemler ile dahili bir koltuk, uzun koridorlar uygun derin tek parçalı tasarım. Kruşçev koridorlarında Uzay-niş bir rahat yastıklı dışkı ve çekmeceli sandıklar ile daha derin koridorları verilebilir.

Rahat mini salonları (video)

küçük bir koridor için bir koridor seçerek ana şey - standart dışı çözümlerin bir korku yaratıcı bir yaklaşım, kararlılık ve eksikliği!

mini koridor (iç fotoğraf) tasarlayın

1 9-52 107abe85ac2f4700cfc76a72a5cf666f 204 1920x1080resizeinterior11213221356270455 2149pr9 2443 3806 6564a6296ea411e2a05800269e0aabeb6564a6296ea411e2a05800269e0aabeb 7369

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 39

map