Nasıl oturma odasında büfe büfeyi seçmek için: 3 Özellikleri

Nasıl oturma odasında büfe büfeyi seçmek için: 3 Özellikleri

12 October 2017Büfe herhangi bir odaya konulmalıdır mobilya çok fonksiyonlu parçasıdırmobilya hemen her salon geleneksel parça - Büfe herhangi oda büfe yerleştirilmelidir mobilya çok fonksiyonlu bir parçasıdır. temelde mobilya popüler yıllar önce, ama şimdi onun hiç bir şey yitirmemiştir, gerçeğine rağmen. Modern büfeleri modelleri çok çeşitli sundu.


Cam dolapları Salon: Açıklama

Büfe - genellikle üç katmandan oluşur dolapta bir tür. genellikle dahili bir kilit var Alt seviye kapalı kapılar, kilitlemek mümkün. Ve üst iki raf sıraları ve bir camlı kapı vardır. Modern endüstri Büfeler çeşitli ve farklı tarzlarda mevcuttur.

Satışta Eğer klasik tarzında yanı sıra Rokoko, İmparatorluğu ve diğerleri gibi diğer stiller, çeşitli kahve dükkanları bulabilirsiniz.

bir büfe seçimi ve yapıldığı malzeme, genel stil ve iç mekanlarda, yanı sıra bazı diğer özellikler bağlıdır.

Klasik tarzda yapılan oturma odası, içinde kuyu o meşe veya ceviz yapılmış ahşap büfeyi uyuyorKlasik tarzda yapılan oturma odası, içinde kuyu o meşe veya ceviz yapılmış ahşap büfeyi uyuyor

yani:


 1. Bir oda veya klasik tarzda bir oturma odası, daha sonra tampon doğal ahşap ya da katı ahşaptan yapılmıştır, buna göre klasik seçilmelidir örneğin edin.
 2. odası alanı çok geniş değilse akılda oturma odasında boyutunu tutun, büfe boyutu küçük ve tercihen hafif tahtadan yapılmış satın almak gereklidir. büfe aynı zamanda minimum desen ve herhangi dekoratif unsurlar olmalıdır.
 3. oturma odası alanı izin veriyorsa, büyük bir büfe ya da birbirlerine yakın duracak iki küçük dar ovasını koyabilirsiniz.

Ama herkes oturma odasında pahalı bir büfe gelemez, bu nedenle minimalist, temiz çizgiler ve daha mütevazı süs sahip MDF gelişmiş modellerini elde edebilirsiniz. Ama, yine de, buna rağmen, bunun fonksiyonu büfe düzgün gerçekleştirecek ve onların efendilerine memnun etmek.

oturma odası için güzel köşe büfe: faydaları

Büfeler yeterince büyüktür ve benzersiz tarzı, onlar sadece kaybolur onun arka plan üzerinde açık büfe olarak, büyük bir mobilya yanına koymak gerekir. Uzakta diğer mobilyadan büfe koymak yapamıyorsanız, oturma odasının bir köşesine yerleştirilebilir modellere dikkat edilmelidir. Bu büfe iyi görünecektir ve ayrıca, salon alanından tasarruf mümkün olacak.

Köşe dolaplar genellikle yarı-dairesel bir veya elmas şekilli bir türüdür.

Bazı köşe dolapları bir yamuk şeklinde yapılabilir, hepsi o oturma odasında koymak istiyor ne tür bir şey bir kişinin, isteğine bağlıdır. Bu büfe neredeyse hiç boşluk oturma odası alır ve üzerinde serbest dolaşım engel değildir.Uzayda en az kaplıyor olarak Köşe dolap, küçük oturma odaları için idealdirUzayda en az kaplıyor olarak Köşe dolap, küçük oturma odaları için idealdir

nüanslar:

 1. oturma odasında böyle bir büfeyi yerleştirirken onun kapıların açılması diğer mobilya ile müdahale etmeyen unutulmamalıdır.
 2. opak kapı, cam kapılı, üstten montajlı büfe temel kabin içine kabin - Geleneksel köşe dolabı daha düşük bir baz içerir.
 3. o oturma odasında mobilya kalanı maç için seçilirse tüm canlı kulaklık parçası olarak kullanabilirsiniz.

görünüşte onun mütevazı boyutlarına rağmen Köşe dolapları, dekoratif ve opak kapılar ardında gizli olacaktır sıradan şeyler hem nesnelerin çok barındırabilir. Bazı durumlarda, herhangi bir şeyi temizlemek, böylece bütün şeffaf olmayan kapı yapmak için bu büfe mümkündür.

Nitel köşe dolap düzgün boyutu eşleştirilir ve genel iç oda ile tutarlı olacaktır, özellikle tasarım dahil hemen hemen her mekana, iyi bir dekoratif unsur olacaktır.

Büfe Living Room Wardrobe: Materyaller ve bakım

Büfeler uzun en iyi seçenek haline gelmiştir ağacından yapılmış klasik türü. Ama şimdi kendileri odun ya da katı ahşaptan yapılmış, herkes can çekmeceli bir göğüs sipariş edelim. durumda MDF, sunta veya yonga yapılmış sürgülü dolaplar, elde etmek mümkündür.

Böyle malzemeden toplanan Büfeler, tarayıcılar ve diğer mobilya, aynı zamanda başarılı bir sahiplerini sunmaktadır ve fiyat onlar oldukça doğal ahşaptan yapılmış bir Çekmeceli daha az pahalıdır.

alt kısmı çeşitli gündelik öğeleri saklamak için tasarlanmıştır iken kabinin üst kısmında, dolap rafları, yemekler için düzenlenmişalt kısmı çeşitli gündelik öğeleri saklamak için tasarlanmıştır iken kabinin üst kısmında, dolap rafları, yemekler için düzenlenmiş

yaygın olarak kullanılan ahşap ve diğer malzemelere ek olarak:

 1. büfe plastik taklit ahşap, cam, kontrplak, kaplama ve diğer materyalleri oluşturmak için kullanılır.
 2. Malzemelerin genellikle bir karışımını büfe oluştururken kullanılır, örneğin, alt dolap sunta ve tüm cephe ve daha göze malzemelerin son genel olabilir.

Bu yapılmazsa, o zaman su ahşap içine emmek gibi uzun bir süre için sunulan bir büfe için, şişebilir koruma ve odun rağmen, hemen, nem ile temas halinde kaldırmalısınız için düzgün bakım gerekir. temizlerken bu çizikler neden olacağından, sen, aşındırıcılar kullanamazsınız. özel temizlik maddeleriyle yumuşak bez büfe ile silerek temizleyin.


kalorifer büfe koymayın. Bunu güneş ışığı düştü uzun süre böylece kurmak gerekir. Eğer tüm şartlara uygun ve göğüs özen gösterirseniz, o uzun sahiplerini memnun etmek olacaktır.

güzel şeyler depolanması için oturma odası için büfe vitrin

Birden fazla katmanlara sahip yeterince büyük boy dolabı ve arka yansıtılmış duvarı olan türler dolapları arasında snack bar vitrin. bu dolaplar kapı sırlı ve yanar bu mahfaza içinde dahil edilebilir.

Büfe-mart oturma odasının estetik kalitesini artırmak çeşitli dekoratif objeler sağlayabilmektedirBüfe-mart oturma odasının estetik kalitesini artırmak çeşitli dekoratif objeler sağlayabilmektedir

Bu tasarımın amacı güzel kaliteli yemekler göstermektir.

Buna ek olarak, büfe başka şeyler için bir vitrin olduğunu:

 1. büfe vitrinleri yardım ikiye bölünerek örneğin oturma odası, zonlu edilebilir birlikte ve aynı anda ve diğer tarafta ise katı bir duvar, hem de cam değil, bir kez her iki tarafta en güzel sofra ve figürleri hayran mümkündür.
 2. Bu büfe vitrinlerin Boyutları salon küçükse, tam cam kapılı zarif küçük modellerini seçmek gereklidir, oda boyutu bağlıdır. Bu tasarım bile görsel oda genişletmek sağlar.
 3. Büfeler, çağdaş sanayi tarafından üretilen vitrininiz, hi-tech vb tarzında yapılmış yuvarlak şekilli kalem durumlarda, olağan dışı şekli tam cam dolapları şeklinde olabilir Bazı durumlarda, özelleştirilmiş büfe vitrinleri bir sürümünü sipariş edebilirsiniz.

Bu büfe sahipleri konuklarına mümkün olduğunca az temas etmelidir herhangi özel ve nadir öğeleri göstermek istiyorum, özellikle bir köşeye koymak olacaktır.


oturma odasında, modern büfe büfe (video)

Böyle bir düzenleme ile bir kullanıcı tarafından yanlışlıkla düşebilir ve zarar kabine büfe ve bu üründen içeriğini iter o minimal şans olurdu. Büfe işlevselliği birleştirir ve hemen hemen her iç önemli bir parçası haline gelir olacaktır. Oldukça kompakt olacak, bu fazla yer kaplar ve modern bakmayacak.

oturma odası için büfeler tasarım (fotoğraf örnekler)

05-max-800 00001 8d33459637ce0649b1fe313cb1527c78 12-2 10 775 1314 2258image 26801 1028163sovremennyi-hizmetçi

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 77

map