Nasıl oturma odası için klasik bir kanepe seçmek için: 5 kriterlerini

Nasıl oturma odası için klasik bir kanepe seçmek için: 5 kriterlerini

12 October 2017Koltuk yaşam vazgeçilmez unsuru, yani onun seçimi dikkatle ele alınmalıdırOnun seçimi uygun tschatelnoDivan yüksek taleplere öne sürülen neden klasik tarzda oturma odası dekorasyonu, temel taşı olan olmak çok Kanepe, yaşam vazgeçilmez bir unsurdur. Klasik divan kesinlikle sadece odanın tarzında muhafaza edilmesi değil, aynı zamanda yüksek kalitede olması, klasikleri çünkü olmamalıdır - ölümsüz olduğu ve klasik tarzdaki mobilyalar "üzerine" beklentisi ile satın alınmaktadır. Nasıl içine mükemmel uyum kanepe seçmek ve sahiplerine uzun süreli kullanımı memnun edecek - makaleyi okuyun.


Klasik tarzda oturma odası için kanepeler seçin

Klasik tarzda oturma odası için mobilya - yuvarlak elemanları, zengin kumaşlar ve doğal malzemeler ile bu zarif kanepe. Küçük boyutlu bir oda için bir katı kol dayama, yükseltileri, üç düz kanepe için uygun olan geniş bir oda için mükemmel bir çözüm açılı veya U şeklinde bir kanepe olacaktır. küçük daire sahipleri kompakt ve muhteşem olan klasik tarzda kanepe, dikkat edebilirsiniz. Başarıyla yuvarlak kavisli duvarlar ve kavisli kanepe ile iç alana uyacak. Ancak bu mobilya zarif büyük uzay imar sorunu çözmek sağlayacaktır.

oturma odası için bir kanepe seçerken, odanın boyutu ve özelliklerini dikkate emin olunoturma odası için bir kanepe seçerken, odanın boyutu ve özelliklerini dikkate emin olun

bir kanepe seçerken kapı genişliğini, mobilya bacaklar alma olasılığını dikkate almak.

kanepe renk klasik tarzda oturma odasının iç tasarımında önemli bir rol oynar. Klasik mobilyalar için Evrensel mocha tonları, şeftali yağı olarak kabul edilir. Salon duvarları pastel renkler ise, tasarımcılar döşemeli mobilya doymuş renkler bordo, olgun kiraz, bitter çikolata tercih etmeleri önerilir. klasik tarzda Foto klasik iç mekanlarında oturma odası için renk kombinasyonları fikirleri esinlenerek internette yardımcı olur.

oturma odası için klasik köşe kanepeler: özelliklerinin seçimi

Köşe kanepeler uzun işlevselliği ve pratiklik için evrensel beğeni kazandı. Bu mobilya geniş yaşam alanları ve küçük daireler için uygundur.


Mükemmel klasik tarzda odaların iç klasik kanepe köşe formu bakacağızMükemmel klasik tarzda odaların iç klasik kanepe köşe formu bakacağız

Ne zaman klasik bir köşe kanepe seçerken karar vermelidir:

  1. Onun açıdan. Öncelikle, ne tarafta odaklı olacak (sağ veya sol) kanepe karar vermeniz gerekir. İkincisi - 90 derece arasında açık bir açı ile her ikisi de olabilir köşe kanepe şeklini almak ve bir yarı-dairesel, eğik açı ile. Tüm bina ve alıcının isteklerine yapılandırmasına bağlıdır.
  2. Mobilya uyuyan bir yer olarak kullanılacaktır: köşe koltukları katlama tasarımları ile hem ve olmadan olabilir. Çoğu zaman, aşağıda mobil mekanizmalarının olmadan kanepeler maliyeti.
  3. Ürün ve ek özellikler rengi. Klasik mobilyalar ancak bunları deme pratik için Parlak ton döşeme idealdir. Bu nedenle, çıkarılabilir kapaklı kanepeler dikkat edilmelidir.

İstenen yapılandırmayla klasik tarzda bir ön ayar kanepe seçerseniz başarılı olmazsa, üzülmeyin: Bireysel isteklere dayalı malların üretimi için döşemeli mobilya teklif müşterilerin hizmetlerin bugünkü yerli üreticilerin çoğu. Buna ek olarak, üretici ülke mobilya, - Rusya Rus kökenli üretimi için malzemelerin kullanımına daha ucuz sayesinde ve gümrük vergilerinin olmaması.Ne klasik bir kanepe için çerçeve olmalıdır

Klasik stili kanepe ahşap çerçeve yapımında varlığını gerektirir. Genellikle kayın, meşe, ceviz, dişbudak kullanarak klasik kanepe üretimi için. Bu malzemelerden yapılmış mobilyalar pahalı ve aristokrat görünüyor. Ancak, ahşap detaylarla ürünler dayanıklılık, güvenilirlik ve uzun hizmet ömrüne farklıdır. Bu nedenle, yüksek maliyetli haklı.

kalite, temel özellikleri ve üretici dikkat etmelidir zorunlu olarak oturma odası için mobilya paketi seçerkenkalite, temel özellikleri ve üretici dikkat etmelidir zorunlu olarak oturma odası için mobilya paketi seçerken

Bu yonga ve lif levha yapılmış daha uygun mobilya olarak kabul edilir. Ancak bu malzemeler, uzun vadeli olmayan düşük çevresel sınıf var. fiyat ve kalite bakımından en iyi bir kompozit malzeme (ahşap ve sunta) 'dir.

güvenilirlik ve inşaat sağlamlık için çerçevenin model bir "dil ve oluk" veya montaj cıvataları ile bağlanır seçilmelidir.

Bir yatakta için malzeme

Oturma odasındaki kanepe yatak olarak kullanılacaksa, ciddiye aracından sorunu yaklaşım gerekir. Klasik tarzda Kanepeler ilkbahar ve nepruzhinnye ayrılır. yay birimleri etkili bir kişinin ağırlığı dağıtmak ve yüksek bir rahatlık derecesi sağlayacak edebiliyoruz.

Bugün pratiklik ve rahatlık ile karakterizedir popüler bir yay kanepeler, olduğuBugün pratiklik ve rahatlık ile karakterizedir popüler bir yay kanepeler, olduğu

nepruzhinnyh kanepeler için seçebilirsiniz:

  • Lateks - İnsan vücudunun anatomik eğrileri de stres sonrası kurtarır ve hizmet ömrü 20 yıldır çoğaltır pahalı malzeme;
  • Dyurafil - Antibakteriyel özelliklere sahip kalite dolgu maddesi;
  • Poliüretan köpük - yumuşaklık ve malzemenin sertliğinin ideal oranı, toz tutmaz;
  • Hollofayber - kokuları absorbe etmez dayanıklı, hipoalerjenik malzeme.

En yüksek kaliteli ve konforlu kanepeler - çift dolgu.

klasik kanepe döşeme malzemeleri

döşeme kalitesi yaşam ve kanepe maliyeti nasıl doğrudan bağlıdır. İnce, ucuz kumaş ve 8 - - Deri yüksek maliyeti döşeme malzemeleri, 0 ile 8, 0, kategoriye ayrılır. Ne zaman döşeme seçiminde mobilya nasıl kullanılacağını yoğun ve kim tarafından dikkate almalıdır. Bir aile çocukları varsa Örneğin, sonra ürün yüksek sınıf çevresel performans ve dayanıklılık seviyeleri ile malzemelerden yapılmış olmalıdır. Bir aile evcil hayvan varsa ek olarak, iç, mekanik hasara karşı dirençli temiz ve kokuları absorbe etmez kolay olmalıdır.


sağlığına zarar vermez doğal ihtiyacı olan döşemeli kanepe, satınsağlığına zarar vermez doğal ihtiyacı olan döşemeli kanepe, satın

Döşeme ömrü kendi kategorisinde değil, aynı zamanda oda özelliklerine sadece bağlıdır: örneğin, deri güneş ışığı ve kuru hava sevmez.

Doğal deri bir alternatif olabilir:

  • Mikrofiber ve solmaya ve kire karşı arpatek;
  • doku hasarlı shenillovaya hayvan pençeleri dayanıklı;
  • Su, toz ve kir tutmayan skotchgard.

Bir kanepe satın alma önce, satıcının onlarla almak olabilir döşemelik kumaş gibi küçük bir örnek sorabilirsiniz. Bu oda tasarımı kanepe ile uyum içinde olup olmadığını görmek için izin verecektir.


oturma odası için klasik tarzda kanepe (video)

en fazla 18 ay boyunca ürün üzerinde bir garanti sağlayabilir satış uzman noktalarında, daha iyi kanepeler Edinme. mobilya seçerken bitirme eklemler, yokluğu ya da döşeme Katların varlığında yapısal kararlılık, hareket, tüm mekanizmalar, döşeme malzemesi kategorisi ve ekolojik ürün sınıfı kalite belirtmek gerekir. Yüksek kaliteli kanepe ve koltuklar sertifikaları güvenlik standartları ve uluslararası standartlara uygunluğunu kanıtlayan olabilir onaylayın. Gerektir dokümantasyon alım, sonunda, yapılmaz bile, herhangi bir mobilya mağazası istemcisi hakkına sahiptir.

oturma odası için klasik kanepeler örnekleri (fotoğraf)

0Xl4gnJuVV 1 3 02 4e769398735ec7561da8cdc4d1caa9bb930262 1125 5 393 2013-05-17klassicheskaya-mebel-dlya-gostinoy 2027

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

map