Nasıl oturma odası için bir masa ve sandalyeler seçmek için: 5 ipucu

Nasıl oturma odası için bir masa ve sandalyeler seçmek için: 5 ipucu

12 October 2017oturma odası için masalar ve sandalyeler kişisel tercihlerine göre seçilmelidiroturma odası için masalar ve sandalyeler oturma odası ayrı bir oda vurgulamak için fırsat var kişisel predpochteniyamKazhdy göre seçilmelidir, onun alterasyon sorunları ile karşı karşıyadır. Tabii ki, bu oda daire boyunca cazibe katar, ama mutfakta rahat bir akşam yemeği cazibesi küçümsenmemelidir. Peki Best Buy ayarlar? cam veya ahşap masa? birlikte veya kolçaksiz Sandalye? onsuz bir arkalık veya kompakt ile güzel bir sandalye al? Tablonun düzenlemede tasarım görüşleri nelerdir? Bu ve diğer soruları bu yazıyı cevaplanacaktır.


İpuçları: nasıl sandalyeler oturma odasında masa almak için

Yani, konuk içinde tüm oda ekipmanları için, o yakınları ile yemek sadece vypolnyat.Prednaznacheno edecek, ya da tutulan SOIREES olacaktır başka hangi görevleri belirlemek amacıyla başlamak önerilir? Belki salon iş toplantıları için tasarlanmıştır? Her durumda, sözde oturma odası için mobilya seçimi tablodan başlatın.

İşte bazı pratik ipuçları şunlardır:

 1. En akılcı, yuvarlak veya oval masa alacaktır. Bu aile ile ve atölyeler için toplantılar için uygundur. Ve onlar için yer çok daha fazla insan olabilir.
 2. Her varsayımsal oturarak kişi için 0,7-0,8 m: Doğru bir tablo gerektirir hangi boyutta hesaplamak için, formülü kullanabilirsiniz.
 3. Ayrıca ağacından masanın öncelik vermek tercih edilir, bu sakin bir duygu neden olur. bu özelliğe sahip Hall tamamen farklı bir açı haline gelir.
 4. Ev küçük çocuk varsa - yuvarlak veya oval masa, en güvenli.

ilk etapta oturma odasında sandalye ile bir tablo seçerken hangi boyut ve şekil düşünün, bunlar olmalıilk etapta oturma odasında sandalye ile bir tablo seçerken hangi boyut ve şekil düşünün, bunlar olmalı

Bu tablonun duvarları ve kapıları en az 0,5 metre olmalıdır hatırlamak zarar vermez.


oturma odası için masa ve sandalyeler: sanat verme için mobilya

Masa seti, elbette, dekorasyon genel bağlamı içine sığması gerekir.

Fakat bu aksesuarların güzelliği yanında, bunların yapıldıkları malzemenin kalitesi hakkında bilgileri gözden geçirmek gereklidir.

Şu anda, mobilya sanayi akım bitkiler trendleri takip etmek denemek ve sadece atipik yapmak, böylece ciddi bir mücadele olduğunu, ancak herhangi bir fikir için uygundur kalitesi.

oturma odası için masa ve sandalyeler çekici, ama aynı zamanda niteliksel sadece olmalıoturma odası için masa ve sandalyeler çekici, ama aynı zamanda niteliksel sadece olmalıAşağıdaki dahildir:

 1. Masalar ve sandalyeler klasik formda uygulanmaktadır. Tamamen ahşaptan yapılmış ayarlar. üstleri bazen mevcut boyama ve ahşap çerçeve ve döşemeli sandalyeler üzerinde.
 2. Art Nouveau tarzında ayarlayın. Bu set, yine ahşaptan yapılmış, ancak kavisli şekiller ve akıcı hatlar güzel sahiptir.
 3. Provence tarzında Mobilya aksesuarları. Başka ahşap deseni. Ama, onun ataları, masalar ve bu tarzda yapılan sandalyeler aksine antik bir ışık küfü var.
 4. Hi-tech. Bu tarzda yapılan Mobilya önceki tüm sürümlerinden çok farklıdır. İlk olarak, bu kulaklığın tablo kare veya dikdörtgen şeklindedir. İkincisi, böyle bir set için malzeme her şey olabilir.

odası için mobilya Sipariş, sadece onun güzelliği rehberlik etmek öğretilmez. Yine rahatsız sandalyelerde oturan - başka bir şey eğlenceli. mobilyaları Shatura fabrikanın takımları mükemmel de tatmin.

salon masa ve sandalyeler: Tasarımlar

Oturma odasında yemek alanı, aynı zamanda bir dinlenme alanı değil sadece durumlarda, keskin sorusunu gündeme getirmektedir nasıl alanı imar ve iç bir arada. Due Shatura üretimi, bu sorunlar kolaylıkla tarafından çözülür.

oda büyük değilse, o masa transformatör gözlerini durdurmak için mantıklı. Bu kurtaracak uzay ve modern güzel manzara göze sadece hoş.

Uzmanlar salonda bir masa ve sandalyeler seçerken şu noktalara dikkat gerektiğine inanıyoruz:

 1. Cam veya aynalı tabletops oda parlaklığını verir. Ama böyle bir tablo elde etmek için kendi gücü emin olmak için zarar vermez. Bu tablo ile mükemmel ahşap sandalyeler birleştirir.
 2. Kit masif gelen iyi bir kesim, ancak desenli sandalye ihtiyaç oyma bacaklı bir masa seçimi, ona unutmayın.
 3. Sıcak pastel renkler kullanın, dikkatli olmalıdır. Bu renkler odasında sıcaklık ve konfor getirmek, ama çok pratik değil.
 4. Çıplak ahşap, lake - Doğal malzemeden yapılmış yemek masaları bakmak son derece ilginçtir. Şaşırtıcı bir şekilde, böyle bir tablo kolayca ilgi odağı haline gelebilir.
 5. Daha yakın zamanlarda, çağdaş tasarımcılar, yemek seti oluşturarak, dükkanlar sandalyeler ile birlikte kullanmaya başladı. Bu yaklaşım, sadece pratik değil, aynı zamanda çok ilginç görünüyor.

Masalar ve sandalyeler tasarım çözümleri oda çok özgün yapacakMasalar ve sandalyeler tasarım çözümleri oda çok özgün yapacak

Şimdi daha fazla insan senin iç mekanlarında minimalizm eğilimindedir. Nesnelerin sayısı yasaklara rağmen, böyle popüler bir stil haline gelen bu malzemenin çeşitli mahrum etmek değil. Bu ahşap ve plastik ve cam ve hatta metal olabilir.

oturma odası için sandalye üzerinde

Biz muhteşem bir masa var olduğu oturma odasında olduğunu hayal, ama oturup hiçbir yerde oldu. Ve yumuşak sandalyelere pratik sandalyeler yerine geçerse? Etkili? Evet. Rahat? Çok değil.


Zevkli sandalyeler zarafet ve iç uyumunu eklemek değil, aynı zamanda onlara kalmaya karar rahatlığı ve konforu yaşatın sadece.

Shatura gibi modern mobilya fabrikaları, belirli kriterlere göre ayrılabilir sandalyeler geniş bir yelpazede sunuyoruz.

oturma odası için Sandalyeler uygun ve rahat olmalıoturma odası için Sandalyeler uygun ve rahat olmalı

yani:

 1. Ahşap, plastik, akrilik, plastik, metal, kompozit: Malzeme sandalye türü ayrılır tarafından.
 2. Katı, katlanabilir, katlama: dönüşüm temelinde.
 3. Yumuşak, sert, kompozit: oturma türüne göre.
 4. Döşeme geçerli: deri ve deri, kadife, kadife, kumaş, deri.
 5. sandalye, el yapımı için benzer yüksek geri artı kolçağın mevcudiyetinde (tahta türü), (bir arka sert ve yumuşak sidushka doğrudan bacaklı) klasik,: tasarlanmıştır arada.
 6. Üretim Yöntemi (ahşap sandalyeler için): Bükme, dönen, marangoz.

oda ilginç eserler yüceltmek isteyenler, özel bir stüdyoda yazarın koleksiyonunda, bir mobilya fabrikasında, elit ait katalog sitesinde seçenekler aramaya ve hatta bitpazarlarıyla olabilir.


antik bilenler için, en popüler modeli olarak kabul edilir "Viyana sandalyeye." Bu sandalyeler buhar tedavisi kullanarak, ahşaptan yapılmıştır. Bu sandalyeler benzersiz özellik, onlar bacak üzerinde tam indi sonbaharda ile karakterizedir. bilinmeyen çağdaş ürünlerde böyle bir özellik var mıdır, ancak şekil korunur.

oturma odası için masalar ve sandalyeler (video)

Mobilya için seçenekler Moskova, Nijni Novgorod ve hatta Karaganda'nın üretim bitkiler gibi bir çok. Sen stilini karar vermeniz gerekir ve konfor hakkında unutma.

Detaylar: oturma odası için masa ve sandalyeler (fotoğraf örnekler)

000c95ecba1b58582a7c598d1f4a5a65 03 5fst9be3t1pw5kvvcnbs 08 03cb82f64f8dd8fbb9419fcfa08c7571 71 46-2 -153-93912 4174ff8659d711bf856134883269ba38 57438790

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − = 32

map