Nasıl oturma odası için bir dizi seçmek için: 6 önemli ayrıntıları

Nasıl oturma odası için bir dizi seçmek için: 6 önemli ayrıntıları

12 October 2017set Oturma en işlevsel ve ferah olmasıset Oturma en işlevsel ve iç vmestitelnymOformlenie oturma odası, en önemli adımdır olmak bildiğiniz gibi çünkü, oturma odası - Evde kişi. Özel önem iç mobilya olduğunu. Mobilya mağazaları herhangi bir malzemeden yapılabilir ve sipariş yapılabilir oturma odası için kulaklıkları sunuyoruz. Ne zaman seçme mobilya dikkate dinlenme ve misafirler alımı için tasarlanmış bir oda için gerekli kolaylık ve işlevsellik almalıdır.


Modüler oturma seti

Modüler oturma seti aynı stil ve renk düzeninde yapılmış mobilya topluluğudur. Genel bir kural olarak, modüllerin kompozisyonu tek tek seçilir ve sipariş yapılabilir.

Aşağıdaki öğeler kümesine dahil edilebilir:

 • Kitaplıklar, duvar, dolaplar;
 • raf;
 • çekmeceli elemanlar;
 • Açık ve kapalı raflar.

Modüler oturma paketi çok şey barındırabilir, ancak az yer kaplar ve bu böyle en uygun ve işlevsel kılanModüler oturma paketi çok şey barındırabilir, ancak az yer kaplar ve bu böyle en uygun ve işlevsel kılan

Modüler takımları bileşenler için belli boyut olduğu benzersiz tüm öğeler herhangi bir uzunluk, genişlik, derinlik ve yüksekliği olabilir. Hatta modüllerin şekli ise tamamen bireysel arzuları ve oturma odası büyüklüğüne bağlıdır, her şey olabilir. Gerekirse, herhangi bir zamanda, yeni bileşenler satın almak veya eskileri yerini alabilir.


kulaklıklar ile donatılmış olabilir çok daha fazla, modern modüler çözümlerin birçok setleri, bir kaldırma mekanizması ile kapı veya barlar sürgülü, ışıklar, aynalar, perdeler ve vardır.

Salon dolap ve döşemeli mobilya birleştirilir, modüler mobilya iki çeşittir: modüllerini güvence altına alınmıştır ve (kesit) benimsenen değil. Döşemeli modüler mobilya bireysel boyutlarına göre sipariş yapılabilir. Denver koleksiyonundan üreticinin fabrikasında Vileika gelen Vaka mobilya sıkı vardır, ama aynı zamanda modern bir görünüm ve retro ve klasik iç uymaktadır.

oturma odası için yumuşak setleri

oturma odası için yumuşak seti bir oturma alanı ve resepsiyon odasıdır. Nötr Kit iki koltuk, kanepe, ama klasik oluşur. Farklı setleri klasik varyant nesneler bileşiminde farklılık Şu anda, mobilya pazarı büyük bir çeşitlilik sunmaktadır.

oturma odası için yumuşak set mümkün olduğunca kolay olacak ve iç tasarım karşılamalıdıroturma odası için yumuşak set mümkün olduğunca kolay olacak ve iç tasarım karşılamalıdırModern yumuşak kulaklık içerebilir:

 • Köşe koltuk veya ada;
 • Modüler koltuk;
 • Geleneksel veya katlanabilir sandalye;
 • Koltuklar - torbalar;
 • footstools;
 • Kanepeler.

Ne zaman döşemeli mobilya seçimi kulaklık tüm bileşenlerin kalitesine dikkat etmelidir. Hoff, Ikea, Vega Vegas tarafından üretilen kaliteli mobilya. oda ise yemek odası döşemeli mobilya ek olarak oturma odası için yemek öğeleri satın alınmalıdır, bir rol oynar.

oturma odası için mobilya takımları

işlevselliğine ek olarak oturma odası için mobilya takımları henüz herkes bu yaşayan memnun etmek en önemlisi bütün apartman tarzına uyması ve hiç gelmiştir. Stil Kulaklık klasik veya modern olabilir.

Klasik stil - bu daha rafine ve tüm mobilya bile tarihsel görünümleri. Modern mobilya o berrak geometrik çizgilerle, hiçbir dekor vardı, daha işlevseldir.

oturma odası için mobilya paketi seçerken estetik değil, aynı zamanda pratik değil sadece olması gerektiğini hatırlamak önemlidiroturma odası için mobilya paketi seçerken estetik değil, aynı zamanda pratik değil sadece olması gerektiğini hatırlamak önemlidir

Bu gelişmiş malzemelerden yapılır:

 • Sunta MDF;
 • cam değişik tipleri;
 • plastik;
 • metal;
 • Suni taş.

Modern kulaklıklar ucuz klasik üretimi için kullanılan malzemelerin ucuz maliyet nedeniyle vardır. Değerli ahşap türleri yanı sıra herhangi bir odun hamuru örneği daha maliyeti - MDF, özellikle plastik. Özellikle dikkat oturma odası için kulaklık rengine dikkat edilmelidir. Renkler Kulaklık seçiminde önemli bir rol odası ve büyüklüğü aydınlatma olduğunu. Koyu renkler görsel alanı azaltmak ve aynı zamanda titizlik ve heybet verir. Açık renkler görsel alanı büyütmek hafiflik ve kullanım kolaylığı sağlar.

Ancak, parlak renklerde mobilya dikkatli bakım gerektirir olduğunu hatırlamakta yarar var. iç Beyaz renk onlar kapılmak olmamalı ve yumuşak tonları ile seyreltilmesi gereken, soğukluk ekler.

Rahat mobilya: oturma odası için mobilya

Mobilya takımları ortak özellikleri vardır - onlar aynı tarz ve renk düzeni yapılır. Küçük daireler oda için en çok ihtiyaç duyulan öğelere geniş süitler ve daha iyi ücret dikkatini yerleştirmek her zaman mümkün değildir.


Eğer döşemeli mobilya satın önce, renk düzeni ve oturma odası çerçeveli edildiği stili belirlemelidirEğer döşemeli mobilya satın önce, renk düzeni ve oturma odası çerçeveli edildiği stili belirlemelidir

Oturma odası için kapitone mobilya takımları asgari olarak bir dizi olabilir:

 • koltuk;
 • sandalyeler;
 • Sanatın;
 • giysiler için dolap.

Tabii ki bu metrekare izin, mobilya asgari dizi, dizi mobilya parçaları daha çok sayıda oluşabilir. Geniş oturma odalarında genellikle yemek alanı ve dinlenme alanı birleştirir. rahatça misafir ağırlayacak bir katlama döşemeli mobilya işlevsel varyantı gece bıraktı. Paketin içindekiler olamaz sadece kanepe ve koltuklar genellikle bir işlev ve hiç boş oda varken çok kullanışlıdır.

masif ahşaptan oturma odasında ayarlayın

Modern tabii mobilya, güzel üretimi için malzemeler, ama onlar değil doğal ve ahşaba kıyasla pratik yeterli değildir. Yine çok uzun zaman önce mobilya bizim gün içinde bu mobilya pahalı, çoğunlukla masif ahşaptan yapılmıştır değildir. Ama yüksek fiyat ahşap mobilya popülerlik azalmaz. Klasik tarzda ahşap mobilyalar ve modern tarzda, ülke ile karşılar. 


Mobilya ahşap çeşitleri yapılabilir:

 • çam;
 • meşesidir;
 • çam;
 • huş ağacı;
 • kayın;
 • Ceviz.

masif ahşaptan oturma odasında yer alan çok önemli bir özelliktir - bu doğal ve çevre dostu bir malzemedirmasif ahşaptan oturma odasında yer alan çok önemli bir özelliktir - bu doğal ve çevre dostu bir malzemedir

çam ve huş yapılmış mobilya en ucuzdur. Bu diziler daha dolaplar, sandıklar, duvarlar, kaidelerini yapılır çünkü. Çam mobilya iyi su itici yanı sıra besin vaporizing, hoş bir kokusu vardır. Meşe genellikle oturma odası mobilya yapmak için kullanılır. yatak, sandalye, masa - Bu operasyon sırasında yüksek yüklere tabi tutulacak ondan yapılmış çok güzel ve masif ahşap mobilya vardır.

Ceviz kayalar Sert ağaç çeşitleri ve güzel malzemeler renklerin çeşitliliği kaynaklanmaktadır: sarımsı-gri veya yeşilimsi gri, kırmızı-kahverengi, ve tabii ki en değerli - siyah. rot ve mantar oluşumuna karşı dirençli ceviz. Sıklıkla tek bir ürün içinde ben odun çeşitli kullanıyorum. Katı meşe ve kayın, ceviz ve meşe, beyazlatılmış meşe ve ceviz yapılmış iyi mobilya görünüyor. Bir meşe ağacına benzeyen katı kızılağaç mukavemet özelliklerinin yapılmış mobilyalar, bu çürümez ve mantarın ortaya çıkması tabi degildir. Kurutulmuş ahşap, bir sarımsı bir renk tonu vardır yumuşak ve hafif, ama çok sağlam. kızılağaç yapılmış mobilyalar mükemmel oturma odasının iç uyması.

Nasıl oturma paketi seçmek için (video)

Mobilya Birçok seçenek. Stil tanımlamak ayrıntıları ve bütçeyi belirlemek için gereklidir. Bundan sonra sadece sipariş veya kulaklıkları satın alacak. Montaj bağımsız olabilir.

oturma odası için Tasarım setleri (fotoğraf örnekler)

1 2 -7bp 7e273563d233f24eb153f3343ccb3ad1 9c4c3b1c7ce16f4ad62413f92db0e728 1-1 3389970x0 519 6619614573c2-909x909b 11111101b7d5188756dc579

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 30

map