Nasıl mutfak ve koridor için muşamba seçmek için: 4 Konseyi

Nasıl mutfak ve koridor için muşamba seçmek için: 4 Konseyi

12 October 2017mutfak şık iç güzel ve pratik muşamba yardımıyla mümkündür Komplemanmutfak şık iç tesisatın düşük fiyat ve kullanım kolaylığı için özel olarak değerli güzel ve pratik linoleumaDolgie yıl muşamba yardımıyla mümkündür tamamlayın. Ama şimdi muşamba modern türlerinin en şık ve benzersiz iç için satın alınabilir. Yani daha fazla insan bütün gereksinimleri karşılayacak ve uzun yıllar memnun ki, mutfak ve koridor için muşamba seçmek için merak vardır nedeni budur. bu malzeme tüm bilinmektedir olmasına rağmen, satın alırken dikkate alınması gereken onun seçimi, birçok kriter vardır.


muşamba seçimi temel parametreleri

muşamba satın alarak, derhal o zemin kaplama dayanıklılığı etkileyen belirlenmesi gerekir.

muşamba seçerken dikkate diye döşenecek odanın özelliklerini aldığınızdan emin olunmuşamba seçerken dikkate diye döşenecek odanın özelliklerini aldığınızdan emin olun

Bu faktörler şunlardır:

 1. kapsama (yatak odası, kreş, mutfak, vs.) döşenecek olan Tip;
 2. Nem direnci, ses emme, direnç sınıfı aşınma;
 3. daire (çapraz ülkenin bir ölçüsü) içinde yaşayan insan sayısı;
 4. o istiflenmesi edilecek iç mekan, uyum.

Eğer daire boyunca aynı muşamba koymak istiyorsanız, o zaman doğru tesislerinde her şeyi almak gerekir. Farklı partiler, farklı gölge, kurulumdan sonra o fark olacaktır.

koridorda muşamba Seçimi

çünkü daireye girişinde yakınlığı daha talepkar muşamba için Koridorda. bu kaliteli bir zemin kaplaması almak için çok önemlidir, çünkü tüm kir ve nemin, zemin üzerinde kalır. Linolyum zemin kaplamaları en demokratik, yani pazarın kendine farklı sağlar, ama nasıl en uygun seçilir?


Doğal muşamba Avantajları oldukça pratik ve güvenilir olmasıdırDoğal muşamba Avantajları oldukça pratik ve güvenilir olmasıdır

linolyum ayırt eder:

 1. Doğal nem, çizikler, ezikler korkmadığını. Bu bir boru olup, burada ilave keten tohumu yağı, tahta unu ve tebeşir reçineden imal edilmiştir. Kaplama yetkili bakımı için gerçekleştirildiği takdirde, uzun yıllar sürecek. dezavantajları yüksek maliyet ve malzeme renklerin küçük bir kısmıdır. o kalıcı görünüm ek olarak, bazen muşamba özel sakız işlemek gerekir;
 2. linolyum için baz sentetik polimerik malzemelerdir. O herhangi bir dekor uygun renk ve desen çeşitliliğine sahiptir. Suyun direnci ve ucuzdur. kaplama için bakım yaklaşık 20 yıl sürebilir, çok basittir. dezavantajları da sıcaklık ve çözücü duyarlılık, hem de zaman içinde daha az esnek ve çatlama haline gerçeği vardır.

koridorda baz kat mükemmel hizalanmış ise köpük temeli uzun bir servis muşamba garanti edecek rağmen, bir asılsız kaplama satın almak değer.

koridorda en uygun seçeneği sokak getirilen çamur olarak koyu ya da yarı-karanlık linolyum renkli olabilir, belirgin değildir. Ayrıca, üzerinde uygun bir heterojen benekli boyama çizikler ve lekeleri olmayacaktır. Ama linolyum temel karakteristikleri - bu aşınma ve dayanıklı dış tabakasıdır.Böylece, muşamba mevcut tüm türleri üç gruba ayrılabilir:

 1. Kullanım Ev tipi;
 2. Yarı ticari;
 3. Ticari türü.

salonda yarı ticari tip almaktır. Bu insanların bir dere var olduğu aracılığıyla uzay, için idealdir. Mobilya ve keskin topuklar üzerinde iz bırakmaz, muşamba bu tip hasar zordur.

Önemli tavsiyeler: koridor için muşamba tercih

Birçok koridor ve koridorda bitirmek için dikkat ve duvarları kaplayan ve tavan ödeme, ama zemin kaplaması dikkatsiz. Ziyaretçinin ilk gördükleri şeydir - zemin çünkü bu, yanlış bir yaklaşımdır. muşamba rengine itibaren odanın genel arka plan bağlıdır.

muşamba seçiminde özel önem malzemenin kalitesi ve rengine dikkat edilmelidirmuşamba seçiminde özel önem malzemenin kalitesi ve rengine dikkat edilmelidir

Aşağıdaki tavsiye kulak olmalıdır:

 1. Linolyum renk duvar ve tavan renginden farklı olmalıdır;
 2. Hafif tavan ve koyu duvarlarının varlığında koyu kat koymak için gerekli değildir;
 3. Geniş koridor için parlak bir muşamba ve karanlık duvarları seçmek daha iyidir;
 4. İdeal olarak, muşamba duvarları biraz daha koyu olmalıdır.

koridor için bitkisel süs veya taklit ahşap varlığı ile iyi ürünler olacak.

Hall için hangi ideal olarak genel iç mekan tasarımına uygun olacak bir diyagonal desen, daha iyi modelini seçmek var, muşamba almaya gerek yoktur.

mutfak ve koridor için uygun linolyum

nem direnci gibi muşamba ve mutfak mobilya ve diğer mobilya hiçbir deformasyon Alıcılar. Tabii ki, karo ve parke da iyi, ama muşamba erişilebilir. fonlar varsa, mutfak için doğal muşamba seçin.


Birçok kişi muşamba seçmek için tercih o çevre dostu ve sağlık için güvenli çünküBirçok kişi muşamba seçmek için tercih o çevre dostu ve sağlık için güvenli çünkü

O çünkü iyidir:

 1. çevre dostu ve hijyenik malzemedir;
 2. O ateşten korkmaz;
 3. mutfak kir ve agresif ev kimyasalları çekinmeyen;
 4. Mükemmel ısı korur;
 5. Bu ses yalıtım özelliklerine sahiptir.

Bir yarı-ticari muşamba üzerinde seçim durmalıdır. Bu çok dayanıklı bir tabaka ve mutfak ana kural seçimi zemin malzeme ağırlık kaplama vardır. En ciddi bir yüksek yoğunluklu ve bu nedenle daha uzun ömürlü.

Mutfak için en geleneksel ve kazan-kazan çözümü seramik altında muşamba bir seçim olacaktır. Muhteşem mermer, granit gibi taş altında malzemedir. yaşlı muşamba, taş veya perişan eski ağaç taklit de bulunmaktadır. Web linolyum koridor toplam kalınlığı 3 mm veya daha büyük olmalıdır. Yukarıda yer alan koruyucu tabaka, 0.25 mm 'den daha büyük olması gerekmektedir. sonradan muşamba döşenecek olan yüzey, düzgün hazırlanmalıdır.

nasıl mutfak ve koridor (video) için muşamba seçmek belirtir


muşamba üzerinde seçim Durdurma, bu inceliklerini ve nüansları biliyorsanız belirli bir tür seçmek hatırlatmakta fayda kadar zor olmaması. Dairenin genel bakış, yeni bir kaplama ile dönüşecek ve yetkin ve ciddi seçerseniz satın alma bu makaleden hesap tavsiyesi dikkate alarak, keder neden olmaz. En önemli şey - bu evde rahatlık ve konfor hissi ve tüm aile bireylerinin tatları ile oluşturulan bir güzel iç, içinde olmanın eğlenceli.

Detaylar: koridorda muşamba (fotoğraf örnekler)

09219117 1q4 1473679395plitka-1 belayaprihozhaya1 784621693-1024x768 dizajn-Pola-v-prihozhej1-1024x768 bytovoy-muşamba-ne-ochen-podhodit-dlya-oborudovan dizajn-prihozhej-v-panelnom kubbe-4 IMG3404 IMG0ee7666b1bef

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 28

map