Nasıl koridorda duvar kağıdı seçmek için: 7 ana kriterleri

Nasıl koridorda duvar kağıdı seçmek için: 7 ana kriterleri

12 October 2017Duvar kağıdı seçimi ile, koridora tam sorumlulukla çünkü bu oda alınmalıdır - onlar misafir görmeye ilk şeyilk şey misafirler koridorda pokleit duvar kağıdı bakın - - Bu uzay çünkü koridorda duvar kağıdı seçimi ile, tam sorumlulukla alınmalıdır daire boyunca ruh ayarlamak anlamına gelir. Hatta koridor küçücük büyük görevleri içinde, o ev atmosferi dalar karşılanacak gibi görünüyor. Yani, duvar kağıdı seçiminde denemek zorunda kalacaktır.


Hol, koridor için duvar kağıtları: Genel gereksinimler

Burası kirlenmeye karşı en hassas ve daha hızlı diğer odalarda daha çamur küme görüldü. Ama bu koridor karanlık duvar kağıdı için daha iyidir ve onunla yapılabilir anlamına gelmez.

Mantıken, bir yıkanabilir duvar kağıdı satın alırsanız. Islak temizleme ve onlar yeni gibi iyi. Bu pratik, modern versiyonudur, o kadar basit kağıt bile kabul edilemez. şimdi bu odada, ve popüler sıvı duvar kağıdı içine sığdır, ancak sadece kendi sabitleme koruyucu bir tabaka, aynı vernik kapsayacak emin olun.

Modern yıkanabilir duvar kağıdı - pratiklik açısından en iyi seçenekModern yıkanabilir duvar kağıdı - pratiklik açısından en iyi seçenek

Boyama için duvar kağıdı - ayrıca makul bir çözüm, yedi defaya kadar duvarların rengi yüzeyini değiştirmek, böylece! Koridor zaman sadece süslemek zaman, hatta ışık, beyaz duvar kağıdı almak olur.

apartmanda dar koridor için duvar kağıtları: Ne yaklaşımlar

Eğer dar ve uzun bir koridor varsa, hatta en güzel duvar kağıdı karanlık seçim, hatta daha uzun olacaktır. Koridor zaten güneş ışığı eksik ve daha da değmez karartmak.


Bu çizgili dar bir koridor ve duvar kağıdı için arzu değil, ama iyi bir seçenek duvar kağıdı-taklidi olacaktır. Suni tahta, deri, taş veya kumaş altında.

Görme imitasyon ahşap veya taş ile duvar kağıdı veya duvar kağıdını yardımcı olacak açık renkler dar koridor genişletmekGörme imitasyon ahşap veya taş ile duvar kağıdı veya duvar kağıdını yardımcı olacak açık renkler dar koridor genişletmek

Dar bir koridor için iyi bir seçim:

 • Karanlık desen Sıcak, pastel renkler duvar kağıdı - çizim maskeleri toz ve kir, iyi, hafif arka plan oda yeterli aydınlatma görünmesine yardımcı olur;
 • Duvar kağıdı, zemin ve tavan ile uyum içinde;
 • Küçük bir rakam aydınlık duvar;
 • çok gizli, neredeyse algılanamaz desenleri ile Nötr sıcak tonlar.

satır ve çizgiler alacalı desen, koyu duvar atın, sonra görsel olarak dar bir koridor biraz daha geniş olacaktır.Kruşçev de koridorda duvar kağıdı: çözümler

Kruşçev de Koridor boyutlar oldukça mütevazı, temizlemez. bu da yine pratik olacak zıt renklerde olabilir küçük bir oda yapın. fakat aynı renk düzeninde, ışık - Bu durumda, duvarın alt kısmı duvar kağıdı karanlık ve üst yapıştırılır.

küçük bir koridor için Kruşçev daha uygun iki tonlu duvar kağıdı olamazdıküçük bir koridor için Kruşçev daha uygun iki tonlu duvar kağıdı olamazdı

karanlık tarafında durmak değil odaklanmak için, ışık yukarı dağıtmak birkaç ışıklar asabilir. Onlar duvar kağıdı ortak hattında sabitlenmelidir. Bu teknik koridorunun üst sadece daha az görünür hale eksiklikleri altındaki, iyi, daha fazla hacim kazandırmak için yardımcı olur.

Eğer ince bir desen kontrasta sahip parlak duvar kağıdı götürürsem, koridor görsel artırmak ve kir damlacıkları ve toz özellikle fark edilmez.

apartmanda küçük bir koridor için duvar kağıtları: daha geniş hale getirmek için nasıl

görsel biraz genişletmek koridor gerekliyse, duvar kağıdı deseni küçük yatay çizgi veya vuruş olmalıdır.

dar koridora, bu kadar duvar kağıdı diğer duvarlara göre daha koyu arka plan ile üzerine yapıştırın olabilir. Ama aynı model olsun.

küçük bir koridor için yatay çizgi veya çizgiler modelinde ile duvar kağıdı almak için daha iyidirküçük bir koridor için yatay çizgi veya çizgiler modelinde ile duvar kağıdı almak için daha iyidir

Eh, dalgalar üzerinde yelkenli ile duvar kağıtları yapıştırmak duvarlardan birine eğer böyle bir hikaye duvar kağıdı çalışan nehir de görsel genişleme alanı üzerinde çalışacak. Ve şeklin hacmini vurgulamak, spot sağladı.

Modern tarzda koridorda için duvar kağıdı nasıl seçilir

Eğer kapatırsanız, bu iç tarzı, bu tarzda evin tasarımı, sadece bir koridor ile başlayabilir.


Modern tarzda koridor duvarları yapma:

 • Büyük çiçekli duvar kağıdı;
 • hanedan desenli duvar kağıdı;
 • Düz duvar kağıdı sanatsal süslemesi;
 • Dokulu boyanabilir duvar kağıdı.

Duvar kağıdı Art Nouveau iç koridor klasik ve lüks notlar yapacakDuvar kağıdı Art Nouveau iç koridor klasik ve lüks notlar yapacak

koridor alt kısmı döşeme kaplaması ile birleştirilecektir renk ahşap paneller ile düzenlenebilir. Tercih tabii ki, daha iyi sıcak tonları vermek vardır. Kül-pembe, sedef, soluk lavanta, altın, hafif zeytin, opal, vs - modernitenin renk şu şekilde karakterize edilir

Provence tarzında salon ve koridorlar için duvar kağıdı

Provence tarzında Koridor veya lobi sık yak. Bu beyaz duvar kağıdı çiçek tutkal ve böylece koridor sayısız neredeyse sonsuz ıslak temizleme maruz gerektiği anlamına gelmez.


Sen, örneğin bir ışık ile ısı gri duvar kağıdı çiçek deseni soluk, seçim onların ışığını etek emin olabilir. Bu vs. beyaz tavan pervaz, döküm olabilir

Provence tarzı açık pastel renklerde tasarım alanını kapsarProvence tarzı açık pastel renklerde tasarım alanını kapsar

Çoğu zaman, tasarımcılar, koridor Provence tarzında dışarı verme, bölgeyi öne çıkıyor - biz ayakkabılarından kiri sıyrılmaya nerede, soyunmak ayakkabılarını çıkarmak. Ve bu bölgede duvarların alt duvar kağıdına fayans maç için yapılır. Çok pratik ve ihale Provencal iç doğal görünüyor.

taş koridorları ve wallpapered Terbiye: nasıl yapıldığını

iç Yapay taş fazladan vurgu olarak daha sık kullanılır. koridorda kapı Çerçeveleme taş zarif, sıradışı, muhteşem görünmesi için. Bu yapı blokları her zaman göz çekmek edilir.

Önce bitmiş bir taş duvar taban hazırlanır. Duvarlar Kendini şanslı hissediyor, pürüzsüz ve temiz varsa, rahatsız etmek gerekmez. Ama genelde yaşlı bitiş kaldırılır.

Not: Taş taş içindeki bazı farkla (santimetre bir çift) ile yer kesilir altında duvar zaten, duvar kağıdı yapıştırılır edin. Fazla yapışkan bir spatula vasıtası ile alınır ve yıkanarak.

Taş ile süslemesi dekoratif bir unsur olarak duvar kağıdı ek olarak, bir kural olarak, kullanılanTaş ile süslemesi dekoratif bir unsur olarak duvar kağıdı ek olarak, bir kural olarak, kullanılan

dikkat etmelidir Ne:

 • Her zaman doğal yüzeyini maksimize etmek zorunda çünkü, yerde taş yayılmasını çalışmadan önce.
 • yükseklik değişiklikleri çatlak ve deliklerin önlemek için çok keskin değildi böylece döşemeyi yerleştirin.
 • Sıvı çivi veya özel alçı yapıştırıcı ile yapıştırılmış fayans. Sen lekeleri ve koyu lekeler kalabilir, ayrıca çimento dayalı evrensel bir yapıştırıcı kullanabilirsiniz, ancak çok dikkatli bir şekilde onunla çalışmak.
 • Kapı bir köşesinden her zaman taşlarıyla tamamlanmıştır ve aşağıdan yukarıya veya yukarıdan aşağı gelen - böylece önemli değildir.
 • daha fazla hacim bakmak dekoratif taş ile bitirmek için, üst yapmak ve tamamlayıcı aydınlatma yan gerekir. Ama ön duvar aydınlatma, tam tersine, kaçının.

Eğer Semigloss veya mat akrilik vernik işlenen eğer Dekoratif taş uzun sürecek benzersiz olduğunu. Vernik uygulanan veya tabanca, ya da püskürtme yöntemlerinden biri. Duvarlar çoğunlukla zarar edilir temas bölgeleri, bunu yapmak önemlidir.

Dekoratif taş bir duvar kağıdı olarak ve dekoratif sıva ile birleştirilmiştir. boya öncesi duvar varyantı.

Nerede koridorda duvar kağıdı asmak için başlamak için: kurallar

Koridorda, orada genellikle penceresiz, bu yüzden üzerinde bir referans noktası iptal edilir olduğunu. Çok daha önemli bir dikey referans noktası almaya - bir kapı olabilir. seviyesini kullanarak, zemine dik bir çizgi çizin.

koridorda duvar kağıdı ne zaman bir rehber olarak bir kapı kullanmak daha iyidirkoridorda duvar kağıdı ne zaman bir rehber olarak bir kapı kullanmak daha iyidir

düşmek kıvrımlar oluşturabilir veya tamamen bant - tüm kumaş köşesinde tutkal değil de önemlidir. Bu sonuç, kesinlikle yüksek kalitede olduğu şekilde, bitişik bıçak örtüşme tutkal daha mantıklıdır.

Yani pencerelerin yoksun koridor içinde, duvar kağıdı tutkalı yerden ulaşabilirler, fakat dikey kılavuz ile bunu - ve o kapının.

koridorda duvar kağıdı ve daire koridor (video)

Koridorun duvarlarını yapma - bu, hatta eşik ev dekore bu, kolay, rahat, sevimli hale getirmek için bir fırsattır. Her zaman duvar tüp içinde değildir değerlendirmek ve katlanmamış rulo, duvar kağıdı performansını değerlendirmek, kanıtlanmış bir yerde yüksek kaliteli duvar al.

iyi bir seçim ve büyük bir onarım var!

koridorda Tasarım duvar kağıdı (fotoğraf)

07-Zhk-akadem-Gorodok-dizayn-interiera-koridora-vid-na-vkhod-v-spalinyu-i Panno-s-oboyami 1 22big 852f1dfb78920e 3638 53089d69bc8fa 2700485 53604794 Bezhevyie-oboi Siyah-beyaz-daire-tasarım-24

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 81 =

map