Nasıl koridorda bir dolap seçmek için: 6 tavsiyeye ihtiyaç

Nasıl koridorda bir dolap seçmek için: 6 tavsiyeye ihtiyaç

12 October 2017Göğüs, sen salonu daha işlevsel ve güzel yapmak hangi sayesinde mobilya gerekli parçasıdırGöğüs, sen salonu daha işlevsel ve güzel göğüs Choice salonu tarzı ve ev sahiplerinin arzuları genel yönüne bağlıdır yapabileceğiniz sayesinde mobilya gerekli parçasıdır. Konunun talihsiz bir seçim dramatik sorumlu alınmalıdır koridor için şifoniyer seçimine, bu nedenle, daha iyisi için her zaman değil iç tasarım değiştirmek ve anlaması önemlidir. Bütçenin elverdiği seçim ve konunun satın alma, profesyonel tasarımcı tavsiye eğer, daha iyi olurdu.


dar veya geniş kıracağıyla koridorda çekmece sandık

Kural olarak, salon odalar kendi geniş bir alana ayırt edilebilir ve böylece mutlak onlarla olacak dar sandıklar için ideal bir seçenektir. Bu sandıklar duvar boyunca yerleştirilebilir, böylece rahatça odanın etrafında taşımak ve koridorda blok yok ile onlar karışmaz.

salon alanı, çekmeceli geniş göğüs dağıtmak için izin verirse o mantıklı çünkü Tabii, bu, sadece bunu yapmak en iyisidir - çekmeceli daha göğüs, daha o nedenle, daha fazla şeyler barındırabilir, yerleştirir.

koridor küçükse, dar göğüslerini seçmek daha iyidir ve daha eğer - Genişkoridor küçükse, dar göğüslerini seçmek daha iyidir ve daha eğer - Geniş

göğüs seçilmesi hep kare koridor bağlı değildir. Bu önemli bir rol oynamıştır ve odanın tarzında yönü olduğunu.

küçük Şifonyerin için iyi bir seçenek ayakları üzerinde antreler veya monte. Bu Şifonyerin altında hep boşluk olduğunu ve örneğin bazı şeyleri, ayakkabı, gizleyebilirsiniz altında.


Ne yazık ki, asılı dolap tüm daireler için uygun değildir. Bu mobilya montaj duvarı tutmak için her türlü yolu iyi bir ağırlığa sahiptir ve çünkü bir duvar inşa etmek ne malzeme bağlıdır. Bu durumda, yapının duvarları kırmak ve onarım ekstra para harcamak riske vardır.

koridorda bir şifonyer: Ne avantajı

yetenekli ayrıca görsel oda genişletmek içerideki çok şık ve pahalı vermek Dresser. Buna ek olarak, ayna koridorda çok popüler ve neredeyse zorunlu öğeler, bu nedenle çok uygun bir seçenek şifonyer olarak kabul edilir olduğunu.

Çoğu zaman beyaz şifoniyerdelerdi bulabilirsiniz. Bu renk hemen hemen her dekor için çok yönlü ve uygun sayılır. Aynalar çok iyi beyaz mobilya ile kombine ve özgün kompozisyonlar oluşturmak edilir.ayna ile donatılmış çekmeceli dolap, benim görünümünü denetlemek için evi terk etmeden önce verirayna ile donatılmış çekmeceli dolap, benim görünümünü denetlemek için evi terk etmeden önce verir

Aynalar çekmeceleri farklı şekil ve tasarımları bulunmaktadır. Olağandışı şekiller ayrıca iç süslemeleri ve ona zarafet ve benzersizliğini verebilir.

tek dezavantajı şifonyer ayna özel bakıma ihtiyacı beri onlar için bakım, çok daha zor normalden daha olduğunu ve bu temizleme ve ayna kaplama temizlenmesi için harcanan ekstra süre ek maliyetler olacaktır.

koridorda bir dolap seçin: Tüm türler

Günümüzde orada çekmeceli çok sayıda vardır ve sizin için uygun s seçin zor değildir. Herhangi Mağazada veya üreticilerinin web sitelerinde mobilya sadece böyle büyük aralığı sundu. seçim arzularınızı ve bütçenize bağlıdır.

Tüm çekmeceler farklıdır:

 1. fiyat kategorilerinde;
 2. yapıldıkları malzeme;
 3. tasarım;
 4. Montaj ve sabitleme yöntemi ile;
 5. İç dolgu;
 6. büyüklüğü;
 7. bir bütün olarak hedef.

salonda göğüs estetik kalitelerinin geliştirilmesi için vasıta çiçek vazo veya diğer dekoratif unsurlar tarafından mümkündürsalonda göğüs estetik kalitelerinin geliştirilmesi için vasıta çiçek vazo veya diğer dekoratif unsurlar tarafından mümkündür

Yukarıdaki farklı sandıklar, ancak satın olan daha birçok küçük farklılıklar vardır hangi ana noktalarıdır, dikkat bile çizilmez.

Şimdi çekmeceli birkaç ana tipi vardır:

 • duvar;
 • süspansiyon;
 • hibrit;
 • açısı;
 • girintili.

Her oda çekmeceli göğüs farklı bir tür yanı sıra bir hedef onlar farklı şeyler var ve onlar koridor ve yatak odasında, demek gibi oldukça farklı tutulacaktır olduğunu.


koridorda çekmeceli Köşe göğüs: fark ve özellik nedir

çekmeceli Köşe göğüs -, zaten ad verilmiş olabilir mobilya özel bir tür, genellikle bir kare şekle sahip odalar için bu nedenle sadece uygun, oda köşelerinde yerleştirdi.

çekmeceli Bu tür ağırlıklı odasında kaybolabilir küçük şeylerin saklanması için tasarlanmıştır. Onların anahtarlarını, böyle ayakkabı, belgeler, taraklar ve şeyler için kaşık saklamak için çok uygundur.

çekmeceli Köşe göğüs nedeniyle kompakt, küçük koridorları için uygundurçekmeceli Köşe göğüs nedeniyle kompakt, küçük koridorları için uygundur

çekmeceli Köşe göğüs aşağıdaki avantajları vardır:


 1. nispeten düşük fiyat;
 2. yoğunluk;
 3. İyi kapasite;
 4. işlevsellik.

Bu sandıklar sadece depolama için değil hizmet küçük koridorlar için ideal çözümdür, ama aynı zamanda çanta için ya da çiçek saksıları altında durun.

Yer kazanmak için, kapılar türü "bölmesinin" veya bir kapı ile bir Çekmeceli sipariş edebilirsiniz. Kapı sistemi içinde ve dışında, fazladan yer almayacaktır için Böylece, bir dolap bile daha kompakt ve ferah olacak.

göğüs derinliği farklı modeller için tamamen farklı olabilir. - derin sığ olduğu ya da tersine: mağazalarda sunulmaktadır hazır seçenekleri, derinliği sığmayan nedense, bu sipariş altında yapılabilir edin.

salonda çekmeceli Tumba göğüs: klasik mobilya melez

Günümüzde bizim için eski tanıdık mobilya herkes hibrit sürpriz zordur. Aynı şekilde, hiç kimse sürpriz melezler tabloları ve çekmeceli dolap olacaktır. Onlar birinde iki denek fonksiyonlarını birleştiren çünkü Tasarımcılar, mobilya bu iki parça birleştirerek, ellerinden geleni yaptılar.

Stand-soyunma (kutulara) içi gibi ev eşyalarını saklamak ve raflarında üzerine edebilirsinizStand-soyunma (kutulara) içi gibi ev eşyalarını saklamak ve raflarında üzerine edebilirsiniz

Bu tarayıcılar çeşitli düzenlemelerde temin edilebilir. Çok ilginç osmanlı kapsamında yapılan çekmeceli dolap vardır.

Şimdi gelinler sadece kendi eşyalarını saklamak için değil, ama aynı zamanda bir stand olarak iyi işlev. kolayca TV ve müzik hoparlörleri, renkler veya ağır oyuncakların ağırlığını dayanacak, böylece tasarım oluşturuldu.

Böyle mobilya fiyat zamanki çekmeceler ya da kabineden pratikte farklı değil, ama gördüğünüz gibi işlevsellik, sadece önemli ölçüde geliştirilmiş.

salonda çekmeceli Dolap ve göğüs: en iyi nasıl birleştirmek

Oldukça sık bireysel odalar için mobilya takımları sunulan üreticileri bulabilirsiniz. Yani, çok popüler bir dizi koridor için dolap ve çekmeceler kümesidir.

Bu kitlerin anlamı başlangıçta stil ve tasarım birbirleri için mükemmel olmasıdır.

Şimdi dolaba, ya da tersi de bir Çekmeceli almak gerekmez. Bu kitlerin ikinci özelliği ayrı ayrı satın eğer daha ucuz olmasıdır, yani biraz para kazanmak için bir fırsat vardır.

klozet ve dresser uyum görünüyordu için her iki mobilya için aynı gölge seçmelisinizklozet ve dresser uyum görünüyordu için her iki mobilya için aynı gölge seçmelisiniz

Çoğu zaman, piyasalarda şirket Ikea dan setleri vardır ve bunlar bir kural olarak, evrensel beyaz renk olarak var. Bu tür kitler iç koridor stilini ayarlamak ya da sadece ek edebiliyoruz.

Ayrıca, renklerin genellikle bu tür kombinasyonlar:

 • Kırmızı ve beyaz;
 • sarı ya da kırmızı, siyah;
 • Siyah beyaz;
 • açık yeşil ve gri.

Tasarım ve renk sipariş yapılabilir açıktır, ancak bu tür ürünlerin fiyatı önemli ölçüde daha yüksek olacak, bu yüzden bu sefer sadece müşterinin talep üzerine ve bütçenize bağlıdır.

koridorda bir dolap nasıl yüklenir (video)

koridorda bir şifonyer seçmeden önce, en doğru şekilde doğru mobilya seçecektir tasarımcı, danışmak tavsiye edilmektedir. Tabii ki bu Vedalar, bir kural olarak, kendinizin tam olarak ne gibi seçmek gerekir, bu yüzden moda yenilikleri kovalayamaz ve gerçekten odada aynı tarz uymazsanız, bunu yapmak daha iyidir, kesinlikle gerekli değildir. dikkate yönde stilini alma yeteneğine sahip birçok çevrimiçi programları vardır, otomatik olarak mobilya doğru sürümünü bulabilirsiniz. Ama bir kural olarak, bunlar tamamen yanlış olur.

salonda çekmeceli Örnekleri (Foto Tasarım)

0f18dc09884770306119d6e4d6382d5f 6ebfdf431d42b610ff7721a8579a31b5 7c4e44156bd74d4073033a85ef585987 9cd2371e5ea857176975edda34d9dae5 14e9e7a4ded9baf42b31876827364411 80 610 21302 5108502 5202850

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map